Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

19.02.2014
Малин

Малинська "Свобода" ініціювала зняття символіки з офісу ПР


19 лютого 2014 року у Малині міський та районний осередки Всеукраїнського об'єднання "Свобода" ініціювали зняття символіки з офісу Партії регіонів. Малинські активісти провели мітинг на підтримку Майдану, та не допустили затримання потягу Київ–Івано-Франківськ.

"Міжнародний кримінальний злочинець і військовий кат та вбивця Янукович, вбивши за добу більше 40 українців і тисячі поранивши, зі своїм чортячим військом і найманцями з гаслом "За нами Москва" не переможуть правду та народ, за яким вся Україна.

Вчора, відмовою реєструвати проєкт постанови про повернення до Конституції 2004 року та збройним нападом на протестувальників, вони порушили свої обіцянки. Банда при владі не може зрозуміти, що у нас не буде ні царя-маніяка, ані також не бути Україні малоросійською губернією.

Вони свідомо не йдуть на відновлення конституційних прав, до народовладдя та до дострокових виборів. Брехнею вони не прикриють правду, бо вона проросте як трава через асфальт. У нас вже немає Президента, а ті, хто його підтримує, є співучасниками злочинів і вбивств. Помста народу не тільки вимете їх з влади, а й знищить фізично", – наголосив очільник Малинської міської організації ВО "Свобода" Василь Федоренко.

Також перед громадою виступив депутат-свободівець Малинської міськради Микола Поліновський.

"Я хочу звернутись до малинських "тітушок" і "бандочиновників" – одумайтесь! Совість і відповідальність перед народом не заллєте горілкою й не прикриєте платнею за співучасть у звірствах, вбивствах, злочинах проти народу і людства.

Закликаю всіх малинчан доброї волі організовуватись у списки. Не чекайте байдуже власної смерти чи загибелі ваших дітей. Хто не має можливости, здоров'я й сміливости рухатись на допомогу заблокованої фашистами при владі столиці, будьте готовими виконувати команди на спротив банді та встановлення демократії й народовладдя тут, в нашому місті.

Якби ці вороги, окупанти і узурпатори не брехали, як би вас не зраджували, не провокували, не катували і скільки б не арештовували чи вбивали – їм правду ніколи не перемогти. Народ неможливо перемогти!" – заявив свободівець.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"

Джерело: www.zhytomyr.svoboda.org.ua

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.02.20 00:34 -
Олег Антонюк (22)
0 0
Житомир наш!!!!!!
Відповісти
2014.02.19 23:55 -
Олег Антонюк (19)
0 0
А потіяг відбили в Коростені, а потім охоронялим його рух на Київ. Сама назва Ів-Франківаськ — Малин ні про що не говорить чи вже зовсім у всіх курячі мізки?
Відповісти
2014.02.19 23:55 -
Олег Антонюк (20)
0 0
Тобто Ів.-Франківськ — Київ. Вибачте
Відповісти
2014.02.19 22:01 -
Петро Філоненко (5)
0 0
А до чого тут потяг Київ-Ів.Франк.?
Відповісти
2014.02.19 23:53 -
Олег Антонюк (18)
0 0
У той час як побратими-свободівці штурмують ментуру в Житомирі, бувший малинський мент із Свободи обсирає своїх же побратимів замість того, щоб прижати до стінки регіоналів З такими революцію не зробиш, Бред у коментах — оце все, на що здатен
Відповісти
2014.02.21 13:18 -
Василь Федоренко (23)
0 0
Це лише твоя думка !
Потрібно тобі ходити на наші мітинги і хоча б бути вчора у кабінеті Стельмаха на перемовинах нас з начальником міліції , прокурором, Ободзинським і Стельмахом , а потім нести брехню.
Від мене є результати а від тебе що ?
Відповісти
2014.02.20 00:11 -
Петро Філоненко (21)
0 0
Я це помітив. Та ну його. Просто вирішив випробувати на собі.
А в Свободі й насправді є нормальні хлопці. А було ще більше поки партійна верхівка трошки не підчистила свої ряди від патріотів. Не лубочних типу Федоренка, а розумних, відданих ідеї національного відродження, готових до праці й боротьби. А поки що в Свободі проглядаються лише політспекуляції та маніпулювання людьми на місцях заради майбутніх посад.
Можливо в Україні ще сформується справжня національна патріотична сила яка матиме статус політичної партії. Тоді Свобода залишиться зі своїми Федоренками, Поліновськими, Кізіними та інш.
Відповісти
2014.02.19 22:12 -
Василь Федоренко (8)
0 0
Щодо потягу то тільки той хто сюди цей матеріал питай.
Під любим матеріалом можна хоч Обамой підписатись якщо це твій сайт !
Відповісти
2014.02.19 22:19 -
Петро Філоненко (9)
0 0
Так це ж інформація прес-служби Житомирської Свободи. Там що такі ж як у Малині: аби покричати й помахати стягами?
Відповісти
2014.02.19 22:50 -
Василь Федоренко (13)
0 0
Головне Філон щоб не такі як ти . Головна мета для таких як ти - це сопли глитати . козли в носі поховати і незабути ср.. підтерти та пальчіком на нормальних людей помахати чи обрехати тих кому як їм не наплювати на все і на всіх.
Відповісти
2014.02.19 23:28 -
Петро Філоненко (15)
0 0
Це і все що ти можеш зробити. Просто погавкати. Дещо читав із твоїх переписок з народом. І зрозумів що ти й справді є лише хамливий крикун. Але твої крики й гавкотіння це лише політиканський порожняк. Дозволено гавкати - от і гавкаєш. Такі як ти й твоя Свобода - це найвигідніший "ворог" нинішньої злочинної влади. Імітація націоналістичної опозиції!
Продовжуй в тому ж дусі бо інакшне ж ти напевно не вмієш!
Відповісти
2014.02.19 21:48 -
Василь Федоренко (3)
0 0
Про мою ініціативу щодо зняття чи спалення символіки регіоналів - це повна брехня і ПРОВОКАЦІЯ !
Мені на неї на..... , але чужі ініціативи , провокації чи "заслуги" приписувати мені не потрібно !
Ви ще мені каску припишить з якою один з депутатів прийшов чи з протигазом і щитом від Малинської міліції "яка з народом !".
Відповісти
2014.02.19 22:33 -
Петро Філоненко (12)
0 0
А як щодо мотузки з гачком, яка закидається в силовиків? А це вже Федоренко - екстремізм!
Але ж ти тільки покричати!
Відповісти
2014.02.19 22:54 -
Василь Федоренко (14)
0 0
Ти вивчи абетку , потім конституцію , потім кодекс , потім навчись на чомусь розумітись , а не тільки на лусканні гнилого насіння а потім вже скавчи.
Відповісти
2014.02.19 23:30 -
Петро Філоненко (16)
0 0
Відповів як справжній мент
Відповісти
2014.02.19 23:38 -
Василь Федоренко (17)
0 0
А ти взагалі фікалія.
Відповісти
2014.02.19 22:04 -
Петро Філоненко (6)
0 0
Справжній свободівець. Каска і щит - це провокація?
Політикани срані! Ще б до 15-го року танцювали на Майдані
Відповісти
2014.02.19 22:09 -
Василь Федоренко (7)
0 0
Ти мурло ще своє отримаєш бо і в твоєму світі принцип теж діє "Бог не фраєр - все бачить!"
Відповісти
2014.02.19 21:21 -
Василь Федоренко (2)
0 0
Чому мій текст виступу який є надрукований , з моменту "Я хочу звернутись .......... і до кінця приписаний Поліновському ? Це як називається ?
Відповісти
2014.02.19 22:19 -
dumayu (10)
0 0
По російські кажуть "сор из избы выносить", по українськи "курка й та від себе гребе". Стаття підписана конкретно та ще й посилання на партійний сайт є. А в Малині головний свободівець такі коментарі дає...
Як кажуть - без коментарів.
Відповісти
2014.02.19 22:26 -
Василь Федоренко (11)
0 0
Ходи на мітинги а не сиди на печі і маячню тоді писати не будеш !
Щодо сміття :
Це у вас в ізбє насрано , а в укаїнських білих хатах завжди було чисто і сміття прибиралось !
Відповісти
2014.02.19 22:00 -
Петро Філоненко (4)
0 0
Ти диви, а дійсно, написано у Фе-стилі, а приписали Миколі. Крадуть "розумні" мислі. А що малинська Свобода - це не одне ціле? Але ж інформашку подала обласна організація. Невже Федоренка списують?
Але то вже сміття.
А зараз є інші проблеми, які намагається вирішити народ, а ти Федоренко ще й досі прагнеш слави своїми пафосними заявами.
Відповісти
2014.02.19 19:27 -
Кіт Мармиза (1)
0 0
От кіно! На сайті РДА роками вісіло фото Ободзинського в правій колонці (там він запрошував до общєнія) а тут прибрали. А ситуацію коментує журналістка з Замку.
Відповісти