Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

26.08.2016
Малин

Тепер сміття в Малині повезуть загально... невідомо за скільки


Виконком Малинської міської ради затвердив тарифи на вивіз сміття.

Якщо вас цікавлять цифри, то пошукайте номер "Соборної площі", бо тут не про гривньокубометри. Тут про сміття в іншому сенсі - про закон, як сміття.

Взагалі, шановні малинчани, чи задумувались ви про отой виконком і його існування? На сайті міськради тільки і є список поважних містян, яким число "17".

Думаю десь таки чули.

От, наприклад, як опонента вкусити в політичній перепалці через те, що він туди не ходить та рушить магічне число "17", та щоб люди знали, що всі проблеми від не дотримання фен-шую. А все інше: "Не мешайте людям работать!!!"

Та повернемося до тарифів на будь що, та до "несерйозних" законів.

От вам стаття 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації" в пункті 3 що передбачає:

Проекти нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування, розроблені відповідними розпорядниками, оприлюднюються ними не пізніш як за 20 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття.

І хтось же повинен за це відповідати - за неоприлюднення інформації відповідно до статті 24 того ж таки Закону? І помилявся Леонід Кравчук, коли говорив:"Якщо мовчить право та закон, то говорить суспільство."

Іван ФРАНЦ

 

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2016.08.31 09:08 -
Кіт Мармиза (17)
0 0
Хвааатиіт споріит, гарячіи естонскіии парніи!!! Валюха з Мишлітєлєм напомніли мені один старий анєкдот )))
Відповісти
2016.08.29 12:11 -
Гнат Лісовий (9)
0 0
а чому не Ви шановні добродії не рвете на собі сорочку коли на Ваших очах викидають сміття де попало, останнім часом щось не чутно про таких борців. А тут всі хором законодавством тикаєте. А чи відомо Вам що законодавство суперечить один одному і так званих 20 днів приводоить до затягування прийняття рішень і страдають від цього люди. Закони приймають люди далекі від реалій. Краще спитайте у сусіда чи заключив він договір на вивіз сміття. Та й Ви певне не всі в цьому списку. А ціна на 2 коп. нижча -13.24грн
Відповісти
2016.08.29 13:03 -
dumayu (10)
0 0
Шановний Гнат Лісовий, це вже схоже на залізо-бетонне лоббі в коментарях на цьому сайті, і на це вже звертали увагу. Здається, що це я повинен почуватися в цій гілці як побита собака, хоч при цьому пишу і по суті публікації. А от Валентин та ви намагаєтеся все звести до заїзженого "некультурні" люди та "мені байдуже" (і при цьому аби порядок був?!!) наче з іншого боку і проблем не існує. Та й такою риторикою можна виправдати будь-яку бездіяльність. Бо тільки й чутно, що МИ працюємо, а ВИ або не чуєте/не бачите, або заважаєте, або "некультурні"
Відповісти
2016.08.29 13:50 -
Valentin (12)
0 0
шкода що сміття все таки возять) хотів би я почути як ви будете глухенькій, одинокій бабці пояснювать , що міська рада 20 днів не витримала на оприлюднення, певно вона б і ви почекали пару тижнів.
Відповісти
2016.08.29 14:23 -
dumayu (14)
0 0
Якщо вам слово лоббі не подобається, то хай буде кліка. "Сміттєвих" тем тут вже було перебуло, а ця явно не з тієї опери, як би ви не вивертали.
Відповісти
2016.08.27 00:57 -
Valentin (1)
0 0
А шо, де, куди, чого??? Ні рішення номеру ні дати, ні вартості, дурня якась.
Це тепер бери соборку і читай біля компа щоб дійшло про шо мова.
Відповісти
2016.08.27 10:10 -
dumayu (2)
0 0
Так про те видно і мова, що інформації нема, і не було там де вона повинна бути обов'язково. А ваша репліка дуже гарно доповнює текст автора.
Відповісти
2016.08.27 13:37 -
Valentin (3)
0 0
репліка говорить лише про те, що або сюди треба було газету відскановану викласти або взагалі нічого не писати. Стаття ні про що.
Відповісти
2016.08.27 14:05 -
dumayu (4)
0 0
Та це як кому. Для мене навпаки - коротко, конкретно зрозуміло. Та ще й по тексту є, що не про гривні і кубометри. Уявіть ситуацію, сидите ви в черзі з десятка осіб на прийом до міського голови. Тут він виходить і каже: ти, ти, ти і ти ідіть геть, бо я вас не прийму, а ось тебе прийму, а ви приходьте через три місяці. Дико? А тепер зайдіть на сайт міської ради і скажіть чим він відрізняється від описаної ситуації. А газету можна й пошукати. Та і на сайті Волонтер15 була вже та стаття. Там будуть і самі тарифи і назва документу, Але ж не про це мова.
Відповісти
2016.08.27 22:40 -
Valentin (5)
0 0
стаття для філософських роздумів, хто шо собі додумає сам.
Відповісти
2016.08.28 10:42 -
dumayu (6)
0 0
Яка філософія в тому, що в міськраді не дотримуються закону? Ви можете цікавитися, а можете і не цікавитися тарифами, а органи місцевого самоврядування зобов'язані були за 20 днів опублікувати проект рішення, а після прийняття саме рішення на офіційному веб-сайті. Порушення є. Яка філософія в тому, що зафіксовано порушення на конкретному прикладі?
Та на цьому й зупинимось, бо зараз хтось згадає анекдот про сліпого і глухого )
Всіх благ
Відповісти
2016.08.28 15:56 -
Valentin (7)
0 0
мені байдуже, була та публікація чи ні, да й думаю не тільки мені, а й всій білшості читачів є спец.органи які повинні слідкувати за процедурами а не коментатори на сайті. Головне, щоб машина приїхала вчасно за сміття, або й взагалі просто Приїхала!
Відповісти
2016.08.29 08:28 -
dumayu (8)
0 0
....байдуже.. Ви дійсно думаєте, що "спец. органи" з доброї волі будуть за цим слідкувати, якщо ніхто не вкаже пальцем? Схоже, що ви з якихось причин хочете перевести увагу з одного на інше, бо на наївного не тягнете.
Відповісти
2016.08.29 13:45 -
Valentin (11)
0 0
Схоже ви ще більш наївний ніж я)) як ви думаєте хто може зобов"язати міську раду виконувати закон Ви чи "спец. органи". Чи ви думаєте від цієї статті + коментаря щось повинно змінитись?!
Відповісти
2016.08.29 14:20 -
dumayu (13)
0 0
Ви забавляєтесь?
Відповісти
2016.08.29 15:46 -
Valentin (15)
0 0
Навіть не знаю якими буквами вам ще написати:
Зверніться До Контролюючих Органів! Писанина На Сайті Нічого Не Дасть!
Відповісти