Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

22.03.2017
Малин

Малин: Міський голова є, гонор є, відповідальності нема. І що думає обласний чиновник...


Вже давно підмічено, що міський голова в критичних ситуаціях часто уникає відповідальності, — чи то хворіє, чи возить допомогу в АТО, чи то вирішує, ще більш нагальні проблеми невидимі для загалу.

От і 20 березня сталася подія, яка без Олексія Григоровича відбутися просто не могла. Голова РДА Юрій Рудченко на своїй сторінці в Facebook підказує де був міський голова:

У понеділок, 20 березня 2017 року, під головуванням Президента України Петра #Порошенка відбулося п’яте засідання #Ради регіонального розвитку, у якому взяв участь як голова Малинської районної державної адміністрації, разом з Малинським міським головою Олексій #Шостак та головою Чоповицької ОТГ Михайлом #Філоненком. Основні питання, які були винесені на засідання Ради - питання політичної стабільності, економічного розвитку, проведення реформи децентралізації та пов’язаних з нею реформ.

То нічого, що половина міста без опалення, то тільки показник гарної роботи міського голови, адже налагоджений правильно механізм працює без збоїв, і цей механізм здолає будь-яку перепону без керманича.


З коментарів:
— А я думав О. Г. питання по відключенню садочків вирішує. А він про регіональний розвиток думає. Молодець.
Значить зміни на краще вже завтра?


А тепер замислимося, що думає чиновник високого рангу, що демократичний європейський чи американський, що український, коли до нього постійно навідується не Перший номер? Він думає, що його не поважають. Він розкидає обіцянки, але руку скручену в певну комбінацію тримає в кишені...

Чи нема цього компоненту і в ситуації навколо очисних споруд? Якою не був би поважною та фахово обізнаною людиною Микола Корнійчук, але є ситуації, коли попереду повинна стояти Перша особа, а в ситуації з відключеним опаленя в березні Перша особа повинна жити в приймальні високого чиновника. А так маємо:

"Щоб вирішити НС, керівник ТОВ «Малин Енергоінвест» Микола Корнійчук 17 березня їздив в ПАТ «Житомигаз», разом з депутатом облради Олегом Дзюбенком був на прийомі у губернатора Ігоря Гундича. Малину пообіцяли до вечора включити газ. Проте… ні в п’ятницю, ні у вихідні котельні так і не запустились." – пишуть Малинські новини


 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2017.03.22 21:23 -
gprs (8)
0 0
На допит ніхто з малинських газовиків не викликався.
Відповісти
2017.03.22 10:39 -
Дістало (3)
1 -1
Оце і є типовий приклад диванного критиканства, коли автор будучі "обізнаним" у всіх азах управлінськоі діяльнлсті але не визнаний таким громадою і нереалізовавший своі власні амбіціі в цьому житті, повчає інших як треба робити. А по суті і робити нічого і не потрібно. Просто подаєш свою кандидатуру на вибори, розповідаєш як будеш жити у приймальні високого чиновника будь якого рівня з язиком через плече і в позі ждуна, громада звичайно це підтримає і обере міським головою, і вперед. Тільки спина і язик невитримають навантаження. По суті, кожний чиновник має виконувати свлісвоі функціі і керуватися законом, а не особистими амбіціями. У чиновника меншого рангу менше повноважерь, у вищого - більше, і здійснюватися вони мають по факту виникнення питання, а не в залежності від заселення його приймальні. А нічого що на зустрічі з Президентом були і мер Житомира, який створив газове комунальне підприємство тим самим відійшовши від Житомиргазу, яке в грудні два тижні тероризувало Житомир, Коростень та Бердичів та досвід і допомога якого корисні для нашого міста для нежопущення таких нападів у майбутрьому? А нічого що там був присутній губернатор області і генеральний прокурор Украіни, і по результатам зустрічи з рими порущено кримінальну справу відносно газовзиків, шестеро з яких сьогодні викликано на допит? І хіба це неправильно коли обласний депутат активно включається у вирішення проблем міста і спілкується з керівництвом області? І хіба погано, що до питань по банкнотці підключається народний депутат? Міський голова це одна людина, яка нажаль не може знаходитись у всіх місцях одночасно, але на щастя є відповідальні люди які розуміють, що суспільні проблеми потрібно вирішувати спільними зусиллями тиснувши на всіх напрямках. Проблпми були, є і будуть тому що життя динамічне і воно триває. І ця проблема буде вирішена, і вирішена так, щтб в майбутньому ніклму не було повадно іі створювати знов. А ти ждун і далі тарабань по клаві і мрій як тебе оберуть, ну може комось, і ти будеш жити в приймальні якогось високого чи низького чиновника.
Відповісти
2017.03.22 11:25 -
Valentin (4)
2 0
За звичай я за, але сьогодні проти!

То якого..... туди треба було їхати нічого результативного не вчинивши?Посидіти послухати?
Хто ще треба був для вирішення ТАКОГО питання? Всі в одному залі були! ВСІІІІІІІІІ!!!!
Встав би, попросив вибачення і висказав всім Президент=Гройсман=Гундич=Вовк= і т.д.
Допит це добре, але газ то де?
Відповісти
2017.03.22 08:34 -
Малинський (1)
0 0
InfoРудченко.biz
Відповісти
2017.03.22 09:46 -
dumayu (2)
0 -1
Обгрунтуйте, отче. Якщо відслідковувати ваші дописи, то спостерігаєтья велика нетерпимість, а догматизм ваше мірило. Вам не подобається Рудченко - зрозуміло. Але до чого це в контексі публікації? І скажіть, ви прибічник якої церкви?
Відповісти
2017.03.22 11:42 -
Малинський (5)
0 -1
Так- нічого не змінилось. Причому тут Рудченко чи Шостак? і яка різниця Вам моя особиста позиція. Ваш сайт стає політичним замовленням, а не діловий і активний Малин". Ось на цьому я і наголосив. Малинської церкви, малинської прибічник І не називайте мене так, бо Отець у нас один- Небесний.і він все бачить. А ось останній час сайт стає зовсім не діловим, але активним в області обгадити, і не важливо кого.Або ще називається чорний піар. Гидко читати цей хороший тей поганий. А ви які? пушисті? Дістало
Відповісти
2017.03.22 14:38 -
dumayu (6)
0 0
А ви щось по суті сказати можете окрім оціночних та викриваючих реплік, бо важко вловити вашу логіку. Самі втнули Рудченка, але він тут ні до чого. І чи споглядали ви за собою, бо збоку здається, що саме ви з'являєтеся і підносите якийсь негатив і чи нема в тому умислу? Кому ви выдпрацьовуєте, і чому вам вірити, якщо будете заперечувати? Я переглянув, у вас є сторінка на сайті, то напишіть, де чорний піар і як його відрізнити від критики, чиє політичне замовлення і з чого це видно, де написане виходить за межі дозволеного а не є критичним матеріалом. А от я думаю, що сайт став більш зглаженим і нейтральним, а інформаційне поле в Малині перебуває в хворобливому мінорі. Та й взагалі, правдолюб-праведник під маскою чи то Малинського, чи то Дістало, чи то Думаю нічого не вартий.
Відповісти