Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація   Вхід

Працівники сектору реагування патрульної поліції Малинського ВП встановили крадія

Розклад руху автобусів

Розклад руху приміських автобусів (станом на 01.06.2012 р.)

п/н Маршрут  Час відправлення Періодичність Перевізник 
1 р.Калинівська  05:25  П'ятниця, Неділя  ПП Рафальська
2 Писарівка (ч/з Недашки)  05:25  Середа, Субота  ПП Рафальський
3 Писарівка (ч/з Заліски)  05:45  Понеділок  ПП Рафальський
4 Вороб'ї  06:00  Щоденно, крім Чт  Житомирстаравто
5 Чоповичі  06:00  Щоденно  ПП Рафальська
6 Яблунівка  06:00  Ср, Пт, Сб, Нд  Житомирстаравто
7 П'ятидуб  07:50  Ср, Пт, Сб, Нд  ПП Рафальський
8 Гута Логанівська  09:00  Ср, Пт, Сб, Нд  
 Щербатівка  10:20  Пн, Ср, Пт, Сб, Нд ПП Рафальська 
10 Владівка 11:45  Вт, Пт, Нд ПП Рафальська 
11 Писарівка (ч/з Недашки) 11:45  Пн, Ср, Сб ПП Рафальський 
12 Чоповичі 12:00  Щоденно  ПП Рафальська
13 Яблунівка 12:00  Ср, Пт, Сб, Нд  Житомирстаравто
14 Б.Вороб'ї 13:00  Щоденно крім Чт  Житомирстаравто
15 Ст.Рутвянка 14:10  Ср, Пт, Сб, Нд  ПП Рафальський
16 Гута Логанівська 14:40  Ср, Пт, Сб, Нд  
17 Р.Калинівська 17:25 П'ятниця   ПП Рафальська
18 Морозівка 18:50  Щоденно  

Розклад руху приміських автобусів (станом на 01.06.2012 р.)

п/н Маршрут  Час відправлення Періодичність Перевізник 
1 Хмельник (ч/з Потіївку)  05:20  Щоденно  Житомирстаравто
2 Вінниця (ч/з Радомишль)  05:40  Щоденно  Житомирстаравто
3 Житомир (ч/з Потіївку)  05:40  Щоденно  Малинспецбуд
4 Станішівка  06:10  Щоденно  Малинспецбуд
5 Базар  06:10  Щоденно  ПП Куят
6 Житомир (ч/з Радомишль)  06:30 Щоденно Житомирстаравто 
7 Житомир (ч/з Потіївку) 06:50 Щоденно Малинспецбуд 
8 Житомир (ч/з Потіївку)  07:30 Щоденно ПП Кирилович 
9 Візня 07:45 Ср, Пт, Сб, Нд Житомирстаравто 
10 Житомир (ч/з Потіївку)  08:00 Щоденно Малинспецбуд 
11 Житомир ( ч/з Потіївку)  08:10 Щоденно Житомирстаравто 
12 Житомир (ч/з Радомишль)  08:30 Щоденно ПП Куят 
13 Житомир (ч/з Потіївку)  09:00 Щоденно ПП Кирилович  
14 Народичі  09:10 Щоденно  ПП Костюченко
15 Житомир (ч/з Потіївку)  09:50 Щоденно  ПП Рисіч
16 Житомир (ч/з Іванівку, Іршанськ)  10:00 Щоденно ПП Рафальський 
17 Житомир (ч/з Радомишль)  10:10 Щоденно ПП Рафальський  
18 Житомир (ч/з Потіївку)  11:10 Щоденно ПП Кирилович 
19 Житомир (ч/з Потіївку)  11:50 Щоденно ПП Кирилович  
20 Бердичів (ч/з Радомишль)  12:15 Щоденно  АТП Бердичів
21 Житомир (ч/з Потіївку) 12:30 Щоденно Малинспецбуд 
22 Візня  13:20  Ср, Пт, Сб, Нд Житомирстаравто 
23 Житомир (ч/з Потіївку)  13:30 Щоденно ПП Кирилович  
24 Житомир (ч/з Потіївку)  14:15 Щоденно Малинспецбуд 
25 Житомир (ч/з Радомишль)  14:50 Щоденно Житомирстаравто 
26 Рубежівка  15:00 Щоденно ПП Кирилович  
27 Житомир (ч/з Потіївку)  15:30 Щоденно Житомирстаравто 
28 Брусилів  15:45  Щоденно ПП Костюченко 
29 Житомир (ч/з Потіївку)  16:40  Щоденно ПП Кирилович  
30 Базар  17:10  Щоденно ПП Куят 
31 Житомир (ч/з Потіївку)  17:10  Щоденно ПП Кирилович  
32 Житомир (ч/з Іршанськ)  18:00  Щоденно ПП Рафальський  

 

Опитування
Хто буде секретарем Малинської міської ради?
Гордієнко Олександр Миколайович
Добридень Олександр Миколайович
Мельник Олег Васильович
Мороз Олена Мирославівна
Ситайло Олександр Григорович
Цьоха Віталій Васильович
Чушенко Сергій Васильович
Романішена Ірина Миколаївна