Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

4.09.2014
Малин

Кого ви готові підтримати на виборах міського голови Малина 26 жовтня?


Тема війни на сході, парламентські вибори стали темою номер один всіх інтернет та  друкованих видань.

А от інформації про надважливі вибори мера у нашому місті не так вже й багато. Як відомо, ці вибори відбудуться 26 жовтня. Час вибору наближається, але ще ніхто з потенційних кандидатів активно не увійшов у цей процес.

Тож редакція сайту ІнфоМалин вирішила поцікавитись настроями читачів щодо підтримки тих чи інших політиків і громадських діячів на місцевому рівні, та сформувати інтернет опитування

Кого ви готові підтримати на виборах міського голови Малина 26 жовтня?

Олексій Шостак
Олег Ювковецький
Михайло Противень
Микола Поліновський
Володимир Литвиненко
Сергій Гуренко
Сергій Чушенко
Володимир Науменко
Микола Фещенко
Леонід Шевчук
Василь Олійник
Сергій Стельмах
ВАШ ВАРІАНТ

Перші три особи списку - це люди, які на сьогодні керують містом; Поліновський, Литвиненко - активні політики міста; Гуренко, Чушенко, Науменко - підприємці, менеджери; інші вже побували в мерському кріслі.

Вікно ОПИТУВАННЯ розташоване в правій колонці сайту. Технічно є можливість вказати 10 альтернатив, тому з часом список буде відредаговано відносно рейтингу.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.09.28 18:15 -
Инкогнито (26)
0 0
Вася тиж казав на цей сайт ні ногою і натобі опа ти тута був ти брехуном ти їм і залишився а зареєстрували тебе -бо пожаліли
Відповісти
2014.09.28 17:53 -
Юрій Смалюк (25)
0 0
Пропоную провести дебати між усіма кандидатами на посаду міського голови.Раніше такого ніколи не було.Погодьтесь-було б цікаво...В Будинку культури не було б де яблуку впасти...
Відповісти
2014.09.26 10:06 -
Василь Федоренко (23)
0 0
Цербери вперед , бо я вам і мафіозним кандидатам спокою не дам .
Ми йдемо !
В середу мене зареєстрували.
Відповісти
2014.09.15 15:27 -
Василь Федоренко (21)
0 0
Цікаво ! А де ж подівся з сайту зомбосписок з "рейтингом" нахабства і брехні ?
Відповісти
2014.09.15 15:39 -
Кіт Мармиза (22)
0 0
Василь, давай вже свого засєкрєчєнного кандідата! А то сам іди. От піду й за тебе проголосую. Без хі-хі.
Відповісти
2014.09.07 20:21 -
Инкогнито (19)
0 0
Федоренко люди завжди праві твоі нападки на поліновського всім пофигу ідіть разом а громада дасть оцінку а робити собі піар на критиці всіх і все уже напрягає
Відповісти
2014.09.15 15:24 -
Василь Федоренко (20)
0 0
На таємних провокаторів і брехунів не реагую !
Не цікаво з тінями вести бесіду .
Ще ж покищо в голові трохи є глузду !
Якщо намалюють Клоуновського , то це буде рекордсмен по мінімальному строку каденції.
Посміємось з ідіотичного паяца ! Це буде значно більше і інтернет свої фотосесії закидати ніж Шутак і з "хі-хі" підчищати казну , власність і кишені громадян ! Нового не принесе нічого , тільки посилить старі злодійські схеми.
По суті ці два ....... як близнюки , тільки один ще з лисинкою та з вавою на всю голову.Чи це роки алкоголізму , чи кодування таку ваву зробило !
Нещасний Малин !!!
Відповісти
2014.09.07 20:03 -
Василь Федоренко (18)
0 0
Для тих патріотів що заблукають до цього сайту попереджаю про провокацію.
Я , голова Малинської міської ПО ВО "Свобода" , міський комітет і міська свободівська організація з її прихильниками повідомляємо ,що
"головний борець" боротьби за ще більше пограбування малинчан ще вищими комунальними тарифами , піарщик , самозванець і людина яка намагається подати себе тим ким він не є , заступник з незрозумілих питань директора "МалинЕнергоінвесту" Микола Поліновський не представляє на території міста ВО "Свободу" і не належить до міської організації . Тим паче не буде від міської "Свободи" кандидатом.
А виборче законодавство не передбачає висунення кандидата організацією яка не має повноваження на даній територіальній одиниці.
Всі знають про його антисуспільні циркові номери тому зупинятись на них навіть немає сенсу . Даний "діяч" крутиться у мафіозній малинській сметанці і аж ніяк ніколи не представляв інтереси тих хто проти неї.
Не кращі за нього "моральні" особи звісно теж "засвітяться" і будуть намагатись вперти його від "Свободи" , але крім падіння в місті рейтингу "Свободи" ці дії нічого не принесуть.
Міські свободівці та інші патріотичні організації мають свого кандидата-побратима і в свій час його прізвище буде озвучено !
Відповісти
2014.09.07 16:44 -
Василь Федоренко (17)
0 0
Невже ви гадає що цьому вашому паразитуючому життю не прийде кастрація ?
Відповісти
2014.09.07 16:43 -
Василь Федоренко (16)
0 0
Це що цей хлопчисько з кіоску теж преться ? Чому не на посаду президента адже пару десяток тисяч вже заробив то значить готовий очолити пришвидшення підчищення всього громадського під "бізнес-чортів" ?!
Ось чому гуманітарною допомогою в Славянськ вони повезли себе . Ось де логіка того ходу !
Молоді , а роги оленячі як у бісів , хвости як загрібайла та ракотиці що вже затопчуть права не одного представника громади а вже й сотню !
Що і хто далі ?
Відповісти
2014.09.05 11:06 -
Василь Федоренко (15)
0 0
Малюйте , малюйте !
Всі в залі , клоун в ударі !
Відповісти
2014.09.04 19:31 -
Олег Антонюк (14)
0 0
Прикольно, на роботі не зміг проголосувати, бо секретарша вже в нашій комп’ютерній мережі проголосувала. Приходжу додому, та сама ситуація — пише з цього IP-адреса вже голосували. Такого не може бути. Вдома ніхто комп’ютер не включав. У мене Lux-net. Адміне, що за бред? Чому не зробити так як усі роблять голосування за електронкой. Голосують же одиниці! Кому цікавий такий результат?
Відповісти
2014.09.04 15:19 -
Василь Федоренко (13)
0 0
Один краще другого !
Болото болотом !
Відповісти
2014.09.26 16:28 -
Andriy Moshkovskiy (24)
0 0
голова ПО ВО Свобода ?? ну дуже культурно) але ж клоуну все прощається )
Відповісти
2014.09.04 15:17 -
Василь Федоренко (12)
0 0
По Дню Незалежності я зрозумів , що малинчани не можуть високо по орлиному чи хоча б по лелечому літати . Якби змогли взлетіти б . то побачили як колись у едемському Поліссі армія паразитів перетворює ліси у пустелі , поля в чагарники , а колись наповнена гарною рибою водойма з дзеркальною водою перетворена в болото ,яке перетворюється в трясовину і де володарюють тільки Жаби - ряпухи насолоджуючись дурнями головниками !
Не дозріли головники до усвідомлення кращого життя !
Населення головників швидкими темпами зменьшується і коли їх кількість стане критично малою вони спокійно , і далі байдуже ("А що вони можуть змінити!") зникнуть у трясовині .
А десь кілометрів за сорок, не так далеко , карасі і коропи будуть і надалі бушувати серед мальовничої , затишної , чистої водойми !
Відповісти
2014.09.04 14:52 -
Василь Федоренко (9)
0 0
Я категорично проти навіть бути серед них у списку !
Відповісти
2014.09.04 15:14 -
ІнфоМалин (10)
1 0
Видалено
Відповісти
2014.09.04 14:49 -
Василь Федоренко (8)
0 -1
Ви зразу б фіналістів надрукували , адже призи готові !
Перше , ну як не Шостак. Друге - ну як "король" без шута і паяца - Поліновський .
Третє- головний у їх генеральному штабі пропагандист - власник сайту.
Вам подали список для оприлюднення який вже готовий навіть щоб подати як результат голосування 26 жовтня !
Нечипоренко хоч раз оприлюдніть скільки протягом місяця на вашому сайті дописувачів , а то деяки малинчани гадають що всі від немовляти до покійників всі тут .
Гадаю що думка пару десятків виборців , а їх тут реально не більше , не вправі легітимізувати вже заплановані "шедеври фальсифікацій"!
Відповісти
2014.09.04 14:38 -
Василь Федоренко (7)
0 0
Я не давав дозволу мене в цю "команду" друкувати , я не з цієї "армії"!
Відповісти