Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

11.06.2017
Малин

Як у Малині комісія з безпеки руху вигнала велосипедистів на середину дороги


Ви колись намагалися на велосипеді виїхати на гору, прямуючи від фабричного мосту в центр міста?

Напевне намагалися всі, але більшість шлях свій завершує в сатусі пішохода, бо одна середньостатистична “коняча” велосила не в змозі подолати той підйом, хоч є й такі, що тиснуть на педалі до перемоги над законами фізики.

Як було раніше.

Згадавши молодечий дух, більшість велосипедистів намагалися в міру своїх сил здолати підйом, але, трохи нижче чи вище, доводиться зупинитися та зійти з велосипедом на тротуар.

Як стало.

Згадавши молодечий дух, більшість велосипедистів намагається в міру своїх сил здолати підйом, але, трохи нижче чи вище, доводиться зупинитися та зійти з велосипедом на тротуар…

І тут ви розумієте, що це засада. Бо віднедавна тротуар відгородили від проїзжої частини "турнікетною огорожею". Чому вона турнікетна важко сказати, але так значиться в офіційних документах. Можливо по спецперепустках від Комісії там можна і полежати?

Сумнівна огорожа, яка замість того, щоб убезпечити пішоходів, тільки додала гармидеру, але не сумнівна і небезпечна ситуація склалася для велосипедистів — вони змушені, вже в якості пішохода рухатися по ценру дороги, бо тротуар відгородили, а під огорожею зробили стоянку, і що цікаво, автомобілі паркуються не як колись, з самого краю, а на деякій відстані від тротуару, бо та огорожа не дає відчинити дверцята авто, тобто ще “вкравши”, як мінімум півметра проїзжої частини.

Тож у велосипедиста нема вибору - в зворотньому напрямку не підеш, на тротуар не зійдеш… А тут і водії, поки з матюччям, не забарилися. Навіть, коли велосипедист не спішився та є повноцінним учасником руху, отримає свій “комплімент” від деяких автомобілістів.

Виявляється, що “зачинщиками” нездорової ситуації є Комісія з безпеки руху в м. Малині, яка є дорадчим органом і може тільки надавати рекомендації, але ніяким чином “городи городити”.

Тут під іншим кутом виглядає і “охота на пішохода” під магазином “АТБ” від “Велотур-Малин” та піар-акція на захист “оградки”. Що це?

А ви, шановні велосипедисти, прямо від базару заходьте на тротуар, або записуйтеся в велоклуб – там вас навчать беззупину виїзжати на гору, хоч беззупиний рух в тунелі не гарантує вам безпеки.

Давайте зробимо, а там побачимо! Напевне це був основний критерій для Комісії з безпеки руху, коли там, наче з найкращих міркувань, хотіли вирішити складне питання методом, "аби видно було, що щось робили" для безпеки пішоходів.

Але небезпека для пішоходів потроїлася, небезпека для велосипедистів збільшилася та, вже видно, зав'язали ще один гордієв вузол, схожий до того, що є біля в'їзду на ринок.

ПО ТЕМІ У Малині запрацювало "Безпечне місто" — маршрутка обнімає електроопору, та "Ти хто такий?!!!"

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2017.06.12 16:08 -
Volvas (8)
0 0
А мне кажется, нужно было установить этот забор посреди дороги. Материалу ушло бы в два раза меньше и машины не парковали бы у тротуара и велосипедистам бы не пришлось корячиться по дороге. имхо :-)
Відповісти
2017.06.12 09:44 -
Valentin (7)
1 0
а треба було всього поганять в базарний день евакуатором порушників...чухаєм дупу далі.
Відповісти
2017.06.11 21:58 -
Григорій Шитюк (6)
0 0
і останнє: про яку "Комісію з безпеки руху в м. Малині, яка є дорадчим органом" взагалі йде мова, хто до неї входить, хто рекомендує, погоджує з відповідними службами і затверджує будь-які нововведення у місті, стосовно організації безпеки дорожнього руху?
може це тема для окремого матеріалу? а то кілька останніх публікацій нагадують фразу "впихнуть невпихуемое" - де в одному тексті піднімається кілька різних проблем на цій ділянці вулиці (від заходів ВелоТуру, що наочно демонструють безвідповідальність пішоходів до збитогої маршруткою електроопори і відсутності нормального під'їзду до будинку побуту) і хтось намагається закрутити все це в один великий клубок, що повинен у перспективі когось задавити, покотившись з фабричної гірки...
Відповісти
2017.06.11 21:46 -
Григорій Шитюк (5)
0 0
чи то я чогось не зрозумів... чи в когось занадто бурхлива фантазія... проте, хотілося б почути від автора чергової статті просту відповідь: “охота на пішохода” під магазином “АТБ” від “Велотур-Малин” тут з якого переляку притулена: є відповідний опублікований матеріал що до проведеної нами акції - там є якісь питання? а в чому заключається " піар-акція на захист “оградки” - і яким чином ми маємо відношення до придуманих чиєюсь хворобливою уявою "акцій"? яке саме "ВелоТур", має відношення до інженерної споруди, що відділяє зараз частину тротуару від проїзжої частини вулиці...?
я-то чудово здогадуюсь, від яких двох "доброзичливців" ростуть ноги у подібних інтернет-срачів... передайте редактору ресурсу, просте запитання: якби біля АТБ та будинку побуту, “охоту на пішохода” проводи інші люди - все розглядалося б під іншим кутом зору??? і якщо вже на те пішло - фактично, самовільна стоянка на проїзжій частині вулиці (без жодного натяку на розмітку чи якісь знаки) виникла там з нашої ініціативи...?
Відповісти
2017.06.11 16:03 -
Водій (2)
1 0
Правильно зробили, спішитись велосипедисту можна і внизу гори, а от ходити до АТБ та від нього пішоходам (наче телята по полі) вже зась. А писав це, мабуть, і не велосипедист зовсім, а такий собі піщохід- порушник правил дорожнього руху, якому ліньки пройти десяток метрів до пішохідного переходу і перейти проїжджу частину в установленому місці.
Відповісти
2017.06.11 16:29 -
dumayu (3)
0 0
Водій, якщо ви водій а не один з "комісарів", перечитайте гарно ПДР, особливо в частині про пішоходів, а потім пройдіться по об'єкту розмови, та гляньте на проблему в комплексі, і не забувайте, що велосипедист, поки на колесах має тіж права, що і "машиніст", і може давати вам ще більш розмашисті рекомендації, бо схоже писав це той хто тільки в туалет без машини ходить та кому сподобалося паркуватися під огорожею "ласточкою"
Щодо "правильно зробили", то це можна було б говорити декілька днів після новації, а сьогодні настільки очевидно, що стало гірше, що й...
Відповісти
2017.06.11 20:21 -
Водій (4)
1 0
В туалет я ходжу пішки, а автівкою паркуюсь тільки там, де це дозволено, і дорогу переходжу тільки по пішохідному переході. А щодо порушників правил-то я б рекомендував нашим районним керівникам "прив"язати" декількох автоінспекторів в районі базару, особливо в базарні дні, і суворо штрафувати всіх порушників ПДР, і піщоходів, і водіїв. А штрафи витрачати на ремонт та правильну розмітку доріг. Хто не в змозі заплатити штраф-будь ласка, хай відпрацює на прибиранні тієї-ж дороги.
Відповісти
2017.06.11 15:44 -
Малинський (1)
0 0
Трубу треба підварить. Давай односторонку!
Відповісти