Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація   Вхід

У Бучі перенесуть в'їзний знак, що "назавжди покладе край спекуляціям"

Категорії

Категорія:
Підкатегорія:
+38 (04133) 9-32-40
Пиріжківський НВК"ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ст."
11641 с.Пиріжки
+38 (04133) 9-72-18
Щербатівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
11644, с. Щербатівка
+38 (04133) 6-22-40
Шевченківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
11623, с. Шевченкове
+38 (04133) 6-36-36
Слобідська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
11645, с. Слобідка
+38 (04133) 6-35-12
Пристанційна загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
11620, с. Пристанційне
+38 (04133) 6-34-40
Морозівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
11614, с. Морозівка
+38 (04133) 6-32-71
Любовицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
11632, с. Любовичі
+38 (04133) 9-82-24
Лумлянська загалоноосвітня школа І-ІІ ступенів
11600, с. Лумля
+38 (04133) 9-57-10
Іванівська загалоноосвітня школа І-ІІ ступенів
11656, с. Іванівка
+38 (04133) 9-03-40
Дубрівська загалоноосвітня школа І-ІІ ступенів
11615, с. Діброва
+38 (04133) 6-12-40
Горинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
11651, с. Горинь
+38 (04133) 9-62-73
Головківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
11640, с. Головки
+38 (04133) 9-22-38
Ворсівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
11655, с. Ворсівка
+38 (04133) 9-92-40
Будовороб’ївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
11608, с. Будо-Вороб'ї
+38 (04133) 9-54-40
Луківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
11654, с .Луки
+38 (04133) 9-53-11
Гранітнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
11634, смт Гранітне
+38 (04133) 6-52-35
Українківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
11633, с. Українка
+38 (04133) 6-33-40
Скуратівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
11613, с. Скурати
+38 (04133) 9-51-40
Недашківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
11610, с. Недашки
+38 (04133) 7-31-46
Чоповицький ЗНВК «Гімназія ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ступенів»
11620, смт Чоповичі
Опитування
Хто буде секретарем Малинської міської ради?
Гордієнко Олександр Миколайович
Добридень Олександр Миколайович
Мельник Олег Васильович
Мороз Олена Мирославівна
Ситайло Олександр Григорович
Цьоха Віталій Васильович
Чушенко Сергій Васильович
Романішена Ірина Миколаївна