VKFacebook 

Напишіть нам   Реєстрація   Вхід

Чи розірвуть депутати угоду про продаж банно-прального комбінату в Малині?

13.03.2017
Малин

Малинська міська рада це гусеничний трактор, чи орган місцевого самоврядування?


І друге питання, щодо ситуації з РЕМ…
Хто за? Всі за..

(з 32-ї позчергової сесії міської ради)

1.7 кВт. Не вчитавшись гарно в договора на електропостачання міська рада шукала…

Навіть важко сказати, що шукали депутати, бо пропозиції були і обленерго націоналізувати, і вбачали агресію та роботу спецслужб Росії, і тиск на органи місцевого самоврядування, і звернутися на телеканал в програму “Надзвичайні новини” хотіли...

Та, наче, втручанням в депутатську діяльність назвали. З доповненнями.

Принаймні так називається документ з результатами поіменного голосування розміщений на сайті міської ради: “Про перешкоджання у здійсненні депутатської діяльності, з доповненнями — з 22 присутніх 22 проголосували “ЗА”.

Але за що ж фактично голосували депутати?

З озвученого міським головою набору пропозицій рішення могло бути доволі грандіозним — звернутися до всіх служб, спецслужб та керівництва держави, але точніше сказати важко, бо на сайті міської ради це рішення так і не розмістили. Додано тільки рішення про внесення змін до бюджету.

Що вже тут казати, коли все якось вирішилося, але ж яка показова ситуація з цим 1.7! Нові приципи роботи, нова генерація!

1.7 — це нова партія в міській раді.
1.7 — це індикатор, який демонструє нам, що міська рада вже не є органом місцевого самоврядування, а гусеничним трактором з двома важелями.
1.7 — “Ну постривай!” ...і регламент, і закон.

А для тих, хто не зрозумів, що таке 1.7 в кіловатах, а не в політиці чи управлінні трактором, пояснення: не встановлено ліміт 1.7 кВт на одне домогосподарство, панове депутати! Не встановлено. 

В типовому договорі написано може бути так:” За цим договором Постачальник бере на себе зобов’язання надійно постачати Споживачеві електричну енергію, як різновид товарної продукції, в неохідних йому обсягах відповідно до потужності 1.7 кВТ електроустановок Споживача…” і далі там про якість і надійність.

Доступно мовою: договір не забороняє увімкнути, наприклад, десять побутових ламп по 300 Вт сумарною потужністю 3 кВт, а навпаки - зобов'язуються забезпечити надійність!

А 1.7 це більш заклик до здорового глузду, ніж обмеження. Або формальний привід, якщо ви скажете, що вмикали чайник (електроустановку) 2 кВт. То не кажіть — кажіть, що вмикали два чайники по 1.0 кВт, і все стане з голови на ноги.

Залишимо в кулуарах витоки конфлікту, — про те, хто, кому і що обіцяв та чи дійсно РЕМ це робив через небажання платити за землю, як офіційно озвучив міський голова.

Досить про світло. Ще й про здоров’я треба згадати.

“Може пора його відмінить?” — сказала одна депутатка.

Малося на увазі не здоров’я відмінити, а нездорове рішення про малинську медицину, яке депутати прийняли на попередній сесії, утворивши міську медицину в чистому вигляді рубонувши по районній.

Хоч, схоже, що депутати тоді ще не знали про партію 1.7, але кістяк формувався вже давно, а тут креативна група "РЕМ" і назву напрацювала.

1.7 — це партія вірних рішень, яка дивиться в далечінь і бачить, як кудись котиться… Чи скочується?

А ви, шановні, незадоволені "МалМедРеформою", - поки щось кудись котиться і 1.7 не стали в повний зріст - швиденько до суду та відкотіть у зворотньому порядку. Будьте консерваторами та ретроградами — користуйтеся "застарілими" законами.

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2017.03.16 23:22 -
Troyanych (16)
0 0
я так і не поняв в чому смисл срачу. я живу в квартирі не газифікованого будинку. все на електриці. поставте мені ліміт 1.7 - я і їсти не зварю, і не помиюсь в теплій воді. хіба шо зможу в інтеренеті шось написати... нашо ця маячня ? чи революцію хтось хоче ? чи по морді давно хтось не получав ? звертайтесь, допоможу.

п.с. закони, норми, і т.д. повинні бути орієнтовані на потреби населення, бо інакше - це просто диверсія проти народу.
Відповісти
2017.03.17 10:54 -
Volvas (18)
0 0
Для Вас это срач, потому что пока Вас не коснулось. Это есть суть наших проблем. Наш люд в основной массе не понимает, что такое жить в социуме и добровольно без технологий не станет на защиту соседа. Про остальное Вам понятно объяснил Валентин. Судя по посту вы пока в облаках над действительностью.
Відповісти
2017.03.17 09:58 -
Valentin (17)
1 0
саме так, ПОВИННІ!!!! Почніть з ВР України .
Той же РЕМ виконує вказівку з КабМіну чи НКРЕКП.
Не смішіть мої носки))))))))) яка революція? Я за все своє життя не чув і не бачив жодного мітингу під РЕМом, всім пх
Відповісти
2017.03.15 20:32 -
Олег Антонюк (5)
0 0
Повна маячня якась." Не вчитавшись гарно в договора на електропостачання міська рада шукала…" У людей світло на 40 хвилин вибивало чере те що вмикали електроприлади, сумарною потужністю більше 1,7 кіловатт. І до чого тут те, що прописано в договорі.... Якщо завтра всім почнуть ставити лічильники, запрограмовані на обмеження 1,7 кіловат, то псевдоактивісти заспівають по-іншому. Дякуйте Богу, що поки що таких лічильників надійшло у Малин всього 20.
Відповісти
2017.03.16 09:27 -
Volvas (7)
0 0
Не вмешиваюсь в Ваши высокие отношения между активистами властью и монополистом, и учитывая то, что данные для критики есть действительно в теперешнем договоре, замечу однако, что цифра в 1,7 кВт в договоре стояла ещё в 1975 году. Лично читал в договоре бабушки. И на то время эта цифра была аргументирована. Чем руководствуются долбо..бы в настоящее время, перетаскивая нормативную величину прошлого века в наше время - не думаю что разумом или какими то расчётными величинами. Тем более, что в недавнем прошлом на однофазное подключение стояла величина в договоре 5 кВт. Жадность тоже должна иметь свои границы. И заметьте, это творит не путин, не пиндосы. Это свои гниды, о которых говорил ещё батько Махно.
Відповісти
2017.03.17 15:20 -
вака (19)
0 0
" Это свои гниды, о которых говорил ещё батько Махно." VOLVAS- ці слова належать не батькові Махно, а СИМОНУ ПЕТЛЮРІ!
Відповісти
2017.03.17 16:35 -
Volvas (20)
0 0
Точно, Вы правы.
Відповісти
2017.03.16 10:27 -
dumayu (8)
0 0
Якщо відкинути малинський конфлікт і замашки монополіста, то сьогодні в типових договорах написано В НЕОБХІДНИХ ЙОМУ ОБСЯГАХ з обмеженням на 1 електроприлад 1.7(корегується, пишуть від руки) квт, і тут є логіка, бо проводка в багатьох будинках з 1975 року не мінялась. Це обмеження йде саме від скромних електромереж в домоволодіннях. Хочете 8-10 квт - гроші в руки і гей. До речі трансформаторні підстанції також можуть бути ровесниками вашої бабці, що знову обмеження. А як ще спростити, то електрика це товар який нам з радістю, якби не було тех. обмежень, продавали б в якомога більших об'ємах, щоб отримати ще більший прибуток.
Відповісти
2017.03.16 11:24 -
Volvas (9)
0 0
Так сколько можно включить электроприборов, например, по 1 кВт одновременно?
В данный момент уже не роскошь чайник, утюг, бойлер, насосная станция, холодильник, телевизор. Я не говорю уже про конвектор и кондиционер. Но если до момента замены счётчика всё работало, то нах что то ограничивать?
По вопросу трансформаторов, тоже не согласен. Это чистой воды парафия РЭМу, по этому почему их не менять вовремя, без создания проблем потребителю, не ясно. Ах, да, это стоит денег сегодня, а на завтра отбивание как то не хочется откладывать, можно не доработать до того моменту, но это есть реалии на сегодня во всех сферах хозяйственной деятельности, так как временщики везде и думают только о сегодня. Завтрашний день для них в тумане.
Відповісти
2017.03.16 11:40 -
dumayu (10)
0 0
Завтрашній день РЕМи покладуть на наші плечі і не сумнівайтеся.
А щодо того скільки приладів вмикати, то все залежить від вашого умовного електро-проекту, бо реальні мало в кого є. Але все що сумарно більше 5-6 квт, то в побуті на грані, та й то при недовготривалій роботі. Якщо в сільській хаті залишити 5 квт навантаження на повну ніч, то самому краще заночувати біля корови.
Відповісти
2017.03.16 15:35 -
Volvas (12)
0 0
К чести РЭМа могу сказать, что пару лет назад меняли трансформатор, от которого я запитан, то на мой кошелёк это не сказалось. А качество сети улучшилось до номинала. Если бы ещё не грузили фазы люди не впопад, то вообще хорошо, а так иногда проседает какая нибудь из трёх. Да и сварки советсктие ещё работают, мигает свет. Но на мой вопрос я так и не получил ответ. Поясните про 1,7 кВт. Если есть договор, что в нём не обсуждаем, но по факту грузим сеть одновременно например 3-5 кВт, условно кратковременно (от 15 мин до 1 час например). Пришли ресовцы и поменяли счётчик на новый и что изменилось???
Відповісти
2017.03.16 16:44 -
dumayu (14)
0 0
в договорі не написано, 1.7 - і баста! в договорі написано: в неохідних йому обсягах відповідно до потужності 1.7 кВТ електроустановок Споживача. Конкретна цифра обмеження в договорі не стоїть. Обмеження 1.7 в лічильнику - це лякалка та самоуправство — ІМХО
Хто краще знає договір та свої права - той на коні. Хоч у ремінців, звісно, важелів більше
Відповісти
2017.03.16 17:43 -
Volvas (15)
0 0
Так вот и есть анахронизм в самом счётчике. На деле больше 1.7 кВт не включиш, автоматика отключит. так зачем столько писанины? Договор, не договор, а в 21 веке сиди без света. Так каким это словом как не долбо...изм можно назвать? И нафига это всё? Львовский мусор номер два.
Відповісти
2017.03.15 21:44 -
dumayu (6)
0 0
Маячня це те, що ви цю пісню заводите знову, але це не цікаво бо в мережі є повний запис тієї маячневої сесії — як призабулося, то можна дивитися і дивитися, а ще краще виставте на сайт, як це годиться, копію того документу, щоб читалося та сміялося.
А от ваше "псевдоактивісти", то це діагноз того, що пише чиновник мамонт. З його точки зору, правильний активіст - ходуть на суботники та прибирає смітники, а псевдоактивіст це той, хто створює "правильному" чиновнику некомфортні умови.
І на бого надійтесь... але договір перечитайте
Відповісти
2017.03.16 15:17 -
Олег Антонюк (11)
0 0
Псевдоактивіст — це й справді мамонт, який у міру своїх розумових здібностей, а вони, на жаль, серед малинських "активних" угрупувань мізерні, — робить сенсацію, роздуваючи з мухи слона, та переставляючи все з ніг на голову
Відповісти
2017.03.16 15:52 -
dumayu (13)
0 0
Це не сенсація, а будні міської ради, що більше схожа на махноград, який приймає дурнуваті рішення коли хоче і як хоче ігноруючи встановлений порядок. Де те одіозне рішення? Воно було? Було. То чому не публікуєте в законні терміни на офіційному сайті? Та ні, краще перевести стрілки, як завжди, на "шатунів"
Відповісти
2017.03.14 14:25 -
Малинський (1)
0 0
Це ВАШЕ суб'єктивне бачення ситуації і не більше. Зразу видно, що ви на боці районної влади. Я не збираюсь захищати міську владу, але 1,7 це реальний прецендент а НЕ ПАРТІЯ, от Вам може нехай поставлять 1,7, а я не збираюсь брехати що в мене чайник 2,2. Монополістів, які маніпулюють тарифами та звужують свої зобовязання треба ставити на місце. А ви не закликайте людей жити нечесно.Бо ви ж тоді стаєте такими самими як влада і постачальник
Відповісти
2017.03.14 17:03 -
dumayu (2)
0 0
Зразу видно, що ви не в повній мірі розібралися в ситуації, та ще й районну раду приплели. А в церкві можете чайник і на 5 кіловат вмикати.
Просто скажіть, в чому, чи де, реальний прецедент? В тому, що міська рада перетворюється на циганський табір?
Відповісти
2017.03.14 19:38 -
Малинський (3)
0 0
Чому перетворюється... Серед циган і табору місце. Дякую за рекомендацію о мощностях. А Як на мене не розібравшись зі всіма рухами, нема й прецендента. А в висока ціна і низькі гарантії послуг то для вас не прецендент, а ще маніпулювання на зміні тарифів теж не прецендент, як я вас розумію і підтримую. Що районна влада що міська майже одне й те й саме, так що я не за тих ні за цих, і ні за тих хто так хоче з кимось під їхать
Відповісти
2017.03.14 21:50 -
dumayu (4)
0 0
Перечитавши ваші коментарі, отче, не вловив логіки, чи то мова аж занадто езопова, - а ні про підступність райради, а ні про прецедент. А тарифи звісно. що високі, але про них тут писати це як на площі з гучномовцем посперечатися.
Відповісти