Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

1.02.2017
Малин

"Король помер. Хай живе король!". Кого коронують на вивіз сміття у Малині?


Місто має намір оголосити новий конкурс на вивіз ТПВ, а з приватним підприємством "Зелене-місто Малин" розірвати договір. Про це повідомляється на офіційному сайті міської ради.

Але після ряду взаємних звинувачень в публічному просторі це вже схоже на гарну міну при поганій грі.

Цитуємо повідомлення:

Припиняється співпраця з приватним підприємством «Зелене місто – Малин» в питанні  збору-вивозу твердих побутових відходів (далі ТПВ).

Причиною цьому є неможливість надання приватником якісних та узгоджених договором і конкурсною пропозицією послуг. До цього призвели  ряд порушень.

Такими порушеннями є незабезпечення належною кількістю контейнерів (80 по факту – 150 згідно договору),  недотримання графіка та часу вивезення сміття по місту, недоукомплектування підприємства спеціальним транспортом (дві спецмашини по факту – три згідно конкурсної пропозиції), відсутність контейнерних майданчиків, що призвело до числених та систематичних скарг жителів міста на неналежне виконання приватником договірних умов та конкурсної пропозиції на право надання послуг по вивезенню ТПВ в місті Малині.

Неодноразові перемовини та офіційні претензії на адресу «Зеленого міста-Малин» результату не принесли.

Виходячи з наведеного, місто має намір оголосити новий конкурс на вивезення ТПВ.

На період проведення конкурсу, вивіз ТПВ в місті буде здійснювати комунальне підприємство по раніше відпрацьованому графіку. Це стосується не лише приватного сектору, а й мешканців багатоповерхівок.

У багатоповерхових житлових мікрорайонах теж працюватиме комунальна техніка. Сміття можна буде винести до машини у визначені дні та години, як це було раніше, по всім мікрорайонам міста.

Допоки морози та сніг на боці малинчан: не тхне та й "підсніжники" не дуже видно, але чи зможе виправити ситуацію комунальне підприємство?

Слід подумати і про репутаційні наслідки невдалого експерименту під назвою "Зелене-місто Малин", бо в мерії здається гарно засвоїли ленінське "взяти пошту, телефон, телеграф...", щоб малювати нам безкінечно позитивний образ героя та тримати нас в недолугій омані.

"Підсніжники" не за горами, а там і генеральне прибирання можна організувати...

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2017.02.05 15:08 -
Valentin (16)
0 0
Підтримую! Гроші на перед полюбому взяли, а тепер ще Стурчаку виділять з бюджету на прибирання ТОГО Ж само сміття, що мало Зелене м. возити.
Відповісти
2017.02.05 01:25 -
Малинський (15)
0 0
Якщо знов будете виділять гроші на Ліквідацію смітників, то будь ласка з свого карману, а не з моїх податків. Дістали , нічого не можуть зробити нормально, владі МІНУС.
Відповісти
2017.02.02 08:20 -
Князь Мал (8)
0 0
Геть Шостака!!!! Геть Піковського!!!! Даєш дочасні вибори мера!
Відповісти
2017.02.08 10:21 -
Василь Онопченко (17)
0 0
Алкаш кончений з чотирма вищими освітами. Перестань зливати малинщину у каналізацію.Нічого нормального , окрім підвищення своєї заробітної плати , не зробив. За аморальну поведінку будеш відповідати пізніше, як тільки перестанеш бути мером. У тебе все попереду!!!!
Відповісти
2017.02.02 10:17 -
Григорій Шитюк (10)
2 0
"три дня и три ночи рубились Змей Горыныч и Илья Муромец... а на утро пришло сообщение от провайдера - отключение абонента за неуплату... так безславно и закончились подвиги русского богатыря!" :)))
Відповісти
2017.02.02 03:06 -
Гнат Лісовий (7)
1 0
дійсно було зручно, алe тільки для багатоповeрхівок, а по дeяких вулицях приватного сeктору сміття нe вивозили більшe місяця, нeзважаючи на проплату напeрeд. Люди чeкали по годині на морозі, а машини так і нe було.
Дивує іншe, коли тільки поставили контeйнeри тіж писаки писали зовсім іншe "і нe там поставили, і нe вчасно вивозять, і пeрeповнeні" . Ви вжe якось "опрєдєлітєсь"
Відповісти
2017.02.02 11:18 -
Григорій Шитюк (12)
0 0
да все оказалось настолько просто - даже не интересно...
на рынке вывоза (не утилизации!) ТПВ в Малине появилась альтернатива - плюс!
в городе появились новые контейнеры (часть из обещаных) - плюс!
ездит (хоть и не регулярно) нормальная машина (одна из обещаных) - плюс!
конкуренции (со всеми вытекающими) так и не появилось - минус...
контейнеров не достаточно - минус...
машина одна (а город не маленький - не успевают убирать) - минус...
к тому же, очевидно кто-то наивно полагал что малинчане просто в очередь выстроятся на оплату новых услуг (со старыми косяками) - облом вышел... скоро весна, и при такой организации вывоза мусора Малин будет задыхаться от вони с тех контейнеров... а самое главное, малинчане никак не могут усвоить прописную истину: чисто не там где убирают, а там где не гадят!
ждем-с развития событий дальше... хотя, чего здесь не понятного (кто в теме)? :)
Відповісти
2017.02.01 18:54 -
Huskuld (6)
1 0
Не справились ! От які погані! Сміття погано вивозили? Ну то моя скромна рекомендація перенести робочій кабінет мера в приміщення бувшої вечірньої школи , на час якій буде потрібен для пошуку нових підрядників . Так би мовити на передову , по прикладу мерів кавказської національності котрі жили в палатках на будівнитстві доріг . Там доречі сміття як кажуть росіяни "вдоволь" і зявилось воно там тому що люди не дуже хотіли ждати ту машину , ( про те чи люди вони інша тема) . А засідання міської ради можна проводити в бувшому спортивному залі , що в двох метрах від вищеозначеного об'єкту . Хто за голосуйте . Можливо як казав Горбачов "процес пайдьот"
Відповісти
2017.02.01 14:24 -
Rizo (3)
1 0
ЯК ДІСТАЛО ЦЕ СВАВІЛЛЯ!!!
Відповісти
2017.02.01 15:23 -
Кіт Мармиза (4)
0 0
шо? кнопка для великих букв запала?
Відповісти
2017.02.02 09:15 -
Rizo (9)
0 0
Ні, котяро, не запала. Просто скільки можна вже знущатись над жителями міста!!!
Відповісти
2017.02.02 11:07 -
Valentin (11)
2 0
очередной месія-спаситель.
Відповісти
2017.02.02 16:33 -
Rizo (13)
0 0
Знову представник місцевої влади гонить!
Відповісти
2017.02.01 18:12 -
Григорій Шитюк (5)
0 0
котяро, це політтехнології такі - новий (чи оновлений) бренд пропихають у маси: Д І С Т А Л О
Відповісти
2017.02.01 10:41 -
Князь Мал (1)
3 0
Да все було зручно і нормально! Що каналізація, що сміття, однаково винуватий хтось тільки не керівництво міста.
Поверніть контейнери!!!!
Відповісти
2017.02.01 11:37 -
Катерина (2)
4 0
Підтримую!!!!! Було не те що зручно, а МЕГА зручно!!!
Я такого брєда з машиною, яка їздить збирає сміття, не бачила не в одному місті! Це ж "прошлий вєк"... Скрізь стоять контейнери... Живу тут недавно, менше року, і мене це місто все більше шокує!! А ще більше шокують люди, які віддають перевагу машині в конкретний час по сбору сміття, а не контейнерам!!!
Я просто в шоці... Моим возмущением нет предела!! :-(((((
Відповісти
2017.02.03 13:01 -
Віта Вікторова (14)
0 -2
То їдьте туди звідки приїхали, чого мучитись.
Відповісти