Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

12.11.2016
Малин

Малин: Міський голова ставить діагнози журналістам


Депутат міської ради Ірина каже: ніколи не могла знайти спільної мови із міським головою.

Одним із приводів стало голосування на сесії, що стосувалося виплати премій міському голові та декільком іншим посадовим особам.

Жінка була єдиною, хто проголосував «проти». Причиною цьому, каже, є звернення громадян щодо ймовірно неправомірних дій посадових осіб міста при реконструкції газових котелень.

Про такі результати розслідувань прокуратури депутатка розповіла у своєму інтерв’ю журналісту місцевої газети, про це було згадано й у статті. Реакція головного очільника Малина не змусила себе довго чекати: вже наступного дня після виходу газети журналістці зателефонували: вона, каже, довго не могла зрозуміти, хто це, бо у такій манері з нею ніхто давно не спілкувався. Як виявилося, на іншому кінці дроту погрозами та грубощами оперував сам міський голова.



Журналістка не розуміє, що так роздратувало міського голову, адже вона просто виконувала свої посадові обов’язки. І, якщо виникають якісь невдоволення – було б доречніше звернутися зі скаргою до головного редактора, а не вирішувати питання у такий агресивний спосіб, – вважає журналістка. Але на цьому телефонні погрози не припинилися.

Щодо скарги журналістки у поліцію, самі правоохоронці не на камеру кажуть: тут відсутній склад злочину. У проханні внести заяву до Єдиного Державного Реєстру правоохоронці відмовили, тож найімовірніше, справа буде закрита, а про свою безпеку жінки будуть дбати самі.

Джерело: pravdatyt.com

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2016.11.18 18:48 -
Заливайкo (11)
0 0
Говорил же я Лексеюшке, зачем тебе с этими бабами таскаться, вот со мной выпей еще пару граненных и попустит, а нет ему общество девушек давай, так и не вызвонил ни одна не приехала, ни другая, а теперь ещё по телику показывают. Почему у меня интервью не взяли. Я же свидетель!
Відповісти
2016.11.16 12:40 -
Руслан (8)
1 0
Діло не в законі і в повазі до жінок, людей. Діло у вихованні!!!! Як що людина "бидло" то нема різниці хто він мер або двірник.
Відповісти
2016.11.16 14:56 -
Григорій Шитюк (9)
2 0
просто до слова: а чим саме, той хто розвішує ярлики, відрізняється від того, на кого їх приміряють...? євангельські заповіді: "не судіть - да не судимі будете"...
"Діло у вихованні!!!! Як що людина "бидло..."" :)))
Відповісти
2016.11.16 18:45 -
dumayu (10)
1 0
Все дуже просто - на посаду мера примусово не заганяють, Як кажуть, назвався груздьом...
Відповісти
2016.11.15 17:58 -
робер артуа (7)
1 0
При всій повазі до мера я категорично проти такого відношення до жінок .
Відповісти
2016.11.13 08:41 -
Ольга Єсипчук (5)
1 -2
Відповідно до ЗУ "Про держслужбу"
Стаття 5. Етика поведінки державного службовця

Державний службовець повинен:
сумлінно виконувати свої службові обов'язки;
шанобливо ставитися до громадян, керівників і співробітників,
дотримуватися високої культури спілкування;
не допускати дій і вчинків, які можуть зашкодити інтересам
державної служби чи негативно вплинути на репутацію державного
службовця.

Видно мер більш природньо відчував би себе на зоні, надіюсь він віднайде свою нішу в суспільстві відповідну до його навичок та вмінь, бо мерське крісло йому щось не пасує.
Відповісти
2016.11.13 07:45 -
Віта Вікторова (4)
1 0
Знаю і Дмуховську і Сороку вибачте с...и ще ті, а тут дві невинні дівчинки, одна зроду таких слів не чула, це при тому що їй регулярно висказують, а від другої пів міста з нервовим зривом. Дві обіжені тітки влаштували розборки користуючись своїм становищем, повторюсь без жодних підтверджень, при цьому ані трохи не замислюючись про репутацію міста, і це журналіст і депутат які мають захищати місто і мешканців. Дожилися,вітаю.
Відповісти
2016.11.12 21:52 -
Олег Антонюк (3)
2 0
більше шуму, ніж самої справи. У таких випадках достатньо дати спростування в газету і казус вичерпан
Відповісти
2016.11.12 18:10 -
Valentin (2)
2 0
"а про свою безпеку жінки будуть дбати самі." )))) ну це вже зайве, теж мені Онопрієнка знайшли)))

Збоку нагадує типові розбірки, щоб у Сороки номера мера не було?! 0_о Хто в це повірить. Хоч би матуріал із справи який небудь опублікували, а то із пустого в порожнє місяць переливаєм. Хочу фактів.
Відповісти
2016.11.12 17:30 -
Наливайко (1)
0 0
Цьому гавнюку недовго вже залишилось.
Відповісти
2016.11.13 21:11 -
Григорій Шитюк (6)
0 0
ну геть вже схоже на той армійський анекдот: "ах, старшина, ви все обіцяєте, обіцяєте"...
вже скільки разів ми чули цю пісню... і зрештою, де ті "бетмени" поділися? а мер як ходив на роботу, так і ходить... і не париться хто там і що про нього думає.
короче кажучи: "із пустого в порожнє" - немає чого й коментувати... :(
Відповісти