Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

28.07.2015
Малин

Комуністи у Малині закрилися?


Фотофакт

Припинив свою діяльність Малинський осередок КПУ, вирішили містяни, ідучи повз перший будинок на розі вулиць Винниченка та Чкалова. Саме там багато років «тусувалися» і були прописані комуністи, наші земляки.

Офіс комуністів кілька тижнів тому позбувся вивіски на своєму фасаді, очевидячки, внаслідок адекватного сприйняття заборони КП і Закону України «Про засудження комуністичного та націоналістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Чи все дійсно так?

Як прокоментували ситуацію в управлінні юстиції Малинської РДА, одноосібно заборонити КПУ в Україні Мінюст не може. Заборона може стати наслідком порушення Закону і повинна міститися у рішенні суду. Тобто – жоден суд ще існування КПУ не заборонив і керівництво партії на найвищому рівні судиться наразі з Мінюстом.

Чому ж комуністи поспішили познімати вивіски зі свого офісу?

Можливо, озираючись на провокаційність ситуації щодо заборони-незаборони. Так, на всяк випадок. Підтвердженням є приклад з тими ж комуністами, котрі заховали бюст Леніна, як тільки розпочався Ленінопад.

Річ у тім, що у дворі офісу (на фото) знаходиться бюст вождя світового пролетаріату, який берегли його адепти. Скульптура базувалася прямісінько на землі і тим нагадувала статую ідола на острові Пасхи. Але одного дня над цим артефактом з’явилася скриня з дощок. Якби цінність ховали від снігу й дощу, то зробили б навіс, так? Відтак заховали вождя і від самих себе. Не вивезли. Куди? Не викинули? Ні в якому разі!

Тепер логічно запитати: а чому зберігають? Суто людське пояснення – не можуть відірвати від серця. Але чи є таке зберігання бюста-реліквії антизаконним? Логічно – є.

Закони видають. Тривожать комуністів. Дають надію некомуністам. Однією д…ю на двох стільцях. Падатимемо ще раз і набиватимемо ті ж гулі на тому ж місці. Бо все через нього і робимо.


 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.08.12 22:41 -
Юрій Смалюк (15)
0 0
Міська рада Запоріжжя запропонувала депутатам продати монументи діячів комунізму на спеціальних торгах.
Про це пише УНН.

За словами чиновників, аукціон дозволить не лише зменшити витрати бюджету на демонтаж об'єктів, а й поповнити міську скарбницю.

Зауважимо, що пам'ятники Леніну поки не демонтували лише у Запоріжжі та окупованих Донецьку та Луганську.

Раніше чиновники заявляли, що ціна запорізького вождя пролетаріату оцінюється у понад 9 мільйонів гривень.
Відповісти
2015.07.30 08:49 -
Ольга Гура (12)
0 0
А забілити місце від таблички - рук немає? Чи покористувалися і кинули, а порядки нехай Пушкін наводить? ))) Так і живемо.
Відповісти
2015.07.30 08:56 -
Ірина Кримська-Лузанчук (13)
0 0
це, наскільки знаю, власність КПУ
Відповісти
2015.07.30 09:21 -
Ольга Гура (14)
0 0
Ну і за своєю власністю треба доглядати, вона ж у межах міста і вносить свою естетику у його обличчя.:)
Відповісти
2015.07.28 23:01 -
Юрій Смалюк (7)
0 0
Та дідько з ним,з тим бюстом ! Він належить комуністам-вони нехай і думають що з ним робити. А от 4-х метровий бронзовий (точно не знаю,можливо якийсь інший сплав металів) пам"ятник,який вже півтора роки припадає пилом в комунальному господарстві, належить громаді Малина.Вкотре нагадую,що влада Кишенева спромоглася якщо не продати свого 5-ти метрового істукана,то хоч виставила на продаж за ціною 550 тисяч ЄВРО. А що ж наші депутати за цей час зробили в цьому напрямку? Розумію,що ціна кишеневського 5-ти метрового лєніна (автор відомий скульптор) у порівнянні з нашим "безродним" 4-х метровим зависока, але ж можна було за цей час виставити його на аукціон хоча б за 50 тис.ЄВРО.Може б якийсь багатий закордонний колекціонер і клюнув би. Або хоч би оцінити його,зважити для продажу на металобрухт,якщо продати не спроможні.Нічого не зроблено.Чекаємо повернення до влади комуністів? А якби вдалося продати того ідола,то можна було б віддати борги працівникам водоканалу...
Відповісти
2015.07.28 15:52 -
Черемушки (3)
0 0
А корисне, щось дала ця організація, як думаєте? Тільки відкиньте ідеологію, щось корисне робили люди, які в ній перебували?
Відповісти
2015.07.28 17:50 -
Григорій Шитюк (5)
0 0
ой, геть забув іще про замполітів у армії та МВС - а це вже військові пенсіонери... що 9 травня створюють массовку "тіпа вєтєрани"... аж гидко, і від комуністів і від їх ідеології!
Відповісти
2015.07.28 17:46 -
Григорій Шитюк (4)
0 0
звичайно дала! тисячам партійних функціонерів у райкомах та обкомах йшов трудовий стаж, і ці люди сьогодні отримують немаленькі такі собі пенсії... в той час як моя мати пропрацювавши понад чверть віку в школі і маючи понад 36 років трудового стажу отримувала майже мінімальну пенсію від держави. це без ідеології - чиста арифметика! а іще, за те, за що простий смертний йшов у тюрму - комуніст клав партквиток на стіл... це по-максимуму.
Відповісти
2015.07.29 08:32 -
Дicтaлo (8)
0 0
Григорію, ваша мати була точно такою ж самою комуністкою, мабуть іще й квиточок завалявся десь за іконою. Правда ж? З перебіжчиками завжди так було, тому і не надійтесь на підвищення пенсії. В нас є чітка задача - іти в Європу, тому чим швидше ми позбудемося пережитків комуністичного режиму і його представників то швидше Європа прийме нас.
Відповісти
2015.07.29 10:55 -
Григорій Шитюк (9)
0 0
пальцем в небо... навіщо? ніколи не була комуністкою, ніколи не мала того пресловутого партквитка і іконки в хаті не висіли... і про перебіжчиків - мимо.
будучи європейською державою (навіть географічний центр Європи знаходиться в Україні), щось ми надто довго кудись йдемо... правда ж?
Відповісти
2015.07.29 11:13 -
Дicтaлo (10)
0 0
Саме через те і йдемо довго що скрізь як не під ногами плутаються, так прямо шкодять. Вплив радянської закалуи теж ніхто не відміняв, чи не так?
Відповісти
2015.07.29 11:28 -
користувач (11)
0 0
Шо за дурні балчки? Григорію, не ведіться... ліпше обійти те, що під ногами плутається...
Відповісти
2015.07.28 18:12 -
Черемушки (6)
0 0
Так зараз же незалежна і справедлива Україна, хай перерахують мамі пенсію!
Відповісти
2015.07.28 14:39 -
робер артуа (1)
0 0
Коли буде надана оцінка діяльності за всі роки на теріторії України цієї організації???
Відповісти
2015.07.28 14:59 -
Григорій Шитюк (2)
0 0
вона вже давно надана... тісячі персональних пенсій та різного роду регалій, шикарі дачі партійних бонзів та різної масті холуїв, що по життю прикривалися червоним партбілетом!
Відповісти