Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

16.06.2017
Малин

Суд виніс рішення на користь ТОВ «Малин Енергоінвест»


Банкнотно-монетний двір Національного Банку України звернувся до Господарського суду Житомирської області з позовом про стягнення з ТОВ «Малин Енергоіневст» 2501470,69 грн. за надані послуги з приймання та очищення стічних вод за січень 2017 року із застосуванням 5-ти кратної їх вартості.

ТОВ «Малин Енергоінвест» не погодилось з позовними вимогами, вважає їх безпідставними та необґрунтованими через відсутність правових підстав для застосування БМД НБУ Інструкції про встановлення та стягнення плати за скид промислових та інших стічних вод у системи каналізації населених пунктів та Правил приймання стічних вод підприємств у комунальні та відомчі системи каналізації населених пунктів України, затверджених наказом Держбуду України № 37 від 19.02.2002р.

15 червня 2017 року відбулося заключне засідання по справі, дослідивши всебічно докази надані сторонами – суд вирішив відмовити в задоволенні позову Банкнотно-монетному двору Національного банку України в повному обсязі за безпідставністю.

До речі, це перше рішення на користь комунальних підприємств міста в судових тяжбах з БМД НБУ.

Прес-служба ТОВ «Малин Енергоінвест»

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2017.06.20 14:53 -
Князь Мал (19)
0 0
Перший пішов:
Компетентні люди розповіли, що 14.06.2017 Рівненський апеляційний господарський суд відмовив Енергохрені в задоволені апеляційної скарги на рішення господарського суду Житомирської області від 06.04.2017 №906/171/17.
Далі беде!
Відповісти
2017.06.19 12:13 -
Князь Мал (18)
0 0
компетентні люди кажуть:
Що це тільки перша стадія. Про остаточне рішення у цій справі можна буде говорити у 2018 році. Тому, сьогодні, це рішення для морального задоволення однієї із сторін. Сьогодні "святкує" Енергохрень, а що буде завтра покаже час. Головне - це рішення ніяким чином не вирішує питання встановлення ціни. Воно стосується виключно 5-ти кратного штафу і все.Банк так чи інакше стягне збитки з Енергохрені Головна загроза цього рішення - це припинення надання послуг з очистки ФБП будь-кому. Якщо таке відбудеться.
Яка у міста є альтернатива очисним ФБП?
Відповісти
2017.06.16 19:54 -
Valentin (5)
1 0
Князь, там від твоїх "компєтєнтих" не пахне? По моєму вони всрались ;)
Відповісти
2017.06.16 19:29 -
Oleksandr (4)
0 0
У разі перемоги ТОВ "Малин Енергоінвеста" малинчанам зменшать тариф, я так розумію. Чи навпаки, тариф підвищиться?
Відповісти
2017.06.16 19:25 -
Oleksandr (3)
0 0
Корнійчук сказав, що попереду апеляція.
Відповісти
2017.06.16 19:57 -
Valentin (6)
0 -1
з 2 коментів не знаю шо й написать, хворієте на верхню кінцівку?
Відповісти
2017.06.16 20:47 -
Oleksandr (8)
0 0
А ти на нижню. Балабол 100 доларів де? Чи ти тільки по пі....?
Відповісти
2017.06.16 20:57 -
Valentin (9)
0 0
да йди на 3 букви) тепер точно знаю що результати накручені.
Відповісти
2017.06.16 22:14 -
Oleksandr (11)
0 0
Дурачком не прикидайся. Сам же накрутив, а тепер на всіх "гавкаєш".
Для чого було писати, а потім задню включати. Ти дійсно "балабол". Бла-бла бла і більш нічого.
Відповісти
2017.06.16 22:28 -
Valentin (12)
0 0
я банктотке накрутив? 0_о
Да для того, щоб ти довбню признався шо голоса інвесту накрутив! Кінець вистави. Занавіс.
Все, відвали! Суд лише підтвердив своїм рішенням шо ви там всі брехуни, шо хочете то крутите, всерівно ніхто не взнає. Облом, королівство шось притихло, Альооо... Князь, Ольга....може прокоментуєте яка там фабрика супер чесна?
Відповісти
2017.06.17 00:01 -
Ольга Гура (14)
0 0
Суд лише підтвердив, що у позові БМД (БМД , а не ФБП) безпідставно посилається на Інструкцію про встановлення та стягнення плати за скид промислових та інших стічних вод у системи каналізації населених пунктів та Правил приймання стічних вод підприємств у комунальні та відомчі системи каналізації населених пунктів України, затверджених наказом Держбуду України № 37 від 19.02.2002р.
Якщо Вам усюди ввижаються брехуни, це багато про Вас говорить.
Відповісти
2017.06.17 10:08 -
Valentin (15)
0 0
суд лише підтвердив , що фабрика замість 2 500 000 грн. отримає дулю, ще й судового збору мабуть тисяч 40-50 витратили з ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ!!!!!
Відповісти
2017.06.17 15:00 -
Ольга Гура (16)
0 0
Уточнюйте, не фабрика, а Банкнотно-монетний двір, який подавав позов.
Відповісти
2017.06.16 22:58 -
Oleksandr (13)
0 0
Скільки ти сплачуєш за воду? Надайте хоть одну адекватну відповідь.
Відповісти
2017.06.16 18:02 -
Князь Мал (1)
0 0
Далі буде!
Відповісти
2017.06.16 18:56 -
Инкогнито (2)
0 0
Да чомусь ніхто й не сумнівався але сам факт що якась як ти княже писав енергхрень взула таких зарозумілих піжонів як цілий монетний двір .уже прецендент.
Відповісти
2017.06.16 19:57 -
Князь Мал (7)
1 0
Про взув, то до уповноважених осіб Нацбанку.
А якщо апеляція відмінить це рішення?
Компетентні товаріші мені таке розповіли, що у мене шолом дибом встав.
Виявляється якщо суд приме таке рішення, що отей наказ не поширюється і т.д, то Нацбанк взагалі буде змушений припинити надавти послуги з очистки на сторону.
То хто кого взув? Енергохрень із меров взули всіх жителів міста!!!
Відповісти
2017.06.16 21:03 -
Valentin (10)
1 -1
хаах))) ото зморозив.
Вангую: скоро на фабриці буде "день одкритих дверей", або самі відкриють, або після свого "припинення" люди допоможуть.
Харош собі лайкі ставить придурку, ладно 2, а так скрізь по 1 )))
Відповісти