Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

20.08.2014
Малин

Микола Поліновський передав медикаменти бійцям батальйону «Січ»


17 серпня 2014 року депутат міської ради Малина свободівець Микола Поліновський передав медикаменти бійцям батальйону "Січ".

"Батальйон "Січ" укомплектований переважно свободівцями, а тому з ними маю постійний зв'язок. Хлопцям вкрай необхідні були ліки, і саме сьогодні я доставив їм сильні знеболюючі та антидепресанти. Також найблищим часом плануємо чергову передачу медикаметів бійцям батальйону", – зазначив голова районної партійної організації Микола Поліновський.

Депутат особисто закупив ліки та передав командиру батальйону "Січ" Олександру.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Свобода»

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.08.28 22:49 -
andreyf3d (8)
0 0
Слава Україні!
Відповісти
2014.08.28 14:20 -
Василь Федоренко (7)
1 0
Хтось гине , а хтось на цьому піднімає свій регіональний капітал !
Чи будуть ці "нові" політики за "старих" злодіїв кращі ! Ні !
Ці "артисти" не воювавши хочуть стати в рівень з Богданом Омельчаком , Миколою Сорокою та іншими дійсно героями , які потім залишаться в тіні .
Ці за мішок картоплі, мішок крупи чи банку гурків купують "броню" від загибелі на війні !
Була б совість , то тихенько , без піару , возили б та каялись і ставали на коліна перед героями на цій підступній , жахливій війні !
Бачив Сергія Харчука з "30"-ки , які після бігства командирів спасались кожен як міг добираючись з котла на Батьківщину. Це жах ! Тільки по 30-ки втрачено тисячи українців.
В цей час командирів-зрадників що кинули на смерть своїх підопічних не судять , а навпаки намагаються в Мирний повернути наших до тих знову зрадників під командування .
Тому без піару і офіціозу , без понтів , а спокійно без урочистостей і фотосесій потрібно відправляти допомогу не у звільнені регіони , а на фронт !
Ми всі хто вже не мобілізований за віком чи тяжкими хворобами є боржниками тих хто там в пеклі . А хто є призовного віку хай від обов`язку захисту України не ховається за "допомогою" та це показує це геройством. А ще гірше коли війна ще йде , а "фототуристи" вже піаряться на місцях колишніх бойових дій .
У Малині та районі вже є конкуруючі команди ("організації" і "волонтери") які забивають інтернет в змаганні за "геройство" що для мене є несприйнятним .
Деки "держслужбовці" ще прикриваються ніби "бронею" від мобілізації забуваючи що сотні голів різних рад навіть не воюють , а є вже героїчно загиблими .
На День Незалежності малинчани показали своє ставлення до нашої державності . З 28 тисяч було два десятки і то це тільки організатори і священник. Маємо фотодокази. Від міської влади був тільки Михайло Противень , а від районної чи РДА нікого. Вони на нього наплювали.
Нагадую День Незалежності - це державне свято встановлено законодавством 24 серпня а не раніше . Раніше то дні "гекачепистів"! Чомусь ні "Сектора" ні УНСО теж 24 серпня не бачили на горизонті " А на Донбасі у звільнених , повністю руйнованих містах люди вийшли підтримати Державу Україна , хоча це трагічне перевиховання реальними діями агресивного колись їхнього ідеального лідера імперії Зла.
Моє ставлення до цього піару і реальної байдужості до України , перезавантаження цієї злодійської системи брехунів , піарщиків і рвачів тільки негативне.
Відповісти
2014.08.28 00:28 -
Василь Федоренко (6)
1 0
"Артистів" під сльози сотень малинчан і під військовий марш проводжали ?
Мене в місті не було в понеділок .
Доречі за днів чотири я намагався напроситись "на супровід" думаючи там поїде два чоловіки , але попередив щоб без піару.
Відповіді не отримав , бо мабуть не просто це доставка вкрай необхідного , а більш показова акція з благословіннями та мітингами-проводами .
Блювати тягне !!!
Миколку вже бачили з демонстрацією його "форми одягу" пару хвилин в великому залі РДА коли приїзжав перший заступник з гуманітарки нового губернатора !
Не встигли йому запропонувати зняти блайзера щоб ми медяків за клоунаду наскидали , бо після запитання з традиційним "хі-хі" він зник!
Ось де "таланти" не вичерпані - у казнокрадів , аферистів і шостих коліс після п`ятих запасних !
Відповісти
2014.08.28 00:11 -
Василь Федоренко (5)
1 0
"Король вечірок" , борець з демократією та з борцями проти корупції , регіоАнал Журавський теж любить.
"Головний" міськрадівець який за весь час каденції не включив до сесійних питань ні разу проблеми вирішення яких вимагає громада . Громаду рахує ідіотами а себе вже вважає майбутнім головним утримувавчем малинського деребану теж шаленно любить піар.
Чому б "комісарчику" від Рудченка і інших малинських поважних ... паразитуючої на комунальних платежах "........." відрізнятись від них !
Я б цю команду що постійно футболить громаду офіційно зареєстрував "кодлом" і розвісив фейси з описами "зарплат",статків , майнової і житлової забезпеченності та аналізом "користі" для Малина вивішував на всіх Бордах Малина .
О це був би "піар".
Коли у Славянську було гаряче то піарщики туди не рвались на "прогулянку".
А тут слідом за співаками і театралами і малинські "артисти" рванули !
Для доставки грузу до мирного Слав`янська стільки "вантажників" не потрібно.
Краще б до військомату , адже вік ще мобілізаційний і чорт в середині на зовні рвется. От вони б колорадам далі чортів ?!
Гадаю що це вже список майбутніх "кандидатів" в мери і депутати.
Відповісти
2014.08.27 23:17 -
робер артуа (4)
0 0
Микола просто любить піар!
Відповісти
2014.08.22 23:53 -
Василь Федоренко (3)
0 0
Ця хвора людина сьогодні під час зустрічі заступника ЖОО з гуманітарних питань з громадськими активістами міста викликала сміх зі сторони присутніх .
Хто бачив Попандопола зі "Свадьби в в Малиновке" згадали ту комедію.
За 10 хв. до зіібрання Миколка був у цівільному , але в зал з`явився у фестивальній "камуфляжній "формі ( всі деталі форми не співпадали ні по кольору ні по встановленній формі одягу).
Запитання його про наявність в обласному бюджеті коштів для Малина з традиційним "хі-хі" нікого не здивувало. Здивувало присутніх одне , що при бюджегних злиднях Шостак і компанія не тільки забезпечує "міністерські" заробітки посередницького паразита "МалинЕнергоінвест"( в в тому числі і зарплату клоуна Поліновського) а і надалі планує не ліквідувати монстра нищення комунального господарства Малина і подальшого його фінансування в замін погашення боргів перед постачальниками газу ,електроенергії і так далі , а його ФІНАНСОВОГО УТРИМАННЯ ЗА РАХУНОК ДУТИХ ТАРИФІВ .
Після свого дурацького запитання і фотографування клоун зник з великого залу засідань РДА !
Відповісти
2014.08.20 23:05 -
Василь Федоренко (2)
0 0
Черговий вихід ....!
Відповісти
2014.08.20 22:28 -
Наливайко (1)
0 0
Поліновський, поясніть детальніше. Адже сильні знеболюючі - це наркотики, як ви могли дістати наркотики ?, це препарати суворої звітності, незаконні операції з ними тягнуть кримінальну відповідальність. Свободівці, батальйону Січ лежать в одному госпіталі ? адже боєць під дією антидепресантів може бути неадекватний. Розкажіть про це більш. Бо це схоже на піар, який направлено на безграмотних. Яким чином ви закупили такі "важкі" медпрепарати ?
Відповісти
2014.10.16 10:54 -
Люстратор (9)
0 0
Так для свободівців Малина це давно вже не проблема, вони самі ними користуються, чим і пояснюється їх неадекватність;)))
Відповісти