Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

17.12.2016
Малин

Надія Савченко завітала до Малина, щоб поспілкуватися з дітьми. ВІДЕО


Надія Савченко завітала до Малина на запрошення рухівців, щоб поспілкуватися з дітьми та відвідати дитяче свято, на якому зберуться діти інваліди та діти АТОшників.

Про це вона сказала особисто.

До Малина Надія Савченко прибулала разом з мамою.

"Вчіться бути счасливими. В самі непрості часи зберігайте відчуття, що счастя є..." - побажання для малинчан від політика.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2016.12.22 13:31 -
Григорій Шитюк (6)
0 0
Н.Савченко написала листа Д.Трампу, де попросила посилити санкції проти РФ
http://www.unn.com.ua/uk/news/1617389-n-savchenko-napisala-lista-d-trampu-de-poprosila-posiliti-sanktsiyi-proti-rf
Відповісти
2016.12.19 13:20 -
Volvas (2)
0 0
Всё, о чём говорит Надя, просто и понятно. Об этом же говорят многие с не атрофированными мозгами, но не для прессы, как говорится. Но меня смущает другое. Почему все эти говоруны не боятся за свою жизнь? Значит, они знают, что кто нужно знает, что они не опасны для власти и существующего строя. Вот Чорновил был опасен. Его нейтрализовали. Шеремет кому то мешал. Его устранили. А эти Лещенки, Ляшки, Тягнибоки и т.п. видно не опасны, раз безнаказано гавкают на хозяина. Проверим мои подозрения на Савченко.
Відповісти
2016.12.19 13:31 -
Григорій Шитюк (3)
0 0
у нас в Украине не такая уж плохая система власти... несведущие западные эксперты даже не могут объяснить, почему она так плохо работает. а все просто - им не понять, что у нас зачастую думают одно, говорят другое, а делают третье...
"если звезды зажигают...", ну, дальше ты понял - если Савченко в Малин привезли, значит єто кому-то надо :)
Відповісти
2016.12.19 14:31 -
Volvas (5)
0 0
До речи, твоя последняя фраза развеселила. Эту Савченко привезли, прямо как на замену тому Савченко. Игра слов ... :-)
Відповісти
2016.12.19 14:20 -
Volvas (4)
0 0
Тут я с тобою полностью погоджуюсь!
Відповісти