Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

20.05.2017
Малин

Малин: Безпечне місто чи бутафорія на видному місці?


 Із повідомлення на сайті Малинської міської ради:

ЗА попередніми домовленостями з виконавчим комітетом міської ради, з метою унеможливлення наїзду автотранспорту на пішоходів, керівництво маркету «АТБ» взяло на себе зобов’язання по встановленню металевої огорожі біля магазину. Місце вибрано не випадково.

Саме тут малинчани часто переходять проїзну частину вулиці, нехтуючи правилами дорожнього руху та наражаючи себе на небезпеку....

Чи стане безпечніше на тому відрізку дорогу? Сумнівно, але час і базарні дні покажуть.

Саме базарні дні покажуть всі "зручності" і те, що "Малин став безпечнішим для своїх жителів" і, особливо, гостей міста.

Але два "досягнення" видно і сьогодні — перегородили під'їзд до "маленької хатинки" Будинку побуту - абсолютно, та те, що в найближчий час ми будемо спостерігати особливий шарм ковальського мистецтва під назвою: "Як бик пос..." 

Великодушно дарована керівництвом "АТБ" огорожа, а по факту бутафорна оградка додасть ще один рядок до різноманітних звітів, а чи додасть безпеки покаже базарний день, додасть ще одну родзинку центру міста, яка заворожливим змїїним танцем дару від великих управителів "АТБ" зав'яже єдиний туристичний маршрут від Ейфелевої вежі до Зміїної гори...

Залишилося тільки зачекати поки шедевр відполірують та доведуть до мистецького рівня безмежно щасливі жителі та гості міста.

І трохи про маленький Будинок побуту.

Шановні богатирі! Саме доблесна трійка малинських богатирів приїхала, походила та вказала польським гастарбайтерам дланью: "Городити від повороту і до вечора!" - і поїхали...

Тож шановні богатирі, щоб не перебивати культурно-ейфорійний лад, для пояснення підемо від американської мудрості до українського автопрому.

Американці кажуть, що право махати кулаками закінчується там де починається нос сусіда, то чи не дали ви, о витязі, кому по носі в благому пориві?

Ну і далі, від лірики, до нікчемної механіки, тобто до українського автопрому. Якось в арм'янського радіо запитали: "А чому в автобуси ЛАЗ та "Запорожці" ставлять двигуни ззаду?" 

Ех, чим думали туди і....

А гастарбайтери може і не польські, але на польських номерах точно і зі своєю незламною заробітчанською логікою.

 

 

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2017.05.23 11:44 -
Yuri (10)
0 0
Ще БАМ треба погородити.
Відповісти
2017.05.22 23:19 -
робер артуа (9)
0 0
Краще б міст через річку привели в нормальний вигляд , а то переливають з пустого в порожне.
Відповісти
2017.05.21 01:12 -
Серж (1)
2 0
Прикро за свое мiсто...
Відповісти
2017.05.21 16:04 -
Григорій Шитюк (3)
0 0
дійсно, прикро. прикро, що на аварійно-небезпечній ділянці вулиці, люди з малими дітьми на руках кидаються пвд колеса проїжджаючих авто...
чи Ваша думка була про те, що інженерна загорожа надто мляво виглядає на фоні наших малинських порядків...? :)
Відповісти
2017.05.21 16:28 -
Володимир Нечипоренко (4)
1 0
Гриша, задам питання, на яке відповідати не потрібно, бо відповідь може бути різною, а як було б насправді я й так знаю
Уявімо, що тобі 4-5 разів за день потрібно заходити в магазин АТБ, коли ти знаходишся через дорогу з протилежної сторони, ти б кожного разу ходив би на НЕ ЗОВСІМ БЕЗПЕЧНИЙ перехід, що вище, в цетрі? (Ти - без велосипеда...)
Або уяви, що ти власник розкішної дачі десь під Радомишлем, і інколи заїзжаєш "тариться" в Малин... Тут би ти точно знав, як в АТБ ходити...
Відповісти
2017.05.21 16:40 -
Григорій Шитюк (5)
0 0
відповім. не треба зайвого уявляти й фантазувати... тільки факти:
вул. Хрещатик (будь-яка інша) - там магазини крутіші за АТБ і наш "будиночок побуту", і під'їхжають туди не таврії з Елівки... але влада витримала всі норми, аби вимоги по організації безпеки руху виконувалися. нікому не заманеться перебігати дорогу, паркуватися де приснилося... все працює!
Відповісти
2017.05.21 16:59 -
Володимир Нечипоренко (6)
0 0
1. Не коректне порівняння
2. Якщо ти знаєшся на нормативах, то напиши - не репліками в коментах, а в розгорнутому, як навколо АТБ прекрасно організовано рух, бо ти наче хочеш довести, що це ТВОЯ тема, тож сприйму на віру пояснення.
3. Я берусь стверджувати, що перейти дорогу до АТБ набагато безпечніше, ніж ходити по вулиці Островського...
Відповісти
2017.05.21 17:26 -
Григорій Шитюк (7)
0 -1
будуть офіційні висновки від відповідних інстанцій на руках - буде все у розгорнутому вигляді. поки що поділюся суб'єктивним баченням:
1. до АТБ взагалі не бачу ніяких питань... перед магазином є місце для зупинки і за магазином - місце для стоянки авто відвідувачів. все облаштовано, з відповідною розміткою - для людей.
2. є питання до незрозумілої, жодним чином не облаштованої стоянки авто навпроти... при такій ширині дорожнього полотна, яка доцільність що у базарні дні там стоїть кілька десятків авто, створюючи незручності решті водіїв, що мають потребу проїхати на центральну площу...?
3. по-людськи співчуваю тій когорті підприємців, що працюють у приміщенні будинку побуту - це дуже неприємно, коли ти не маєш нормального під'їзду до місця роботи. але, знову ж таки, з розумною головою, все вирішується - як це зробили власники Асторії!
отож, доволі кумедно виходить, це ти на роботу повинен тягнути металеві двері метрів з п'ятдесят, а дехто ще й на третій поверх балони... а коли після роботи вирішите попити кави в Асторії (що знаходиться в тій же будівлі) - будь ласка, і під'їзд вам, і зручний паркінг під охороною... все для людей. тому це не до мене запитання - "не моя тема" :)))
Відповісти
2017.05.21 17:41 -
Володимир Нечипоренко (8)
2 0
... по третьому п. порадував: я йому про Островського, а він мені про Асторію..- це вже стиль і почерк.
Висновок: ТИ НЕ В ТЕМІ, а просто констатуєш, що люди неправильно переходять дорогу і вариш воду. А металева ОГРАДКА це як фіговий лист для чиновника - наче й прикрили, а насправді... а ти на цей листочок хочеш скотчу приліпити, щоб не одвалився, от тільки переживаю, щоб не сталося ніякої депіляції.
Можеш зробити на наступні вихідні документальний фільм про "неправильних" людей, платно, як зійдемося в ціні. Сам подивишся і Вершителям покажеш.
Годі на сьогодні, Бай )
Відповісти