Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація   Вхід

Випуск—2017 у Малинському лісотехнічному коледжі

1.03.2017
Малин

Малин: Чи закумкають жаби в кранах? – лист в редакцію


Лист в редакцію:

Напишіть, будьте добрі, як довго буде текти з кранів вода, яка смердить болотом. «Зелене місто» сказало «до побачення», тепер, напевно, і очисні хочуть «попрощатися».

Чи хтось в трубах для води вирішив розводити жаб для експорту в Францію? Водою, що тече з кранів, не те що для їжі користуватися неможливо, а й митися противно. Напевно, у керівництва міста власне водопостачання?

І запитання:

В той час "коли космічні кораблі бороздять простори комсмосу", а міська рада виділяє не малі кошти на інформування населення, чи не можна було б попереджувати такі запитання та  все ж таки інформувати населення про проблеми, які "закипають"?

Проблема із запахом риби у водопроводі сама не вирішилася, а тільки стала більш "душистою". На сьогодні користуватися теплим водопостачанням стало нестерпно, бо при нагріванні води запах вареної риби заповнює весь простір помешкання. І що робити, коли водогін єдине джерело води для приготування їжі?

Конктакти ТОВ "Малин Енергоінвест" за ПОСИЛАННЯМ
Запитати міського голову можете
ТУТ

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2017.03.01 16:25 -
Oleksandr (8)
2 0
Відповідь мера:
http://malyn-rada.gov.ua/%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%82%D1%8F%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D1%83-%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D1%96/
Чому в інші роки такого не було?
Чи 2017 рік в нас якийсь особливий?
Відповісти
2017.03.01 09:29 -
Troyanych (2)
0 0
Та достаньте ту здохлу русалку з фільтру! Потепліло, вона розмерзлася, і тепер штиняє! фуууу
Відповісти
2017.03.01 09:17 -
Rizo (1)
0 0
Валюха, ти де??? Закінчуй зі світлом! Ось твоя тема!!!
Відповісти
2017.03.01 14:45 -
Valentin (3)
0 0
воняє, русалка чи риба але воняє.Шо не так? Зима була, лід був, ополонки екологи не бурили.


п.с.Ти б зі світлом сам почав, наступної зими електрика дорожче буде обходитись ніж газ!!!
Відповісти
2017.03.01 15:02 -
Rizo (4)
3 0
На тлі енергетичної кризи будемо переходити до альтернативних джерел енергії, або поставимо передові лічильники як в керівництва нашого міста!

P.S. Все не так! Чи, на твою думку, запах води має таким бути, не дивлячись на "помірні" ціни на водопостачання?
Відповісти
2017.03.01 15:30 -
Valentin (5)
0 -3
)))яка ще криза))))) по телевізору в новинах криза. Вугілля по інтернету можна купить хоч 20-30 тонн абсолютно по адекватній ціні. Від "передових " лічильників дешевше не стане.
І запах не повинен такий бути, а ціни стануть ще "помірнішими", я вже писав, світло подорожчало і все інше теж подорожчає.
Відповісти
2017.03.01 15:51 -
Troyanych (7)
0 0
Да ти прямо капітан очевидність! Відкрив нам очі! Точніше, промив їх вонючою водою.

Якщо починаєш щось писати, доводь думку до логічного кінця, і не треба в одну кучу ліпити риб, світло і телевізор.
Відповісти
2017.03.01 23:42 -
Valentin (9)
0 0
Для особливо уважних, читаємо про світло із самоооого верху, не я його сюди приліпив.
Відповісти
2017.03.02 09:11 -
Troyanych (11)
0 0
Дорбре, залишилося тепер вияснити, де взявся телевізор.
Відповісти
2017.03.01 15:47 -
Rizo (6)
0 0
То що ти хочеш цим сказати? Завжди дорожчало, дорожчає і буде дорожчати, ми ж не у вакуумі.
Відповісти
2017.03.01 23:44 -
Valentin (10)
0 0
не ми не у вакуумі, ми в Україні. У нас ціни лізуть тільки вгору, на будь-що.
Відповісти