Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

8.10.2016
Малин

У Малині тарифи на водопостачання та водовідведення різко зростуть


Виконавчий комітет на останньому своєму засіданні погодив корегування тарифів на водопостачання та водовідведення — на жаль, у бік зростання.

На такий крок виконком змусило піти підняття вартості електроенергії та значне підняття вартості очистки стоків Національним банком України. Як відомо, саме на очисних Фабрики банкнотного паперу відбувається прийом каналізаційних відходів від усього міста.

Попередньо декілька тижнів тому керівництво Банкнотно-монетного двору Національного банку України вкотре приїздило до нашого міста по робочих питаннях. Під час останнього візиту з міським головою Олексієм Шостаком було обговорено й питання вартості очистки стоків. На жаль, місцеве керівництво Фабрики НБУ не впливає на ці процеси.
Отож, не враховуючи нинішній соціально-економічний стан в державі, жителів Малина, а керуючись лише прорахунками незбитковості, столичні посадовці повідомили, що вартість очистки стоків таки зросте з 1 січня.

Але офіційним листом від 03.10.2016р. генеральний директор Банкнотно-монетного двору Національного банку С.В. Іванюта повідомив, що «за результатами аналізу витрат собівартості послуг з приймання та очистки стічних вод, з 1 жовтня 2016 року ціна за послуги з приймання та очистки стічних вод для усіх абонентів установлена на рівні 10,751 грн./м3».

Іншими словами, Нацбанк сказав наступне: за очистку стоків доведеться платити більше уже з 1 жовтня.

У цифрах ця ситуація має такий вигляд: ціна водопостачання та водовідведення для населення стане 29,13 грн. за кубометр. Для організацій та підприємств – 43,51 грн. Нові скореговані тарифи вступлять у дію після офіційного оприлюднення їх у засобах масової інформації.

Зрозуміло, що через декілька місяців подібна ситуація може повторитися знову. Тому влада Малина наразі готує уже повторне звернення до Нацбанку з проханням передати до комунальної власності очисні споруди Фабрики банкнотного паперу.

Разом з тим на розгляді питання відновлення роботи  власних очисних споруд Малина.

Джерело: malyn-rada.gov.ua

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2016.10.11 10:35 -
222asdasd asd131 (4)
0 -2
Будьте людми, а не тварюками, думайте про людей, а не про м'ясо і про гроші. Зробіть щоб вода не пропадала по 3 рази на тиждень! Якість води -- дєрмо, митись навіть буває не хочеться, ржава, жовта, вже не говорю про використання цієї води для приготування їжі. Ті хто ставить свій підпис на підвищення тарифів на воду і не думає про населення міста - неадекватнопланокурнонедодєланийтупорил!
Відповісти
2016.10.11 11:06 -
Valentin (5)
0 0
вам до лікаря - неадекватнопланокурнонедодєланийтупорил!
Відповісти
2016.10.11 16:19 -
222asdasd asd131 (6)
0 0
огризок, жопі слова не давали, так що сядь і прикрить свою опу.
Відповісти
2016.10.11 16:48 -
Valentin (7)
0 0
Ваш діагноз підтверджено!
Відповісти
2016.10.11 16:52 -
222asdasd asd131 (8)
0 0
Пнх доктор. Діагноз тебе породив! огризок, кого ти захищаеш? тебе влаштовує якість послуг водопостачання ?
Відповісти
2016.10.11 19:52 -
Valentin (9)
0 0
а я когось тут захищаю? Я просто кажу, що ти придурок.
Відповісти
2016.10.13 14:26 -
Rizo (10)
0 0
Валюшка, як тільки тема про мох та болото так ти і тут!!!
Відповісти
2016.10.13 15:32 -
Valentin (11)
2 -1
не бачу ні моху ні болота, лише одного хворого, а може й двох?
а ще газ котрий подорожчав на 700%, світло 150-200%, хліб 100%, воду 100%, инфляція за 10 років 450% , дрова на 300-400% , ліки 150-200%і все це за останній рік - два. Ти тільки вдумайся 700% 0_о .
Відповісти
2016.10.13 17:37 -
222asdasd asd131 (12)
0 0
Якість послуг газопостачання та електропостачання безперервна і якісна та стабільна! А от якість водопостачання та водовідведення - жесть... Вода жовта з осадком, буває навіть ржава та ще пропадає по 3-4 рази на тиждень. Труби гнилі, окислені. То в чому питання ?
Відповісти
2016.10.13 18:29 -
Инкогнито (14)
2 0
Якість газу ще гірша чим вода возьміть рахунки про оплату за минулі роки а потім в неті найдіть середню температуру по зимі і побачите що зими тепліші а газу чомусь палимо більше . Але чомусь херню про газ не пишем бо можуть відключить .
Відповісти
2016.10.13 18:27 -
Valentin (13)
0 0
все просто, піднять тарифи на воду на 700% і труби будуть із нержавійки 247
як можна зрівнювати трубу газову і з водою? Газова і за 100 років не згниє. Корозія! Чув таке? Ще й світло сюди приплів) особливо років 10 тому назад "безперервно" по 2-3 години сиділи у вечері без світла всі.
Відповісти
2016.10.14 08:29 -
222asdasd asd131 (15)
0 0
Все просто = хватить піздить! Кого єбе корозія, хай труби міняють на нові. Люди справно платять за послуги жовтої ржавої води.
Відповісти
2016.10.14 19:02 -
Valentin (16)
0 0
ідіотизм....люди плять за воду, за газ, за електроенергію, а не за трубу , провод і стовп. Да ви знаток постанов і законів!
Відповісти
2016.10.15 09:52 -
222asdasd asd131 (18)
0 0
Ти дебелятко! Упирь тупорилий, якраз рес міняє кабеля на нові, модернізує лінії, міняє опори а не латає. Ти блять про поліпропіленові труби чув?! 2016 рік, а народ користується срсреровсьми ржавими згнившими трубами. Оце ідіотизм, ну і ти ідіотизм сидячий. Добре, хера тут писать, всеодно як нічого не міняли так і не будуть, пока десь не рване водогін, і місто буде без води неділю дві.
Відповісти
2016.10.15 10:52 -
Valentin (19)
0 -1
Читай вище, піднять на 700% ціну і буде тобі труба.
Ти сауну любиш?

Питання до адміна, чому цей пан ще не в бані? Вигідно щоб негатив писали? Звичайно вигідно))

Для тих хто в танку - здорожчає каналізація якщо ви статтю не читали, а гроші підуть не на трубу
а в Нац. Банк.!!!!!! Ну ти й тупий.
Відповісти
2016.10.14 19:44 -
Valentin (17)
0 0
клавіатура розрядилась. Не заморачуйся, рак мозку не лікується, особливо вроджений.
Відповісти
2016.10.10 12:09 -
222asdasd asd131 (3)
0 0
Отморозки! Ідіоти!
Відповісти
2016.10.08 20:47 -
Поет (1)
0 -3
ось так природа і погода-------змивають кошти знов і знов-----людей рахують за урода-------кладуть в кишеню будь здоров----------все крутять мутять обкрадають----ростуть маєтки у чинов---пора прийшла всі понімають---душить скотов душщить скотов.......................
Відповісти
2016.10.09 13:50 -
Valentin (2)
2 0
Вася, ти вже і співак і поет і голова і президент ну майже імператор свого фронту, хотів би я побачити як ти будеш "душить скотов" з Національного Банку, я ж так зрозумів Іванюту.
Відповісти