Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

7.04.2015
Малин

Малинські рухівці знову зібралися разом


03 квітня 2015 року біля меморіальної дошки лідеру Народного Руху України по вул. В. Чорновола зібралися малинські рухівці, щоб відзначити 25-річчя з дня заснування Малинської організації Руху.

На початку зібрання священик Української Православної церкви Київського Патріархату отець Василій провів молебень по голові Руху В.М. Чоноволу та малинських рухівцях, які пішли з життя.

Почесний голова Малинської РО НРУ Олег Лагнюк подякував присутнім, що зібрались в цей день, щоб згадати ті далекі події, коли створювався Рух на Малинщині. Оголосив список рухівців, які не дожили до цього дня – П. Бех, В. Лісовський, В. Вовк, Д. Паліївець, Л. Брухонда, В. Макаренко, В. Лавренчук, І. Логонюк, О. Гордієнко, В. Шлімович,
В. Ясюченко, В. Войтенко, О. Крохун, В. Тузінський, О. Черненко, В. Міщенко.

Присутні помʼянули всіх хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки В.М. Чорновола.

Малинські рухівці провели круглий стіл в «Замку володарів», під час якого Олег Лагнюк згадав історію створення Малинського Руху та зауважив, що, на жаль, з початку створення до сьогодні Рух та рухівців продовжують паплюжити, намагаються «переписати» історію Малинського Руху, та найдивніше, що роблять це люди, які в свій час відігравали незначну роль в його діяльності та необізнані з його історією.

Олег Лагнюк презентував свою книгу «Рух – моя радість і біль», яка присвячена малинським рухівцям. Н.М. Доронкіна (в минулому – голова гранітнянського осередку НРУ, депутат райради) подякувала Почесному голові Малинської РО НРУ, який організував цю зустріч. Пригадала, як вони познайомились з О. Лагнюком та організували в селищі рухівський осередок.

М. Богданець та С. Друзь (українківський осередок, депутати райради) розповіли про візит В.М. Чорновола в Українку, як організовували концертні тури на підтримку рухівських кандидатів у Малинському районі.

І. Артемчук (заступник голови Малинської МО НРУ, заступник голови ЖОО НРУ) розповів, як відбувалось становлення Малинського Руху, організацію страйкових комітетів на заводі «Прожектор», про виборчі перегони 1994 року. А. Бобровнік (депутат місьради) розповів, як організовували осередки в селах та діяльність депутатів-рухівців в міськраді.

В. Марценюк (голова Малинської міської та районної організації НРУ) розповів про виборчі перегони в 1998 році, коли рухівці виграли мандат до обласної ради, одинадцять – до районної ради та вісім - міської ради. Це був розквіт Руху на Малинщині.

Г. Ободзинський (голова Малинської міської та районної організації НРУ) розповів, як здійснювались гоніння на рухівців, як організовували приїзд В.М. Чорновола та підготовку до ІІ етапу ІХ зʼїзду НРУ. Подякував О. Лагнюку за книгу, яка закарбувала памʼять про рухівців Малинщини.

О. Задорожня (голова МО Молодого Руху) розповіла про діяльність «молодіжки», про агітаційну роботу під час довиборів 2000 року в м. Житомирі до Верховної Ради України.

Д. Філіпчак (депутат обласної ради) розповів про вибори 1989 року та проведення екологічного мітингу 1990 року, а також про прийняття рішення міськрадою про підняття синьо-жовтого прапору.

І. Венглівський (Луківський сільський голова) розповів про діяльність сільського осередку, як вперше вибороли в 1998 році посаду сільського голови та депутата райради. Згадав про трагічну загибель В.М. Чорновола та як це відбилось на Русі.

Ю. Дзигун (голова ЖОО «Молодий Рух») сказав, що малинські рухівці делегували до керівництва ЖОО НРУ найкращих представників, яких поважали і влада, і політичні опоненти.

М. Противень (заступник міського голови) сказав, що Рух зробив велику історичну справу. Хто перебував у лавах Руху, той назавжди залишиться рухівцем.

В роботі круглого столу взяли участь В. Литвиненко – голова Малинської РДА, О. Ювковецький – перший заступник міського голови, О. Семенів – керівник ЖОО УНА УНСО, М. Поліновський – голова Малинської РО ВО «Свобода», М. Скуратівський – голова Малинської РО Патріотичної партії України, представники засобів масової інформації.
 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.05.03 20:59 -
Лариса Ткаченко (28)
0 0
Спробую відповісти Наливайченко і кому буде цікаво про створення Народного руху в Малині, в якому я перебувала майже 10 років і лише у мене, повторюю - у мене! членський квиток рухівця підписаний Чорноволом!!!Тільки у мене є документальні матеріали про роботу Руху. Два роки я була сектретарем Руху і вся наша документація завжди була в порядку. Запитайте зараз у "Почесного" Голови - де ці документи??? Не знаю, що писав Лагнюк у своїй книжці - про нею дізналася з цього блогу), але хотілося б дізнатися - чи є там відповіді на деякі факти: чому його дружина одна виховувала синів...як збиралися підписи за депутатів... звідки у простого "смертного" під час виборів взялася елітна машина. Ну й іще багато цікавого))) Але не про це. Дуже гарне фото!!! Фото - ПЕРЕВЕРТНІВ! Шкода, що я не знаю, як сюди вставити фото тих далеких часів, щоб Ви могли зрівняти обличчя перших - дійсних до глубини душі - рухівців, які і зараз лишилися такими ж, і людей на цьому фото. Самим порядним серед них є Г.В.Ободзинський, який уже будучи тоді заможною людиною шукав партію, яка б підтримувала його статки. Але В. Чорновіл не допускав олігархів до влади, тому і пішов розкол в партії. Г.В.Ободзинський чесно сказав на зборах РО Руху, що виходить з партії і переходить до лав регіоналів (на той час Ободзинський був головою РО Руху). Я вважаю це гарним вчинком. Тепер про Лагнюка: це людина весь час шукала де "тепліше"))) Тому і на роботі (була товарна база на вокзалі - хто пам"ятає) не втримався. Та і на засіданнях відкрито говорив, що РУХ - це не його... Тому в скількох партіях він був - один Бог знає 0 сам Лагнюк, мабудь, перелічити не зможе))). .Звичайно, для нього РУХ - це як перше кохання))) І ось коли РУХ почав набирати сили, "ТІ" сили вирішили: не бути цьому! І почався такий самий сценарій, який зараз ставлять в Україні!((( Для цього з"явився звідкільсь Марценюк В.П. і засновника Руху в Малині Стрільчука І.П "убрали"...Самих активних учасників - повиганяли (вибачте за це слово - інакше назвати цей процесс не можна). А коли я стала на захист відданих людей , то і мені по почті прийшов лист, в якому ставилося до відома, що я уже не член Руху: навіть в суді є прокурор, адвокат і звинуваченому надається останнє слов... А тут... Мабудь, боялися мені в вічі подивитися))). Багато цікавого і детальніше можна було б розповідати про цих людей). Але в нашій країні іще править бал: хто платить-той і замовляє музику...
Відповісти
2015.05.04 08:38 -
Наливайко (29)
0 0
Згоден, зараз рух, то лише лейбл, і не більше.
Відповісти
2015.04.09 23:09 -
Степан Бандера (27)
0 0
Скачано з сайту "СВОБОДА І ПРАВО"
«МУСОР»-ХАБАРНИК І ПСЕВДОПАТРІОТ ПРОТИ МАЛИНСЬКОГО ЄВРОМАЙДАНІВЦЯ, ОПОЗИЦІЙНОГО БАГАТОЛІТНОГО ЛІДЕРА
Ви знаєте не всіх здивувало зборище хворих людей з нєкрозом честі і совісті , які в м.Малин ховались за актульні проблеми і вичікувалт . не приймали ніякої реальної участі у Євромайдані , у реалізації його ідей а об`єднавшись з бутафорними патріотами і демократами чинять і далі спротив євромайданівцям. Всіх ціх птітушок незалежно від лейби ; всю цю пяну босоту провокаторів і аферистів м.Малин знає .
В 1990 році ми створили ГО РО НРУ за перебудову . В 1993 році з цієї організації вийшло десятки партій (тільки три НРУ , яки захотіли на абревіатурі НРУ заробити політичні девіденти та пролізти до ВРУ , але не вдалось).
Згідно Постанови КМУ в містах відбулись в кінці – на початку цього року , урочистості до 25 річниці створення Громадської масової організації НРУ за перебудову.
Не так це сталось як повинно статись у м.Малині.
Урочистості відбулись , Пам`ятну дошку установили, був концерт , виступи співзасновників та тодішнього міського голови В. Студінського..
Але у нашій країні ми можемо бути свідками любого безперєдєлу.
У 1997 році у Малині ззреєстрована РО з одних з тоьох НРУ .Головою до цього часу з моменту реєстрації не громадської , а партіної структури (інформація МінЮсту) є Я.Павлів.
Декілька днів тому місцеві і обласні регіональні функціонари , кучмісти і вітренківці провели свій "шабаш" і заявили що не ми , а вони були засновника ГО РО НРУ за перебудову і їх діти що під стіл ще пішки ходи лит заснували ту ГО. Цинізму , брехні і підлості заради повернення до корита наемає в них межи !
В «Гнізні» місцевих регіоналів , у вкраденому у громаду готелі , у "ресторані" "Замок володарів "регіонала Ободзинського(колишнього злісного»неплатєльщика» зарплати працівникам , голови РДА) , в присутності зрадника Майдану , голви Малинської РДА , раніше судимого за фінансові злочини Кидалова Володі Литвиненка, ці іуд намагались перемалювати історію міста та ГО НРУ за перебудову (1990-1993 роки)..
Там був присутній і Семенів , який заявляє себе вже лідером обласного УНСО . Але ні за час революції ні під час бороотьби з міссцевою владою по актуальним проблемам «не був замічений» .
Зате після шабашу регіоналів , кучмістів і цього бомжа-підагога з"головою" РДА ,Семенів приступив до конкретного плану дій щодо компри проти тих ,хто бореться проти злочинів .корупції та місцевої мафії , проти мене , моїх організацій , які борються з службовим злочинами в в районі та місті .
Як ВИ знає що в цей час прибирання місць поховання родичів перед Пасхою , тіільки на старому кладовищі м.Малина у мене декілька десятків , комплектовано , могил рідні і родичів ,які потребують догляду.
Ми, з моїм двоєріднім братом , піів-дня працювали на кладовищі і ще мабуть , прийдеться пару днів попрацювати.
Повертаючись з кладовища , я попросив передпочинку , бо є 15 роківі діабетик і серцевохзворою від народження і воно дає собі знати у 56 років , незалежно від минулої спортивої діяльності .
Присів на камінчику , підклавши сумку , відпочити . Тут підлетів алкаш УНСО Семенів , почав навколо мене бігати кричати , "ЩО алкаш не п`єш?"і ніби фотографувати на телефончик.
Я маю право підійти до любого магазину якщо мені він вигідно . сісти де я хочу , навіть випити що я хочу не порушуючи правопорядок. Хоча при мені чи білч мене навіть молока не було !
Весь Малин знає, чому ця молода людина (Олексій Семенів , згідно його автобіографії ВКонтакті – служив в «СС» , місце роботи «шибениця №4») ,через алкоголь сам так і став відповідно освіти вчителем, а став через алкогольний стан в школі і побиття директора бомжем і провокатором та аферистом.
Ясно що біля мене не було навіть пляшки пива чи чогось іншого , а коли і було законодавство менф В.Федоренку цього не забороняє
Цей п.... кричав "Визву наряд!» Хоча цей приступ нахабства , ідіотизму і самодурства був смішний .
І ця людина подавала свою кандидатуру на громадське обговорення на посаду заступника голови РДА з гуманітарки , а під час обговорення ховався на задніх рядах аби його не побачили.
Якби на випадковий свідок , то мабуть цей нахаба залився без голови , хоча приїхав з зграєю.
Я за це відповідаю !!!
Привіз його гниду , що подає себе «патріотом» разом зі зграєю колишній моср-хабарник , друга «ті тушок».
Я є корінний малинчанин. Мій прадід ( Устим Косориженко) здавав навіть у оренду один з власних будинків ,дореволюційному судді .
Крім фабричної мануфактури вся земля була нашого прадіда .. Він трімав не тільки землі , а і був власником всіх конюшень(брички) , всіх пунтків по ремонту взуття у м.Малині. і т. д.
Коли прийшли большевики , «вчителі» і «ідеологи» цієї влади ,вони знищили, спалили всю власність прадіда, вбили всіх тих, кого мали можливість вбити. Спалили садиби.
Всі діти у.Косориженка , його діти мали багатодітні сім`ї , яких малинські «большевики» в основному вбили .
Якщо взяти 11 дітей мої бабці , Мельниченко Наталки , через те що, Григорій Мельниченко, її чоловік , став колгоспним бригадиром, знищення сім`ї припинилось.
Але прийшов голодомор і забрав половину дітей .
Прийшла війна , забрала чоловіка і старшого сина!
Фабрична земля крім «Мануфактури» до жидівської» революції 1917 року, належала нашій багатодітній сім`ї не лекарів , а трударів.
Наша богобоязна , баба Наталка втратила на голодоморах 4 дітей , старшого сина чоловіка на фронті.
Я мав мжливість , маючи дві достатні вищі освіти , 9 спеціальностей десь втікти від боротьби з малинськими владнимим босяками , алезгадав про смерть мого батька , коли йому було 29 років на Кацапщині..
Босяк Семенів не розуміє , а колишній чоловік моєї куми Олег Лагнюк знає що таким і ніякими методами ні мене , ні нас не зупинити.
А ні то від помсти від власної крові вони захлинуться .
Малолітні , дешеві запроданці та ідіоти !

9.04.2015 р. Голова ГО ВО «Легіон Честі»
Василь Федоренко
Відповісти
2015.04.09 21:39 -
Наливайко (26)
0 0
То що обозинський з своїм заступником вже рух ????????????? вони ж недавно були правлячими регіоналами. Поясніть хто небуть мені.
Відповісти
2015.04.09 21:13 -
Степан Бандера (25)
0 0
Результат зборища подорнків:
Акція , я чи намагання обісрати Федоренка.
Провокатори першої лінії : вигнаний за .........з мусорні , один з організаторів тітушок , мусорний хабарник О.Степанчук та не реалізований пяниця зОСШ №3 Семенів , якого вигнали за побиття в пяному вигляді директора школи влаштували ЦИРК :
Я був свідком коли після роботина кладовищах на масових пахованнях, пенсіонара , діабетчика Василя Федоренка ця босота нгамагалась зкомпрометувати. Зграя відодових у місті жебраків ніби від "АТО (" колишній хабарник мусор і алкаш Семенів) "підлетіли до магазина "морячки" на вул.Шевченка ,між старим кладовищем і місцем проживання В.Федоренка) почали чомусь його фотографувати під час "передпочинку!" , з криками "Ти алкаш і невідветися !", фотографуючи В.Федоренка який пр сів перепочити . ні одного доказу алкоголю не було(пиво,вино,горілка).
Семенів в істеріці погрожував В.Федоренку ,та кричв " Я зараз передзвоню"

Ніхто не має право навіть Федоренку випить пива ,чи передпочити , але навівіть пива не було !
До чого ці аферюги ,фальсифікатори , які у протвагу УНА Героя України хочуть зареєструвати перед жовтневими виборами свою Босотську "партію" алкашів і нероб навіть тяжко пророкувати.
Тим паче коли за всі роки ні в ордній акції на захист Малинської ггромади ця босота не світилась!
Відповісти
2015.04.09 05:52 -
вака (22)
0 0
Якщо мене не підводить память- серед активістів і засновників РУХУ в Малині був також ГРИЩЕНКО ОЛЕКСАНДР ДМИТРОВИЧ. Чому про нього ніхто не згадує і його немає на фото серед ветеранів?
Відповісти
2015.04.09 11:14 -
Степан Бандера (23)
0 0
Не був !!! Він тоді ще комуністом був!
Відповісти
2015.04.09 16:21 -
вака (24)
0 0
С.Б.- дякую за інформацію. Знаю. що ГРИЩЕНКО поміняв в свій час не одну партію. Цікаво з ким він зараз?
Відповісти
2015.04.08 12:49 -
Степан Бандера (13)
0 0
Брехня їхня зброя ! Правда і факти - наша!
Всіх цих ригів , вітренківців,антимайдановців і кучмістів що виринули в цей час для реваншу об`єднує ненависть до Революції Гідності і до України та жадоба до зради влади , що підтверджується всією їхньою життєвою "діяльністю".
Брехня і злодійство та Іуда всередині - це є ВОНИ !
Відповісти
2015.04.08 13:00 -
Ольга Єсипчук (14)
0 -1
цікаво чим така важлива для Вас революція гідності?
Відповісти
2015.04.08 17:36 -
Степан Бандера (16)
1 0
Не для пустих лялок ! Не напрягай того чого Господь не дав !
Відповісти
2015.04.08 17:55 -
Ольга Єсипчук (18)
1 -2
А Ви старий нереалізований пердун в силу свого розуму, чи старечого маразму, херню длубаєте в клавіатурі?
Відповісти
2015.04.08 18:57 -
робер артуа (20)
2 0
Опа ! Робимо ставки!
Я ставлю на Степана (чи можливо Василя ) -що він затне за пояс сепаратистку Олю !
В кого які думки?
Відповісти
2015.04.08 22:09 -
Григорій Шитюк (21)
0 -1
спірно, за пояс не заткне, радше задавить "авторитетом". та я думаю молодь теж не ликом шита... ставлю на Олю - якщо витримає полеміку і не потрапить до Стрільчука :)
Відповісти
2015.04.07 12:12 -
Альф (5)
0 0
Фу, Ободзинський і Марценюк - рухівці... До того ж на одній посаді... Гіршого для НРУ у Малині годі й чекати...Ну вже б совісно стало б.... Але де у них совість?
Відповісти
2015.05.04 10:58 -
Юрій Смалюк (31)
0 0
Не розумію вашого здивування.Виходить якщо людина починала свою політичну кар"єру в Русі,а потім перейшла до ПР,то цьому треба дивуватись? У Ободзинського спочатку був Рух і тільки потім ПР,а не навпаки.Історію не перепишеш.Хіба він один такий? Та тисячі людей ,а можливо і десятки,сотні тисяч змінювали партії.Деякі примудрялись робити це по 5-6 разів.То до чого тут його совість? Якщо людина з тих чи інших причин змінила свої переконання,до того ж дуже давно,то навіщо її соромити безсовісністю? Більш ніж впевнений,що ви не знаєте мотивів і причин переходу Ободзинського з Руху до ПР,то яке маєте право його тут совістити?Вас послухаєш,то це пляма для людини на все життя.
Відповісти
2015.05.04 08:44 -
Наливайко (30)
0 0
Так вони просто купили ТМ "Рух", за це заплачено гроші.
Відповісти
2015.05.04 10:59 -
Юрій Смалюк (32)
0 0
Не меліть дурниць.
Відповісти
2015.04.07 11:15 -
Степан Бандера (2)
0 -1
НЄКРОЗ МІЗКІВ ,ЧЕСТІ ТА СОВІСТІ"
Ці людин мають відношення до партійної організації зареєстрованої в 1997 року , ніякого відношення до співзасновників і членів Всеукраїнської громадської організації НРУ за перебудову створену у 1990 році. Адже це їй а не прихильникам афериста Лагнюка 25 років !
Виходячи з фото та халявщиками при любій причині "погуляти" то і син Лягнюка якому у 1990 оці було лише рік (член Житомирської "Свободи") і ще один "малюк "Семенів з УНСО теж засновники ГО РО НРУ за перебудову.
Тут немає ні одного співзасновника масової в Україні у 1999 році організації.
Я розумію мотив ригів Ободзинського , Марценюка, Артемчука, ..... ,яким хоч брехнею в час люстрацій потрібно від цієї хвороби позбавитись . Але які спільні справи у Семеніва з Ободзинськими та Лагнюками ?Вибори місцеві у жовтні місяці ! Що мабуть від НРУ ?
Це раз кажу - ніяка брехня не замінить історію ГО НРУ за перебудову, історію міста та людську пам`ять . Нагадую - беззмінним головою Ро ГО був І.Стрільчук ,відповідальним секретарем О.Бірківський , заст.голови В.Олексієнко.
Гниди ! всі кому за 40 , малинчани , знають правду.
Все інше Нєкроз мізків , честі та совісті !
Відповісти
2015.04.07 13:28 -
Ірина Кримська-Лузанчук (8)
1 0
схоже на пана Федоренка)
Відповісти
2015.04.08 12:36 -
Степан Бандера (11)
0 -1
Тобі не надоїло сракою під різнокольорові ... крутити ?
Відповісти
2015.04.08 13:30 -
Ірина Кримська-Лузанчук (15)
1 0
Чоловіче, щоб розмовляти так і такими висловами з учасниками коментування, з жінками в тім числі, заявіть свою осбистість, сміливець видатний. І якщо у опонента, крім аргументів щодо "крутити" чимось, немає, то, може, це і не опонент, а крикун сварливий? Дикунство.
Відповісти
2015.04.08 17:37 -
Степан Бандера (17)
0 0
Мовчи горе ! Йди до церкви та покайся!
Відповісти
2015.04.08 18:55 -
Ірина Кримська-Лузанчук (19)
2 0
))) спочатку Бандерою козиряєте, тепер церквою. Щоб це так ненавидіти людей! Вам серед людей, якими б вони не були, завжди некомфортно. Ускрізь вороги або грішники. Нащо Ви на інших витрачаєте стільки енергії? Займіться собою - це більш вдячна і плідна праця.
Відповісти
2015.04.07 13:03 -
Valentin (7)
3 0
А ось і Фе =)
Відповісти
2015.04.07 13:02 -
Mila (6)
3 0
Гнобив всіх, хто під логінами, тролями обзивав, а тут і сам Володькою став?
Федоренко, твій жаргон і орфографію нічим не замаскуєш!
Відповісти
2015.04.08 12:41 -
Степан Бандера (12)
1 -1
Бачите як ви себе викриваєте , власну технологію. Один підпільний троль під різними "клічками" інакодумців обсирає.
Спочатку блокують тих чиї думки і позиція їх не влаштовує , а потім безкарно тони гівна на цих людей виливає.
Я бачу і цього вам замало .
У вас параноя ! У кожному світоглядовому опоненту вам "ФЕ" ввижається.
Треба , це так боятись !
Відповісти
2015.04.07 11:39 -
Григорій Шитюк (4)
2 0
подивився на фото. мені якраз за 40... за інших впевнено сказати не можу, та я пам"ятаю, що Ободзинський якраз був причетним до розбудови організації НРУ на малинщині - це очевидні речі. а те, що потім людина змінила політичні уподобання й прийшла до влади під іншими прапорами - то окрема розмова. переходити на прізвища тут не доречно.
здається сьогодні всім байдуже до ідеї, за яку віддав життя Чорновіл... люди ділять прапори і ладні горло один одному перегризти - вибори скоро. це стосується і "правих" і "лівих" :( особисто я вже не дивлюсь на прізвища, намагаюся побачити що люди роблять, а не про що говорять. "вічних революціонерів" багато, а толку від них...?
Відповісти
2015.04.07 11:31 -
Кіт Мармиза (3)
3 0
О! Це не Василь повернувся? бо такий знакомий слог
Відповісти
2015.04.07 08:21 -
Valentin (1)
1 0
А де ж Фе? І що там робив Противень, більше зайнятись нічим???- це єпархія Піковського!
Відповісти