Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

22.10.2014
Малин

Кіборг з донецького аеропорту закликає голосувати за Миколу Поліновського


Кіборг з донецького аеропорту Сергій Архангельський закликає голосувати за Миколу Поліновського, кандидата на посаду Малинського міського голови

Начмед другого батальйону 95-ої аеромобільної бригади, свободівець Сергій Архангельський — один із кіборгів, які захищають Донецький аеропорт.

За фахом лікар-анестезіолог, він одним із перших, добровольцем пішов на війну. Уже півроку воює з російськими найманцями та бойовиками в зоні АТО, і нині у самому пеклі. Завдяки таким людям як свободівець Сергій Архангельський і тримається Україна і ніколи не стане на коліна перед російськими окупантами. Хлопці стоятимуть до останньої краплі крові.

Сергій Архангельський закликає малинчан віддати голоси за свого побратима Миколу Поліновського, з яким неодноразово зустрічався в зоні АТО, коли той доставляв бійцям гуманітарну допомогу. Вважає, що Микола Поліновський буде достойним мером міста Малина.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.10.25 20:15 -
Олег Антонюк (98)
1 0
І що ти Смалюк до того блокпоста причепився. Гарне фото. Усі знімались і він устиг, доки ваші побратими невідомо де вешталися, а найбільше даішники тоді злилися, пригадую, що їм довелось через ваші активні дії додатково чергувати та віддуватися перед начальством. Три дні постояли а три місяці згадок, чи вже й більше. А щодо замітки на сайті "Свободи", то наскільки знаю дєвочки в області лоханулись. Переплутали малость чи то недопоняли, здуру написали, що блокпост в Малині свободівці відкрили, то не в перший раз такі казуси
Відповісти
2014.10.25 17:38 -
Инкогнито (91)
0 0
Смалюк згоден с тобою ти Федоренком просто сиамсскі близнюки ти даже починаєш бути схожим на нього -деградуєш
Відповісти
2014.10.25 19:41 -
Юрій Смалюк (97)
0 0
Коли аргументи вичерпані і відповісти по суті нема чого (як от із ситуацією з блок-постом,до речі, відповіді я так і не отримав про самого чесного)-в хід ідуть переведення стрілок,порівняння,звинувачення і т.д.
Відповісти
2014.10.25 14:51 -
Юрій Смалюк (88)
0 0
Нехай Мармиза скаже,що це схоже на дитячі образи і т.і.,але мені нема чого ображатись на Свободу і особисто Кізіна.Він мені нічого поганого не зробив.До чого веду.Ось цитата з біографії Сидора Васильовича на сайті Рупор Житомира:
"...З кінця 1980-х років – приймав участь у національному відродженні та громадсько-політичному житті Житомира.
Приймав участь у акціях під час голодування студентів у Києві восени 1990 року..." Ото патріот! Вже у віці 13-14 років "приймав участь у національному відродженні",а в неповних 15 років був у Києві і підтримував голодуючих студентів! В жовтні,коли всі діти Житомира ходили в школу! Навіщо прикрашати свою біографію неіснуючими фактами? Я це до того,що як кажуть яке їхало,таке й здибало.От вони (Кізін з Поліновським )одне одного і знайшли...
Відповісти
2014.10.25 16:17 -
Кіт Мармиза (89)
0 0
Ой, а де це я говорив про дитячі образи? Не помню... Та нічого.
А от про те шо буду голосовать за Свободу вже писав, несмотря на те шо вона обоср...сь, і на малинські свободовські збочення. Остальних правильних і так виберуть, і буде більшість а-ля РіГі (ну наче поплавок перевернувся) Так шо Свободу їм в бок! Нє, ну буде там ще Ляшко, і ще яке... Але то не те! Так шоСвободу їм в бок)) Нема їм поки замєнітєля. Хай сидять там замість КП.
Відповісти
2014.10.24 10:34 -
Олег Антонюк (79)
0 0
Ну-ну, Наливайко! Усі ми можемо критикувати, та з-за кутка гадити (а кіт Мармиза — обссикати, як він сам напросився), а що конкретно робимо, щоб жилось краще? Ті хлопці, волонтери, і в тому числі Поліновський, ризикуючи життям, доставляли гуманітарку в зону АТО. Хвала їм і низький уклін за це. Говорити кожен вміє, а от коли щось робити треба, то бажаючих немає. На акції у місті приходить по кілька активістів, іншим глибоко на все начхати. Так і по виборах: Де ж ті достойні? Чому не хочуть очолити місто? Відповім, бо посада міського голови то геморой не на тому місці. Ніхто не хоче брати на себе відповідальність за громаду. А от кричати, хаяти усі гаразд
Відповісти
2014.10.25 16:25 -
Кіт Мармиза (90)
0 0
Ой, Алєжка, да скільки там тих актівістов?! Чи ти думаєш шо вони все двігають? та куча є людей, які десь, почучуть, як можуть... І не хочуть про це кричать, і не хочуть шоб хтось розбирався чи то він скромний чи піариться.. чи ще шо. То второстєпєнне і воно їм не нада!
І не путай катлєти з мухами. Це вже про мерство. Достойні в першу очередь не йдуть БО ЗНАЮТЬ! Поки доберуться їм стільки в дупу булавок настромляють шо тільки й роботи буде шо їх виймать
Відповісти
2014.10.25 18:03 -
Олег Антонюк (95)
0 0
Достойним начхати на булавки в дупі. Хто йде попереду, тому плевки ззаду не помєха. Інша справа, що міняти стале життя на 5 років нікому не хочеться, тим паче на рік чи півроку. Якщо вже є нормальна посада, гідна зарплата, чого рубаху на собі рвать
Відповісти
2014.10.25 19:21 -
Кіт Мармиза (96)
0 0
Божеее, Алєжка, невже все та плохо? Таке ж те мерство тягостне!!! Оооо дєв'ять вєлікомучєніков ложащих голову на плаху!!!
Не мине й півроку то побачиш як будуть рубахи рвать! шоб 5 лєт помучиться (1 год булавки вимають а 4 мучаться))), та як новоявлєнним мерам будуть копняків давать!
Відповісти
2014.10.25 14:44 -
Наливайко (87)
0 0
в тебе теж посада -геморой ?
Відповісти
2014.10.25 17:59 -
Олег Антонюк (94)
0 0
Щось типа того
Відповісти
2014.10.25 17:53 -
Кіт Мармиза (92)
0 0
От тупииий Котяяяра! Буває дивлюсь, хтось як ляпне не в попад! А тут оказується на часікі дивиться треба. в 10.30 брякнув Алєжка, 14.44 йому про геморой розказував Налівай, а в 16.25 я про мухи плів. Але всунувся посередині.
Ну тепер ждіть у мене на правій лапі хронометра! ну і монокль в глазу )))
Відповісти
2014.10.25 17:55 -
Кіт Мармиза (93)
0 0
Чи глазок в моноклі)))))
Відповісти
2014.10.25 00:33 -
Юрій Смалюк (82)
0 0
Ну це вже занадто! Поліновський ризикував життям!!! Антонюк,ти десь белени об"ївся,чи обкурився? Туди,де дійсно жарко, наших експедиторів ,а не волонтерів так так,іменно експедиторів і близько не пропускають.Я сам був таким експедитором,коли супроводжував допомогу в 30-ту механізовану.Подивись у вікіпедії значення слова волонтер і подумай,чи підходить воно до Поліновського,чи вживається тобою просто так-модне зараз слівце.
Відповісти
2014.10.25 13:52 -
Олег Антонюк (84)
0 -1
Від випадковостей на блокпостах ніхто не застрахований, так що в якомусь розумінні вони всі ризикували
Відповісти
2014.10.24 07:45 -
Наливайко (74)
0 0
Ну ну поліновський давай, Скільки тебе той кіборг знає? Рази два бачились?. Один кандидатик кращий за іншого. Малин під керуванням паліновськоно це кремпліц. ((((. Паліновський а чому ти на цей раз не в камуфляжі ? Сфотографувався би в камуфляжі, як попередній раз, весь би Малин подумав, що ти теж спасаєш донецький аеропорт. МАЛИНСЬКИЙ КІБОРГ А-ХА-ХА !!!
Відповісти
2014.10.23 20:49 -
робер артуа (69)
2 0
Оце жде Малин за керуванням Поліновського , маючи на увазі , якийсь незграбний стан тієї гармати , біль якої стоїть хлопці.
Відповісти
2014.10.24 08:39 -
Volvas (77)
0 0
Это её боевое положение. А на счёт того, что это не гармата, то и говорить не буду, кому? Для чего?
Відповісти
2014.10.23 07:35 -
Лариса Ткаченко (66)
2 0
Людина, яка за час свого керування містом, не зробила нічого доброго для нього - повинна бути викреслена зі списків виборців!
Відповісти
2014.10.23 02:20 -
Малинський (61)
0 0
1-Карпук
2-Шостак
3-4-5 Амерханьян, Федоренко, Кондрачук
6 Поліновський
7-8-9 Решта
Відповісти
2014.10.23 22:53 -
Кіт Мармиза (71)
0 0
Ставки???
1. шостак
2.кондрачук
3.поліновський
4.карпук
5.федоренко
6.інші
але за шостака голосовать не буду. Не люблю прєстолонаслєдіє
Ждьомс....
Відповісти
2014.10.25 00:04 -
Олег Антонюк (80)
0 0
Кот ти щось довго на печі чухався. На карти кидав чи що? Кондрачук на другому місці? Ну не знаю, щось мені малоймовірно. Не чув, щоб за нього хтось з людей згадував, коли про майбутніх мерів сперечаються
Відповісти
2014.10.25 00:07 -
Олег Антонюк (81)
0 0
От як за Поліновського хто згадає — то люди аж підстрибуюуть, жодного байдужого нема. Головне, що ніхто не питає — а хто це? Усі знають. про Шостака чули, але багатьом він особисто незнайомий, про Карпука добре відгукуються, а хто й ні. А от за Кондрачука не чув
Відповісти
2014.10.25 00:56 -
Юрій Смалюк (83)
0 0
Так,то правда.Хіба не будеш знати про місцеву зірку-фотомодель,яка своє зображення при першій же ліпшій нагоді тулить у всі газети- і куди треба і куди не треба.Такий собі хлопчик-помагай.Так мабуть колись починав Журавський,який перед виборами друкує у своїй газетці цілі списки дрібним шрифтом з переліком усіх добрих справ,що зробив.Хіба справжні волонтери так роблять? Справжні зробили і пішли далі.А про них нехай інші говорять.А у випадку з Поліновським-чистої води піар! Тільки щось-десь і зразу в газетку або на сайт.Щоб засвітитись,щоб про нього говорили,щоб запам"ятатись.То така тактика і технологія.Ото й сміюся з блазня,а ви усі вуха порозвішували і слухаєте байки "волонтера"...
Відповісти
2014.10.25 13:58 -
Олег Антонюк (85)
0 0
Журавський не так починав. Навпаки на початку своєї діяльності був дуже скромним. Це поперше, а по-друге, скромність — це не достоїнство, а недолік. Скільки є людей, які роблять добрі справи, а про це ніхто ніколи не чув. А потім кажуть: а що він зробив? Просидів у депутатах, протер штани і ні... не зробив. А насправді та людина робить для конкретних людей багато. Не буду називати прізвища, це один з депутатів облради. Так що скромність йому в житті мало чим допомогла... Тому говорити і писати про свої депутатські справи необхідно — це і є звіт перед громадою І я особисто не вбачаю в цьому нічого поганого. У Поліновського з цим, відверто кажучи, перебір, але все одно я залишаюсь при своїй думці: зробив, прозвітуй
Відповісти
2014.10.25 14:32 -
Юрій Смалюк (86)
1 0
Нехай краще прозвітує перед виборцями згідно закону України про статус депутатів місцевих рад хоч один раз,повідомивши про місце і дату зустрічі,як того вимагає закон,через засоби масової інформації. І не тільки він,а всі.Всі міські депутати ігнорують цю норму закону. А "звіти" через писульки в газетках це не звіти,а самопіар.Коли ми навчимося ВИКОНУВАТИ закон? Не потрібно жалітись,що закони у нас недолугі.Треба просто виконувати те,що вимагається.Бо якщо депутат порушує закон,то чому цього не може робити проста людина? В якому номері газети за 4 роки було хоч одне оголошення про такий звіт перед виборцями хоч одного з 40 депутатів міськради? Я впевнений,що багато з наших міських депутатів не тільки не знають про таку вимогу закону,а й навітьне підозрюють про існування такого закону.Ось в чому біда.
Відповісти
2014.10.25 22:30 -
Олег Антонюк (99)
0 0
Ну прийде на тей звіт пару калік і все на тому. І яка користь для 22 тисяч виборців? А в газеті прочитають чи на сайті усі, хто схоче. Так що я за звіти у ЗМІ — сядеш вечерком на кресло, почитаєш і про всіх дізнаєшся. На холеру нам ті збори
Відповісти
2014.10.23 07:03 -
Олег Антонюк (64)
0 -5
На рахунок Амерханяна — у нас люди за сепаратистів не голосують. Та ще й з неукраїнським прізвищем
Відповісти
2014.10.24 07:47 -
Наливайко (75)
0 0
ТА ЩЕ Й НІЩЕБРОДА, беручі до уваги декларацію яке це чудо подало
Відповісти
2014.10.23 22:54 -
Кіт Мармиза (72)
1 0
Нєє, точно це шось лічне! Бо то побойтесь бога, а то таке...
Відповісти
2014.10.22 22:38 -
Юрій Смалюк (54)
1 0
Котяро,давай свій прогноз.
Відповісти
2014.10.23 22:55 -
Кіт Мармиза (73)
0 0
Дав прогноз, а потім побачив ще й пріглашеніє
Відповісти
2014.10.22 21:55 -
Юрій Смалюк (52)
0 0
Пропоную припинити дитячі суперечки : у кого машинка чи лялька краща.Передбачаю,що за міського голову 26 жовтня з 22 тисяч виборців Малина проголосує близько 14 тисяч.Мій прогноз:
1. Федоренко-4900
2. Шостак-4300
3. Амерханян -2000
4. Омельченко-1000
5. Кондрачук-800
6. Карпук-350
7. Поліновський-300
8. Гомулко-200
9. Недашківський-150
Відповісти
2014.10.24 07:52 -
Наливайко (76)
0 0
Федоренко, це ще більший клоун за палєновского, Юрій, не зходьте з розуму (((. Достатньо начитався його коментыв в ІМ. Ну і два "свабодіста" випало на долю Малина. Палєновський- федоренко мабуть виховувала сама фаріон. ХА_ХА_ХА.
Відповісти
2014.10.23 00:07 -
Григорій Шитюк (59)
0 0
Юра, не згоден з таким прогнозом категорично.
що до участі - ну, при сприятливих погодних умовах, з 22тис. можуть прийти 13-15тис. що до результатів - судити навіть не берусь, але рейтинг бачу приблизно таким:
Шостак - ймовірний лідер
Карпук, Поліновський - 50/50
Омельченко, Амерханян (як найстарший та наймолодший) закриють цей рейтинг.
решті на згадку залишиться посвідчення кандидата на посаду міського голови... :)
Відповісти
2014.10.22 23:29 -
Олег Антонюк (55)
0 0
Нереальний прогноз. Пропоную спуститись на землю і подивитись на речі не кривлячи душею:
На дільниці прийде менше половини виборців. Нехай буде 10 тисяч, з них враховуючи адмінресурс та інші важелі впливу найбільший рейтинг, тобто голоси буде у в.о. мера
Шостак — 4000
Поліновський — 3000
Карпук — 1500
Омельченко — 500
Гомулко — 500
Кондрачук — 300
Федоренко — 100
Недашківський — 100
Відповісти
2014.10.23 02:07 -
Малинський (60)
1 0
а де це Поліновський назбирав стільки голосів. Не реальний рейтинг взагалі
Відповісти
2014.10.23 07:01 -
Олег Антонюк (63)
1 0
А Карпук де стільки візьме, яко ви йому прогнозуєте перше місце. Його крім фабрики практично ніхто не знає. Думаю 1500 це максимум який він може взяти. А якщо чесно дивитись на речі, то й Шостака далеко не всі в Малині знають, бо людям плевать хто сидить у міській раді. Але допу4скаю, що він може взяти і більше — і 67 тисяч все залежить від того з ким він зустрівся і як працювали інші кандидати
Відповісти
2014.10.22 23:32 -
Олег Антонюк (56)
0 0
Вибачаюсь, не врахував Амерханяна. Заберемо по 50 голосів у Гомулка і Омельченка, думаю, що Амерханян з його бредовими ідеями більше 100 голосів не набере
Відповісти
2014.10.22 23:44 -
Юрій Смалюк (57)
0 0
Даремне ти так.Для села ідея непогана.Для міста практично неможлива.
Відповісти
2014.10.23 06:58 -
Олег Антонюк (62)
0 0
Для села згоден, але ж він балотується не на сільського голову аля Вишева
Відповісти
2014.10.22 21:20 -
Anton (49)
0 -2
Шостак самий норм з усіх.
Відповісти
2014.10.23 07:33 -
Лариса Ткаченко (65)
1 0
А що Шостак зробив корисного для міста за час свого керування? Я народилася і живу в Малині дуже багато років, але такого безладу, беспорядку, бруду в Малині ще не було.... Шостак - не господар (це він вже довів)! То як можна його вибирати на наступний термін???
Відповісти
2014.10.23 21:45 -
Григорій Шитюк (70)
0 0
думаю з такими куцими можливостями, Шостак доволі непогано показав себе при владі. так, Малин півроку жив без міського голови, але безвладдя не було. ідеальним мером в Малині не стане ніхто... мені наприклад, до лампочки діряві дахи в багатоповерхівках, своєчасна зарплата у бюрократів-дармоїдів, та рейтинги місцевої влади по області. я хочу бачити дороги у задовільному стані, аби у місті було чисто, хочу аби дітям було безпечно ходити по вулицях, щоб гарно працював громадський транспорт, та інші нагайні потреби для пересічного малинчанина.
Вибачте, якщо вже на те пішло - я не помітив що за останні півроку ситуація в місті значно погіршилася. значить, хочете ви того чи ні, але певна заслуга мерії в цьому також є.
Відповісти
2014.10.23 07:51 -
Олег Антонюк (67)
1 0
Не згоден. За цих півроку о він керує стало набагато чистіше, і дороги краі, і освітлення, і котельні модернізує. За такий короткий час він встиг зробити багато
Відповісти
2014.10.22 21:32 -
Олег Антонюк (51)
0 0
Хто ще похвалить, як не сам себе
Відповісти
2014.10.22 20:41 -
Инкогнито (46)
1 -1
смалюк федоренко клоун пожитеввий 8 000 учнів які не голосують вічний кандидат покушений сабаками председатель не існуючих організацій любителб безалкогольного пива рогань від якого падає і отак до безконечності поліновський любитель аще захисник трудового колективу який складається з його дружини
Відповісти
2014.10.22 22:29 -
Юрій Смалюк (53)
1 0
Уточніть про Поліновського.Ви написали,що він "любитель",а не уточнили кого,чи чого.Як написав би Кіт Мармиза,аж розпирає од любопитсва...
Відповісти
2014.10.22 20:00 -
Инкогнито (42)
1 0
До речі як тільки публікації стосуються поліновського аншлаг викликає він у людей не равнодушиє або за або проти
Відповісти
2014.10.22 21:19 -
Anton (48)
0 0
Та нічого він невикликає. Ну я недумаю що малинчани хочуть щоб в них був мер - тіпа Льона Космос №2 то нема питань!
Відповісти
2014.10.22 21:31 -
Олег Антонюк (50)
2 0
Антоне, ну ти загнув Льоня Космос то Недашківський не приписуй Поліновському чужої слави
Відповісти
2014.10.22 20:28 -
Юрій Смалюк (45)
1 0
Так,твоя правда.Бо він місцевий блазень,з якого можна тільки посміятись.
Відповісти
2014.10.22 20:47 -
Олег Антонюк (47)
0 0
дОБРЕ, щО НЕ ПОПЛАКАТ, Смалюк. яК НА інші фейси дивишся, то й жить не хочеться — песимістам не місце у владі
Відповісти
2014.10.22 20:07 -
Кіт Мармиза (44)
0 0
Звєзда! Цього не отнять...
Відповісти
2014.10.22 19:52 -
Олег Антонюк (39)
1 0
Хибна думка, Антоне. ТОй хто знає вас усіх, взагалі на голосування не піде, бо гидко
Відповісти
2014.10.24 08:44 -
Наливайко (78)
0 0
оце точно, проте на голосування я піду, щоб мій бюлетень не використали,
Відповісти
2014.10.22 19:49 -
Anton (36)
0 0
Люди які знають хто такий Поліновський то ніколи за нього непроголосують, щоб він гарного нерозказував.
Відповісти