VKFacebook 

Напишіть нам   Реєстрація   Вхід

Перевізник - не сам собі режисер. Антимонопольний комітет дає роз'яснення

Розклад руху автобусів

Розклад руху приміських автобусів (станом на 01.06.2012 р.)

п/н Маршрут  Час відправлення Періодичність Перевізник 
1 р.Калинівська  05:25  П'ятниця, Неділя  ПП Рафальська
2 Писарівка (ч/з Недашки)  05:25  Середа, Субота  ПП Рафальський
3 Писарівка (ч/з Заліски)  05:45  Понеділок  ПП Рафальський
4 Вороб'ї  06:00  Щоденно, крім Чт  Житомирстаравто
5 Чоповичі  06:00  Щоденно  ПП Рафальська
6 Яблунівка  06:00  Ср, Пт, Сб, Нд  Житомирстаравто
7 П'ятидуб  07:50  Ср, Пт, Сб, Нд  ПП Рафальський
8 Гута Логанівська  09:00  Ср, Пт, Сб, Нд  
 Щербатівка  10:20  Пн, Ср, Пт, Сб, Нд ПП Рафальська 
10 Владівка 11:45  Вт, Пт, Нд ПП Рафальська 
11 Писарівка (ч/з Недашки) 11:45  Пн, Ср, Сб ПП Рафальський 
12 Чоповичі 12:00  Щоденно  ПП Рафальська
13 Яблунівка 12:00  Ср, Пт, Сб, Нд  Житомирстаравто
14 Б.Вороб'ї 13:00  Щоденно крім Чт  Житомирстаравто
15 Ст.Рутвянка 14:10  Ср, Пт, Сб, Нд  ПП Рафальський
16 Гута Логанівська 14:40  Ср, Пт, Сб, Нд  
17 Р.Калинівська 17:25 П'ятниця   ПП Рафальська
18 Морозівка 18:50  Щоденно  

Розклад руху приміських автобусів (станом на 01.06.2012 р.)

п/н Маршрут  Час відправлення Періодичність Перевізник 
1 Хмельник (ч/з Потіївку)  05:20  Щоденно  Житомирстаравто
2 Вінниця (ч/з Радомишль)  05:40  Щоденно  Житомирстаравто
3 Житомир (ч/з Потіївку)  05:40  Щоденно  Малинспецбуд
4 Станішівка  06:10  Щоденно  Малинспецбуд
5 Базар  06:10  Щоденно  ПП Куят
6 Житомир (ч/з Радомишль)  06:30 Щоденно Житомирстаравто 
7 Житомир (ч/з Потіївку) 06:50 Щоденно Малинспецбуд 
8 Житомир (ч/з Потіївку)  07:30 Щоденно ПП Кирилович 
9 Візня 07:45 Ср, Пт, Сб, Нд Житомирстаравто 
10 Житомир (ч/з Потіївку)  08:00 Щоденно Малинспецбуд 
11 Житомир ( ч/з Потіївку)  08:10 Щоденно Житомирстаравто 
12 Житомир (ч/з Радомишль)  08:30 Щоденно ПП Куят 
13 Житомир (ч/з Потіївку)  09:00 Щоденно ПП Кирилович  
14 Народичі  09:10 Щоденно  ПП Костюченко
15 Житомир (ч/з Потіївку)  09:50 Щоденно  ПП Рисіч
16 Житомир (ч/з Іванівку, Іршанськ)  10:00 Щоденно ПП Рафальський 
17 Житомир (ч/з Радомишль)  10:10 Щоденно ПП Рафальський  
18 Житомир (ч/з Потіївку)  11:10 Щоденно ПП Кирилович 
19 Житомир (ч/з Потіївку)  11:50 Щоденно ПП Кирилович  
20 Бердичів (ч/з Радомишль)  12:15 Щоденно  АТП Бердичів
21 Житомир (ч/з Потіївку) 12:30 Щоденно Малинспецбуд 
22 Візня  13:20  Ср, Пт, Сб, Нд Житомирстаравто 
23 Житомир (ч/з Потіївку)  13:30 Щоденно ПП Кирилович  
24 Житомир (ч/з Потіївку)  14:15 Щоденно Малинспецбуд 
25 Житомир (ч/з Радомишль)  14:50 Щоденно Житомирстаравто 
26 Рубежівка  15:00 Щоденно ПП Кирилович  
27 Житомир (ч/з Потіївку)  15:30 Щоденно Житомирстаравто 
28 Брусилів  15:45  Щоденно ПП Костюченко 
29 Житомир (ч/з Потіївку)  16:40  Щоденно ПП Кирилович  
30 Базар  17:10  Щоденно ПП Куят 
31 Житомир (ч/з Потіївку)  17:10  Щоденно ПП Кирилович  
32 Житомир (ч/з Іршанськ)  18:00  Щоденно ПП Рафальський  

 

Опитування
"Зелене місто - Малин". На вашу думку, яка якість надання послуг з вивезення сміття п-вом
Послуги надаються якісно
Послуги надаються не якісно
Послуги не надаються взагалі
Важко відповісти