Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

14.06.2017
Малин

Загроза відключення каналізаційних мереж у Малині: Хто призвів до критичної ситуації?


Комунальна криза у Малині виникла там, де раніше і не чекали — Монетний двір України хоче, щоб місто підписало договір, де будуть встановлені обгрунтовані тарифи, бо в іншому випадку погрожують відключенням каналізаційних мереж міста Малина від очисних споруд Фабрики банкнотного паперу .

В свою чергу, малинські комунальники та керівництво міста не вважають вимоги БМД України достатньо аргументованими для підписання пропонованих умов договору, і в результаті маємо перманентний конфлікт та загрозу надзвичайно ситуації в місті.

Важко сказати, коли розпочався конфлікт, але прослідковується те, що він не є вже чисто комунальним, а десь і особистісним.

Слід зазначити, що БМД України свою позицію в публічний простір не виносить.

Пропонуємо читачам нашого сайту прийняти участь в опитуванні Загроза відключення каналізаційних мереж у Малині: Хто призвів до критичної ситуації?

Форма опитування знаходится в правій колонці сайту

Результати ТУТ або за посилання, що находиться під формою

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2017.06.20 09:20 -
feran (27)
0 0
Ольга Гура мовчить про старі очисні споруди, тим самим підтверджує свою некомпететність в питанні
Відповісти
2017.06.20 10:01 -
Ольга Гура (28)
1 0
Я не спілкуюся з ніками без імені і прізвища і не збираюся їм нічого доводити. Гарного дня!
Відповісти
2017.06.18 20:27 -
feran (26)
0 0
Ольга Гура, а про які це Ви старі очисні споруди пишете, і яку загальну мережу маєте на увазі?
Відповісти
2017.06.15 16:25 -
Кіт Мармиза (15)
0 0
Дєло труба! я оце читав читав та й подумав, а коли це воно все почалось? це ж не то шо бац бац і посварились!! ану Валюха Князь і Гура, нагадайте од чого свара пошла
Відповісти
2017.06.15 16:28 -
Valentin (16)
0 0
Князь точно знає, в нього очі такі гарнющі на фото))
Відповісти
2017.06.15 16:33 -
Кіт Мармиза (17)
1 0
Валюха, ти шо, тут живеш? Валюха, мені вже й неінтєрєсно куди гівно попливе як інтєрєсно хто ж такий Валюха... точно шо в білом домі крутися. от тільки на якому етажі? Ану давай подказку, другий чи трейтій?
Відповісти
2017.06.15 16:43 -
Valentin (18)
0 0
да-да-да....я Петя, Вася,Льоша,Коля,Вова,Ваня....зайшов саме на сайт перед твоїм постом да й одписав.
Відповісти
2017.06.15 12:03 -
Князь Мал (8)
0 0
Як нас відключать, то в любому випадку - це вина міської влади та Енергохрені!
Відповісти
2017.06.15 10:16 -
Ольга Гура (2)
0 0
Чому ніхто не говорить про економічну кризу і неплатоспроможність населення? Очисні розраховувалися на те, що місто буде розвиватися, працюватимуть підприємства, збільшуватиметься населення і таке інше. Очисні треба утримувати, і це коштує великих затрат. У магазині вам хтось щось безкоштовно віддає? Можете платити - йдете у дорогий магазин, не можете - у дешевший, але платити все одно доводиться. Для Малина наразі очисні - це дорогий магазин, а альтернативи поки що нема. БМД хоче за свої послуги відповідну ціну, ТОВ "МалинЕнергоінвест" як безпосередній постачальник послуги теж напевно закладає у тарифи свою частину прибутку, бо хто ж буде працювати безкоштовно?
За все платять підприємства і населення, які користуються послугою очистки стічних вод. Якби нормально розвивалася економіка, усі були б платоспроможними, то проблем з оплатою послуг не було б, і кризи не виникло б. Тут не стільки людський фактор, скільки - економічний, бо кожен рахує свої гроші, і ніхто не хоче чи не може поступатися, бо конкретно влетить у копійку. Патова ситуація.
Відповісти
2017.06.15 10:27 -
dumayu (3)
2 0
В коментарях під голосуванням слушну думку виказав Valentin, цитую:
слухай, я вже всю родословну знаю через газету того інвеста))) мене не цікавлять кінцева вартість ні води ні какашок. Якщо комунальщики для затвердження тарифу все розжовують на виконкомах і ЗМІ, то того ж я хочу і від ФБП, нехай хоч 30 грн їм плати хоч 100, що тут не ясного?

Якщо коротко, то ФБП звикли жити в закритому клубі, а в ситуації з очисними це не нормально. Опублікуйте в газеті свою позицію підтверджену цифрами та й годі. А то ситуація смішна: про позицію ФБП дізнаємося зі слів опнентів.
Відповісти
2017.06.15 11:56 -
Князь Мал (6)
0 0
А ви вдумайтесь в цю думку Валентинчика. Не важливо скільки, важливо, щоб хтось цю ціну затвердив. Йому потрібен папірець. Тобто він чинуха, підозрюю, що Петя Париж. О це і є безвідповідальне ставлення. Йому головне прикритися папірцем.
Енергохрень купляє послуги і товари не тільки у НБУ. То що, нехай всі свої ціни публікують і розжовують у ЗМІ.Хочу і зобовязаний - це різні речі. До того ж, компетентні товаріші розповідають, що НБу всі ціифри і розрахунки Енергохрені і строющимся хлопцям дав!
Відповісти
2017.06.15 12:13 -
dumayu (10)
0 0
Яким би не був режимним об'єкт ФБП, але в частині надання послуг в.в. він є суб'єтом публічного права і може надавати роз'яснення (а місцями навіть зобов'язаний).
Чому цього не роблять, то інша мова.
Як варіанти, перше - це десь не вигідноФБП, і друге - не вірна політика (лінія поведінки) міської влади, що все пішло на принцип. імхо, не в тій тональності пішли переговори, ще на початку, а це вже хрест міського голови
Відповісти
2017.06.15 12:01 -
Valentin (7)
0 0
компетентні товариші.......
Відповісти
2017.06.15 12:04 -
Князь Мал (9)
0 0
Є такі
Відповісти
2017.06.15 10:52 -
Ольга Гура (4)
2 0
ФБП - це і є закрите режимне підприємство, усі підприємства такого типу є закритими і непублічними. Очисні - частина ФБП. Я наразі не є уповноваженою висловлювати позицію чи розрахунок тарифів БМД (ФБП), я висловила суто своє бачення ситуації.
Якщо нема різниці, 30 грн. платити чи 100 - то яка різниця, як утворюється той тариф, якщо ця витрата є несуттєвою для кишені? Різниця є, коли починають рахувати гроші, бо їх не вистачає. Розумію Ваше бажання побачити конкретні цифри, спробую донести цю думку до керівництва.
Відповісти
2017.06.15 11:50 -
Valentin (5)
1 -2
Різниця саме в тому, що в нас тут за "колючкой" государтсво в государстве- це перше, а друге-вже як той мозоль на дупі-передайте очисні місту.
Але ж дилема:
передать-ні
допустить на територію-ні
детальну калькуляцію надать-ні
оголошення зробить-ні
да все ні, шо там розказувать???!!!
Гляньте на те фото за столом останнє, вся комісія руки на столі тримає, а фабричні під столом! Жест рукі під столом-це закритість! Ніхто і не збирається йти на поступки.
Відповісти
2017.06.15 12:17 -
Ольга Гура (11)
2 -1
Ви просто не розумієте, що люди рівня керівників, які тут працюють, підписують папери про нерозголошення державної таємниці, і у разі чого - несуть відповідальність за свої слова і дії. ДТ ніхто не відміняв. Це накладає відповідальність.
Пропозиція: передайте очисні місту, - ну то подаруйте свою власність місту. ФБП також зацікавлена в очисних, бо є свої стоки, які треба регулярно очищувати і мати на це сучасні технології, які дорого коштують, а не будь що. Зараз БМД вкладає у підтримання очисних державні бюджетні кошти, а потім цей тягар ляже на місцевий бюджет. Місто його потягне на тому рівні, на якому очисні утримуються зараз? Чи може просто розтягнеться-розкрадеться усе, а потім знову з простягнутою рукою?
Відповісти
2017.06.15 12:22 -
Valentin (12)
1 -2
ну от тут і собака зарита! Перемішуєте свої стоки з городськими.
Ви передайте спочатку, не переймайтеся вже так за той бюджет.
По моєму ви не розумієте як і ваші керівники, коли дійде до блокади людьми інвеста і фабрики ось тоді дійде.
Відповісти
2017.06.15 12:38 -
Ольга Гура (13)
2 -1
Чому Ви так розпереживалися? У міста є старі очисні, можна переключитися на них і жити без проблем. Чи там теж проблеми? За бюджет переймаюся, бо мені не байдуже, куди витрачаються кошти платників податків, у тому числі, і мої.
Відповісти
2017.06.15 15:19 -
Valentin (14)
0 -1
я назву це просто блеф! Яка б сума боргу не виросла ніхто і нікого не відключить, хоча б через те, що треба фабричні стоки перемішувать з городським, бо тільки ваші "компітентниє товариші" як сказав ваш колега, знають яке термоядерне гівно скидають в трубу, цього і бояться.
А за бюджет, то вже буде не ваша справа, з того часу фабрика буде платити інвесту чи міськ раді, цікаво, в кого буде борг?)
Відповісти
2017.06.15 19:55 -
Ольга Гура (19)
1 0
Тут питання не в цьому, а в тому, що з того термоядерного очисні роблять якісну воду згідно європейських стандартів по стоках, а ТОВ "МалинЕнергоінвест" з води робить воду яка не відповідає стандартам ЄС (в принципі технічну і без доочистки непридатну для вживання, набирає в річці, пропускає через пісок та хлорує) і за це бере такі ж гроші, як очисні "банкнотки" за г... ,з якого треба зробити цукерку. Точніше воду, яою вниз по течії інші люди будуть користуватися. Ось де диво арифметики. Вхідний матеріал різний (річкова вода і стоки з усього міста), а ціна на послугу однакова. Нічого не дивує?
Відповісти
2017.06.15 23:00 -
Valentin (20)
0 -1
Не набивайте ціну своєму королівству, одні брехуни!Шоб не розбавляли свої промислові стоки городськими какашками вже б давно всплила на ружу вся таблиця менделеєва.
Дивує, чого ж ні, по цей а ні х р е н а ніхто не знає шо ви там зливаєте в ту трубу. Більше ніж впевнений, що все місто хоче це знати. Я вже писав , рано чи пізно всім урветься терпець, ні води ні стоків не буде.

п.с.Якшо хтось в танку і не поняв, то фабрика теж зупиниться, вона там хоч і по своїм місцевим законам живе, але блок що воду подає 1 на все місто.
Відповісти
2017.06.16 11:53 -
Ольга Гура (22)
1 0
Шановний, вгамуйтеся. Уся таблиця Мендєлєєва якраз на очисних і очищується за допомогою недешевих біотехнологій. І на виході якісна вода, яка не отруює довкілля. А от за питною водою населення їздить у Слобідку, Ворсівку, Чоповичі, до криниць сусідів ходить, бо з крану вона технічна.
Окрім того, "МалинЕнергоінвест" за перегон стоків по своїх трубах бере таку ж саму ціну, як "банкнотка" - за очищення стоків і доведення якості стічної води до міжнародних ситандартів. Тут не зрозуміло, хто набив собі ціну. І зовсім не зрозуміло, чому "Енергоінвест" при такій тарифній політиці у боргах? Може тому що є маса неплатників і лівих підключень та втрат води по місту? Поясніть, будь ласка, якщо Ви компетентні.
Відповісти
2017.06.16 15:16 -
Князь Мал (24)
0 0
Енергохрень завищує тариф, а різницю дерибанить із Шостаком та Піковським
Відповісти
2017.06.16 14:33 -
Valentin (23)
0 0
з "компетентними" Князь Мал тусується, це до нього.

ля-ля-ля......

НІХТО
КРІМ
ВАС

не знає що ви там робите, менше тексту пишу і більшими буквами, може так зрозумієте.
Відповісти
2017.06.18 11:18 -
Ольга Гура (25)
0 0
Приїхали. Банкнотку регулярно перевіряють екологічні інспекції, аналізи стічних вод беруться щодня, і усе це можна перевірити, звернувшись із офіційним запитом до Держекоінспекції в Житомирській області. Окрім того, вже є свій еколог у штаті. Ви просто не в курсі, так само Ви не в курсі, що відбувається на інших підприємствах, які скидають свої стоки у загальну мережу. А це і Вайдманн, і Папір-Мал, і МАСПАП, і ще багато хто. І усе - паперові виробництва, які використовують хімію, а усе це чистять очисні.
Відповісти
2017.06.15 23:24 -
Oleksandr (21)
1 0
Valentin, скільки ти сплачуєш за водопостачання та водовідведення?
Відповісти
2017.06.14 20:07 -
Кіт Мармиза (1)
0 0
пегетешніки, петеушніки -отаке ми для них. нема сєрйозной морди ліца шоб і поговорить.. мур
Відповісти