Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

5.10.2015
Малин

Хто в облраду? Список кандидатів від Малина та Малинського району


ЦВК зареєструвала 728 кандидатів в Житомирську облраду. Малинщина має два мандати - від району (Округ №21) та від міста (Округ №61) (далі Район, Місто)

Аграрна партія - Перший кандидат Дідківський Микола Петрович
Район - Душко Микола Іванович
Місто - Шевчук Роман Петрович

Народна партія - Перший кандидат Рудченко Микола Миколайович
Район - Перегуда Віктор Петрович
Місто - Чушенко Сергій Васильович

Партія БПП “Солідарність” - Перший кандидат Забродський Михайло Віталійович
Район - Диняк Сергій Васильович
Місто - Дзюбенко Олег Миколайович

Партія "Відродження" - Перший кандидат Бондарчук Тетяна Павлівна
Район  - Прохоренко Оксана Адамівна (прож. Житомир)

Патріотична партія - Перший кандидат Умінський Олег Феліксович
Район - Семенів Олексій Мирославович
Місто - Павлів Ярослав Петрович

Партія  ВО "Батьківщина" - Перший кандидат Лабунська Анжеліка Вікторівна
Район - Андрійцев Олександр Миколайович
Місто - Омельченко Максим Аркадійович

Партія ВО “Свобода” - Перший кандидат Кізін Сидор Васильович
Район - Логвінчук Валерій Вікторович (прож. Житомир)
Місто - Поліновський Микола Леонідович

ПП "Об’єднання "САМОПОМІЧ" - Перший кандидат Ейсмонт Віталій Станіславович
Район - Крижанівський Олександр Григорович (прож. Житомир)
Місто - Науменко Володимир Олександрович

ПП "Опозиційний блок" -перший кандидат Павленко Юрій Олексійович
Район - Кучер Лілія Віталіївна (прож. Житомир)
Місто - Стельмах Сергій Володимирович

ПП "Партія простих людей Сергія Капліна” - Перший кандидат Давиденко Роман Дмитрович
нема кандидатів

ПП Республіканська платформа - Перший кандидат Климчук Леонід Олександрович
Район - нема кандидата
Місто - Сермукслис Євгеній Петрович

ПП “Українське об’єднання патріотів - УКРОП” - Перший кандидат Раупов Рустам Бурханович
Район - Канюка Володимир Юрійович
Місто - Федоренко Василь Михайлович

Радикальна партія Олега Ляшка - Перший кандидат Смичок Ілля Анатолійович
Район - Касимова Вікторія Олегівна
Місто - Будкевич Василь Антонович



 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.10.08 07:45 -
Odyn (26)
1 0
І, хоча зараз популярний лозунг очистимо, нові люди, і т.д. дуже популярний я вважаю, що нам треба вчитися самим аналізувати та розуміти, що досвіду, знанням альтернативи немає. Цінувати тих людей які мають такий досвід в кожному напрямку діяльності не тільки в урядовому. Давати їм можливість використовувати знання на користь суспільства.
Відповісти
2015.10.09 13:27 -
Григорій Шитюк (34)
0 0
я згоден з кожним словом. немає майбутнього, коли на керівні посади (у державі чи окремому місті) приходять люди без належного досвіду. морально-етичні якості мають свою вагу, але якщо людина не розуміє поставлених перед ним завданнь і не має тями як все це виконати - гріш ціна найбільшому патріоту та моралісту. робота такого керівника призведе до занепаду. нові обличчя вкрай потрібні у владі, але перш за все, там потрібні професіонали.
Відповісти
2015.10.09 13:46 -
Die Walküre (36)
1 0
Стосовно професіоналів у владі. Є вислів бувшого глави ЧЕСЬКОЇ Республіки Гавела " "Краще п'ять років помилок, ніж 50 років саботажу!"... Ті професіонали нічого не варті, якщо вони й далі нестимуть отруйні гасла, які знову будуть красти та обдурювати нас...
Відповісти
2015.10.09 13:56 -
Григорій Шитюк (37)
0 0
здається помилок у нас уже не на п'ять років... це професіонали іноді помиляються, а дурні весь час лобом об стіну... гадаю, пора вже щось конструктивне робити. навіть "ті професіонали" варті, коли їх наймає на роботу громада, і контролює цю роботу, і спуску не дає коли косяки вилазять... а в нас дуже часто, конкретний "пуп землі" купує своєю брехнею та баблом виборну посаду, і сміється з "лохторату"... а іноді навіть відверто насміхається. отож, за владою повинен бути контроль з боку громади - тільки так і не інакше.
Відповісти
2015.10.09 14:38 -
Ольга Єсипчук (38)
0 -1
люди людьми, потрібна докорінна зміна системи, це цілком можна зробить "з низів", якщо встановити контроль і "бити по рукам" коли вони "чешуться". Коли за кожне неправомірне діяння- буде відповідне наказаніє, тоді й буде робота робитись і відразу перестане хотітися лізти в депутати зацікавленим особам у власних вигодах. Не треба видумувати велосипед.
Відповісти
2015.10.09 15:06 -
Volvas (41)
1 0
Саша Белый уже дал по рукам. Велосипед действительно не нужно изобретать. Пример Сингапура и той же Грузии есть. Пока систему не сломают сверху, снизу можно долго рвать пупки. Так что не болтайте ерундой.
Відповісти
2015.10.09 15:11 -
Ольга Єсипчук (42)
0 0
поки я не бачу зацікавленості цього робити зверху, може Ви відкриєте мені очі на те чого я не бачу?
Відповісти
2015.10.09 16:43 -
Volvas (45)
1 0
Так вот, пока не увидите, нечего дурить людей иллюзиями, что что то от них зависит. Не думаю, что на это Вам нужно открывать глаза. Вы просто знайте, что мы (люди) знаем, что Вы это знаете и сознательно нас дурите.
Відповісти
2015.10.09 16:50 -
Ольга Єсипчук (48)
0 0
чим конкретно Ви обмануті мною, тим що можна бити по рукам які гребуть все?
Відповісти
2015.10.09 14:48 -
Григорій Шитюк (39)
0 0
ти розумієш що на сьогоднішній день "маємо те, що маємо..." попереду вибори до місцевих органів влади, є списки зареєстрованих кандидатів (які чомусь ні одна партія не квапиться оприлюднювати), і стара система (як би хто не дубасив лобом стіну - нікуди не зникла). Олю, то з чого починаємо...? тільки не закликай голосувати за "Патріотичну партію"...
Відповісти
2015.10.09 16:46 -
Володимир Нечипоренко (46)
0 0
Для тих хто цікавиться - вже всі списки, десь днів п'ять, є на сайті ЦВК. Доступно по всіх зареєстрованих партіях, кандидатах, округах.
Відповісти
2015.10.09 15:01 -
Ольга Єсипчук (40)
0 0
чому Ви впевнені в тому, що наша партія не достойна посісти місце в депутатах? можу Вам повний список на електронку кинути, по кожній партії,якщо цікавить.
Відповісти
2015.10.09 18:04 -
Григорій Шитюк (54)
0 0
Олю, я написав лише те, що написав. ось моя електронка: nika-studio@ukr.net
хто достойний а хто ні - дізнаємося після 26 жовтня, на цьому сайті вдосталь тих, хто займається антирекламою.
Відповісти
2015.10.09 18:57 -
Ольга Єсипчук (59)
0 0
В вк вже скинула
Відповісти
2015.10.09 16:03 -
cthutq10 (43)
1 0
Гришо, списки кандидатів вже є. Зайди на сайт виборчих дільниць, глянь. А чому впевнені, Олечко що ваша партія не достойна? Відповідь проста - недостойні люди, з низькою мораллю, а деякі абсолютно аморальні переповнюють ваші списки. Починаючи з лідерів. Наразі не всі такі дурні як ви думаєте. Піаритись в інтернеті, виставляючи фото за фото, підписуватися гарними словами - герої. А що за спиною в цих героїв? Люди ж їх знають не тільки зі слів. Я не про всіх звичайно, деяких не зрозуміло яким вітром туди занесло. Але як то кажуть "скажи мне кто твой друг и я скажу кто ты".
Відповісти
2015.10.09 16:29 -
Ольга Єсипчук (44)
0 0
тоді розкажіть мені хто достойний у Вашому баченні?
Відповісти
2015.10.09 17:02 -
cthutq10 (51)
1 0
Ви ж наче з Малина, а не з Одеси, щоб відповідати запитанням на запитання.
Головне - не заперечуєте, а отже десь в глибині душі й самі це розумієте.
Можливо б до вашої партії трошки було б і інше ставлення, якби ви контингент "героїв", яких ви зібрали до себе звідки попало змініли. Але чи цікава вам думка інших.
Відповісти
2015.10.09 19:00 -
Ольга Єсипчук (60)
0 0
Хто чого вартий покажуть резутьтати виборів, я теж не всім подобаюсь, так і шо, я ж не музейний експонат....шоб всі бути довподоби.
Відповісти
2015.10.09 21:36 -
Наливайко (64)
0 0
не всім ??????????? припи**ена, скажи кому ти подобаєшся ???? (я зі сміху піл столом)
Відповісти
2015.10.09 20:33 -
cthutq10 (63)
1 0
Ну да, ну да.
В Одесском Оперном театре идёт «Евгений Онегин».
Вдруг солист запнулся и замолчал.
Весь зал и партнёры ему начинают шептать, подсказывая:
«… Куда, куда вы удалились…»
«… Куда, куда вы удалились…»
Солист:
«Ну шо: «Куда-куда»!? Я мотивчик забыл!»
Відповісти
2015.10.09 16:49 -
Volvas (47)
2 0
Достойные спокойно занимаются своим делом. Кто ходит на работу, кто поднимает бизнес. Растят детей, участвуют в общественной жизни общества, когда это необходимо. Но участвовать в этом фарсе, в театре абсурда не желают, так как с напёрсточниками играть бесполезно, они в этом проффесионалы и по этому всегда обдурят. Время достойных ещё не пришло.
Відповісти
2015.10.09 17:05 -
Володимир Нечипоренко (52)
0 0
Ні, краще не про достойних, а про перспективи. З вашої логіки - абсолютно кожен, хто є в списку кандидатів, є свинею, або потенціальною свинею. Логічно припустити, що завтра достойними будуть керувати тільки свині. А завтра свині складуть програму для навчання ваших дітей та графік з інструкціє для громадських акцій... Така от безперспективна перспектива, і ви це прекрасно розумієте, і позиція у вас досить вигідна (сам почуваюсь комфортно на такій).
Та при такій позиції достойні не прийдуть. Їх будуть чавити в зародиші
Відповісти
2015.10.09 18:32 -
Григорій Шитюк (58)
0 0
Володя, але ж воно так і є - їх вже "чавлять в зародиші"! інструкції про які ти кажеш вже прописані... ти, як громадянин - ніхто в цій країні... в тебе забрали конституційне право обирати й бути обраним до органів місцевого самоврядування. ти не згоден з чимось, готовий до змін (навіть в своєму місті) - бігом у партійне стойло, там тобою легше керувати! ось така перспектива, доречі, скоро відчуєш все це на власній шкурі... ;)
Відповісти
2015.10.09 17:57 -
Volvas (53)
1 0
Немного не так. В любом списке достаточно много достойных. Особенно, когда они не под контролем. Но вот в стае они почему то становятся совсем другими. По опыту титановых противостояний. При разговоре с любым из депутатов сам на сам они всё понимают и обещают всё сделать, как хочет громада, люди. Но на деле почему то у них всё на оборот. При мне на сессии обл рады краснеют, мнутся, типа, пробач, но я не могу иначе, и тянут ручонку как сказал пахан. А пахан, это уже верхи, о которых я говорил Есипчук. И им срать на желания низов. Они уже получили задание, дорожную карту и деньги. Остальное только тактика. Позиция моя очень активная. Стоял на майдане в 2004, потом в 2013-2014. В августе 2014 пошёл добровольцем в ВСУ. И опять результат на сейчас хуже чем на старте. Значит делаем что то не так. Не те вожди. Нужно остановиться, осмотреться, как в бою и принять правильное решение. Пока не принял. Вы если приняли и уверены в нём, флаг Вам в руки.
Відповісти
2015.10.09 18:17 -
Григорій Шитюк (57)
0 0
Валера, ты очень классно и содержательно ответил! с позволения, я хотел бы в контексте сказанного, задать всем "достойным" один-единственный вопрос: ВЫ БУДЕТЕ ОТСТАИВАТЬ СВОЁ ЛИЧНОЕ МНЕНИЕ И СВОИ УБЕЖДЕНИЯ, ЕСЛИ ОНИ ИДУТ В РАЗРЕЗ С "ПАРТИЕЙ" (считай "бизнес-клубом", от которого получил депутатский значок), ОСОБЕННО ПРИ ГОЛОСОВАНИИ...?
Відповісти
2015.10.09 18:13 -
Володимир Нечипоренко (56)
0 0
Майдан_Майдан_Фронт цепочка понятная. Все относительно ненапряжно для мозгов и открыто, + адреналин)_ НЕ НАДО МНОГО ДУМАТЬ. Особенно АТО - побег от тягостных мыслей и раздумий, отпрозы жизни под видом Защитника.
Другое дело отвоевать проект решения у власти за ДВЕ недели (а не принимать решение постфактум) , изучить, разобраться, задать вопросы, дождаться ответа, изучить ответ...
Для многих это сложнее барикады, для многих настолько непонятно, что хватаются за барикаду как за фетиш.
Флаг Вам в руки в ваших ожиданиях - отвечу темже (у вас это сарказм?)
Відповісти
2015.10.09 19:48 -
cthutq10 (62)
0 0
Володю, так і хочеться стати на захист Валери. Трошки знаю його. Він досить категоричний, іноді перегибає та в цілому досить достойна людина. І те що Ви написали вище - не зовсім про нього. Про Вас я теж дуже хорошої думки, вважаю Вас гарною і достойною людиною.
Так, що "брейк" хлопці.
А з приводу фетишів, бравад, героїв чи навпаки - це до інших.
Отож поки ви дійсно достойні та порядні чекаєте, ми - маємо те що маємо.
Відповісти
2015.10.09 19:20 -
Volvas (61)
1 0
Нет, Володя, не сарказм. Это напутствие. Пусть у Вас получится лучше. Одно прошу, не ровняй то, о чём ты с таким достоинством написал и то, о чём ты не имеешь не малейшего представления. Про своё написал не для бравады, а что бы напомнить, что диван это не для меня и тех, кто со мной. (Ты этим попрекнул) А во власть идите, пробуйте, опыт однако нужен будет потом. Может быть поймете, что иногда за проект не нужно бороться. За урожай боремся, с корупцией боремся и т.п. Может просто нужно что то правильно сделать изначально. Что пока не знаю. Но плохого никому не желаю. Только успехов.
Відповісти
2015.10.10 00:25 -
Володимир Нечипоренко (66)
0 0
Я не отрицаю, не порицаю, и не думаю что это нужно так громко обозначать - С ДОСТОИНСТВОМ. Просто констатирую то что есть и не перехожу на личности.
И уточню
Барикада и Война - это кратковременная и понятная цель (проблема, задача) с чётко обозначенным ориентиром. Когда эти ориентиры пропадают, то система мгновенно пожирает, растворяет, обесценивает героев
Социум, власть, государство - вечно и неразрывно. И противопоставлять они ТАМ, я ТУТ непродуктивно. Только находить нужные инструменты в этом поле и действовать.
По поводу бороться согласен. ПЕРЕСТАНЬТЕ БОРОТЬСЯ! Изучайте матчасть и делайте что-то! ))
Возможно ответ построен на общих фразах, но на совокупность разноплановых реплик что сказать?!
Відповісти
2015.10.09 16:52 -
Ольга Єсипчук (50)
0 0
таке відчуття що всі чогось завжди чекають 20 років назад, 10, 5... зараз... а моооже... ну може й ні.
Відповісти
2015.10.09 16:51 -
Ольга Єсипчук (49)
0 0
так може й ніколи не прийти...
Відповісти
2015.10.09 13:46 -
gprs (35)
0 0
Хочу президента електрика, як в Польщі , чи письменника, як в Чехії.
Відповісти
2015.10.09 18:11 -
вака (55)
1 0
У нас уже був президент-ЗАВГАР
Відповісти
2015.10.09 21:39 -
Наливайко (65)
0 0
і його син стоматолог ))))
Відповісти
2015.10.08 07:39 -
Odyn (25)
1 0
Я вважаю, що все таки потрібно вибирати людей з досвідом репутацією. Тому, що у всіх світових іноземних компаніях в людині цінуюють два параметри її знання та досвід. Вважаю, що діючі керівники зробили все для того, щоб змагатися з новими кандидатами і в результаті достойно бути обраними і дальше сумлінно виконувати свою роботу.
Відповісти
2015.10.07 16:08 -
YuKo (23)
0 0
Вибори. Більші хабарники намагаються гнітити менших щоб не допустити скорочення хабарообігу в районі)
Відповісти
2015.10.06 10:19 -
Die Walküre (6)
0 0
Дзюбенко Олег Миколайович - шо це??? не змогли меншого хабарника знайти?
Відповісти
2015.10.07 11:39 -
Григорій Шитюк (15)
0 0
в-ва-у, Олег Дзюбенко теж хабарник... за кілька днів я пропустив щось цікавеньке??? :)
Відповісти
2015.10.07 12:37 -
Die Walküre (18)
0 0
Запитайте людей, що працювали (чи працюють) у лісотехнічному коледжі, коли Алєжка був тіпа дірєктором. Звісно, масштаби не ті, як у його баті, але це дуже принципово?
Відповісти
2015.10.07 16:17 -
Віліна Лисенко (24)
0 0
Скільки Вам, заплатили за обливання брудом Дзюбенка О.М?
Відповісти
2015.10.09 12:49 -
Die Walküre (30)
0 0
100500 шекелєй!!! Вас така відповідь влаштує?)
Відповісти
2015.10.07 13:49 -
Віліна Лисенко (22)
0 0
Ви обливаєте людину багнюкою не знаючи її взагалі. Не вводьте в оману всіх, Дзюбенко Олег ніколи не був директором технікума. А там де працював лише піднімав з грязюки підприємства ( розраховувався з усіма боргами, за правління царків).
Відповісти
2015.10.09 12:50 -
Die Walküre (31)
0 0
Та знаю я її, тому й пишу, і саме знаю того боку, з якого ви, напевне, не знаєте, або вдаєте вигляд, що не знаєте...
Відповісти
2015.10.07 13:47 -
Anton (21)
0 0
Олег директором лісотехнічного колежу ніколи не був.
Відповісти
2015.10.07 13:14 -
Віліна Лисенко (20)
0 0
А коли- це він був директором?
Відповісти
2015.10.09 12:49 -
Die Walküre (29)
1 0
Невігласи та профани Ви, його фанати))) він був директором десь з півроку чи рік, точно не скажу. Навіть в неті є дана інформація (він був відразу після свого "чесного" баті"). Тож перед тим як стверджувати щось, то хоча б не лінуйтеся перевірити інформацію, благо все є у відкритому доступі...
Відповісти
2015.10.06 10:34 -
Віліна Лисенко (7)
0 0
Я так розумію, що Дзюбенко О.М. комусь просто жити спокійно не дає. Насправді - це одна з найчеснійших людей . Він дбає не лише за працівників лісгоспу,але й про людей,яким необхідна допомога. А у автора в самога напевно рильце в пушку.Бо в іншому випідку не обливав би грязюкою порядну ЛЮДИНУ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
2015.10.06 11:51 -
Die Walküre (9)
1 0
такий "чесний" як його батько та той же савченко та інші, знаю, що кажу. Якщо ж ви за його так яро заступаєтесь - це свідчення того, що, або, ви його родич/або людина, що у його в долі, або просто недолуга сліпа особа, яка вірить у єдинорогів...
Відповісти
2015.10.08 11:20 -
Павел Петров (27)
0 0
А якшо ти проти нього тут агитуеш, поливаючи грязюкою, то ти родич Шостака, або його собутильник! Про що таке може знати дешевий троль? Про те як розрулити борги пидприэмства, чи як перезапустити бизнес и виплатити людям зарплати? Ти цього точно не знаэш, писака. Пиди купи книжку з економики пидприэмства або запитай у Дзюбенка!

Або поговори з його колегами! Як бачиш обисрати професионала-господаря не так и легко, не володиючи цифрами!
Відповісти
2015.10.09 12:53 -
Die Walküre (32)
0 0
"Запитай у Дзюбенка"........ от коли захочу щось вкрасти, чи будинок побудувати, чи дорогу іномарку купити, маючи при цьому офіційно зарплатню в межах 5 грн,, чи навчитися хабарі брати,я к його батя, от тоді я запитаю... Запитаю у слідчого в кабінеті....
Відповісти
2015.10.09 12:54 -
Die Walküre (33)
0 0
мав на увазі 5 тис грн*
Відповісти
2015.10.06 10:40 -
Антіклан Малинський (8)
0 0
Така найчесніша як Савченки , Литвиненко , Столяри , Кухтенко і їм подібні !
Відповісти
2015.10.06 11:51 -
Die Walküre (10)
0 0
Респект, друже!!!!)))))))
Відповісти
2015.10.07 11:11 -
Павел Петров (11)
0 0
Ти так добре у всьому обізнаний, що виникає питання а хто ти сам?

Відповідь: не більше ніж простий гавномут, який просто поливає брудом людей, штампуючи всі прізвища без перебору!

..добав тоді Шостак, Ободзинський, Стельмах, Азаров.
Відповісти
2015.10.07 12:40 -
Die Walküre (19)
0 0
Я вам не тикав, тож попрошу вас хоч трохи бути чемними до співрозмовника, який вас жодним словом не образив. Стосовно "гавномута", кожен, напевне, судить по собі)))) а ті прізвища й багато інших також можна додати, тут я з вами згоден
Відповісти
2015.10.07 11:35 -
Кіт Мармиза (14)
1 0
Голосуйте за суспільно корисну партію ККріП -Коти Кролі і Понти
Тільки ми зробимо вас суспільно корисними для суспільно корисної партії
Відповісти
2015.10.07 11:42 -
Григорій Шитюк (16)
0 0
"БІМБА"! :))))))))))))))
Відповісти
2015.10.06 02:00 -
Антіклан Малинський (5)
0 0
Котило Пусте місце для пустого черепка !!!
Відповісти
2015.10.05 21:17 -
Кіт Мармиза (3)
2 0
Голосуйте за суспільно корисну партію ККріП -Коти Кролі і Понти
Тільки ми зробимо вас суспільно корисними для суспільно корисної партії
Відповісти
2015.10.05 20:44 -
Антіклан Малинський (2)
0 -1
Котило не лопни від заздрощів на унітазі бо засмердиш весь "бомонд".
Краще сам щось зроби і хвастайся а то крім сказу нічого !
Досвфду і результатам навіть в УКРОПі довіряють.
Що не скажеш про тебе . Пиши далі маячню нікому не цікаву і бездарну !
А люди Справу роблять !!!
Відповісти
2015.10.08 11:23 -
Павел Петров (28)
0 0
Антикал вин и в африци антикал!
Відповісти
2015.10.07 11:12 -
Павел Петров (12)
0 0
А тим чим корисний для людей? Дєятєль!

Що ти зробив вже?
Відповісти
2015.10.07 11:33 -
Кіт Мармиза (13)
2 0
Я тот Фєдот каторий кот атвєчаю. Я займаюся суспільно корисним для людей стоянням на трибуні. Я готою промови і засираю стовби лістовками. Я всєгда був за людей! І ви покручі, казнокради сраколизи клоуни риги своїми брехнями мені рота не закриєте! Я і далі буду говорити все шо думаю і даже те шо не думаю!
Відповісти
2015.10.05 21:19 -
Кіт Мармиза (4)
1 0
Ви пасматрітє! навіть в Укропі!
Відповісти
2015.10.05 19:27 -
Кіт Мармиза (1)
2 0
Хлам Малинський под відом МЕНЕ лізе в облраду!!! щоб і далі деребанити і красти!!!
Тільки у мене значок от Тягнибока і ніякі малинські клоуни неможуть займати моє місце, і я не можу а то посадив би свою мудру дупи з двома діпломами трьома професіями ще й туди
Я! істінний Фєдот каторий тот! А всі інші на цьому сайті Брехні і Неправди перевертні і мафіозні цербери!
Тільки я самий главний по спорту в Малині! І тільки хто хоче забрать у мене ці лаври у мене зность кришу
Тільки я самий самий самий Пацріот в Малині і тільки хто заїкнеться на главне Пацріотство я їх будудушить і засовувать в Ж... А мрценюкиободзінскі ідругі рИгИ хай ждуть вони на саме для мене святе не посягають
Відповісти
2015.10.07 11:47 -
Григорій Шитюк (17)
3 0
Котяро, респект - це майстер-клач по тролінгу! ти переплюнув всі колишні та майбутні ніки своєї жертви... :))) головне для українця у всі часи було не втрачати здорового глузду та почуття гумору! браво!
Відповісти
2015.10.10 00:42 -
Антіклан Малинський (67)
0 -1
Мудили де хоч факт що Федот хоча б взимку з вулиці сніг вкрав ? Підлота кончена та брехлива візок котиться ! А Нришко сміливий , мабуть і спить у памперсі !
Відповісти
2015.10.10 09:59 -
Григорій Шитюк (68)
0 0
відтепер тільки зелений "плюс", або червоний "мінус"... доспілкувалися (буду поповнювати колекцію скрінів з погрозами). шипи на монітор далі, бо він тебе найбільше боїться. :)
Відповісти