Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

24.04.2017
Малин

Чи розірвуть депутати угоду про продаж банно-прального комбінату в Малині?


 Саме з таким клопотанням звернулася місцева прокуратура до Малинської міської ради.

Коростишівська місцева прокуратура Житомирської області побачила ряд порушень, що виявилися в недотриманні умов договору, і які суперечать інтересам територіальної громади м. Малина.

Відповідний проект рішення опубліковано на сайті міської ради та буде розглядатися на сесії, яка відбудеться 27 квітня.

Про розгляд звернення Коростишівської
місцевої прокуратури щодо розірвання
договору купівлі-продажу банно-прального комбінату,
розташованого за адресою: вул. Б.Хмельницького,17

Керуючись п.30 ч.1 ст.26 та ч.5, ч.6 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.188 Господарського кодексу України, ст.651 Цивільного кодексу України, розглянувши листа Коростишівської місцевої прокуратури Житомирської області про розірвання договору купівлі-продажу нежитлового приміщення банно-прального комбінату, загальною площею 2537,6 кв.м, розташованого за адресою: м. Малин, вул. Б.Хмельницького,17,що посвідчений приватним нотаріусом Малинського районного нотаріального округу Житомирської області Тимошенко Н.С. та зареєстрований в реєстрі за №1637, у зв’язку з відсутністю реагування Бурляя О.М. на лист міської ради №1 від 01.02.2017р. щодо вирішення питання розірвання договору купівлі-продажу, міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Погодити розірвання договору купівлі-продажу нежитлового приміщення банно-прального комбінату, загальною площею 2537,6 кв.м, розташованого за адресою: м. Малин, вул. Б.Хмельницького,17,що посвідчений приватним нотаріусом Малинського районного нотаріального округу Житомирської області Тимошенко Н.С. та зареєстрований в реєстрі за №1637.

2.Доручити юридичному відділу виконкому міської ради направити дане рішення до Коростишівської місцевої прокуратури Житомирської області для здійснення прокуратурою представницьких функцій.
3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Піковського П.В.

Міський голова О.Г. Шостак

Нагадаємо, що угода про продаж нежитлового приміщення банно-прального комбінату була укладена в 2012 році, а ціна продажу складала 561 тис грн. За умовами договору оплата була розстрочена.

Від імені громади та підписантом виступав міський голова Сергій Стельмах, а діючий голова Олексій Шостак на той час був секретарем міської ради.
 

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2017.04.28 17:27 -
gprs (18)
0 0
Бурляї продали власний будинок і живуть там на другому поверсі. І де візьме Шостак 550 тис.
плюс відсотки по курсу долара, так як київський метрополітен виненен за вагони?
Відповісти
2017.04.25 08:47 -
Кіт Мармиза (8)
0 0
оце глянув на стару фотку і подумав, шо було гарно, а стало.. якось шанхайно, не втин не в ворота.. І про гроші. Якби в 12-м году написали в газєті великими буквами шо продається фабрична баня за 600 тищ, но дєньгі вперед, як ви думаєте? був би покупець? не опровєргаю і не поріцаю, а питаю в знатоков, купили б тоді за 600тищ живими грошами?
Відповісти
2017.04.25 14:40 -
Socratos (12)
0 0
Були об'яви у Замку Володарів ще в 2011 році - ніхто не захотів купувати, а потім в кінці лютого чи на початку березня 2012 р.. Там до речі виставлялися на продаж крім фабричної бані ще й колишня слюсарна майстерня ЖРЕПу (купив Цьоха, зараз пам'ятники роблять) і господарська будівля біля 4-ї школи (купив Данелян).
Відповісти
2017.04.25 18:02 -
Кіт Мармиза (16)
0 0
Ги-ги-ги!!!! Сміюсь як собака! Цьоха, Данелян, Бурляїха - скромні парні із народа а не якісь там дєпутати. То там Віталь Григорович (повіримо Валюхі бо хто по сліду й наголошує ваш нейм), так от Григорович, там все чьотенько? і чистенько було? як все то визнаєте...
Відповісти
2017.04.25 16:12 -
Valentin (14)
0 0
все то ви знаєте Віталій Григоровичу
Відповісти
2017.04.25 17:33 -
Socratos (15)
0 0
"Во многия знания - многия печали"(
Відповісти
2017.04.25 10:39 -
Valentin (10)
0 0
Я б купив, статтю почитай ще раз.
Відповісти
2017.04.25 11:49 -
Кіт Мармиза (11)
0 0
і шо там читать ще раз? шо й ти купив би? Чи ти кажеш шо за таку ціну ще й очередь була б?
Відповісти
2017.04.25 16:08 -
Valentin (13)
0 0
Де ти побачив "гроші на перед"??? Навпаки, гроші "задом" ))) в розстрочку ж написано.
Відповісти
2017.04.25 18:06 -
Кіт Мармиза (17)
0 0
Валюха!!!! Праснісь і пой! я ж і кажу, шо без всяких розсрачок клієнтов було б ой-йой... якби гарно свіснули.. даже ти купив би
Відповісти
2017.04.24 13:35 -
Малинський (2)
0 0
Цей будинок перетворили в такий собі туалет жовто-коричневого кольору. Але чи зможе хтось інший його впорядкувати. сумніваюсь. Але факт що купили його задешево та щей з безвідсотковою розстрочкою, то це точно не в інтересах громади.
Відповісти
2017.04.24 21:26 -
Олег Антонюк (3)
0 0
Маячня, Бурляй зробив нормальницй ремонт і приміення функціонує. А так вже б розвалювалося як вечірня школа
Відповісти
2017.04.25 08:00 -
Valentin (6)
0 0
Олеже, це звучить наче подяка, за те що Бурляй там кафе відкрив. В першу чергу має бути інтерес наповнення бюджету в "таких" справах, а не розвиток бізнесу.
Куплю за 2 гривні якусь зупинку замість 20 000 наприклад і зроблю з її магазин, то що мені дякувать треба за те що я собі там пізнес побудував?
Подвійні стандарти
Відповісти
2017.04.25 08:01 -
Valentin (7)
0 0
бізнес*
Відповісти
2017.04.24 21:27 -
Олег Антонюк (4)
0 0
У Малині не дають бізнесу спокійно розвиватися
Відповісти
2017.04.24 21:38 -
Малинський (5)
0 0
Можливо б і перетворилося, тому я про це і наголосив
Відповісти
2017.04.24 13:19 -
Socratos (1)
0 0
Вказаним рішенням, а особливо його пунктом 2, міська рада підтвердить свою недієздатність. Закон України "Про прокуратуру" (ч.3 ст.23) передбачає, що прокурор лише тоді має право здійснювати представництво в суді законних інтересів держави у разі порушення або загрози порушення інтересів держави, якщо захист цих інтересів не здійснює або неналежним чином здійснює орган державної влади, орган місцевого самоврядування чи інший суб’єкт владних повноважень, до компетенції якого віднесені відповідні повноваження.
Відповісти
2017.04.25 08:49 -
Кіт Мармиза (9)
0 0
не роняв шо ти Мишлітєль написав, але догадався шо знов через сраку шось робиться
Відповісти