Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

22.06.2014
Житомирщина

"Прогулянки містом" гуляли за містом - у Радомишлі


Столичний телеканал "Київ" відзняв в історико-культурному комплексі "Замок Радомисль" одну з кращих своїх програм циклу "Прогулянки містом".

Кожна передача – це архітектурне, літературне, музичне, історичне есе Анастасії Медведчук лише про одну вулицю Києва.

Але вже декілька тижнів поспіль передача вивчає туристичні маршрути вихідного дня - "Прогулянки ЗА містом".

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.06.22 20:00 -
Василь Федоренко (2)
0 0
Хто оцінив , що ця програма найкраща і чим краща за інші ?
Знову ж показуха , а насправді за безцінь привласнення чужого , що належить історії та народу.
Спитайте у радомишлян що живуть поряд "музею" про те як їм після створення музею стало "краще".
Походила дівка в дервоному порозповідала байки, виконала проплачене завдання , а сусіди і сусідні вулиці зостались без голосу та непочутими !
Відповісти
2014.06.23 12:30 -
Григорій Шитюк (7)
0 0
та нехай вже буде хоч щось... нехай видумане й прикрашене - у рідному Малині й такого немає! у нас взагалі, таке враження що окрім партійного підпілля та Миклухо-Маклая за тисячу роківнічого й не відбувалося... зато генделики як каже Оля - на кожному кроці.
Відповісти
2014.06.22 19:05 -
Ольга Гура (1)
1 0
Дякую пані Ользі Богомолець за відродження українських культурних цінностей. Бо врдя чи комусь спало б на думку вивозити 60 тонн сміття з старого закинутого млина і робити там історико-культурний музей. У кожного лише своя хата скраю.
Відповісти
2014.06.22 20:03 -
Василь Федоренко (3)
0 0
Цікаво якби Ольга Гура рванула собі якусь пам`ятку культури , закрутила бізнесок і чималенький , то їй за це потрібно було б поклони бити ?
Відповісти
2014.06.22 20:18 -
Ольга Гура (4)
1 0
Ніхто нікому не заважає брати і створювати на місці занедбаних помийок історично-культурні центри, меморіали ,музеї, театри, концертні зали, спорткомплекси, катки, парки і т.д. Але ж на 1000 генделиків - лише один музей, і той заважає. Якби там не металевий паркан, то рознесли б на цеглини та знов закидали б сміттям. Поклони треба бити за збереження культури. А безкультур'я і саме бур'яном проросте, для нього розуму багато не треба.
Відповісти
2014.06.23 12:25 -
Григорій Шитюк (6)
0 0
добре коли починання небайдужих заможніх громадян підтримує влада. на рівному місці багато не створиш. і на голому ентузіазмі далеко не заїдеш.
в Малині теж треба з чогось починати. як казав Наумець "коли кожен малинчанин вкладе чоч 5 грн - відношення буде інше..." і до пам"яток і до банальної чистоти та порядку в місті.
боло б добре аби в місті таки запрацював краєзнавчий музей - думаю за рік-два не було б куди експонати дівати. а малечу та молодь не зайве знайомити з історією рідного краю (тільки не комуністичною - я про справжнє краєзнавство), вона в нас багата та різноманітна.
Відповісти
2014.06.23 00:10 -
Василь Федоренко (5)
0 0
Ти спочатку узнай про ту будівлю "помийку" історію .
Як ви , кому , все дозволено , прибираєте під себе все , прикриваєтесь брехнями аби відібрати у лоховитих люмпенів то що ціну має . Та це в забави бавитесь , виставляєте себе "громадськими" діячами , а голі ,голоді і обдурені вами такими і залишаться !
Ні сорому , ні розуміння за що соромно ! Їсте що краще , роботу маєте не перерветесь, зарплату маєте - щонайменше на чотирьох хватить , мяко спите . заможно бавитесь , граєтесь в забави , як на рибалці . Тільки коли за черва люмпени а рибка золота або позолочена .
Про культуру говорите . Але чому про чужу а цю , українську зневажаєте ?
Всіх повчаєте , опозиціонерів паскудите , владі співчуваєте (але в чому) !
Дійсно з богами розмовляєте , але не з людськими !
Вам бог - це бабло , а мати - влада і слава !
А заперти вас в злидні , голод , проблеми і хвороби і подивитись на культуру , толерантність і справедливість зі сторони обдурених та обкрадених !
Крадете в народу все до 99% , а один на всіх залишаєте !
Цінічні ,безбожні , лицемірні самозакохані брехуни та злодії !
Монетка вам ціна а за мільярди ципляєтесь !
Навіть московії попи забрехались ,розпились , закрались в сепаратистів забувши про Закон Божий , рясу і душу !
Що далі ?
Відповісти