Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

6.03.2014
Житомирщина

У Коростені відкриють 7-ми метровий пам’ятник Тарасу Шевченку


Дев’ятого березня увесь світ відзначатиме 200-річчя з дня народження видатного поета, письменника та художника Тараса Григоровича Шевченка.

З цієї нагоди у місті Коростені 9 березня о 12.00 на площі біля міського будинку культури (вул. Грушевського, 3) відбудеться урочисте відкриття пам’ятника Великому Кобзарю. Наразі Коростень – єдине місто в Житомирській області, де на такому високому рівні вшановують пам'ять видатного поета.

Пам’ятник буде встановлено за сприяння голови правління ПАТ «ЕК «Житомиробленерго» А.В. Левицького, до цього процесу долучились й земляки, які проживають в місті Москві.

Робота над скульптурою, висота якої становить 7,6 м, тривала п’ять місяців. Крім того, до 200-річчя біля міського будинку культури було повністю реконструйовано площу, яка згодом носитиме ім’я видатного поета.

У світі існує більше тисячі пам’ятників Тарасові Шевченку, і навіть якщо це тисяча сто перший пам’ятник, він все одно унікальний, оскільки належить місту Коростеню та коростенській громаді.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.03.08 10:36 -
Ольга Гура (22)
0 0
Цікаво, як дехто збирається розбудовувати Українську державу без економіки (підприємств), без ідеології (політики, мистецтва) та усього іншого, на чому базується держава )))
qwin, твоя ідея просто супер. )))) Пам'ятників сміттю по Малину найбільше.
Відповісти
2014.03.08 08:39 -
qwin (21)
0 0
переплавте ленина на контейнери для мусора таки як у коростенських патриотов та поставте по малину биля кожного стихийного памятника мусору да вспокойтесь.
Відповісти
2014.03.07 21:16 -
Витас (18)
0 0
Лучше сделать оригинальным памятник, не по высоте, а по красоте.
Ковель. В місті Ковель (Волинська область) встановлений (22 серпня 2005 року) найвищий у світі пам'ятник Тарасу Шевченку. Висота — більше ніж 7 метрів, вага бронзової скульптури — біля 20 тон. Автор монументу київський скульптор Володимир Шолудько.
Может их Коростенцы переплюнули?..
Лично мне нравятся памятник Шевченку которые стоят в Сумской области Ромны, Полтава (в стиле кубизма), Харьков.
И оригинальная идея памятник "Будителям" Львовская область Стрый.
Подробней здесь: http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B0%D0%BC%27%D1%8F%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8_%D0%A2%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%BE%D0%B2%D1%96_%D0%A8%D0%B5%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D1%83#.D0.9B.D1.8C.D0.B2.D1.96.D0.B2.D1.81.D1.8C.D0.BA.D0.B0_.D0.BE.D0.B1.D0.BB.D0.B0.D1.81.D1.82.D1.8C
Відповісти
2014.03.07 21:59 -
Петро Філоненко (20)
0 0
Ніхто ж не проти увіковічнення пам’ятниками, але, погодьтеся, зараз це не на часі. Спершу потрібно створити Українську Державу. От це і буде найграндіознішим пам’ятником Кобзареві та й не тільки... І погодьтеся, що зведення пам’ятників і патріотизм - це дещо різні речі.

У пострадянських країнах чи не найбільша кількість пам’ятників, від танків з літаками до всяких маразматичних монументів, типу тієї дівки на колоні, що на Майдані в Києві. Скільки там одиниць на десячтки чи сотні тисяч гектарів чи в перерахунку на кількість населення. І що з того?
Відповісти
2014.03.07 21:02 -
Петро Філоненко (17)
0 0
Щось доводити немає змісту.
Нехай буде по-вашому: десь і люди свідоміші і влада краща і культорологічного простору більше Було б про що говорити.
Здаюся!
А тепер давайте про справи й по темі.
Я ось що пропоную, а ви вже обговоріть гарненько.
От дивіться, у Коростені буде пам’ятник висотою 7 м 60 см. А чому б у Малині не зробити пам’ятника 8 м, або й вищим. Оце буде висота культорологічного простору... А як отой простір поширше рознести, то поряд кілька скульптур побільше, але вже трохи нижчими. Погортайте "Кобзаря" - сюжети знайдете

А коростенських патріотів так точно жаба задавить.
Відповісти
2014.03.07 21:25 -
Петро Філоненко (19)
0 0
Ще дещо до О.Гури

Ви знову насмішили своїми екологічними розмірковуваннями про взаємозв’язок між насадженнями лісів та осушуванням боліт... Ольго, я ж рекомендував: думайте про що пишете...

А щодо пропозицій, то просто балачки. І чому їх ще мені розводити й вводити людей в оману.
Відповісти
2014.03.07 09:09 -
Олег Антонюк (16)
0 0
Шановний Петре Філоненку, в Малині екологічно небезпечних підприємств вистача, для прикладу, Папір-Мал, Ельфа, а от вигоди з цього для громади ніякої, тому не потрібно плутати грішне з праведним. Завод МДФ не має жодного відношення до того, що в Коростені люди більш свідомі і влада на своєму місці
Відповісти
2014.03.06 21:09 -
Wladkann (7)
0 0
Діло не в патріотизмі а в малинських чиновниках які не тільки нічого не роблять для свого міста а ще й обкрадають його та малинську громаду.Складається враження що окрім чиновників які стояли при владі у Малині немає розумних людей які б чесно працювали на благо міста та його громади.Рахую так всіх хто працював при тоталітарних системах мають звільнитися як в приказці молодим дорогу а старикам повагу. Давайте кожен почне з себе нам треба змінити свій спосіб життя буде тяжко але це треба пережити.
Відповісти
2014.03.06 21:22 -
Петро Філоненко (10)
0 0
І до чого ці гасла до теми пам’ятника в Коростені, та Ваше захоплення патріотизмом Москаленка та коростенською владою, яка "на місці".

Та Коростеню з його пам’ятниками та "дерунами" по освітньо-культурному рівню годі й тягатися з Малином. А все інше, то просто грошей там не по Малинським міркам.
А якщо хочете культурно поразвлєкатца, то їдьте до Києва чи хоча б Житомира. Там ще більше грошей, а відповідно -пам’ятників, видовищ і "патріотів".
Відповісти
2014.03.06 20:17 -
Петро Філоненко (5)
0 0
Смішно читати наших "патріотів" та "екологів", які так захоплюються мером Коростеня. Не смішно, а навіть страшно, бо говорять, аби помалюватися у вишиванках й без них.
Москаленко в центрі Коростеня поставив пам’ятник ЗАВОД МДФ. Усе інше - немає значення. Поліські ліси будуть знищені, коростенці отруєні. А малинчани в захопленні від свят дерунів, пам’ятників, дешевим базаром та іншими принадами, які до патріотизму не мають ніякого відношення.

Люди, думайте хоч іноді, про що ви пишете, а якщо не знаєте, то поспілкуйтеся хоча би з тими ж коростенцями.
А ще - уважніше читайте Кобзаря.
Відповісти
2014.03.06 20:37 -
Ольга Гура (6)
0 0
Люди повинні сидіти без роботи, а патріотизм - це коли ми усі повернемося до родо-племенних стосунків і первісного способу життя? Поясніть, що Ви пропонуєте, а те, що Ви критикуєте - і так зрозуміло.
Відповісти
2014.03.06 21:42 -
Малинський (13)
0 0
це теж варіант
Відповісти
2014.03.06 21:11 -
Петро Філоненко (8)
1 0
Ви хоча би знаєте, що таке МДФ? Скідьки там людей працює? 300 чоловік. А Коростенський фарфоровий давав роботу кільком тисячам, а ще хіммаш... А чи знаєте, як діти, що навчаються чи живуть неподалік МДФу починають лисіти й задихатися від отруєнь. А скільки кубів лісу зжирає завод, а скільки риби гине в р. Уж після скиду забруднень? І все це на території, де господар той, у кого дехто хоче вчитися. Сюр!

Ольго, думайте, про що пишете! Вникайте в суть сказаного, тим більше,що до Ваших слів прислухаються, оскільки Ви позиціонуєте себе громадським діячем і екологом. Не вводьте людей в оману.
Відповісти
2014.03.06 21:42 -
Малинський (12)
0 0
у вас що немає меблів?
Відповісти
2014.03.06 21:41 -
Малинський (11)
0 0
при нормальному підході можливо виродляти і мдф і ліси мати, цим потрібно зайнятися законодавчо і пильно стежити за дотриманням закону З тих же сміттєзвалищ використовувати старі меблі і тд
Відповісти
2014.03.06 21:21 -
Ольга Гура (9)
0 0
Скажімо так, я мало знаю про економічні "подвиги" Москаленка, але начувана про культорологічні. Надалі буду цікавитися більше. Дякую.
Але з іншого боку, Ви користуєтеся комп'ютером, який вироблено десь у Китаї, а Китай зараз задихається від смогу від шкідливих виробництв. Вас через це сумління не їсть? Чи те, що далеко, не так болить?
Відповісти
2014.03.06 21:57 -
Петро Філоненко (14)
1 0
Ольго, мені вже не цікаво з Вами спілкуватися, якщо Ви наводите подібні аргументи.
Новий пам’ятник, Свято Деруна - ось культурологічна подія, а про комп’ютер я вже мовчу.
До речі, маю авто. Закиньте мені, що я загазовую повітря. До речі, а Ви на якому підприємстві працюєте, чи на екологічно нешкідливому. Тільки не коментуйте в цій темі, про очисні споруди.

Тема культурологічна і всі Ваші смаки й уподобання вже відомі. Запрошуйте Москаленка й нехай він забахає пару заводиків й з десяток пам’ятників, під якими влаштовуватимуть концерти, річниці й іншу "культурологію". Але подалі від отруйної Ірші. Десь так в Малинському парку, якщо його не виріжуть, а навкруги вже більш нічого живого не буде.

Вибачайте, Ви робите добру справу: займаєтесь творчістю, збираєте батарейки. У Вас це виходить, але коли Ви коментуєте те, що виходить за ці рамки, то...

І не сприйміть все сказане, як якусь особисту образу. Це критика не О. Гури, як просто особистості, а як О.Гури, яка формує певну громадську думку. Думайте, перш, ніж говорити!
Відповісти
2014.03.07 08:59 -
Ольга Гура (15)
1 0
Петре, я якраз ніколи і не приховувала, на якому підприємстві я працюю. Ви напевно безробітний? Ви користуєтеся усіма благами цивілізації, у тому числі і грішми, папір для яких виробляє банкнотка, і при цьому когось звинувачуєте у лицемірстві? Покажіть приклад, відмовтеся, і тоді люди можливо послідують за Вашим прикладом. Якщо Ви патріот і знаєте про усі екологічні порушення - боріться, об'єднуйте людей, розміщуйте інформацію, а не звинувачуйте опонентів у тому, що вони не відповідають якимось Вашим критеріям.
Забруднення почалося ще у радянські часи, хіба паперова не у ті часи будувалася, усі труби досі стирчать із землі прямо у Іршу? А велика кількість соснових лісів садилася тут за часів Сталіна, бо треба було осушувати болота, а для боліт це була справжня екологічна катастрофа, Ви цього не знаєте?
Скільки фабрик і заводів, які коптили небо і річки без усяких фільтрів і очисних, і припинили своє існування з розвалом союзу, Ви порахували? Сьогодні - це лише сота частина від того, що було. А от автівки - да, заполонили дороги і загазовують повітря так, що дихнути немає чим. Дім стоіть біля дороги, то від банкнотки і паперової разом узятих такого сморіду немає, як від дороги.
Я пропоную модернізацію виробництв, використання фільтрів, очищення стоків, застосування альтернативних джерел енергії і т.д. А Ви що? Просто висловити своє "фе" нічого не запропонувавши? Гарна позиція: усі лайно, а я бєлий і пушистий. )))
Відповісти
2014.03.06 19:00 -
Малинський (3)
1 0
Если будет 3 памятник-то навернека Ленину, его же окуратно сняли, чтоб потом поставить
Відповісти
2014.03.06 18:58 -
Малинський (2)
0 0
Что самое интересное, что возле дома культуры уже стоит памятник Св Марии, скоро в Коростене не будет где ногой ступить, тк памятники на каждом шагу
Відповісти
2014.03.06 16:24 -
Wladkann (1)
0 0
Упссс Коростень знову в перших рядах от що значить влада на місці а малинчан більше турбує щоб пенсії вчасно платили а духовне нехай почекає мені дуже соромно за малинчанн.
Відповісти