Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

17.12.2016
Малин

Надія Савченко - у Малині


Сьогодні, 17 грудня, народний депутат Надія Савченко відвідує Малин.

Дуже лаконічно про це повідомляється на сторінці Facebook:

Брифінг Надії Савченко відбудеться 17.12.2016р. за адресою вул.Соборна, 6а (площа біля міської ради) в м. Малин Житомирської обл. о 13 год. 00 хв.
Прес — служба.

Схоже дороги у Надії Савченко та ВО "Батьківщина" розійшлися в різні сторони. Тепер спостерігаємо політика під прапорами "Народного Руху".

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2016.12.18 18:32 -
вака (8)
0 0
Фото Савченко на фоні Ніагарського водопаду, коли це вона була в Канаді?
Відповісти
2016.12.17 18:44 -
Инкогнито (5)
0 0
один я хочу її яйцями закидати ..бити не можна жінка..чи ще є бажаючи
Відповісти
2016.12.19 09:28 -
Volvas (9)
0 0
Поясніть, за що, або - чому, будь ласка. Якщо можете, своїмі словами.
Відповісти
2016.12.18 12:07 -
(7)
0 0
Во-первых: Не сотвори себе кумира
Во-вторых: Не судите да не судимы будете
В третьих: Блаженны нищие духом
Відповісти
2016.12.17 16:52 -
Valentin (2)
0 0
Після останніх своїх "поїздок" важко сказати ху із ху?!
Думаю не все так просто.
Відповісти
2016.12.17 17:02 -
Григорій Шитюк (3)
0 0
сказала що вона сама по собі... і відповідає за себе сама.
Відповісти
2016.12.17 17:23 -
Кіт Мармиза (4)
0 0
Ага! може вона і сама за себе, але гляньте на той вінігрєт! Павлів-рухівець главний який пасеться і кормиться в Ободзінського, Ободзінський, який ..... та нє, нєєє. який регіонал, перестаньте. тихий опозіціонер.. Лагнюк як кіт на глині викручує шо й не знає де і як вмоститься, то поки рух подсунув під сідало а тут ще й Савченко сама собі на умі... чи комусь. Тут так вже замакітрено, шо хрєн розмакітриш. Піду в гуглі наберу надя-рух...
Відповісти
2016.12.19 09:32 -
Volvas (10)
0 0
И всё таки, на сколько мы политизированы! Не знаю, хорошо это или плохо. В своё время, когда боролись против титановых карьеров, наш лидер готов был говорить с любой площадки, не зависимо от цвета. Лишь бы нас услышали. А ярлыки нацепят в любом случае. Особенно доморощенные политтехнологи и т.п.
Відповісти
2016.12.17 21:24 -
Valentin (6)
0 0
ще будуть одхрещуваться від її)))
Відповісти
2016.12.17 15:06 -
dumayu (1)
0 0
По різному можна сприймати Н.Савченко, але Савченко, як провідник Руху в голові не вкладується, а породжує тільки сум*яття в душах
Відповісти
2016.12.19 09:36 -
Volvas (11)
1 0
Рух, Свобода радикалы - вы ещё верите в эти проекты? На примере выборов в Чеповичах вчера ещё раз убедился, как трудно иметь своё мнение, на сколько оно малоценно (бесценно) до тех пор, пока не совпадает с мнением основного проходимца по данному местоположению (улица, село, посёлок, городишко, город, район, область, государство и т.д.)
Відповісти
2016.12.19 10:18 -
Григорій Шитюк (12)
0 0
иметь своё мнение воистину безценно, и далеко не каждый может себе позволить такую роскошь... свободомыслие (инакомыслие) в нашем обществе не преемлимо, тебя обязательно будут пытаться загнать в стойло, втоптать в грязь - єто и есть та гадкая особенность нашего совкового менталитета.
а проходимцы (если умные) - они подхватывают что-то рациональное в массах, пиарятся на нем, манипулируя настроениями єлектората вылезают на верх, и доводят казалось бы стоящую идею до абсурда...
Відповісти