Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

29.09.2015
Малин

Малинська МВК: Стельмах пішов...


ЦВК внесла зміни до складу Малинської міської виборчої комісії. 


Припинити достроково повноваження члена комісії:

Стельмах Сергій Володимирович, 1959 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "Опозиційний блок" (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії:

Торгонська Олена Анатоліївна, 1974 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "Опозиційний блок".

Секретар Центральної виборчої комісії Т. ЛУКАШ


 Нагадаємо, що кандидатуру Сергія Стельмаха висунуто кандидатом в Житомирську обласну раду по списку ПП "Опозиційний блок"

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.10.01 20:01 -
Наливайко (16)
0 0
Стельмах знов всіх обманув ! Сказав, що йде в облраду, а побіг на мерство.Тьфууу.
Відповісти
2015.10.01 20:13 -
Григорій Шитюк (17)
0 0
думаю, Стельмах чудово знає що робить... :)
Відповісти
2015.10.02 15:33 -
Наливайко (18)
0 -1
Я навіть не сумніваюсь. Він знає, що бреше, електорат знає, що він бреше.
Відповісти
2015.09.30 10:01 -
Наливайко (15)
0 0
От нехай стельмах напише, що він зробив для Малина за свого мерства ? Бюджет розпилював як йому говорили старші брати ? А зараз прийняв старт нічого не робити для громади протираючи штани в обласній раді. А, ну да, раз в рік в якійсь школі від обласної ради поставлять пластикові вікна, і цей херой всім буде *андіти, що то його заслуга. Хоч обласна рада подібні акції влаштовує для кожного свого дупутата від кожного району. Жопу регіоналам вже лизав, зараз хоче лизати жопу парашенку. Видно не дурно сексуальні послуги хвойд оплачуються владою.
Відповісти
2015.09.29 18:54 -
Антіклан Малинський (14)
0 -1
вигнали як собаку а воно далі рильцем пнеться 1
Відповісти
2015.09.29 18:53 -
Антіклан Малинський (13)
0 0
І пішов на х..........!
Відповісти
2015.09.29 18:15 -
Кіт Мармиза (8)
0 0
А тей дядько зверх ну просто вилитий я в молодості! Лєапольдік... вихаді
Відповісти
2015.09.29 15:17 -
Артем (3)
0 0
Шановний пане Григорію, хороша і порядна людина, як Сергій Стельмах-- в свій час, щоб сісти в крісло мера, перед самою свадьбою рідної доньки, похристив її в церкві вдруге, при живих хрищених до речі!!! І знаете кого взяв за кума?? Правильно -- Ободзінського, той керував місцевими регіонами !!!! Одним словом --коньюктурщик Ваш Стельмах, заради посади готовий на любу підлість !!
Відповісти
2015.09.29 16:10 -
Григорій Шитюк (4)
0 0
Артеме - зайве... він не "мій", але я знаю цю родину і мої власні враження не похитні у даному випадку.
сьогодні всі подуріли на політиці, і мало хто просто залишається людиною... гарним чоловіком, батьком, дідусем, сусідом нарешті. люди, залишайтеся людьми! вибори приходять і проходять, а нам далі жити в цьому місті, дивитися один одному в вічі...
Відповісти
2015.09.29 18:21 -
Антіклан Малинський (9)
0 0
Цього Бухенвальського алкаша, кумуністичного діяча ми знали коли Гришко ще на горшку сидів. Такий він , такий ти і такі ви і нічого вам ні сорому ні честі не добавить.
Той крав , пограбував разом з Рудченком і Гузенком членів колгоспу на всі можливі паї , а ти теж на чайну ложку для міста користі не зробив.
Якщо зробиш комусь безкоштовний знімок , то від "збитків" зразу повісишся.
Одного поля ви ягоди.
Хай Сергій розкаже тобі у якій міській квартирі він тижднями не буваючи на роботі виходив з запоїв .
Відповісти
2015.09.29 17:37 -
Кіт Мармиза (5)
0 0
Гришка! Подпишись Шитий Гришук! і пиши шо бачиш і при встрєчі не стидно ))) а всі ще будуть думать ти це чи не ти
Відповісти
2015.09.29 17:45 -
Григорій Шитюк (6)
0 0
а мені й під власним іменем нормально, і не соромно, доречі... :)
Відповісти
2015.09.29 18:23 -
Антіклан Малинський (10)
0 0
Бо Сором і Совість тобі не притаманні !
Відповісти
2015.09.29 18:10 -
Кіт Мармиза (7)
1 0
А ти точно настоящий ??? Чим докажеш? А може ти зам переодітий? І ім'я ти собі Григорій оййй не спроста вибрав... Ану признавайсяяя падлюко!!! Бо на вила! і в укропчик... там тобі буде й БПП на Батьківщині...
Кажи правду!!!я тобі кажу
Відповісти
2015.09.29 18:51 -
Григорій Шитюк (12)
0 0
я вже виріс з тих штанців, щоб щось комусь доказувати... просто подзвоню зараз Миколі й запитаю - писав він усю цю гидоту чи ні. :)
Відповісти
2015.10.02 22:42 -
Антіклан Малинський (19)
0 0
Якщо виріс з штанців , то купи більші . Бо так не годиться ! Як Олег Попов явно та ще з однією шлекою.
Відповісти
2015.09.29 14:51 -
Григорій Шитюк (2)
0 0
ніколи не підтримував ПР... але абсолютно нічого не маю проти Стельмаха. Сергій Володимирович - порядна людина. це моя особиста думка і моє особисте ставлення...
Відповісти
2015.10.02 22:43 -
Антіклан Малинський (20)
0 0
Бреше хоть стій і роз'яв рота !
Відповісти
2015.09.29 18:26 -
Антіклан Малинський (11)
0 0
Не має нічого проти ПР але любить Яника і його життєву !"ктивність". Так це виглядає !
Відповісти
2015.09.29 14:45 -
робер артуа (1)
1 0
Секретар Центральної виборчої комісії Т. ЛУКАШ
Семья и связи

Сестра - Елена Лукаш, заместителья главы Администрации Президента Украины. Муж Елены Лукаш – Григорий Ильяшов – был депутатом от Партии регионов.[2]

Таким образом, вокруг заместителя главы администрации президента Елены Лукаш образовался своеобразный "клан" во власти. Ее мужа Григория Ильяшова Янукович позже отправил руководить Службой внешней разведки. А ее сестра Татьяна Лукаш продолжает быть членом Центральной избирательной комиссии от Партии регионов. [3]

Яркая представительница юридического блока Партии регионов после победы Януковича получила должность замглавы АП. Г-жа Лукаш также представляет президента в Конституционном суде. Родственные связи в ЦИК и контакты в КС позволяют успешно добиваться нужных для главы государства решений. В этом ей помогает муж – глава Службы внешней разведки – один из самых информированных в стране людей. Тандем Елены Лукаш и Григория Ильяшова может считаться отдельным центром влияния внутри Партии регионов.
Люди,враховуючи склад комісії що дільничної так і центральної, беріть паспорт та обовя`язково прийдіть 25 жовтня на свою дільницю, з використаними бюлетнями складніше маніпулювати. Забийте власноручно цьв`ях в труну Регіоналів (Опозиційний блок) .
Відповісти