Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

31.10.2014
Малин

Малинський округ: 100%. Наш депутат - Павло Дзюблик


Підрахунок голосів виборців в одномандатному виборчому окрузі №66 завершено. Переміг, з відривом майже в п'ять тисяч голосів - Павло Дзюблик.

Віталій Журавський та Іван Литвин очікувано посіли свої місця. Петро Рябенко, претендент на четверте місце, як передбачалось, на шостій сходинці, і неочікувані для багатьох позиції у Валерія Вариводи та Євгена Шевченка.

Так виглядає заключна десятка претендентів на роль народного обранця.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.11.02 19:50 -
Зорянка. (47)
0 0
І знову здрастуйте. Так, панове, бачу вас не можна залишити наодинці і на декілька днів. Я наівно думала, що після виборів всі "страсти" уляжуться та де ж там!!!
По перше, хочу подякувати усім, хто підтримав П.Дзюблика, бо впевнена, що ми у своєму виборі не помилились, але є одне АЛЕ-як ви бачите маннна небесна на нас не зійшла в день наступний після виборів, тому Павло Володимирович в Києві, а ми всі разом з вами тут, кожен на своєму місті, не лінимося, а працюємо задля кардинальних змін на краще у нашому житті.

По друге, з обіцяним шампанським затягнула-згодна, винувата, але поки протоколи не були опрацьовані та передані в ЦВК якось не до святкування було(самі знаєте, що витворяли конкуренти П.Дзюблика), але зараз все наче в нормі, тому готова зустрітися в приємній компанії-шампанське обіцяю-визначайтеся де і на котру годину.
Відповісти
2014.11.02 14:58 -
Лиля Петрова (45)
0 0
ok
Відповісти
2014.11.01 21:47 -
Ярослав Гашек (36)
0 0
Я згоден з вами в тому, що при нинішньому виборчому законодавстві мажоритарка є анахронізмом і джерелом постачання антиукраїнських елементів у Верховнук Раду (що показали останні вибори). Проте чому малинці, які завжди голосували на рівні Києва, не підтримали "Самопоміч" ( кияни дали цій політичній силі 21 процент голосів, а 66 округ - в три рази менше), а черговий фронт Яценюка. І це при тому, що крім говоріння уряд Яценюка не провів жодної реформи, спрямованої на покращення життя українців.
Відповісти
2014.11.02 09:56 -
А ви не знали? (40)
0 0
Ярослав, 66 округ не міг підтримати достойного кандидата від Самомомічі, бо йому, округу, потрібні були голоси за кандидата від Народного фронту. Треба Юлю повернути до прем'єрського кресла. Тому крали голоси у кожного хто йшов до парламенту від цього округу, бо ві самий великий та Яценюк це добре знає. Ще, що була вкладка голосів, або вкидка, чи як ще можна сказати закідка левих голосів у скрині, щоб нихто більше не пройшов.

Коли Юля з Яценюком та з Путіним знову почне гнути Україну на коліна, тоді, дорогенькі, не панікуйте, не жалітися, не сумуйте. А все до цього йде. Тоді усі будуть жаліти що від природи не мають можливість аналізувати та віддали свої голоси не за того кандидата, або на за ту партію.
Відповісти
2014.11.01 22:55 -
Володимир Нечипоренко (38)
1 0
якось дивно бачити "малинці" ))
Як на мене, то округ 66 зробив більш виважений вибір, щодо цієї політсили.
Вони неоправданно відібрали щось у Свободи
Вони отримали проценти за відсутність графи "проти всіх"
Вони отримали проценти просто за вдалу на сьогодні назву
Вони мають неоднозначне ставлення до самого Садового у Львові
Вони - це мер Львова. І все? Для 21% там з десяток таких фігур потрібно.
Реально ця партія важить не більше 6% - моя думка
Відповісти
2014.11.02 13:59 -
Юрій Смалюк (44)
0 0
Підтримую.Вони ще в коротких штанцях.Нехай проявлять себе у ВР,куди вони потрапили,як ніхто раніше з новачків.
Відповісти
2014.11.02 15:20 -
Володимир Нечипоренко (46)
0 0
Незаслужені відсотки - необгрунтовані сподівання.
Нинішній результат це апогей.
А далі розчарування і спад до реальних 3-4% довіри. Ситуацію може покращити (або ще й погіршити) те, що партія перепригнула - будівництво партійної вертикалі, Малинська міська, Малинська районна і т.д. по Україні... А тут і постає основна проблема, де взяти стільки політично чистих, і при цьому активних людей? Тож там з'явиться багато постатей (активних але не чистих), що будуть дескридетувати партію.
Тож партія з ефектом метелика, і це не нове для України
Відповісти
2014.11.01 22:12 -
Юрій Смалюк (37)
1 0
Важко відповідати за всіх малинчан.Але їх вибір ми бачимо в бюлетенях.З цим треба змиритись і прийняти.В тому і суть демократичного суспільства,що меншість повинна підкоритись більшості і не перешкоджати їй,а тільки критикувати і запропонувати виборцям щось краще,щоб на наступних виборах намагатись стати більшістю.А на рахунок Самопомочі,то тут все зрозуміло.Кияни хочуть,щоб у них управління було таке,як у Львові.Але від малинчан чекати шаленої підтримки об"єднанню,якому "без году неделя"було б легковажно.Подивіться ролик про вибори міського голови.Практично усім байдуже хто стане головою.Вловлюєте до чого це я? Отож і маємо такий результат Самопомочі.Все зрозуміло.Малинчанам до киян,а тим паче до львів"ян ще далеко...
Відповісти
2014.11.01 19:28 -
Ярослав Гашек (34)
0 0
На жаль, П.Дзюблик не відповідає вимогам народного депутата, які нині предявляє життя і суспільство. Разом з тим, приємно, що він переміг хамелеона Журавського, який вкотре обдурити електорат окулярами та своїми клонами. РАди перемоги над ймовірними конокурентами, він не соромився в своїй газетці облити грязюкою Литвина. Проти Пухтаєвича він не міг діяти так відкрито. Тому на повну силу використав своїх клонів, яких він виймав їз шуфляди ще на виборах 2012 року. На викуплених ще до виборів площинах длоя білбордів він розмістив інформацію Музири, який нібито представляв Блоьк Порошенка. А за день до виборів як хамелеон зайняв ці білл-борди з своєю агітацією, яка висить і нині.
Частина людей таки кипулася на уловки хамелеона, давши Журавському по округу майже 13 тис. голосів.
Відповісти
2014.11.01 20:24 -
Юрій Смалюк (35)
1 0
А хто ж тоді з тих,хто балотувався по нашому округу,на вашу думку,відповідає таким вимогам?Невже ви не розумієте,що більшість виборців таким голосуванням дали зрозуміти владі,що вони проти мажоритарки.Адже голосували не стільки за Дзюблика,якого в Малині ніхто раніше не знав,як за Народний фронт Яценюка?
Відповісти
2014.11.01 10:19 -
Юрій Смалюк (32)
0 0
І різниця по сільських дільницях без врахування районних центрів:
Волод.-Волин. +497;
Малинський + 308;
Брусилівський +202;
Черняхівський +165;
Радомишльський +150;
Коростишівський -233;
Народицький - 502
Відповісти
2014.11.01 10:12 -
Юрій Смалюк (31)
0 0
А тепер різниця по районах (міста і смт в т.ч.):
Малинський + 2602;
Радомишльський +870;
Волод.-Волин. +707;
Черняхівський +532;
Коростишівський +379;
Брусилівський +298;
Народицький - 618
Відповісти
2014.11.01 00:48 -
Юрій Смалюк (22)
0 0
А тепер подивіться на цифри без врахування сільських дільниць.У порівнянні між 1 і 2 місцем ось така різниця:
Малин +2294;
Радомишль +720;
Коростишів +612;
Черняхів +367;
Вол.-Волин. +210;
Брусилів +96;
Народичі -116;
Відповісти
2014.10.31 23:33 -
Юрій Смалюк (8)
1 0
Журавський перед виборами друкував у своїй газетці списки своїх благодійних вчинків зовсім не усвідомлюючи,що це зовсім не його прямі обов"язки,як депутата.Він повинен був запропонувати такі зміни до законів,щоб усі ці майданчики,холодильники і велосипеди для наших людей могли потрапити іншим шляхом,але не таким як буцім то допомога від багатого благодійника.Хіба депутат,який немає таких фінансових можливостей,як ,скажімо,Журавський,але який робить усе можливе для прийняття потрібних країні законів,заслуговує на менше визнання,ніж такий хлопчик-помагай? Скільки ще часу і жертв потрібно нашому народу,щоб зрозуміти це?Відверто дивує результат Журавського! Він повинен був зайняти 30,а не 2 місце! З огляду на це передбачаю,що усі намагання нової влади з такими виборцями,як ми, зійдуть нанівець...
Відповісти
2014.11.02 20:14 -
Зорянка. (48)
0 0
Скажу відверто-здивована.Колись вже писала, що "РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ" ще не зовсім пробудила у нас ту гідність і самосвідомість, які мають бути.Перемога Павла Дзюблика засвідчила, що здобути її можна без підкупу голосів-грошима чи непотрібними подарунками, бо він цього не робив.Шкода, що кошти, які витратили його конкуренти на антипіар та ін. не пішли на реальні потреби людей, якщо для можновладців вони зайві. Проте 2-га та 3-тя позиція самі знаєте кого дивує, бо виходить,ми, виборці, ще не переросли ті пережитки, з якими самі ж так яро боремося.
Відповісти
2014.10.31 23:54 -
andreyf3d (11)
0 0
з виборцями потрібно працювати, різними методами,ведь регионали не вмерли і не виїхали в братню рассею. вони серед нас .демократия завжди ділилася приблизно 60 на 40 Допустіть ,що війна дійшла до Малина ви впевнені в собі ? в сусіді який живе за 4 метровим забором?.......
Відповісти
2014.11.01 00:10 -
Юрій Смалюк (14)
0 0
Треба працювати не з виборцями,а над законами.А коли виборець побачить,відчує,що ці закони поліпшили його життя,то він сам проголосує за такого депутата.Ви думаєте чому Біл Клінтон обирався президентом США двічі? Тому що таким був успішним? Ні.Тому що ті економічні реформи,які запровадив Рональд Рейган,спрацювали тільки через 5-10 років і усі вершки народної любові і поваги зняв Клінтон...Назвіть хоч одного українського Рейгана.
Відповісти
2014.11.01 00:02 -
Юрій Смалюк (12)
0 0
Якщо війна дійде до Малина і я побачу,що мій сусід,який живе,як ви сказали,за 4-х метровим парканом,буде допомагати загарбникам,то я першим буду,хто в нього вистрілить.Але якщо,не дай Бог,таке трапиться,то тоді Путін дійсно правий-Украина не страна ,а политическое недоразумение
Відповісти
2014.11.02 09:44 -
А ви не знали? (39)
0 0
Акурат у тему. Читайте шановний:
Любі друзі, знайоме висловлення.:) Коли Яценюк приведе до політики Тимошенко, а він її веде, дуже так "акуратно" веде на місце прем'єрки... Коли ви знову зрозумієте що Україна стала плясати під думку Кремля... Тоді, а я не маю зовсім сумніву, ви зрозумієте що були не праві по відношенню до нашою рідної країни. А ви мабудь не знали, що Надя Льотчиця номер 1 у списку це проект Путін-Юля-Яценюк? Що між Путіним та Юлею вжє давно є до кінця життя домовленості? Скоріш за все не знали... Чи ви знали що скоро Порошенку та його політичній кар'єрі кінець, якого завжди йому бажала Юля, а тепер також і Яцик? А ви не знаєте чому цьому парламенту прогнозують жити півроку або рік? Що через певний час буде контр-революція, і знову будуть жертви майдану? Не знаєте... А що ви взагалі знаєте?


Спочатку Дзюблик з Яценюком злили Пухтаєвича, а потім і Журавського, відібравши у нього голоси для Дзюблика. Та не просто голосами виборців, а бумажними бюлетнями. Зібравши кількість за Журавського та поклавши у коробцю до Дзюблика. Та ви шо? А чи є докази? Є! Та скоро їх усі побачать на відео. Яке ви Юрій так чекаєте.
Відповісти
2014.11.02 13:56 -
Юрій Смалюк (43)
0 0
По перше, хто тобі сказав,що я чекаю на якесь відео? Щось мені здається,що ти є черговим анонімом,який несе повну ахінею,один з тих противсіхів,чи з тих,що не пройшли у ВР і розпилює тут свої образи на всіх і вся,на весь світ.
Відповісти
2014.11.02 10:31 -
Григорій Шитюк (42)
1 0
це вже повинно мати якісь розумні межі... принаймні впмсуватися у здоровий глузд. або викладайте свої сенсаційні відеодокази, або зав"язуйта з галюцигенами. "злили Пухтаєвича, а потім і Журавського" - ця риторика вже набридла, люди проголосували здебільшого проти Журавського, невже так важко це зрозуміти? попри чудову роботу команди, Журавський програв ці вибори - програв, крапка.
Відповісти
2014.11.02 10:11 -
А ви не знали? (41)
0 -1
Теж саме пройшло з Литвином. Кому потрібен у 66 округу Литвин? Але йому голосів підкинули теж, і все за домовленістю з батьком. Да, про батька мало хто знає у місцевих молодих виборцях, але дуже добре знають старшого та про його делішкі з паном Пилипишеном у Києві.
Та я не про це. За здалегідь всі про все домовилися. І про викрадені голоси у Садового з Самопомічю, і у Журавського з його технічними кандидатами и частково у самого Вариводи, тільки щоб до влади прийшов Дзюблик. А за ним і Юля-сруля, а з нею і знову Пупкін-срулькін.
Відповісти
2014.11.01 00:11 -
andreyf3d (15)
0 -1
не бог тепер рішае ,а одна людина, можете скільки хочете молитися і скільки забажаете свічок ставити
Відповісти
2014.11.01 00:49 -
Григорій Шитюк (23)
0 0
ось до тих, хто ставить себе вище Бога і приходить війна, чума та повний занепад. невже тисячоліття так нічому і не навчили людей? :(
Відповісти
2014.11.01 00:15 -
Юрій Смалюк (17)
0 0
Так,згоден.Але що це змініє?
Відповісти
2014.11.01 00:25 -
andreyf3d (19)
0 0
я агностік, аналізуйте дії релігії
Відповісти
2014.11.01 00:52 -
Юрій Смалюк (24)
0 0
Хіба тут коректно розвивати цю тему? Ми так далеко можемо зайти.
Відповісти
2014.11.01 00:07 -
andreyf3d (13)
0 0
ось бачте Ви вже тепер не впевнені, для чого війна? а якщо сусід перший вистрелить?
Відповісти
2014.11.01 00:14 -
Юрій Смалюк (16)
0 0
Чому не впевнений?У чому?Хіба має значення хто вистрілить першим? Якщо це станеться,то Путін правий.А ви знаєте для чого війна?
Відповісти
2014.11.01 00:22 -
andreyf3d (18)
0 0
я розумію по своему , розтлумачте мені свое бачення,
як би їх не назвать гітлер, сталін,путін це геніальні люди, дайте мені 85 % розуміння Вашого бачення війни
наприклад в Малині і Донецьку
Відповісти
2014.11.01 00:40 -
Юрій Смалюк (21)
0 0
Ця їх геніальність принесла мільйони смертей.А війна вона всюди однакова-і в Донецьку,і в Берліні...У вас не буде можливості за мене голосувати,бо я не збираюсь нікуди балотуватись.Може я колись за вас проголосую?
Відповісти
2014.11.01 00:26 -
andreyf3d (20)
0 0
і я з радістю віддам свій голос за Вас через 5 років
Відповісти
2014.10.31 23:00 -
andreyf3d (4)
0 0
5 10 ПОДОБАЕТЬСЯ МЕНІ
Відповісти
2014.11.01 00:59 -
Юрій Смалюк (28)
1 0
Вам подобається сама ідея 5.10 ,чи ви впевнені в її життєздатності? Мені також колись подобались казочки діда Панаса і баби Орини...
Відповісти
2014.10.31 23:09 -
Юрій Смалюк (5)
0 0
Мені теж подобається.Але комуністична ідея мені подобається не менше.В якій країні запроваджена така система оподаткування? Є приклади в реальному житті,чи це просто піар і фікція? Якщо це спрацььовує,як каже Балашов,то де приклади?
Відповісти
2014.10.31 23:31 -
andreyf3d (7)
0 0
все нове дуже тяжко для розуміння, я не розумію путіна, голосував за жиріка 2рази, розумів що ,не бути йому презиком, зате смішний був комік
давайте полімізувати,-цитата леся подервянского
дивіться ютюб,слухайте, я стараюсь
у мене тітка 82роки ,каже "я комуняка-вішай"
я атеист и слава богу не вірю в загробний мир
Відповісти
2014.11.01 00:56 -
Юрій Смалюк (26)
0 0
Ну якщо ви не розумієте Путіна і його блазня Жириновського,то нам важко буде далі дискутувати.До цих пір вже більшість людей на Землі Путіна зрозуміли...
Відповісти
2014.10.31 22:48 -
Григорій Шитюк (3)
0 -2
так... а де ця молода чарівна леді, яка шампанське обіцяла? :)))
Відповісти
2014.10.31 23:46 -
Малинський (10)
2 -1
Гречки не дали, так захотів шампанського нашаріка? Не уйди в запой від горя
Відповісти
2014.11.01 00:54 -
Григорій Шитюк (25)
0 -1
який "запой", від якого "горя"...? було б ліпше, якби кожен дивився за собою...
Відповісти
2014.10.31 23:35 -
Юрій Смалюк (9)
1 -1
Гриша,не перекручуй-шампанське пропонував саме ти...
Відповісти
2014.11.01 00:58 -
Григорій Шитюк (27)
0 0
я сказав що згоден, і візьму іще й пляшку з собою... :) шукай тему та перечитуй коменти.
добре хлопці, якщо так - завтра їй подзвоню і домовлюсь без вас! :)))
Відповісти
2014.11.01 01:46 -
Юрій Смалюк (30)
1 0
2014.10.23 00:18 -
Григорій Шитюк

"Yes, Yes, Yes! підтримую. фіг з ними, виборами... :) беремо ящик шампанського і поспілкуємося в обстановці вільній від умовностей, в Малині знайдеться де посидіти... :)))"

Гриша,це твій комент 23 жовтня.То хто пропонував шампанське і в яких об"ємах?
Відповісти
2014.11.01 13:31 -
Григорій Шитюк (33)
0 0
Юра, все правильно, ніхто й не відмовляється від своїх слів. та на кагало дописувачів - що дві пяшки шампанського, потрібно мінімум ящик брати! :)))
а раніше красуня писала що ставить пляшку шампанського, якщо переможе Дзюблик... я підтримав, і сказав шо іще й з собою принесу коли будемо святкувати.
Відповісти
2014.10.31 19:18 -
івальді (2)
1 0
надіюся ,що Павло стане дійсно народним і не забуде Малин який дав йому найбільшу кількфсть голосів. Втаю всю його молоду малинську команду.
Відповісти
2014.10.31 23:18 -
Юрій Смалюк (6)
1 0
Не будьте такими простодушними.Хто буде пам"ятати про Малин? Для чого? Кому це вже буде потрібно за нової виборчої системи з відкритими списками? Забудьте не тільки про Дзюблика,а й взагалі про мажоритарку.Це вже пройдений вимушений етап еволюційного розвитку країни.Чому депутат повинен якимось чином опікуватись проблемами регіону? Це прерогатива місцевих депутатів.Він же НАРОДНИЙ депутат,який повинен займатись законотворчістю для всієї КРАЇНИ,а не дбати про дитячі майданчики в своєму окрузі.Яка хибна думка!!! Це просто божевілля як думають люди!!!! Це просто якийсь жах!!! Та подумайте хоч раз мізками,а не іншими частинами тіла над тим,чим повинен займатись НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ????!!!!! Нема слів....
Відповісти
2014.11.01 01:05 -
Григорій Шитюк (29)
2 0
згоден, завжди притримувався такої думки. ми самі спотворили державну систему представлення наших інтересів, а тепер перед кожними виборами чекаємо гречки чи пластикових вікон від чергового дядечка-товстосума. переміни треба починати з себе.
а для того аби відстоювати інтереси міста/району ми обираємо депутатів облради, вони повинні пам"ятати про Малин.
Відповісти
2014.10.31 11:11 -
Малинський (1)
1 0
Вітаю переможця і виборців!
Відповісти