Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

14.01.2016
Житомирщина

На Житомирщині прокуратура та поліція затримали високопосадовця на хабарі 1000 доларів США


Прокуратура області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Досудовим розслідуванням установлено, що заступник голови райдержадміністрації області, за сприяння місцевому підприємцю у виготовленні документації щодо зміни цільового призначення земельної ділянки одержав неправомірну вигоду на суму 1000 доларів США.

У четвер, 14 січня, близько 13.30 год у Житомирі, неподалік одного з ресторанів, працівниками прокуратури області, ГУ НП та УСБ України в Житомирській області посадовця затримано під час одержання ним хабара на суму 1000 доларів США.

Неправомірну вигоду вилучено.

Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Досудове розслідування провадиться слідчим управлінням ГУ НП в області.

Довідково. Санкція зазначеної статті передбачає покарання, зокрема, позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Прес-служба прокуратури Житомирської області

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2016.01.16 16:41 -
Наливайко (1)
0 0
цікаво, наших звьозд хабарництва вже судили ?
Відповісти
2016.01.16 17:03 -
Valentin (2)
0 0
дивись шоб в мери не перлись наступного разу
Відповісти
2016.01.17 10:04 -
Наливайко (3)
1 0
Запросто. Тим паче банд-формування "семенів і к°" в кишені.
Відповісти
2016.01.17 10:26 -
Григорій Шитюк (4)
0 0
:))) ви не путайте, шановний, "хрєн з пальцем"... на наступних виборах буде цікавіше. от комсомол свого часу розігнали, а у талановитої молоді надлишок нерозтраченої енергії... правда пішли дещо дивним шляхом (всі чомусь сміються про Бандеру-бандюка та інші ляпсуси), а з іншого боку: он в Ляшка ж вийшло таким чином у велику політику пробитися - чому в них не вийде? якщо вже серйозно - я багатьох з тієї компанії знаю особисто і сприймаю цілком позитивно активну громадянську позицію небайдужих молодих людей.
Відповісти
2016.01.17 16:39 -
Наливайко (5)
0 0
якщо ти їх сприймаєш позитивно, це не значить, що я їх буду сприймати так. Я памятаю твою перебранку з олечкою. Що зараз вже все ОК ? Гриша, ти типовий продажний журналюга.
Відповісти
2016.01.17 17:35 -
Григорій Шитюк (6)
0 0
так, я типовий "журналюга", тільки маю власну позицію і відстоюю власну думку з того чи іншого приводу. "тикав носом" багатьох, і решті мовчати не збираюся... до речі, де я останній раз спілкувався з Олечкою...? хіба що в контакті поздоровив з Різдвом, то це нормально, в ХХІ сторіччі живемо...
молодь намагається не сидіти склавши руки - то є добре. якщо будуть щось путнє робити для міста - осторонь стояти не буду, допоможу чим зможу. якщо знову на вибори підуть і черговий раз зроблять з прапора українських націонал-патріотів посьміховисько - теж осторонь стояти не буду... :)
Відповісти
2016.01.17 18:25 -
Наливайко (8)
0 0
А я пам'ятаю, як льошиксеменів зразу ж зробив брехливий репортаж, про те як по "непоправовому" сбушники зробили обшук у домі литвиненка, а з іншої сторони репетував, що чиновники продають Україну. льохасеменів та людина,яку ти вважаєш за достойну. Пам'ятаю як ти оспівував хабарника-савченка і перед виборами, розпинався про його харизму. І це тоді коли все місто знало що воно хабарник. Була б в цього свинтуса, хоч крихта честі, воно б відразу зняло свою кандидатуру, а не спаювало б мужиків в день виборів. Так ти маєш свою думку, яка коштує чітко визначену суму.
Відповісти
2016.01.17 19:00 -
Григорій Шитюк (9)
0 0
ось тільки зайве тут на сайті кістки перемивати про "честь і совість" особливо наших провладних діячів... видаючи себе за святу наївність. іще хотілося б побачити (просто побачити) хто щось робить за покликом совісті та сумління (абсолютно безкоштовно)... :)
до Литвиненка та Савченка я своє ставлення за останній рік не змінив - і не має значення при владі ці люди чи ні. я вже писав раніше, що коли при зустрічі подаю руку одному чи іншому, то не кривлю душею і не тримаю каменя за пазухою. Савченко - доволі неординарна постать у малинській владі, але не варто робити з мухи слона і обгаджувати людину лишень за те, що він попав під роздачу. в мене особисто викликають відразу ті, хто стояв і непідкупно заглядав у вічі хазяіну за копієчку, а при нагоді одразу ж облив брудом з голови до ніг, явивши своє гниле паскудне нутро у скрутну хвилину.
щодо Семеніва (не розумію чому так багато уваги особисто цій персоні): моє сприяняття цієї людини і ставлення до нього (як до громадського активіста) - дещо різні речі, а розвішувати ярлики - справа не пристойна. при нагоді ми можемо вільно поспілкуватися (і не тільки по телефону) і з повагою вислухати позицію один одного з будь-якого питання. він людина відкрита для діалогу, суспільно активна - ось це мені подобається. якщо мені щось не зрозуміло чи викликає спротив - Олексій чує це від мене "у вічі".
Відповісти
2016.01.17 17:53 -
Сталева Свідомість (7)
0 -1
а хіба вже повний місяць що ти віщувать почав?
Відповісти