Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

5.04.2015
Житомирщина

Про ліс. Швидке рішення - великі втрати


Мораторій на експорт необробленої сировини, що передбачає один із зареєстрованих законопроектів.Якщо він буде прийнятий необдумано, то це може призвести до значних втрат. Так вважають лісівники Радомишльського лісгоспу.

Далі у сюжеті обласної телерадіокомпанії.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.05.05 17:55 -
Юрій Смалюк (11)
0 0
На Закарпатті,ще коли ті землі входили до складу Австро-Угорщини,перш ніж пан дозволить вирубати ділянку лісу,потрібно було посадити таку ж ділянку.І перш ніж починати різати проходило кілька років-за умови,якщо молоді дерева прижились,то дозвіл на вирубку отримувався.У нас же часто в пресі можна побачити таку статистику : посадили більше,ніж вирізали.Посадили-і забули.А чи виросло воно там,чи ні-головне відрапортувати.Тільки якби так було насправді,то лісів ставало б з кожним роком все більше і більше.А наразі маємо ситуацію якраз таки протилежну.Загадка природи,чи ті люди,які вирізають і садять ліс винайшли новий закон математики,коли 2+2-2=3 ?
Відповісти
2015.05.05 15:49 -
Григорій Шитюк (7)
0 0
Микола Томенко: щойно отримав інформацію від працівників Секретаріату Кабінету Міністрів про те, що Уряд за підписом Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка подав Президенту пропозицію ветувати даний законопроект з міркувань, що він створить проблеми для лісової галузі України і суперечитиме нашим міжнародним зобов’язанням…
http://obozrevatel.com/blogs/57936-nareshti-zyasuvalosya-hto-ocholyue-lisovu-mafiyu-v-ukraini.htm
Відповісти
2015.05.05 16:03 -
Ольга Єсипчук (8)
1 0
ну да на вокзалі ще до цього закону вивезуть ліс. тому не переймайтесь, мо той закон до одного місця
Відповісти
2015.04.09 19:24 -
Григорій Шитюк (4)
0 0
Рада ввела 10 літній мораторий на экспорт необроблених лісо-пиломатеріалів
http://www.rbc.ua/rus/news/rada-vvela-let-moratoriy-eksport-neobrabotannyh-1428594614.html
Відповісти
2015.04.09 19:41 -
Ольга Гура (5)
1 0
Якщо з розумом підійдуть до виконання цього закону, то це дійсно великий плюс і для країни ,і для Полісся. Скільки можна безвідповідально ставитися до своїх ресурсів.
Відповісти
2015.04.09 19:45 -
Григорій Шитюк (6)
0 0
і для місцевих бюджетів.
Відповісти
2015.04.06 08:03 -
Наливайко (2)
1 0
Лісівники бояться залишитися без бабла. А те що дорогу з Малина в Житомир ще років 10 назад оточував ліс, а зараз оточує пустка їм начхати.
Відповісти
2015.04.06 08:31 -
Ольга Гура (3)
1 0
Без швидких грошей.
Треба створювати підприємства з переробки деревини на місцях, але це час, інвестиції, обладнання, навчання людей, коротше - далека перспектива... Багаті країни створюють усі етапи переробки і виводять на ринок готову продукцію, бідні країни розпродують свої ресурси, нічого нового чи оригінального у цьому немає.
Відповісти
2015.04.05 11:21 -
Григорій Шитюк (1)
0 0
всё правильно, прекратим вывозить кругляк - Полесье загнётся... а продавать уже больше просто нечего! не прекратим - тогда наверняка загнётся, но хоть кто-то будет в шоколаде, хоть какое-то время (на сколько леса хватит)... "'єсть перспектива не просто збільшувати заготівлю..." да вы посмотрите, какой кругляк на нижнем складе в кадре - пальцами двух рук обхватишь... а что, щепа нужна для коростенского завода, опилки для пелет! а куда основная масса - "валютні контракти з іноземними споживачами... за вигідними цінами". интересно, а что этот работяга будет получать, когда в лесу одни пеньки останутся... лапу сосать?
какая дешёвая заказуха, главное показать горы невывезенного леса ("которому нет места на внутреннем рынке"?) и работягу, которому не будет чем семью кормить... аж на слезу пробило. так и хочется перефразироать: "кролики - это не только ценный мех"... лес - это не только лёгкие нашей планеты.. а ещё и вполне реальная, шуршащая "зелень" в чьих-то карманах! :)
Відповісти
2015.05.05 16:16 -
Малинський (9)
0 0
Що значить загнеться? Загнеться без лісів. Це ви про прибутки 10-50 чоловік? На скільки розумію ви туди не входите. Ви що не розумієте яка мала доля перепадає в бюджет країни? Мільярдні збитки несе держава. Треба боротись так як в Києві за кожне знищене дерево-за ліси полісся Поліновському треба бігати не в парку за зрізаний сухостой одного дерева, а дивитись як швидко розїзджається ліс з Малинського району Візміть знімки Гугл кожного року і зрозумієте як Полісся лисіє
Відповісти
2015.05.05 17:25 -
Григорій Шитюк (10)
0 0
невже не зрозумів що мій коментар емоційно-іронічний...?
це ми загнемося через років 10, коли на Поліссі не буде лісів.
Відповісти
2015.05.05 18:15 -
Малинський (12)
0 0
друзі)) проти ворогів...
Відповісти