Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

29.07.2015
Малин

Репліка з приводу. Активність підготовки до конкурсу «Мій квітучий Малин» вражаюча!


І вражаюча в негативному сенсі. Адже за кілька тижнів уже слід визначати переможця, а претендентів (станом на 29 липня) як було двійко, так і лишилося. І це з розрахунку на три номінації! Хоч розірвися.

Тобто досі депутатами міської ради не подано прізвищ чи адрес дбайливих господарів приватних обійсть і офіційних установ та підприємств на відзначення найкращого серед них як квітникарів та ландшафтних дизайнерів, кажучи простіше.

Варто припустити, що популяризація такого стимулу господарів-містян перестала бути актуальною. Грамота чи призове місце природньо можуть отримати сьогодні вже сотні претендентів. Але списку їх немає і не буде. Вони не товпляться у черзі за відзнакою, бо прикрашають світ у радіусі своєї домівки або підприємства/установи винятково з міркувань особистої зацікавленості зробити наш світ і наше місто трішечки кращим.

А ви як думаєте?

На фото - випадковий кадр (Вулиця 1 Травня біля адмінбудівлі) - тобто перед носом у міської ради!
 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.07.30 00:14 -
Anton (55)
0 0
А мені здається що Користувач і Дістало це одна і та ж сама людина або з одного котлована тому що хвалять тільки Шостака:)
Відповісти
2015.07.29 22:37 -
Ольга Гура (54)
0 0
От і нехай буде більше людей, які прагнуть зробити світ і наше місто трішечки кращими, і місто дійсно буде трішечки кращим, але зовсім не завдяки конкурсам і грамотам, а людям, які люблять красу і плекають її. Цього року Малин дійсно став більш заквітчаним, не зважаючи на кризу і війну. Тільки спека дуже шкодить.
Відповісти
2015.07.29 21:30 -
Adik (53)
0 0
Так, а ну заткнулись все. А то я устал смотреть на это скотство.
Відповісти
2015.07.29 21:10 -
Григорій Шитюк (49)
1 -1
дякую адміну - все стало на свої місця і ні в кого вже не виникне питаннь хто тут Григорій Шитюк, а хто грався в двійника...
Відповісти
2015.07.29 19:59 -
Кіт Мармиза (38)
0 0
Примайлюйте Нєрвному якогось фейса і пользоватєлю якогось кашкета. а то я і Олька гарна пара ла-ла-ла
Відповісти
2015.07.29 19:54 -
Кіт Мармиза (35)
0 0
Ох ніхрєна собі! ви процвєточки заговорили!
І хто мені скаже, шо тут діється? Не вспієш одвернуться як тут нова п'єса разигралась. Аж за дупу себе хочу куснуть, бо чую шо шось пропустив
Відповісти
2015.07.29 20:03 -
користувач (39)
0 0
За кашкета щас на хвіст наступлю.. Нєрвний уже наче успокоївся... Це я ще не пішов, але давай Коте заступай пост..бо мені нема коли
Відповісти
2015.07.29 20:07 -
Кіт Мармиза (40)
0 0
Наступить панімаєтєлі він на Хвіст!!!
Туди можна тільки заглянуть, та й то не всім. Будеш в кашкеті то поговорим
Відповісти
2015.07.29 20:11 -
користувач (42)
0 0
Я і так красівий.... Ладно, не злуй...
Відповісти
2015.07.29 20:10 -
Ольга Єсипчук (41)
0 0
Хлопці не сваріться краще клумбу посадіть і участь в конкурсі прийміть а то стидно за малин.
Відповісти
2015.07.29 17:45 -
Дicтaлo (3)
0 0
В депутатів міської ради і так вистачає важливих справ. Квіти то добре, але тре керувати містом. Слідкувати, щоб вивозилося сміття, прибиралися вулиці міста, освітлювався парк, ремонтувалися дороги. Під час війни докоряти депутатам та меру це повноцінна зрада. Потрібно всім залучитися до діалогу. Адже двері нашого мера завжди відкриті для всіх жителів Малина.
Відповісти
2015.07.29 18:22 -
користувач (4)
0 0
А то вже перетомилися депутати...Кожен знає свій округ, за пять років можна було вивчити і людей, і двори..Слідкувальщики... І це не зрада, це нормальна інформація... Зрада - бачить у всіх зрадників...
Відповісти
2015.07.29 18:25 -
Дicтaлo (5)
0 0
От коли, шановний, Ви самі побували би в цій шкурі то так не говорили .
Відповісти
2015.07.29 18:29 -
користувач (6)
0 0
Їх що, хтось заставляв шкуру одягать?
Відповісти
2015.07.29 18:30 -
Дicтaлo (7)
0 0
В той час коли в країні війна, мері депутати мають втримувати ситуацію в місті, а не займаться квіточками.
Відповісти
2015.07.29 18:34 -
користувач (8)
0 0
"Когда космические корабли бороздят просторы вселенной...." Одне другому не мішає...Хай на сесію спочатку научаться ходить вчасно..
Відповісти
2015.07.29 18:39 -
Дicтaлo (9)
0 0
У малині часто змінюється влада - в цьому основна проблема міста... Міський голова і депутати, як корінні малинчани, мають чітку позицію та відстоюють її на рівні області. Малин, з його потужним фінансово - економічним, промисловим,соціальним та історичним потенціалом з часом стане центром Житомирської області. Для цього потрібен час.
Відповісти
2015.07.29 18:43 -
користувач (11)
0 0
Не креативно... Газети ми й без вас читаємо... Так що краще процитуйте нам класиків...
Відповісти
2015.07.29 17:18 -
Ольга Єсипчук (1)
0 0
По моєму просто реклами мало
Відповісти
2015.07.29 17:41 -
Дicтaлo (2)
0 0
Краще би ви Ольго разом зі своїм УНСО зробили корисну справу, а не підбурювали тут всіх.
Відповісти
2015.07.29 18:40 -
Ольга Єсипчук (10)
0 0
Яку це корисну? Мо за вас ще конкурс зробить? Як от прийшли до вашого Пікоського, попросили розмістить рекламу про бланодійний концерт,то він без приписання "за сприянням міської ради" -не розмістить, ото самі з своїми конкурсами розгрібайтесь, ініціативні, в вас цілий відділ зарплати за шо отримує?за гарні очі?
Відповісти
2015.07.29 18:46 -
користувач (13)
0 0
Щодо конкурсу, права сто пудов... А чого це Піковський став чийсь...
Відповісти
2015.07.29 18:50 -
Дicтaлo (14)
0 0
Ви, мирні жителі, переймаєтесь щодня якимись проблемами, а коли б ви потрапили туди зрозуміли для себе тоді, що наскільки це все є незначним і навіть не вартим уваги.
Відповісти
2015.07.29 18:46 -
Дicтaлo (12)
0 0
крім ваших конкурсів в мерії є інша робота. Адже збір та відправка гуманітарної допомоги стало для них поточною роботою. Це робиться повсяк час від самого початку АТО. І саме приємно те, що жоден з підприємців міста не відмовляє допомозі фронту. а ви лізете зі своїми танцюльками.
Відповісти
2015.07.29 18:54 -
користувач (17)
0 0
Візьміть ще Соборку плиз... Або інший номер МН... Правда, скучно... мер найшовся...
Відповісти
2015.07.29 18:58 -
Дicтaлo (21)
0 0
Я мером ніколи не був і не збираюся бути, а от ви складаєте враження людини з "табору".
Відповісти
2015.07.29 19:10 -
користувач (27)
0 0
Це правда, я вам вірю.. Ви не збираєтесь бути мером, Вам треба щоб повірили, що Ви наче б то мер.. Народ ведеться... Все банально і сумно... Ладно, в кого мізки, розберуться...
Відповісти
2015.07.29 19:14 -
Дicтaлo (30)
0 0
Це Ви кидаєте пляму на добре ім"я мера. Щоб тут щось писати досягніть результату такого як він. Якщо людині довірило більше половини виборців не Вам тут говорити про мера.
Відповісти
2015.07.29 18:56 -
Дicтaлo (19)
0 0
Дивні речі, Ви говорите шановний фразами дивними. Цікаво було би знати на кого Ви працюєте.
Відповісти
2015.07.29 18:57 -
користувач (20)
0 0
А от цього в МН немає!! Прогрес пішов...
Відповісти
2015.07.29 18:59 -
Дicтaлo (23)
0 0
Часом не редактором там працюєте?
Відповісти
2015.07.29 19:08 -
користувач (26)
0 0
Ага... щас прцитую Кузьменка.. І буду Кузьменком.. Нє, лучче Порошенка... буду президентом)) З Вас мер не виходить.. Якийсь ненатуральний
Відповісти
2015.07.29 19:56 -
Кіт Мармиза (37)
0 0
Нє, Кузьменко то тіпа я
Відповісти
2015.07.29 19:12 -
Дicтaлo (28)
0 0
З чого Ви взагалі взяли, що треба, щоб повірили, що я мер? Завтра міський голова відповість на всі питання громади.
Відповісти
2015.07.29 19:14 -
користувач (31)
0 0
А тут думати не треба... Ви ненатурально граєте... Ви газетку убік відкладіть з інтервю з Шостаком. І напишіть трохи самостійно... Бо тут не дурні сидять
Відповісти
2015.07.29 19:22 -
Дicтaлo (32)
0 0
Я вам ще раз повторюю. Шерлока холмса тут граєте лише Ви, а от кому вигідно паплюжить тут когось це покажуть вибори.
Відповісти
2015.07.29 19:56 -
Кіт Мармиза (36)
0 0
От оце "я вам ще раз повторюю" якесь таке знакоменьке
Відповісти
2015.07.29 19:42 -
користувач (34)
0 0
Я не граю, я думаю... і бачу... Ви цитуєте мера, потім якусь гадость маленьку кидаєте.. Дешево і класно.. Люди ведуться... Рейтинг його падає...Що й треба було зробить...Хоча мені до Шостака все рівно, це нечесна гра..
Відповісти
2015.07.29 19:28 -
Ольга Єсипчук (33)
0 0
от тепер ясно шо в голові - вибори, проспіться вже, гендель " АТО" точно відкрили...
Відповісти
2015.07.29 18:58 -
Ольга Єсипчук (22)
0 0
я шось не розумію?
Відповісти
2015.07.29 19:12 -
користувач (29)
0 0
Оль.. перечитай всю цю маячню з початку до кінця.. Все стане на свої місця... "Мер" мальований
Відповісти
2015.07.29 19:02 -
Дicтaлo (24)
0 0
що тут розуміти хтось відробляє гроші заплачені йому Махаоном. Вибори скоро от і всі піаряться. Понастворювали комітетів, а в кого розуму не вистачило самому чогось придумати то той швиденько в президентську партію вскочив.
Відповісти
2015.07.29 19:05 -
Ольга Єсипчук (25)
0 0
створіть свій комітет, партію, благодійну організацію, а то я бачу наша діяльність всім як скібка в оці, то ви для початку свої брьовна витягніть, благородні олені.
Відповісти
2015.07.29 18:52 -
користувач (16)
0 0
Оль, не ведись... бачиш, пан обмежено мислить... Цитує Малинськіі новини... ну танцюльки дописав... Маладєс...
Відповісти
2015.07.29 18:55 -
Ольга Єсипчук (18)
0 0
да, не даремно, в понеділок половини міської ради не було на робочих місцях, мабуть всі по АТО сидять, генделик місцевий з такою назвою часом не відкрили? Бо то більш ймовірно.
Відповісти
2015.07.29 18:51 -
Ольга Єсипчук (15)
0 0
дивлячись на роботу мерії, то поки ви будете по ато тиняться, то прийде ДНР і міськ раду захопить, не думали?
Відповісти