Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

6.12.2016
Малин

Внаслідок ДТП у Малині травмовано пішохода


4 грудня о 18.00 по вулиці Кримського у районному центрі сталась дорожньо-транспортна пригода, у якій травми отримав 45-річний чоловік.

Нині встановлено, що водій автомобіля «Фіат Добло», 27-річний житель м. Малина, не вибравши безпечної швидкості руху та не впоравшись з керуванням, здійснив наїзд на пішохода, 45-річного місцевого жителя.

Унаслідок ДТП пішохід отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до травматологічного відділення Малинської лікарні.

Нині у рамках розпочатого кримінального провадження триває з’ясування всіх причин та обставин події.

Шановні водії! Поліція звертається до вас із закликом суворо дотримуватися Правил дорожнього руху і заходів безпеки під час керування транспортними засобами. У поїздці зважайте на всі фактори, що можуть становити небезпеку для вас та інших учасників дорожнього руху: час доби, освітленість проїзної частини, дорожнє покриття тощо. Обирайте таку швидкість руху, аби мати змогу постійно контролювати транспортний засіб і ситуацію довкола.

Відділ комунікації поліції
Житомирської області

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2016.12.08 08:59 -
Valentin (2)
0 0
Таксист не правий однозначно судячи з описаної ситуації, АЛЕ!!! Водій і пішохід на ЗЕБРІ абсолютно рівні в своїх правах. Зебра це лише місце на дорозі де пішохід може перейти дорогу привертаючи увагу водія, все! Іншого не дано. Нема в правилах такого : побачив пішохода на переході значить стій стовпом.
Відповісти
2016.12.09 02:25 -
вака (4)
0 0
Пешеход имеет право:

а)
на преимущество при переходе проезжей части по обозначенными нерегулируемым пешеходным переходам, а также регулируемым переходам при наличии на то соответствующего сигнала регулировщика или светофора; Valentin, а як Ви прокоментуєте цей пункт правил 4.16?
Відповісти
2016.12.09 09:41 -
Valentin (6)
0 0
Да він же ще має і обов"язки а не тільки право))) З таким підходом сидіть краще дома, вмираючи на переході все одно будете думати що ви були праві, перечитайте правила ще раз , щоб убезпечити себе.
Відповісти
2016.12.09 09:37 -
Valentin (5)
1 0
да хоч би й так :
4.14. Пішоходам забороняється:
б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;
Не раз бачив як люди біжать із зупинки біля 999 до Соборного в такому випадку до лампочки та ПЕРЕВАГА. + не забуваемо про жилетики світловідбиваючі))) це смішно , але не носячи їх в темну пору доби ми всі правопорушники яких можна штрафувать до без кінечності!!!!!

ну і на закуску:
18.1. Водій транспортного засобу, що наближається до нерегульованого пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи, повинен зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам, для яких може бути створена перешкода чи небезпека.
В РАЗІ ПОТРЕБИ!!!!!!!
Відповісти
2016.12.09 10:20 -
Григорій Шитюк (7)
0 0
на превеликий жаль, саме так воно і є... пішохідні переходи у нашому місті НЕ РЕГУЛЬВАНІ, а пішоходи зазвичай, ведуть себе так, начебто з їх непередбачуваною появою на зебрі для всіх водіїв автоматично загоряється ЧЕРВОНИЙ СИГНАЛ НЕ ІСНУЮЧОГО СВІТЛОФОРА, чи принаймні кожен з них вважає що має дев'ять життів...
я вже не раз наголошував, що в наших людей майже відсутні не тільки знання ПДР, але й культура поведінки на дорозі... декому це іноді коштує життя.
Відповісти
2016.12.08 00:55 -
Руслан (1)
0 0
Хто там на, що зважає! Сьогодні (07.11.16) близько 17 години на пішоходному переході біля пожежної частини таксист бувший "мусорок" на "форді" сріблюстий чи то сірий (у сутінках не роздивився) переїхав чоловіку ногу, а потім з кулаками пішов розбиратися чому той по "зебрі" ходить. В цьому випадку зрозуміло "мусор" це діагноз і то не виліковний, але є багато інших які вважають себе "шумахерами" при відсутності поліції.
Відповісти
2016.12.08 09:41 -
Григорій Шитюк (3)
0 0
абсолютне нехтування ПДР - ось діагноз воістину не виліковний у наших людей! і якщо скажімо, деякі пішоходи по святій наївності тих правил частенько не знають, то водії (таксисти взагалі вважають себе одноосібними хазяйнами на дорозі - і не тільки в Малині) взагалі просто зобов'язані беззаперечно виконувати ПДР: адже часто ціна їх порушення - людські життя та скалічені долі...
Відповісти