Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

25.11.2013
Малин

Хто від боротьби України за Євросоюз хоче "відсторонити" партії?


Стало модно , «креативно» займатись політикою без політиків . Що це за маячня і кому це вигідно ?

Політика – це філософія управління . Без державної політики де-юре і де-факто немає держави !

Десятки мільйонів українців є членами партій і борються за пропонований ними напрямок розвитку держави та варіант управління , тобто систему влади .

Опозиційні партії небезпечні тільки для тої влади яка не хоче віддавати важелі управліня , установлену нею систему державного функціонування та не хоче нові правила гри між народом , суспільством і владаю.

В Україні не розвинене на даному етапі громадянське суспільство . Недержавні , неполітичні , громадські організації не мають реальних важелів впливу на подачу і реалізацію пропозицій , на обговорення проектів законів і внесення до них правок , на багато інших суттєвих важелів життя суспільства і держави як у багатьох європейських державах..

Навіть зібрати десятки , сотні тисяч людей у противагу діям влади для протесту в Україні ні громадські організації ні соцмережа без партій в цей час не в силі . Для міліції це беззахисна юрба «порушників правопорядку» і тільки політики в силі захистити людей від міліцейського свавілля .

Ви хоча б представте наприклад дві ситуації : Водометом розігнали активістів громадськості («толпу») та депутатів . Де буде більше резонанс ?

В цій державі спочатку всім разом і партіям , і рухам , і недержавним організаціям потрібно разом через зміну політики бізнесу на політику суспільства , через заміну вертикалі і системи влади , через заміну державного , податкового , судового і поліцейського свавілля на захист прав громадян і їх об`єднань зі сторони дійсно політиків , а не політиканів , перейти до цивілізованої , європейської форми співпраці , а не боротьби між владою та її роботодавцем , народом яка дійшла власне до війни проти власного народу.

Тільки тоді ми готові будемо розділити інтереси політичних партій та громадських організацій .

У теперішньому Бандостані у нас мета одна – це його ліквідація !

Разом ми сила , а поодинці нам могила!

Хто намагається в цей час нас розірвати та нав’язує маячню ідеї «політика без політиків» , аби навпаки громадськість відірвати від впливу на державну політику ?

Насамперед це влада ! Але і серед громадських організацій є організації – провокатори створені владою , фінансовані владою та організації які мають донорів і Грантів ворогів України , для яких вона не існує або неповинна існувати . Їх цікавить територія , ресурси і робоча дешева раб сила .

Я займаюсь громадськими організаціями 34 роки і 24 роки політикою .

Мої молодіжні проекти по формуванню здорової нації зареєстровані у МФ «Відродження» Сороса , ПАУСІ (Польща Америка Україна Співпраця Ініціатива) , у Канадському Фонді Співробітництва більше 10 років . Є «моральна» підтримка , а грантів не дають . Дають тим хто займається політикою і не завжди на користь Україні чи її народу .

Всі фінансові потоки тримають в своїх руках масони , а їм не потрібні міцні національні держави чи заможні нації , бо тоді їх «Бізнес» збанкрутує !

Тому у нашій хаті наша правда і наша боротьба.

В нашій історії ми звали різних сусідів на допомогу і залишались без власної держави , рабами , ясиром , кріпаками , малоросами , бидлом , хохлами і т.д.

Тому єднаймося для боротьби за українську Україну , за право бути господарями і мати достойне майбутнє для наших наступних поколінь.

Вплив азіатського сусіда кочівника і окупанта відчутний у нашій теперішній державній політиці. Окупант , шантажист , злодій , злочинець , опонент і ворог не може бути партнером . Тому нам , простим українцям , які хочуть хоч у мріях все ж таки виповзти з цього болота брехні , злочинності , корупції , свавілля і власної безправності та злиднів , потрібно мати чесного , справедливого партнера на якого рівняючись будемо ставати цівілізованішими , вільними і повноправними.

Для нас рух до стандартів Європи це цівілізоване достойне , перспективне життя у ХХІ ст.. і далі , а відступ до Хохляндїї , губернії двоголової (Путін-Мєдвєдєв) Росії яка досі під Батиями ходить це залишати наші майбутні покоління в рабській епосі яка призведе до повного винищення і вимирання українців .

Українські партії і громадські організації повинні об`єднуватись навколо української ідеї , а антиукраїнські хай «вибираються» , реєструються і діють на території своїх «донорів» та «роботодавців».

Європа для чесних і працьовитих , а Росія для злодіїв , бандитів , холуїв та «паразитів» !

Чесні люди не дайте вас бандитам роз`єднати чи протиставити !

Василь Федоренко

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2013.11.28 15:31 -
Василь Федоренко (16)
0 0
Не дивуюсь і не реагую !
Відповісти
2013.11.26 17:55 -
Філоненко (15)
0 0
Федоренко!
Я не фанат політичних і релігійних переконань Гуменюка, але мушу визнати, що він за рік зробив більше для нашого краю ніж ти за все своє життя. І не пхай носа в особисті справи людей (це тобі добра порада).
До речі, не "манкрут", а "манкурт"))
Відповісти
2013.11.26 16:25 -
Volvas (14)
0 0
Василий!
Ну вот не верил я людям, что ты реальное чмо. Всегда и во всём стараюсь увидеть что то положительное, но ты превзошёл сам себя. Вроде бы и не дурак, но мудак редкостный. Видно моё первое впечатление про твои комплексы было ошибочным, ты просто болен и с возростом это прогрессирует. Жалко людей, которые вынуждены слушать тебя, так как думают, что это с ними говорит сам Тягнибок. Но может это и к лучшему. Кто ж тебя пригласит в приличную компанию. А теперь по сути твоего бреда. Видно, время было позднее и рыженький зверёк не сам к тебе заскочил. Как можно опускаться до ковыряния в личных делах. За это действительно по рылу можно получить. Ты бы уже и с детей начинал, дебил великовозрастной. Да ты мизинца Гуменюка не стоишь. И все твои достижения и авторитет ты просрал своими выступлениями. А концовка твоег спича - это же просто информация для диагноза : "Манкрут та Гівнокидалка в сторону реальних громадських і політичних діячів !
На толерантність така нечисть бородата хай не розраховує .
Такі ... ненароджуються дійсно людьми !
Він навіть ні одну релігію не вірить бо вважає себе кращим і розумнішим за всіх Богів !

" Это кто же тут политик? Ты? Ты в зеркало на себя посмотри? Да и толерантность твоя никому не нужна. Мало знать это слово, нужно уметь этим пользоваться. И на счёт религии помолчал бы, пророк местного низкопробного разлива.

Ко всем остальным: извините, вырвалось. Со скотами только на их мове привык разговаривать. А вообще то, ещё раньше хотел написать, что интернет, это не обязательно инкогнито и безответственность. Активный участник ряда тематических форумов большого масштаба. Так многие знакомы друг с другом лично, так как проводят встречи форумчан. Вот и я думаю, что не стоит сильно уж радикально общаться на этом сайте. Рано или поздно нам нужно будет встретиться и что бы не было стыдно за случайно брошенную фразу. Ну а типичные интернетовские истерии будут, куда же от них деться. Но думаю, их будет мало и не будем на них обращать внимание. Надеюсь, что общение перерастёт во что то большее и реальное. Для этого и нужно будет пообщаться в реальном мире.
Просьба. Форум у нас ограниченный. Давайте уважать друг друга, в конце то концов, хотим мы все одного. И не зависимо от воли политиков как всеукраинского так и местного масштаба, жить нужно здесь и сейчас и расчитывать на себя, помощь друга и возможно, товарища по форуму. Ведь это расширяет герграфию общения, а значит, взаимопонимания. А озабоченные типы, как я уже писал, отпадут как кизяк от сапога идущего на длинном пути.
Відповісти
2013.11.26 12:25 -
dumayu (11)
0 0
Длячого придумувати велосипед. Просто подивіться на країни Південної Америки, де Європу було "накладено" зверху і де контрасти на кожному кроці. Там де були переважно європейці - розквіт, там де переважало місцеве населення - як не стагнація так агонія. Подивіться Аргентину і Бразилію наприклад. Аргентина - це переважно європейці, і набагато вищий рівень життя.
Відповісти
2013.11.26 13:29 -
Ольга Гура (12)
0 0
Звісно, не треба нічого придумувати. Європа і зараз купує у нас і ліс, і титан, і газ, невже, думаєте, вони не знають, яким чином усе це тут добувається і розкрадається, і яким чином у нас стають олігархами? Перш ніж приймати якесь серйозне рішення, треба бачити і позитивні сторони такого рішення і негативні. Щодо того, щоб підтягнути рівень життя і законодавство до рівня європейського, я тільки за. Я звернула увагу на те, що автор посту звинувачує в усіх бідах масонів, і тут же пропонує йти до них у співтовариство. )))
Відповісти
2013.11.26 14:24 -
dumayu (13)
0 0
Безумовно. Розумні люди від Європи манни не ждуть.
Про Європу в головах було сказано не раз.
Якщо підемо в Європу і в тих головах за років 10 додасться 10% Європи (не споживацького а людяного) то це вже гідний результат.
Не підемо, то... буде в нас країна Тітушканія.
Відповісти
2013.11.26 12:11 -
Ольга Гура (10)
0 0
Цитата "Всі фінансові потоки тримають в своїх руках масони , а їм не потрібні міцні національні держави чи заможні нації , бо тоді їх «Бізнес» збанкрутує !"

Європа та Америка і є історичним гніздів'ям масонів.)))) І весь бізнес йде звідти. Просто у Європі він має хоч якісь правила, вироблені століттями, а в Росії та й в Україні увесь бізнес - це бої без жодних правил. Але обираючи європейське майбутнє, ми усе ж ліземо у лігво цивілізованих масонів )))). Так що думай, українцю, думай, де тобі швидше відірвуть голову, на Заході чи на Сході. Може подумати та й самим розбудовувати цивілізовану правову державу, у якій кожен українець матиме достойне життя?
Відповісти
2013.11.25 22:57 -
Василь Федоренко (5)
0 0
Антонюк , якщо не дано , то не читай , не напружуйся , не хвилюйся , бережи своє здоровя та трімайся крісла .
Це не до тебе !
Відповісти
2013.11.25 22:54 -
Василь Федоренко (4)
0 0
Гуменюк як завжди в підпіллі і на власному фронті . Головне власний піар у газетці через співмешканку і Слава забезпечена .
Класс !!! Гапон+Ковпак+ Гринпіс +Остап Бендер +Дон Гуан = Комплект одноразовий на всі смаки ! Доставка після отримання шифрованого коду .
Ось такі нахаби яким варто в Україні пики бити ! Тоді дійсно при владі ці безликі , користолюбні самодури не будуть .
Європа не для них бо там їм не буде кого "розводити" !
Манкрут та Гівнокидалка в сторону реальних громадських і політичних діячів !
На толерантність така нечисть бородата хай не розраховує .
Такі ... ненароджуються дійсно людьми !
Він навіть ні одну релігію не вірить бо вважає себе кращим і розумнішим за всіх Богів !
Відповісти
2013.11.25 23:28 -
Кіт Мармиза (6)
1 0
Васьок, ти бовдур, тобі тільки з малолєтками Вконтактах переписуваться. Не може нормальний політик як баба базарна тріпать. Фу...
Може ще й мого памперса провіриш...???
Відповісти
2013.11.26 00:35 -
Василь Федоренко (7)
0 0
Може це ти Мармиза політик ? По твоєму сленгу явно ти не "мисливець"( буйний шизоїд) , але "риболов" (тихий ...) сто відсотків . Я таких за кілометр відчуваю і багаторазово вигравав парі ! 8 років досвіду з локалізацією таких небезпечних для здорових людей осіб.
Жаль що держава позакривала ваші заклади і ви у мережах влаштовуєте "бродячі" зоогрупки.
У вас в мережі є море таких я ви , то і спілкуйтесь у своєму світі . У мене немає бажання всерівно вас лікувавти бо я маю 9 спеціальностей , але ні однієї по медицині .
Спілкуйся з собі подібними - для всіх краще .
Доречі в ВКонтакті у мене давно більше тисячі друзів , але з малолітних крім моєї меньшої доньки та десятка вихованців там нікого немає . Якщо для таких котів як ти Олег Тягнибок і такої чи трохи нижчої ваги політики , громадські діячі є малолітками то ти мабуть дідусь Тао з Тібету з закрученими до п`ят кігтями !
Жуй "сєльодку" і не смерди !
Відповісти
2013.11.26 01:26 -
Станіслав Гуменюк (9)
0 0
Василю, а Кота за що? Ну вже нехай ми один лише раз бачилися рік тому...
Дивно, адже це не просто Федоренко - це обличчя "Свободи" в Малині. Невже і вправду?..

Але то справа "філософів управління".
Відповісти
2013.11.25 21:53 -
Станіслав Гуменюк (2)
0 0
Головне - зареєструватися. А ще краще - під Політика. Все в кучу, аж до масонів. Коментарі зайві.
Відповісти
2013.11.25 22:43 -
Кіт Мармиза (3)
0 0
Нє, Славік, ану поясни!
Відповісти
2013.11.26 01:01 -
Станіслав Гуменюк (8)
0 0
Котику, з поваги до тебе відзиваюся: Але що тут пояснювати? Великий політик усе сам сказав. Це "філософія" певного рівня. На вищому рівні - теж саме, але не так відверто, а більш тонко й "толерантно".

Поспілкуємося на іншій темі, а то щось тут запахло "філософією управління".
Відповісти
2013.11.25 19:29 -
Олег Антонюк (1)
0 0
Наприкінці вже по справі. Підтримую. Двома руками "За!!!". А от про що це у першій половині, так і не второпав, хоч і двічі перечитав. Тут як у тій приказці, тільуки навпаки. Почав за упокій, проте хоч закінчив за здравіє
Відповісти