Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

3.03.2015
Житомирщина

Ціна газу для промисловості та бюджетників зросла на 56%


НКРЕКП встановила нові ціни на природний газ для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання, бюджетних установ і релігійних організацій.

Нові граничні ціни вводяться в дію з 1 березня відповідно постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП): № 226 від 26.02.2015 р. «Про встановлення граничного рівня ціни на природний газ для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів», № 227 від 26.02.2015 р. «Про встановлення граничного рівня ціни на природний газ для промислових споживачів та інших суб`єктів господарювання», № 228 від 26.02.2015 р. «Про встановлення ціни на природний газ для потреб релігійних організацій».

Відтепер ціна газу без урахування податку на додану вартість, цільової надбавки (2%), тарифів на послуги з транспортування, розподілу і постачання природного газу для вищезгаданих категорій споживачів становитиме 8900 грн. за тисячу кубометрів, для релігійних організацій – 4450 грн. за тисячу кубометрів.

У порівнянні з попередньою ціною газ подорожчав на 56%.

Нагадаємо, з 1 грудня НКРЕКП підвищила граничну ціну на газ для промислових споживачів і держустанов на 15,69% – до 5900 грн. за тисячу кубометрів, а з 1 лютого – знизила на 3,5% до 5700 грн. за тисячу кубометрів.

Докладніше про тарифи і ціни на газ для всіх категорій споживачів читайте на офіційному веб-сайті у розділі Вартість природного газу.

Джерело:zt.104.ua

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.03.03 14:43 -
Черемушки (4)
0 0
О Герое Украины...замолвите слово!
https://www.youtube.com/watch?v=NxDfE89V4VM#t=25
Відповісти
2015.03.03 12:58 -
Ольга Єсипчук (1)
0 0
для населення в 3 рази... це нова пенсійна реформа така, бо при цій новині половина пенсіонерів вмре від інфаркта, інша з часом від голоду....
Відповісти
2015.03.03 13:46 -
Юрій Смалюк (2)
0 0
Настане "природний відбір".Якщо в печерні часи вижили сильніші,то сьогодні виживуть тільки багаті.Ті,хто відносився до так званого середнього класу "перекваліфікуються" в бідняків.Ну а бідні...самі розумієте...
Відповісти
2015.03.03 15:09 -
Ольга Гура (5)
0 0
Дуже дивно застосовувати "печерні" методи управління населенням і пускати його на природне виживання (вимирання?) у третьому тисячолітті. Я ще розумію, якби ми жили у Африці, і це зумовлювалося бідністю природних ресурсів чи якимось природним катаклізмом. А так це можна сміливо назвати геноцидом. Яка мета - зменшити кількість ротів? Вичавити значну кількість людей в сусідні країни у якості дешевої робочої сили?
А Гелетей у цей час купує замок в Англії, - ще один сер знайшовся. Мені здається, у нас дуже багато серів на працюючу кількість населення, і прогодувати нам їх буде чимдалі важче, апетити ж ростимуть.
Відповісти
2015.03.03 15:23 -
Ольга Єсипчук (6)
0 0
Ви самі писали, що ми живемо гірше вже африканських країн. Ви дивуєтесь даній ситуації? я - ні. Ще влада спише все на війну і на вимоги МВФ. Головне задурити голову пересічному громадянину... Як писав один досить відомий блогер, - наша влада з тих 90-х, вони не знають що таке виживати, вони звикли "хапати", а не будувати бізнес. що вкрав - то й моє. А США і Європа нам допомагають в цю дірку влізти, як свого часу США допомогло Іраку, і країна з "чорним " золотом по суті - нищие... Наші не можуть валюту привести в порядок, та чомусь у вічновоюючого Ізраїля і валюта в нормі і бізнес процвітає і люди живуть, а ми готуємось щоб хоча б не подохнуть...
Відповісти
2015.03.03 15:48 -
Ольга Гура (7)
0 0
У вічновоюючого Ізраїля немає зими, це великий плюс. І такої корупції з хабарництвом та схильністю до клептоманії в особливо великих розмірах також немає. Люди ж про свою країну дбають, а не у чужих на "побігушках" бігають. У нас: вкрав тут - вклав у Європі, або в офшорні зони. В результаті , вони процвітають - ми загибаємося. А всього лише - відповідальності за свою країну у політиків немає, і які жахливі наслідки.
Відповісти
2015.03.03 17:38 -
маргарита (10)
0 0
То Ви про iзраiльську корупцiю не чули просто . НашI люди I туда ii завезли,i iх навчили. Просто там не в таких масштабах , але якщо е то е вже як кажуть по-крупному , що трясе декiльда тижнiв всю краiну вiд злитоi iнформацII ЗМI.
Відповісти
2015.03.03 15:55 -
Ольга Єсипчук (8)
0 0
причин можна шукати до стемніння, а тим часом країна загібається, і це як гарно продуманий бізнес-план, тільки не на користь людей...чим скоріше загнеться тим скоріше втічуть з країни всі "кровосісі", ще один транс розкрадуть і увалять, а розгрібать "плоди" будем ми, і я вже не дочекаюсь, коли вже настане та "срака" шоб скоріш втікли ті кому ця країна нахер не тре
Відповісти
2015.03.03 16:41 -
Ольга Гура (9)
0 0
Якщо ми будемо загибатися, але продовжувати давати хабарі, як оті водії на трасі Київ-Одеса, думаєте, щось зміниться? А ті кровосісі нікуди не втечуть, поки їх тут будуть годувати і давати розкрадати державне майно. Навіть не сподівайтеся, бо вони ще й розмножуються, і в них нащадки є.
Відповісти
2015.03.03 13:56 -
Ольга Єсипчук (3)
0 0
майдан нагодує...
Відповісти