Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

10.06.2014
Малин

Малинська районна організація ВО «Свобода»: «Шановні малинчани! Бойкотуймо Журавського!»


Не за горами вибори до Верховної Ради, і не дивно, що на горизонті знову з’явився наш славнозвісний політик — нардеп округу №66 Віталій Журавський. У пресі зарясніло повідомленнями, на кшталт, Журавський ощасливив тою чи іншою культпоїздкою дітей, на черзі — вчителі, лікарі, пенсіонери і т.д.

Із достовірних джерел відомо, що у четвер, 12 червня, Журавський роздаватиме «дарунки-хабарі» у малинській лікарні. «Чесний» політик знову взявся за своє — зайнявся скритим підкупом виборців. Одному — 50 гривень у конверті, іншому — блокнотик з ручкою, ще комусь — кіло гречки чи літр олії. І за це, шановні побратими, вкотре продаємось?!! Продаємо майбутнє України, майбутнє наших дітей за кіло гречки чи поїздку у театр? А преса, яку Журавський намагався придушити славнозвісним законом про наклеп, знову співатиме йому дифірамби. Вочевидь, час стирає не лише усе добре, а й ганебне…

Де був Журавський, коли на Майдані активісти боролись проти злочинного режиму Януковича та його оточення? Як він голосував, коли у Верховній Раді прийняли драконівські закони? Де був нардеп, коли сотні тисяч українців вийшли на Майдан, коли під кулями гинули наші побратими, патріоти Небесної Сотні?

Тоді він переховувався, відсижувався у норах, як підлий щур. Жодного разу не з’явився перед громадою, не заявив про свою позицію, хоча люди на Малинському Майдані, зокрема вчителі, неодноразово закликали його відзвітуватись про свої дії, сказати, з ким він — з народом чи злочинною владою «януковичей». А тепер Журавський почуває себе у безпеці та продовжує свою брудну гру у політика від народу. У виданні «Forbes-Україна» нардеп закликає до виборів по мажоритарці, бо знає: так найлегше підкупити виборців.

Малинська районна організація ВО «Свобода» закликає: «Шановні малинчани! Бойкотуймо Журавського!» На ньому, як і на інших, бувших і теперішніх, членах цієї ганебної партії — Партії Регіонів — кров наших побратимів, кров Небесної Сотні. Тоді регіонали йшли проти людей, тоді вони приймали ганебні злочинні закони, а зараз перефарбувались і знову намагаються обманути нас, купити наші голоси. Не даймо йому цього зробити! Не подаруймо Журавському мандат! Він його не гідний. Журавський не гідний високого звання народного депутата, який має служити народу, а не навпаки. Не даймо вкотре брутально використати нас! Слава Україні!

З повагою, голова Малинської районної організації ВО «Свобода»
Микола Поліновський.

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.06.19 10:19 -
Малинський (11)
0 0
Товарищи, "кушайте" гречку и молчите!
Відповісти
2014.06.19 12:05 -
Volvas (12)
0 0
Не дождётесь!!!!!!!!!!
Відповісти
2014.06.12 07:45 -
Олег Антонюк (6)
0 0
ну не скажіть,Ж якщо вже бабка взяла ту гречку, то проголосує за соколика Журавського! І коли тільки ця нищенська позиція зникне з наших горизонітв. Візьму, але не проголосую! А самому 10 гривень заробить в падло? неначе він тисячами роздає... Отак ми, шановні, і живемо. Маємо, те, що маємо, як казав наш перший Президент
Відповісти
2014.06.11 20:59 -
Наливайко (5)
0 0
Пане Поліновський, поясніть, що значить "бойкотуймо Журавського"? Демократія, це коли Громадянин робіть свій вибір відповідно своєї совісті, а не діє за чиєюсь вказівкою. Народ мудрий, розбереться без ваших закликів. Тим паче, що Малинський район журавського непідтримує.А мудро поступити, на мою думку, це взяти все, що ця журавлина дає і показати йому дулю. Не обідніє скотина (а може птаха ??).
Відповісти
2014.06.17 08:38 -
Древлянин (8)
0 0
Люди добрые! О чём Вы говорите, чему учите. Как это брать по совести, вроде бы как совершить устную договорённость, что взамен что то будет отдано, а потом от этого отказываться. Это по крайней мере, не порядочно. Это и есть разлагающее действие старой системы, когда человек не отвечает за свои поступки. Это аморально, не держать своего слова. По этому, моё мнение, ничего не брать, не давать даже повода на что то надеяться этим кровопийцам. Мы должны быть выше них морально. Они должны понять, что их время ушло, по этому поддерживаю любого, кто за бойкот и полный игнор каждого, кто причастен к шайке из старой власти.
Відповісти
2014.06.18 23:26 -
Петро Філоненко (10)
0 0
Повністю з Вами та Антонюком погоджуюся. Якщо робити по іншому, то це буде типове хохляцтво чи малороство. На жаль, у нас більшість таких. Взяти з рук негідника чи ворога - це низько... По-простому, хто ще цього не зрозумів - це те саме, що було зимою поїхати в Маріїнський на антимайдан
Відповісти
2014.06.17 15:04 -
Наливайко (9)
0 0
це ваша думка, вона теж заслуговує на повагу, проте я з Вами не згоден.
Відповісти
2014.06.11 20:45 -
Наливайко (3)
1 0
Буде давати гроші, візьму, а за журавлине ЧМО голосувати не буду
Відповісти
2014.06.11 00:45 -
Григорій Шитюк (1)
1 0
люди добрі, ну коли хоче людина пороздавати ті блокнотики з авторучками чи кульки з гречкою - навіщо ж забороняти...? ми живемо у вільній демократичній країні :) я не думаю що сьогодні вже можна когось підкупити літрою олії чи черговою локшиною на вуха... навпаки, нехай би всі 450 дармоїдів іздили по черзі до Малина та роздавали нашим малозабезпеченим городянам ті продуктові набори - хоч хтось згадав би їх добрим словом! люди, те що добрий дядечко вам подарував продуктовий набір лише економить якісь кілька гривень у гаманці, але ж ніяким чином не зобов"язую віддавати свій голос за нього на чергових виборах. є така стара-стара приказка: дають - бери... але думай своєю головою коли йдеш на вибори! :)
Відповісти
2014.06.11 19:12 -
Малинський (2)
0 0
Ну коли ти вже тої гречки наїсишся?
Відповісти
2014.06.11 20:52 -
Григорій Шитюк (4)
0 0
ти розумієш, що поруч з нами є люди, яким ті два кіло гречки та літр олії з барського плеча абсолютно не зайві...? просто слід пояснити цим людям що допомогу приймати не соромно - соромно продавати свій голос, свою громадянську позицію. якщо є хтось, хто може таку допомогу надати - це є добре, побільше б було таких людей. не треба все так безглуздо політизувати - це зайве. навколишній світ не може бути таким радикально чорно-білим, згадай про "50 вдтінків сірого"... не треба думати як дехто з наших видатних екологів, що всі довколо - тупе бидло...
Відповісти