Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

15.10.2014
Малин

Малинський округ: Скасовано реєстрацію Михайла Пухтаєвича


Центрвиборчком почав публікувати постанови про скасування реєстрації кандидатів у мажоритарних округах Житомирської області.

Станом на 14.20 15 жовтня на сайті ЦВК є постанови про скасування реєстрації чотирьох мажоритарників по Житомирській області. Відповідні постанови були прийняті Центрвиборчкомом 14 жовтня.

округ №63 (Бердичів) – скасовано реєстрацію Сергія Гринчука (заява партії ВО «Батьківщина»);

округ №64 (Коростень) – скасовано реєстрацію Андрія Озерчука (заява партії «Народний фронт»);

округ №66 (Малин) – скасовано реєстрацію Михайла Пухтаєвича (заява партії «Блок Петра Порошенка»);

округ №67 (Чуднів) – скасовано реєстрацію Дмитра Дорофєєва (заява кандидата).

Нагадаємо, вибори до Верховної Ради відбудуться 26 жовтня, кандидати та партії могли подати заяви про скасування реєстрації не пізніш як за дванадцять днів до дня голосування, тобто до 13 жовтня включно.

Джерело: Житомир.info

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.10.18 10:11 -
Кіт Мармиза (27)
1 0
От скажіть мені, тупому коту, порошенківці продали Журавському мажоритарку? Вже й дурний знає що Музира то Журива, а сьогодні СРАННЯ ( і в прямому і в переносному) глядь!!! весь Малин в бігмордах про єдиного кандидата від блока Порошенка!!! В таких собі Музирах...
І от шо я думаю, за таке дають по шапці, а якшо не дають то додумаємо самі...
БПП - я єво слєпіла із таго што била, а патом што била, то і палучила...
Відповісти
2014.10.18 00:33 -
Зорянка. (23)
0 0
Читайте уважно http://censor.net.ua/video_news/306998/chtoby_ne_dopu..
Пухтаєвича зняли з перегонів в підтримку лідера даних перегонів - Павла Дзюблика.
Відповісти
2014.10.18 21:44 -
Юрій Малашевич (30)
0 0
Пухтаєвича просто і банально кинули, в таких випадках спочатку мають переговорити між собою самі мажоритарники , а потім лиш на вищому рівні приймається рішення, бо я сумніваюсь що виборці що мали голосувати за Михайла всі проголосують за Пашу.
Відповісти
2014.10.18 22:48 -
Кіт Мармиза (31)
0 0
Ой, та шо вони там за день могли поговорить? Тяпнули із-за уха баш на баш, всє в шокє, дехто в шопє, але не в шеколаді.
Відповісти
2014.10.18 00:45 -
Юрій Смалюк (24)
0 0
Хто сказав,що Дзюблика? А чому не Рябенка?
Відповісти
2014.10.18 10:13 -
Кіт Мармиза (28)
0 0
і такі да! Чого не Рябенко? Шоч який неякий а малинський. Та ще й на минулих виборах придивлявся
Відповісти
2014.10.18 09:23 -
Григорій Шитюк (26)
0 0
Юра, перш за все, у штабах мабуть знають розклади і володіють реальними рейтингами... тут вже не прізвища є гравцями, а політичні сили. на цих перегонах Дзюблику втрачати нічого, а для Журавського це вже квиток на пенсію.
ось таку картинку маємо за тиждень до виборів...
Відповісти
2014.10.18 10:16 -
Кіт Мармиза (29)
0 0
Ой, Гріша, не возвєлічуй ті штаби! Мені здається шо вони от тих знаній наоборот ... ну через ж.. все.
Відповісти
2014.10.18 02:03 -
Зорянка. (25)
0 0
Якщо вже й об"єднуватися задля перемоги єдиного кандидата від всіх демократичних сил, то за гідного з РЕАЛЬНИМИ шансами перемогти.
Відповісти
2014.10.16 10:57 -
Matviy (6)
1 -1
А може Порошенко зрозумів, що Пухтаєвич пов`язан з криміналомі зняв його?
Відповісти
2014.10.16 18:11 -
Українець (9)
2 0
От скажіть будь ласка з яким криміналом він пов'язаний, та надайте хоча б один, хочаб якийсь доказ?!
Просто ляпнути щось може кожен, чи не так?
Відповісти
2014.10.16 18:20 -
Matviy (10)
1 0
А чого ви так нервуєте? Почитавши ваші коментарі, в де-яких ви відкрито звинувачуєте в тому, що коментатор отримує кошти за свій коментар, а ви часом не отримуєте? Якось дуже близько до серця приймаєте всю цю ситуацію
Відповісти
2014.10.17 00:15 -
робер артуа (17)
0 0
Ви хто -?нова шістка журавського???
Відповісти
2014.10.16 19:37 -
Українець (12)
0 0
А Ви що бачите стан моєї душі? я абсолютно спокійний, а от Ви так і не змогли відповісти на питання=) Ви знаєте не всім на світі потрібні тільки гроші=)
Відповісти
2014.10.16 19:00 -
Григорій Шитюк (11)
0 0
безпідставні звинувачення не красять коментатора... якщо це навіть пропущення з Вашого боку - тоді на чому воно грунтується? такі речі потрібно хоч якось аргументувати... "сказав А - кажи Б"!
Відповісти
2014.10.16 10:23 -
Українець (4)
1 0
Leyla, скажи, а після того як кандидата зняли тобі продовжують платити за коментарі?=)
Відповісти
2014.10.16 12:01 -
leyla (7)
0 -1
Что ты имеешь ввиду?
Відповісти
2014.10.16 18:09 -
Українець (8)
1 0
Ну от якщо посудити логічно то з усіх коментарів Лейли можна побачити одну закономірність, це коментування тільки політичних статей, та абсолютно безпідставні звинувачення на адресу Пухтаєвича, згадуючи ту маячню про наркотрафік або інші звинувачення які базуються на абсолютно пустому місці то чесно кажучи робиться бридко від того як люди опускаються аби карбованець дали =(
Чи може шановна Лейла може надати хоч якісь докази своїм словам, щоб не бути голословною?!
Відповісти
2014.10.16 19:51 -
leyla (13)
0 -1
А что ты хочешь сказать что все что о нем говорила не правда?
Відповісти
2014.10.17 11:39 -
Українець (21)
0 0
Ви знаєте шановна, я людина раціональна, тому не можу будь яку інформацію розцінювати без якихось фактів.
От скажіть, приємно вам було коли я писав, що вам платять кошти за коментарі? Я думаю що ні!
Я так написав, щоб ви побачили саму суть безпідставних звинувачень.
А ще я можу просто ляпнути що ви пані Лейло торгуєте зброєю і людьми, а от ви в свою чергу докажіть протилежне.
Тому пропоную просто мати якусь людську гідність і завжди відповідати перед своєю совістю, за свої слова та дії.
Прошу вибаченя якщо когось чимось образив.
Відповісти
2014.10.17 09:57 -
Григорій Шитюк (20)
0 0
в-Вау, говорить на выборах правду как-то по-меньшей мере смешно! :)
уж если на то пошло: а о своём кандидате Вы пишете только правду...? тогда почему большая часть правды - тайна под семью замками, которую Вы же (команда) тщательнейшим образом скрываете и стараетесь опровергнуть??? :))))))))))))))))))))

PS: моё ИМХО - не стоит в таком случае лить грязь на оппонентов.
Відповісти
2014.10.16 10:42 -
Григорій Шитюк (5)
0 0
вообще-то, для некоторых - это часть работы, и по-сути в этом нет ничего плохого. тут уж извини. кто на что учился. так что обвинять человека в том, что он принимает участие в обсуждениях, пишет комментарии - как минимум не корректно. если не согласен - опровергни, разоблачи... парируй оппонента красиво! :)
Відповісти
2014.10.16 21:16 -
Юрій Смалюк (15)
0 0
Підскажи -чому не завантажується аватарка?
Відповісти
2014.10.17 08:45 -
ІнфоМалин (18)
0 0
Для додавання аватару потрібно виконати три пункти
1. ВИБРАТИ - вибираєте зображення на комп'ютері
2. ЗАВАНТАЖИТИ - вибране зображення завантажується на сайт
3. ЗБЕРЕГТИ ЗМІНИ - публікуєте аватар (при цьому може запросити підтвердження паролю)
Часта помилка невиконання пункту 2. Також проблемою може стати великий розмір зображення.
Якщо ви виконуєте все вірно, але результату нема, то спробуйте це з іншого браузер (бажано з Файрфокс)
Відповісти
2014.10.16 21:14 -
Юрій Смалюк (14)
0 0
Якщо слідувати ,Гриша,твоїй логіці,то людина,яка закривала дверці в газовій камері Освенціма,також виконувала "своєю роботу"-хто на що вчився? Вибач,можливо це не зовсім вдале порівняння,але...Я розумію,що демократія,свобода слова,усім рівні права і т.ін.Можна брати участь у обговореннях,але якщо явно проглядуються замовлені коментарі,то у інших учасників обговорення виникають резонні і багато в чому небезпідставні зауваження.Тому раджу тобі не бути третейським суддею в намаганні помирити всіх і вся на цьому сайті.Нехай пишуть,що хочуть.Не переймайся так.Пиши конкретно ,що думаєш ти-це в тебе гарно виходить...
Відповісти
2014.10.17 09:47 -
Григорій Шитюк (19)
0 0
Юра, зовсім невдале порівняння з Освінціумом... там не було різниці на що ти вчився - "людина, яка закривала дверці в газовій камері" робила це радше ситуативно, тому що перш за все, сама не хотіла опинитися по ту сторону дверей. у нас сьогодні дещо інша картинка: сотні негідників рекамують свої партіі та кандидатів, хтось робить це більш професійно, хтось по-аматорськи. але це - добровільний крок, просто люди що заробляють на передвиборчих кампаніях не хочуть йти підмітати вулиці.
хоча, як на мене - у двірника більш чесний заробіток, здираєш остогідлі морди з стовпів та парканів, метеш собі опале листячко, і людям після виборів не соромно в очі дивитися... :)
Відповісти
2014.10.16 01:42 -
leyla (2)
1 -3
Та все равно он был бы техническим кандидатом
Відповісти
2014.10.16 09:08 -
Григорій Шитюк (3)
1 0
чьим...? :) этот "чувак", один отдельно взятый перебил по рейтингу всех технических, типа Музыры...
Відповісти
2014.10.17 15:39 -
leyla (22)
0 0
ну да их там много - технических
Відповісти
2014.10.15 20:46 -
Filon (1)
1 -1
нуууу, тепер Журавський виграє без вариіантів!
Відповісти
2014.10.18 22:55 -
Наливайко (32)
0 0
що журавський - гавно, що дзюблик довіри не викликає
Відповісти
2014.10.17 00:13 -
робер артуа (16)
2 0
Хіба що на змаганні жеків, по найшвидчому подоланню перешкоди ,в мусорному баці!!!
Відповісти