Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

20.11.2014
Малин

"Козацькі розваги" у Малинському ліцеї

Двадцять троє юнаків вийшли на старти «Козацьких розваг», що відбулися на спортивному майданчику Малинського міського ліцею.

В програмі змагань: метання автомобільної шини на дальність та її перекидання на відстань 10 м, а також «хокейна естафета».

Кращим метальником шини став Артем Левичев. Його результат – 12м. На другому місці Владислав Булаєнко (11,40 м), а на третьому – Андрій Івасенко (10,50 м).

Віталій Тимошенко став переможцем у «перекиданні автошини». Дистанцію 10 м він подолав за 9,0 секунд. У другого призера Владислава Дехтяренка 9,9 сек., третіми тут були Олександр Сизоненко та Дмитро Дідус з результатом 10,0 сек.

Суть «хокейної естафети» полягала в тому, що на двох учасників команди була одна «футболка» та діяти вони могли лише однією рукою кожний. Самими вправними тут виявилися Артем Левичев та Дмитро Дідус. У них перше місце. Олександр Тимошенко та Віталій Попов на другій сходинці, а Олександр Єфіменко та Владислав Духопела – на третій.

Ініціатором та організатором змагань виступив Малинський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Джерело: malyn-rada.gov.ua