Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

28.09.2014
Малин

Малинський округ: Журавському знову дісталося. Вибори по законам війни?


26 вересня стався черговий інцидент з Віталієм Журавським в селищі Нова Борова Володарськ-Волинського району.

Ось як коментує подію наш нардеп на своїй сторінці в Фейсбук

Друзі, мої невгамовні опоненти просто сказилися.

Вдруге упродовж останніх тижнів намагаються організувати моє побиття. І не набридає ж гроші марно витрачати. Вчора, наприклад, спробували зірвати мою зустріч із виборцями у селищі Нова Борова Володарсько-Волинського району. Про цей захід повідомлялось завчасно, а тому на нього завітало чимало людей. У розпал зустрічі в приміщення клубу, виламавши двері, увірвалися близько двох десятків політично стурбованих молодиків, які вчинили бійку з моїми виборцями та здійснили напад на мене.

Один з нападників вдарив старенького дідуся з паличкою так, що той впав на підлогу, інші штовхалися з жінками, а дитину пхнули ногою. Але люди не розгубилися і дали провокаторам відкоша. Зрозуміло, що ці негідники відробляли брудні гроші моїх опонентів, які не спроможні перемагати у чесній боротьбі. А тому спочатку організували моє побиття під парламентом, а тепер намагаються зривати зустрічі з виборцями.

У ЗМІ з’явилася інформація, начебто до нападу на мене причетні представники батальйону «Айдар». Сьогодні бійці цього добровольчого формування ведуть боротьбу на сході. Провокації подібного штибу не можуть бути їхнім творінням.

Скажу більше, подібні інциденти дуже цінні для російської пропаганди, яка намагається показати, що в Україні панує насильство і безкарність, що ніхто з людей не може відчувати себе у безпеці. Нахабні провокації проти мирних людей за допомогою кримінальних елементів, перевдягнених зі спортивних костюмів у камуфляж, дискредитують нашу державу.

До речі, за фактом вчорашнього інциденту міліція порушила кримінальну справу. І, будьте певні, винні будуть покарані.

Але в усій цій історії мене зачепило інше – а саме брехня, яку ці покидьки поширюють стосовного мого батька.
Мій тато – Станіслав Журавський з перших днів війни пішов на фронт. Війну пройшов простим солдатом, Перемогу застав під Берліном, на Житомирщину повернувся героєм. Я можу вибачити образи на свою адресу, але брехню на адресу членів своєї родини не пробачу ніколи.

Ось як коментують подію жителі селища

Далі ви можете побачити відео, що миттєво було розміщене в мережі інтеренет з заголовком "Журавський - спроба підкупу виборців".

Якщо Віталій Журавський персона зрозуміла і відома, то дії "бійців Айдару" ніяким чином не вписуються в рамки патріотизму.

Увага ненормативна лексика !!!

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.10.02 17:45 -
Егор (20)
0 0
Окуляри минулого разу всім дарував, наче то його дарунок громаді, а насправді то Уряд Януковича закупив у Держрезерв і вони пішли на агітацію.

Подивимось як цей громадянин цього разу без адмін ресурсу буде викручуватися! )))
Відповісти
2014.10.02 10:56 -
LifeIs (17)
1 0
Мдаааа... Бэдняжка.... Невже люди люди нарешті отямились ??? Він вашими ж купюрами, вас же й підкупає!!!
Відповісти
2014.10.01 18:32 -
Олег Антонюк (11)
0 0
Зрозуміло, що Журавського замовили. Патріотизмом тут і не пахне. От тільки хто відстьобує цій гидоті бабло. І не факт, що після таких інцидентів Журавський не пройде. Навіть ті, хто не збирався за нього голосувать, віддадуть голоси із жалості. Бо й голосувать, по суті, ні за кого. Хоч і кандидатів більше 20
Відповісти
2014.10.02 11:18 -
Григорій Шитюк (19)
0 0
"замовили" - що аж водою облили...? Шуврича в Одесі теж "замовили"?
головне що лемент аж в парламенті підняли... на Майдані скільки загинуло - одна Небесна сотня? де результати парламентського розслідування?
Відповісти
2014.10.02 10:59 -
LifeIs (18)
1 0
Очі роззуйте !!! То й побачите, що є за кого!! Ато пупа землі вже знайшли!!!
Відповісти
2014.10.01 19:54 -
Малинський (12)
0 -1
Хто віддасть? Антонюк Олег? Все з вами зрозуміло
Відповісти
2014.09.30 13:19 -
Наливайко (10)
0 0
мда, такі жуліки ще рекламу журавлу зроблять
Відповісти
2014.09.30 00:25 -
(8)
1 0
Нет, ну это явная быдлота, которая Журавскому только добавит голосов. Выборы закончатся и эти гопники пойдут шапки в переходах снимать
Відповісти
2014.10.01 21:56 -
Григорій Шитюк (16)
0 0
спорный вопрос... это маленький городок, и политическая жизнь там не столь бурная. посему, приезд депутата - это уже событие. ну, отреагировали хлопцы весьма своеобразно, насмотрелись "мультиков" про люстрацию :)
я даже готов поверить что акция эта не проплаченная...
Відповісти
2014.10.01 20:20 -
Малинський (13)
1 0
Не було тут ніколи переходів-не наземних не підземних, це ж вам не Київ! Тож і є той самий народ ("гопники")- якого так власть опустила низько і не навчила культури, якби він ("гопник") заробляв хоча б 500 доларів, то повірте зовсім би не там був. А може й справді за ідею, бо набрид вже обіцянками цяцянками-був все ж депутатом і не мало, може й справді вже хватить? Вже весь Малин скоро в бігбордах буде заклеєний-куди не глянь. Це ж скільки грошей потрачено і звідки і навіщо так впусту? Народ сильний коли єдиний-це всі розуміють, але єднати не на плакатах треба а роботою-кропіткою роботою депутата, але ж за стільки років якщо не обєднав а розєднав то хіба за місяць перед виборами обєднає?!!!
Відповісти
2014.09.29 21:10 -
Зорянка. (5)
0 0
З людської точки зору - мені Віталія Станіславовича навіть шкода. Він хоч показувався на окрузі, шелестів купюрами перед виборцями. Все-таки все має межу. Але,напевно,тепер це стосується його народного депутатства.
Відповісти
2014.09.30 10:09 -
Юрій Смалюк (9)
1 0
Йому взагалі не потрібно було йти на вибори.Все,що він міг і хотів,вже зробив раніше.Кажуть,що в одну річку двічі зайти не можна,а Журавський вперто намагається спростувати цей постулат.Згадайте його політичну кар"єру.В 1998р він потрапив у Верховну Раду,очолюючи свою ХДПУ,потім стояв поруч з Ющенком на помаранчевому майдані,за часів Януковича притулився до партії регіонів,зливши свою партію,яка йому стала непотрібною, Черновецькому.В 2012р.його реклама була в біло-синіх кольорах.Зараз вона в кольорах блоку Порошенка.Ну хто після такої його політичної еквілібристики скаже,що він не пристосуванець?Але саме сумне в тому,що саме Журавський за відсутності достойної конкуренції має великі шанси знову перемогти...І це буде величезне розчарування...
Відповісти
2014.10.01 20:25 -
Малинський (14)
1 0
Якщо розпорошувати голоси на тридцяти кандидатах-то Журавський може виграти, я так розумію що на це він і розраховує. Треба патріотичним силам підтримати 1 кандидата напротивагу йому Тоді виграш не за ним Ось така арифметика.тільки от за кого?
Відповісти
2014.10.01 21:16 -
Юрій Смалюк (15)
0 0
А це потрібно було визначати раніше всім основним політичним гравцям і тільки для того,щоб не допустити до ВР Журавського.А тепер,коли голоси будуть розпорошені приблизно порівну між кількома десятками претендентів-Журавський хоч зараз вже може відкорковувати шампанське.Як кажуть і сам не гам і комусь не дам-це про дзюбликів,рябенків та ін.Ось така казочка,малята...
Відповісти
2014.09.29 00:24 -
Valentin (4)
1 -1
Анархія! 90-ті саме в розпалі
Відповісти
2014.09.29 22:03 -
робер артуа (6)
0 0
Ау Valentin де твої друзі , чи вже їх теж перекупили кровожадні опоненти???
Відповісти
2014.09.30 00:10 -
Valentin (7)
1 0
Ау , робер артуа, зараз більшість моїх друзів напевно вже спить. Шось ти таке зморозив, що й не знаю як би ото й спитать, А ЯКІ ЩЕ ОПОНЕНТИ?)))

Стосовно Журавського, то як каже Порошенко найкраща люстрація це вибори, тому в даному випадку мені шкода його, а ці хлопці просто стадо, зовсім не патріоти. Дочитав? витри слину диванний воїн №2
Відповісти
2014.09.28 18:28 -
Малинський (3)
0 0
Голосувати за нього не буду, бо ніколи за нього й не голосував, але й таке робити-то незаконно і не демократично, я проти таких речей, мабуть не тою дорогою треба йти. Ще раз кажу думати потрібно- за кого голосувати. Але саме головне щоб підрахунок голосів був чесним і прозорим, не так як раніше робили-голосуєш за одного, а виграє зовсім інший, якаксь містика просто...
Відповісти
2014.09.28 17:35 -
Кіт Мармиза (2)
2 0
ТІ-ТУ-Ш-КІ!!!
І їм до жопи кого мочить (або для кого)
Журавський ще той Пєрєц, але ці хлопці попахують лайном ще більше
І такі да, Грішка, "маємо те, що маємо"!
Відповісти
2014.09.28 11:04 -
Григорій Шитюк (1)
0 0
ой, шановні, моє ІМХО - все це вже напевно, давно перестало вписуватись в рамки здорового глузду... ото ж, як казав Кравчук, "маємо те, що маємо"!
Відповісти