Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

15.11.2015
Житомирщина

Знову взялися за титанові родовища, але крадькома


За  розповідями очевидців  на землі біля села Меделівка  Радомишльського району увечері з 2 на 3 листопада прибув караван техніки - бурова установка,  побутовий вагончик, декілька крутих джипів. Бурили всю ніч.

Мешканцям села стало зрозуміло, що  знову взялися за старе - шукають титаноносну руду.  Вони  вранці  гуртом вийшли до прибульців, але  ті не змогли пред’явити  ніяких дозвільних документів.

За наполяганням селян непрохані гості вимушені були згорнути роботи і  швидко ретуватися туди, звідки прибули. Вочевидь це була лише  розвідка боєм при мовчазній згоді з боку місцевої влади. Основні події попереду.

Є всі підстави, що титанова сверблячка олігархів ще завдасть клопоту  селянам РадомишльщиниЖитомирська обласна суспільно- ділова газета «Ехо» в учорашній публікації «В "ТИТАНОВОМ ТРЕУГОЛЬНИКЕ" СЕЛЯНЕ С ВИЛАМИ ПОШЛИ НА БУРОВИКОВ» більш детально розповідає про титанові події.

Джерело: radomyshl.info

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.11.17 18:59 -
Наливайко (8)
2 0
То там же перед виборами гуляла команда унсосів !!! Якісь документи складали ! От бачите на пікнік сходили, а результатів нуль.
Відповісти
2015.11.17 19:24 -
Ольга Єсипчук (10)
0 0
І писали купу листів і тому дзюблику, он підем на прийом та запитаємо де відповідь...
Відповісти
2015.11.17 19:16 -
Valentin (9)
1 0
по дупі дали майбуть
Відповісти
2015.11.17 12:33 -
YaN (3)
0 0
І шо ото хочете готувати і та писати кумусь там...? Це так щоб поговорити...?

Де всі були, коли позови подавалися:
- до Житомирського окружного адміністративного суду (справа № 806/1876/15, за позовом ОСОБА_1 до Житомирської обласної ради, 3-ті особи: ДП "Об'єднана гірничо-хімічна компанія", Державна служба геології та надр України про визнання протиправним та скасування рішення, http://reyestr.court.gov.ua/);
- до Окружного адміністративного суду м. Києва (справа № 826/15471/15, за позовом ОСОБА_1 до Державної служби геології та надр України про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити дії, http://reyestr.court.gov.ua/).

Поговорити як і раніше іще можемо: http://infomalin.biz/news/ekologiya/malin/iz-redaktsiynoyi-poshti-rozrobka-titanovih-rud.html.

Моя писанина в Малинських новинах, № 55 за 25.07.2015р., http://mn.zt.ua/chitaj-nas-onlajn/55/ - нікому не була цікава взагалі.

Письмові (рекомендованими листами) на ім"я голови Малинської міської ради Шостака та голови Малинської районної ради Савченка надсилав заяви (з додатком всіх позовних матеріалів), якими просив як міську раду так і районну раду вступити 3-ми особами щонайменше у справу № 806/1876/15 Житомир. окружного адмін.суду, - проігноровані і навіть елементарно мені жодної відповіді не відписали.

Шанований народний депутат України Дзюблик запити в порядку доступу до публчної інформації взагалі ігнорує і не вважає за необхідне на них відповідати.

Пізніше, коли розробки почнуться, то "сєрдобольні дописувачі" не жалійтеся, що шось не так та неправильно...
Відповісти
2015.11.17 14:41 -
Ольга Гура (5)
0 0
Проблема активістів у тому, що вони накидаються на собі подібних з претензіями, замість того щоб об"єднувати зусилля і діяти спільно. Да, погоджуюся, десь я прогавила Ваші позови до суду, а про звернення до Шостака і Савченка взагалі нічого не знаю, у Дзюблика працюю з вересня, передивилася звернення - через малинську громадську приймальню по титановому питанню нічого не проходило. Я так розумію, Ви в Києві?
Відповісти
2015.11.17 22:57 -
YaN (13)
0 0
для чого так далеко звернення переглядати, десь отак із післявчорашнього дня... та й досить!
Не смішіть..., сам працював у нардепа помічником і знаю рівень організації роботи із зверненнями громадян.
Відповісти
2015.11.18 10:32 -
Ольга Гура (15)
0 0
Журнал звернень з 16 березня. Окрім того, ведеться електронна форма, як тільки є відповідь, я одразу бачу відсканований лист. Передивилася усе з самого початку, по титану жодного звернення нема за цей період. Якщо хтось погано працює із зверненнями, то це зовсім не означає, що погано працюють усі помічники. Можу сказати, що із 100 звернень 70-75% питання вирішуються, там де депутат дійсно може вплинути на ситуацію чи відшукати фінансування.
Відповісти
2015.11.17 14:34 -
dumayu (4)
0 0
Це значить що ви махнули рукою?
А ви з малинськими унсовцями не працювали? Вони ж по селам їздили з агітпропом
Відповісти
2015.11.17 22:50 -
YaN (12)
1 0
ані з малинськими, ані з іншими "передвиборними проектами" не працював..., хоча і писав як УКРОПУ, як САМОПОМОЧІ, навіть і УНСОвцям електронні листи з тим натяком, що можете перед виборами взяти ідею за основу, там флагами помахають, соплі патріотичні порозпускать, люди у нас на все поведуться... Як наслдіок, за них проголосують можливо, а в судових процесах мені була б хоч якась "колективна" допомога....
Хоча цим питанням почав займатися та готуватися до судів іще із кінця листопада 2014 року, це тоді коли до виборів було іще далеко і взагалі невідомо чи вони відбулись би...
На мій дзвінок безпосередньо Шостаку, мол Леша нафіга отой цирк був із листами від міської ради щодо екологічної небезпеки від титанових рудників, давай вказівку там Орловим всяким, щоб готовили заяву про вступ 3-ою особою - на що він відповів, щомою заяву передав ждо юридичногт відділу і вообщє він тут не приділах, бо то його хтось там попросив, а тут місто а не район і він як по місту нідочого і т.п.
Відповісти
2015.11.18 09:23 -
Олексій Семенів (14)
1 0
Було розіслано декілька десятків листів з приводу титанового питання. На ім"я президента та екологічно - правозахисним організаціям всі листи були проігноровані. А щодо "патрілттичних сопель" наша організація разом з ГКО "Врятуємо Полісся" ще в 2012 році займалася титановим питанням. В Луках є сільський голова Іван Віглінський. І якщо йому байдуже доля громади то, що там можна говорити далі. Ольга Гура була учасником поїздки з збору підписів проти розробки ільменітових руд. Толк буде тоді коли чиновники перестануть купуватися.
Відповісти
2015.11.18 10:35 -
YaN (16)
0 0
Всім доброго дня!
Щодо Вашої активності, то можливо писали, кричали і все таке..., згода, що всім все всерівно!
З огляду на це, є пропозиція, як говорилося Ольгою стосовно об"єднання зусиль і діяти спільно, а саме:
- вступайте як громадська організація або як окремо кожен простий громаданин у вказані судові процеси, подаючи у справі № 806/1876/15 апеляційну скаргу, а у справі № 826/15471/15 заяву як 3-я особа (а якщо за триваючим там письмовим провадженням уже ухвалено судове рішення, то тоді також подавати апеляційну скаргу) з посиланням на те, що судове рішення в даних справах впливатиме на на ваші права, свободи та законні інтереси;
- також іще у такому ж статусі подати до ВАСУ касаційну скаргу/приєднатися до уже поданої Житомирською обласною радою касаційної скарги у справі № 0670/8719/12 за позовом першого заступника прокурора Житомирської області до Житомирської обласної ради про визнання незаконним рішення (http://reyestr.court.gov.ua);
- активність проявити щодо переконання (бо по іншому наврядчи получиться) керманичів Малин.райради та Малин.міськради, щоб ті також вступали у вказані судові справи, бо мої клопотання, зокрема, Житомирський окружний адміністративний суд, про залучення до участі у справі Малин.райради, Малин.міськради, Луківської сільради та Добринської сільради, - не розглянув та проігнорував скоріше всього.

А Ольга Гура, логічно було б, свого шефа залучила як до виконання своїх обіцянок стосовно "Зроблю все, щоб «титанове питання» було вирішене на користь народу" (http://infomalin.biz/news/ekologiya/malin/pavlo-dzyublik-zroblyu-vse-shchob-titanove-pitannya-bulo-virishene-na-korist-narodu.html), а тим більше, що П.Дзюблик перебуваючи на той час у статусі облдепутата начебто також голосував за рішення обласної рпади щодо погодження розробки "титанових руд".

З юридичної сторони в підготовці документів можу надати допомогу.

З пов...
Відповісти
2015.11.18 11:50 -
Ольга Гура (17)
0 0
Дякую, у п"ятницю підніму це питання.
Відповісти
2015.11.20 23:38 -
YaN (23)
0 0
Доброго вечора!
І шо там... :) вдалося підняти питання чи заважке виявилося?
Відповісти
2015.11.21 09:18 -
Ольга Гура (24)
0 0
Піднімалося. Там розмова йде така, що всі чекають, що Іршанський ГОК сам загнеться і ніяких розробок не буде, бо бажаючих його придбати нема. Більш детально напишу пізніше.
Відповісти
2015.11.25 00:25 -
YaN (27)
0 0
а де деталі то... обіцяні?
Відповісти
2015.11.27 14:51 -
Ольга Гура (29)
0 0
Згідно з коментарем керівництва ДП "Об'єднана гірничо-хімічна компанія", розробок на 2016 рік на території Чоповицької громади не передбачається.
Відповісти
2015.11.30 22:53 -
YaN (41)
0 0
Доброго вечора!
Оце то і є оті деталі і це за наслідками отриманих письмових роз"яснень від депутата по ситуації з титаном!?
Прикольно...!
А іще ледь утримався від коментаря скрізь сльози від сміху з приводу "що всі чекають, що Іршанський ГОК сам загнеться і ніяких розробок не буде, бо бажаючих його придбати нема"...
Начеб-то зрозумілий алгоритм запропонував по судовим справам та іншим напрямкам роботи, але ж то мабуть не почуто чи зроблено вигляд що не почуто...
вдається, що "конкрені" пацани... і "справи їх такі ж!
Відповісти
2015.12.01 13:49 -
Ольга Гура (42)
0 0
"Начеб-то зрозумілий алгоритм запропонував по судовим справам та іншим напрямкам роботи, але ж то мабуть не почуто чи зроблено вигляд що не почуто"...

Ви усе правильно запропонували. Тільки Вам це просто і зрозуміло, тому що Ви юрист за фахом. Ніколи не мала справи ні з судами, ні з судовими тяганинами, ні з позовними заявами, бо не було у тому потреби і приводу. Одразу скажу: суди - не моє, там мене можна обвести навколо пальця, бо я не фахівець.. Але з іншими питаннями, як помічник, справляюся непогано.
Відповісти
2015.12.01 15:43 -
YaN (43)
0 0
Доброго дня!
Ваша фаховість в судочинстві не до чого..., взагалі! Я ж не говорив, щоб Ви самі зайнялися тими судами!
Суть всього цього, чи готовий Ваш шеф приєднатися, бути заодно або ж навіть взяти ініціативу щодо всіх процедур і процесів, які мають місце і можуть мати місце надалі? А реалізовувати все та й іще за підтримки самого народного депутата (!), то вже справа юристів, я ж не перекладаю юридичну роботу на народного обранця.
А то як руку, можливо" тягнути "за" в облраді, то всі гаразд, а як суть да діло - так я не я і хата не моя...!
На цьому, вважажю, дискусію завершеною, всім удачі!
Відповісти
2015.11.28 10:59 -
Volvas (30)
0 0
Оля! Я что то не понял. Причём нам 16 год? А что, в 17 или дальше, намечается? Это уже бедет без згоди громади, я правильно понял? Потому что на сегодня, из проектов по нашему краю одни чоповци выбороли себе право самостоятельно решать, кому и что и когда копать на нашей земле. К нам только грязь от добычи сверху по речкам будет регулярно поступать. Но что поделать, если соседи лохи.
Відповісти
2015.11.28 13:09 -
Ольга Гура (31)
0 0
Давайте доживемо хоча б до 2016. Я не можу коментувати інформацію керівництва ДП "Об'єднана гірничо-хімічна компанія", у Вас особисто була можливість поспілкуватися на цю тему з депутатом, я ж спеціально організувала його поїздку до Чопович, а скільки людей прийшло? 10 чоловік від сили ,а це означає, що самим чопівцям, окрім цих десяти, байдуже, що у них буде і в 2016, і в 2017 році.
Відповісти
2015.11.28 13:46 -
Volvas (32)
0 0
Ошибаешься Ольга! Пришло десять человек-это как раз оценка деятельности власти и нашего депутата в частности. Не нужно его рассматривать отдельно от всего блока. Я же говорил, что по отдельности они все лапочки, а соберутся вместе, козлы и пи....сы. И взгляд на то, что ожидают от этой власти хорошего. Даже такой мелочный вопрос, как письмо в облавтодор или на бюджетный комитет в область по поводу больницы мог взять на себя. У него же юристы есть, помощники и т.п. Наш же Миша сообщил, чем расписался в собственной беспомощности, что разобраться в сметах, в обновлении и поправках не может. В с/с юриста нет, в Малине считают, что не их проблемы. По этому, проблемы начинаются уже на самом начальном этапе: как написать, кому написать и как бы это, что бы не обдурили. Депутат посоветовал, пишите и укатил. Спасибо, а дальше наши чешут репу над тем, что я написал выше. А по поводу титана- было принято решение на активе, что я приеду для визуального знакомства. Особо ничего от встречи не ожидали. Уже устали разочаровываться, по этому решили не очаровываться. А вам совет, раньше выстрела не падайте. Назвались грибом ....
Відповісти
2015.11.28 14:40 -
Ольга Гура (33)
0 0
Я спостерігаю роботу депутата безпосередньо, і хочу сказати, що якби кожен на своєму місці працював так оперативно і ефективно, у Вас трохи поменшало б претензій до депутата, і побільшало б до себе. Це порада на пораду.
Відповісти
2015.11.28 15:01 -
Volvas (34)
0 0
Спасибо и за это. Ещё бы увидеть, а лучше, почувствовать результаты этой эффективной и оперативной работы.
Відповісти
2015.11.28 19:33 -
Ольга Гура (35)
1 0
Тут дуже цікава проблема. Я вже 4 рази зверталася у РДА, в тому числі й до Осадчого О,В. особисто про те, щоб вони надавали інформацію про заходи, які планує РДА протягом місяця. Кажуть різне - від "да-да" до "ми вам нічим не зобов"язані", а потім - "ви не зверталися". І це на рівні керівництва району. Я пояснюю, що депутат має змогу виділяти кошти для району, спрямовувати у район бюджетні кошти під різні проекти, але проекти треба прописувати і подавати на фінансування. На "нічого" ніхто нічого не дасть.
І ми хочемо, щоб проблеми вирішувалися, якщо навіть папірець із переліком заходів не можемо підготувати? Виходить, що вирішення проблем у районі нікого не цікавить.
Це тільки один приклад.
Тобто, депутат подає руку допомоги, а її відштовхують, і я не можу зрозуміти причини. Може тому, що не пропонує відкати районним царькам? А винний в результаті депутат, бо не зміг достукатися до місцевих чиновників, яким начхати на район і його проблеми.
Відповісти
2015.11.28 19:59 -
Volvas (36)
0 0
Беда у нас в том, что депутат ВР не должен сидеть на потоках и влиять на распределение коштив. Его прямая обязанность - законотворчество. А то, о чём Вы пишете, составляющая коррупции. Тому дам, тому не дам, так как не подали прошение. Как то это не так должно выглядеть, согласитесь, Ольга. Хотя я не спорю, видно, что наш депутат хочет что то сделать для округа. Но пока маемо шо маемо. Сори.
Відповісти
2015.11.28 20:40 -
Ольга Гура (37)
1 0
Питання не в потоках. Кожному депутату виділяються на округ кошти. Якщо округ не звертається із своїми проектами (не плутать з прошеніями), то на що виділяти фінанси? Просто, щоб розпихали по кишенях? Значить округу нічого не треба. А депутати сидять у ВР, займаються законотворчістю і не бачать звідти, у кого де які потреби, якщо керівники районів і міст не звертаються. Для того, щоб побачити, - заводять помічників на місцях і їздять у округ на зустрічі з громадами, коли нема пленарних засідань. Не знаю, правильно це чи ні, але поки що робота ведеться так.
Одні регіони самодостатні, інші - дотаційні, одні заробляють на себе, ще й інших годують, інші не можуть звести кінці з кінцями і постійно з простягнутою рукою. А добре їсти і комфортно жити хочуть усі, і як на всіх однаково розділити, щоб усі були задоволені, щасливі, багаті і здорові? На всіх одночасно усе одно не вистачить, доводиться розподіляти на тих, хто активніший у захисті інтересів свого округу.
Відповісти
2015.11.28 21:09 -
Volvas (38)
0 0
Спасибо, Оля за пояснения. А сколько выделяется на округ? Всем одинаково или также, кто активней?
Відповісти
2015.11.28 21:54 -
Ольга Єсипчук (40)
0 0
Писали з цього приводу запит дзюблику, відповіді чекаєм вже півроку...
Відповісти
2015.11.28 21:39 -
Ольга Гура (39)
0 0
Тут не скажу, бо чого не знаю, того не знаю. Можу тільки сказати, що на проведення різних заходів у місті щомісяця - до 3 тис. грн. І можу сказати, що ці кошти дійсно йдуть на мистецькі, культурні чи благодійні заходи. Хто отримував кошти, той може підтвердити, що це так.
Відповісти
2015.11.25 19:37 -
Ольга Гура (28)
0 0
Будуть, майте терпіння, хочу отримати від депутата письмове роз"яснення по ситуації з титаном. Як тільки буде - напишу.
Відповісти
2015.11.21 10:43 -
Заливайкo (25)
0 0
У людей работы не будет, а вы радуетесь... Такими темпами скоро будет вся Украина жить в экологически чистых пещерах.
Відповісти
2015.11.21 12:33 -
Ольга Гура (26)
1 0
Розграбування ресурсів власної країни ще жодну країну не зробило багатою, воно тільки веде до зубожіння населення.
Відповісти
2015.11.17 15:05 -
dumayu (7)
0 0
) То я раніше писав до Яна
Відповісти
2015.11.17 20:52 -
Ольга Гура (11)
0 0
Зрозуміло) Перепрошую.
Відповісти
2015.11.17 14:51 -
Ольга Гура (6)
0 0
Хіба я написала, що махнула рукою?
Відповісти
2015.11.16 15:22 -
Ольга Гура (2)
0 0
Готуйте звернення до народного депутата України П.В.Дзюблика, ми підготуємо депутатський запит на комісію ВР з питань екології М.Томенку.
Відповісти
2015.11.18 14:31 -
Наливайко (18)
0 0
Оля, а я вважаю, що дзюблик любіює ці питання в ВР він на підсосі у тузів, що володіють надрами України http://blog.meta.ua/~perlinka07/posts/i2756227/buildtree/i8143761/
Відповісти
2015.11.18 14:59 -
Ольга Гура (20)
0 0
От бачиш, добре, що нагадав. На той час Дзюблик П.В. перебував у "Народному фронті" Яценюка, наразі позапартійний, але працює над створенням своєї "Партії конкретних справ".
Ходять слухи, що видобуток бурштину належить Яценюку, не можу ні підтвердити, ні спростувати.
Щодо титану , Фірташ вже не господар, хто господар і кому надавали дозволи - не знаю, по слухам - Коломойський. Ніби, коли було голосування, забрала держава з метою продати новому власнику, на той час призначили й нового директора (він був у Малині). Зараз нічого не можу сказати, треба спілкуватися з тими, хто там працює.
Відповісти
2015.11.18 15:53 -
Кіт Мармиза (21)
2 0
Ого го го. Дзюблик не в Фронті та ще й партію свою робить! А щож нам бідолагам нічого не сказав. Ми ж його од фронта замандатили
Відповісти
2015.11.18 16:47 -
Valentin (22)
0 0
поки не пізно нехай вернеться назад, бо шось швидко і високо взлетел
Відповісти
2015.11.18 14:33 -
Наливайко (19)
0 0
ой, не звернув уваги, що то був блог Ольги Гури
Відповісти
2015.11.15 22:40 -
gprs (1)
0 0
В Ехо за Меделівку нічого не написано.
Відповісти