Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

31.07.2017
Малин

Топонімічна комісія Малина: Увага! Чекаємо Ваших пропозицій щодо перейменування вулиць


 Інформуємо про результати засідання постійно діючої топонімічної комісії при Малинській міській раді, яке відбулося 27.07.2017 року

Згідно Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборони пропаганди їхньої символіки» та Положення про постійно діючу топонімічну комісію при Малинській міській раді комісія пропонує нові назви вулиць та провулків, які потребують перейменування на території міста Малина.

Переглянути список можна ТУТ

Пропозиції з приводу присвоєння нових назв вулицям та провулкам, які визначені до перейменування, просимо надсилати чи подавати особисто за адресою: пл. Соборна, 6а, м. Малин, Житомирська обл., 11601, каб. 107 або за телефоном: 5-34-34 та електронною адресою: m_orgviddil@ukr.net.

Також для надання Ваших пропозицій Ви можете використати рубрику «Запитання міському голові» на офіційному сайті Малинської міської ради.

Звертаємо увагу, що усі пропозиції будуть розглянуті за умови зазначення прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.

 

Джерело: malyn-rada.gov.ua

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2017.08.07 01:20 -
Bondar Bohdan (15)
0 0
Обов язково має бути вулиця на честь дружини 2-го Президента Ізраїлю Голден Лишанської або по єврейськ Рахель Янаіт Бен Цві. Ми не повинні соромитися чи відкидати п єврейську складову в історіі Малина. Такою пані треба гордитися так само має бути вулиця нач есть її сестри Батья Лишанскі - художниці. А Кримського можна перейменувати на Агатангела Кримського чи залишити Кримського просто рішенням дати трактовку на честь вченого Агатангела Кримсько. Хай би скоріше усі пропозиції перейменували .
Відповісти
2017.08.07 01:15 -
Bondar Bohdan (14)
0 0
Нарешті дочекались вигнання росіян та складових радянської історії що немає відношення до Малина з переліку вулиць. Особливо радію за видалення росіян. Руский КУЛЬТ мир повинен бути в Росіі а в Малині він є непотребом . Суворови Нахімови хай мандрують у Росію РОсій ський космонавт теж місце в Росії . Також маю надію що всіх комуняк згідно закону по декомунізацію видалять разом з посіпакою Горьким та радянськими вбивцями : "катафалком " Жуков - погоняло серед солдат бо йому було байдуже про кількість вбитих солдат . І бездару Ватуттіна шо вбивав українців героїв ОУН УПА
Відповісти
2017.08.18 14:38 -
Черемушки (16)
0 0
А космонавт Попович, він чий?
Відповісти
2017.08.04 13:47 -
Starec (13)
0 0
Дещо маразматично. Ідея з номерацією вулиць - ідеальна! І наступного разу, а йому - бути, не потрібно буде витрачати гроші на цю дурницю.
Відповісти
2017.08.02 10:37 -
Valentin (12)
0 0
ахінея продовжується і буде продовжуватись з року в рік: Ливарники=Піковські=Поліновські...
#номери вулицям
Відповісти
2017.08.02 10:17 -
Євгеній (11)
0 0
Назва, що пропонується

19 вул. Артема - вул. Ливарників
20 пров. Артема - пров. Ливарників

Всі жителі цієї вулиці і провулку колишні працівники ливарного цеху заводу МДЕЗ
Відповісти
2017.08.02 08:06 -
Черемушки (10)
0 0
Космонавты уже не герои... ну то такое. Кстати Каденюк молодец, не стал на Гагарина переть. Улицу Ковальчука переименовать в Большую самогонную! И конечно надо увековечить "волонтеров" Дмитренко-Пиковская стрит, где нибудь возле бывшей забегаловки "Левада". А Лермонтов и Некрасов сепары?!
Відповісти
2017.08.01 17:06 -
bony m (9)
0 0
Краще б по номерах - простіше - орієнтуватися навіть, але вже запізно. Треба було так зробити в новому мікрорайоні "царське село" ! А так без "геморою" і навіки, нейтральними назвами, типу: Садова, Паркова, Північна, Київська і т.д...
Відповісти
2017.08.01 15:47 -
Малинський (7)
1 0
Кримського перейменувати на Київська, ну або повернути історію та назвати Міщанська, ну а Героїв Базару називайте вулиці що на півночі Малина, або там де живе ініціатор, Центральні вулиці повинні називатись красиво, гордо та з смислом. Я наприклад нічого не маю проти Приходьків, Але все ж таки Потіївська краще звучало. Тай люди до цих пір живуть на Потіївській. Не робіть глупостєй. Будуйте нове і називайте а не перейменовуйте. Ну а Суворова БЕЗПЕРЕЧНО Ж ПОВИННА БУТИ МИХАЙЛІВСЬКОЮ (тоді і мікрорайон Михайлівка). Більше топонімів аніж прізвищ!!!
Відповісти
2017.08.01 15:48 -
Малинський (8)
0 0
Гагаріна-Радомишльська. Малин повинен дружити з Радомишлем. Таким чином віддати шану сусіду та повернути історію
Відповісти
2017.08.01 15:18 -
Valentin (6)
0 0
Хто такий Каштанов? теж перейменувать в №
Відповісти
2017.08.01 09:19 -
dumayu (4)
0 0
Ватутіна чомусь нема..?
Відповісти
2017.08.01 08:33 -
Князь Мал (3)
0 0
В першу чергу перевагну потрібно давати місцевим топонімам та особам.
Наприклад, Кримського - Київська. Хоча Героїв Базару теж нормально. Питання тільк якого? місцевого? :) Мало хто розуміє, що це Базар Народицького району!
Гагаріна - Родимишильська! Або якщо дзеркально робити, то Каденюка.
Гастело - Кожедуба, чи є така вже вулиця?
І головне не изабувайте, що для людей це перейменування - додаткові організаційні затрати! Потрібно все перереєструвати майно. Гемор - одним словом.
Відповісти
2017.08.01 00:02 -
Valentin (2)
3 0
так і присвоїть по порядку кожній вулиці свій номер:
вул.Островського=вул. №1
провулок Островського =вул.№2
вул.Тургенєва=вул. №3 і т.д.........

скільки можна займаться цією маячнею???? Кожне нове покоління буде вулицю перейменовувать? Ну але як завжди, все через "ж"

Соломія Крушельницька яким боком взагалі до Малина??????
Відповісти
2017.08.01 13:07 -
Rediska (5)
0 0
Пропоную пл. Соборну перейменувати в площу імені Почетних волонтерів-героїв Малинщини Дмитренка-Поліновського.
Відповісти
2017.07.31 21:23 -
Инкогнито (1)
2 0
Да почитав багато хотів сказати але ладно поки одна пропозиція скажіть яка різниця між Терешковой і Поповичем обоє космонавти і обоє комуністи .
Відповісти