Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

20.03.2014
Малин

Офіційна заява Малинської міської організації УНА-УНСО


Минулого вівторка у Малин прибув голова виконавчого комітету УНА Ярослав Лагнюк разом з колегами та власною охороною. Приблизно о 12.30 на двох легкових автомобілях та «бусі» вони під’їхали до приміщення Малинської райдержадміністрації. Провели переговори та консультації з представниками Малинського осередку УНА-УНСО.

Отримали інформацію про те, що учні Малинського профтехучилища №36 та студенти Малинського лісоколеджу брали участь в акціях Антимайдану в Києві, їх відправляли на ці акції під тиском конкретних посадових осіб райдержадміністрації, які персонально відповідали перед колишньою владою за доставку тітушок на Антимайдан.

Аби перевірити інформацію, Лагнюк поїхав до лісоколеджу, але зв’язатись із директором того дня не вдалось. Зустрічі з керівниками згаданих навчальних закладів перенесли, і Ярослав Лагнюк разом з колегами поїхали в Житомир.

В обласному центрі мало не щодня стаються прецеденти нападу на приватних підприємців, хуліганства, підпали, інші протиправні дії, які населення Житомира асоціює з провокаціями правого сектору, часто з легкої подачі журналістів, які умисно дезінформують населення або ж через власну непрофесійність видають недостовірну інформацію.

Але у Малині жодних провокацій ніякого правого сектору не було.

Прес-служба Житомирської організації УНА-УНСО.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.03.25 10:52 -
Stas (38)
1 0
От люди знайшли з ким сратися - Федоренко Василь це самий жирний троль тут, він уже сто років ніде нікого не слухає й всі йому дурні, крім нього самого красеня. Не витрачайте свого часу даремно.
Відповісти
2014.03.24 17:57 -
dumayu (31)
0 0
Можливо то слухи, але кажуть що директор технікуму написав заяву на звільнення. Але чому тоді Марценюк седить на свойому місці? І друге. А якщо директор не винен, а до нього на бусі та ще й на двох легковиках бригада завалила? Тут і праведник може не витримати.
Де підтверджені факти?
Відповісти
2014.03.24 22:28 -
Олексій Семенів (33)
0 0
Є люди які були заслані для розвідки на антимайдан. Вони бачили там всіх малинських і "тітушок" і просто студентів яких відправляли за сприяння тодішньої влади.
Відповісти
2014.03.25 00:03 -
Кіт Мармиза (34)
0 0
А що змінилось крім відставки Стел ьмаха та Ободзинського? Ні-чо-го!!! То це вони главниє злодєї?
А!!! Ще там мутні хлопчики засіли в міськраді! Рєволюсьйон!!!
Кого вважати новою владою?
Відповісти
2014.03.25 08:45 -
Робин_Гуд (36)
0 0
За нинішніх обставин Революсьйон і "нова влада" це гурт хлопчиків із місць позбавлення волі
Відповісти
2014.03.25 08:20 -
qwin (35)
0 0
кіт ти неправ, главний злодей у малині був лленін, його зняли і прийшла весна, стало добре жити. оце тобі й революсьйон увесь. а при чом тут ободзинський і стельмах? один продовжує займатись своїм бізнесом в стрипклубі, а інший пішов спокійно на пенсію, отримавши 10 окладів за моральний ущерб.
кого вважати новою владою...ммм... напевно бога, бо бачиш - у центрі на пєдесталі стоїть антена, схоже вона привлєкає небесні сили у малин із альфа центаври.
Відповісти
2014.03.24 21:14 -
Робин_Гуд (32)
0 0
Оце Вам "нова влада"!
Відповісти
2014.03.21 18:32 -
Петро Філоненко (10)
0 0
Я думав, що Федоренко є просто ідіотом - тупим ідіотом, а ти виявляється що він є рідкісним мерзотником!!!

Будь яка ідея національного відродження, справедливості, рівноправ’я, якщо вона озвучена такими тваринами як Фе, відразу ж стає скомпроментованою.

Найбільшим лихом для держави, народу стане те, коли Федоренко-Шарикови й насправді дорвуться до влади.
Відповісти
2014.03.23 20:59 -
Adik (27)
0 0
Федоренко это имбицыл. Он провокатор там где он лиш роскол.
Відповісти
2014.03.23 22:04 -
Петро Філоненко (30)
0 0
Не розумію, як з такими недоумками хтось може вести справу? Не знаю які там у нього заслуги в минулому, бо я ще тоді був, як говориться, "малєнькій і глуп і не відал такіх большіх как ФЕ", але те що сьогодні ФЕ становить загрозу суспільству то це факт.
Відповісти
2014.03.21 20:00 -
антиХам (12)
0 0
Петре, спокійніше, а то будеш як Фе.
Тут в обговореннях і одного ХАМЛА вистачає.
Відповісти
2014.03.21 18:35 -
Василь Федоренко (11)
0 0
Комісаре слину подотри , бо сказ перейде на інших !
Відповісти
2014.03.23 21:00 -
Adik (28)
0 0
Это уже у тебя слюна течетот болезни Паркинсона.
Відповісти
2014.03.23 21:53 -
Василь Федоренко (29)
0 0
Адік чи не пора в адік ?
Відповісти
2014.03.21 20:03 -
антиХам (13)
0 0
Васьок, свободолюбивий ти наш, давай пожестче з цим провокатором. Ти ж у нас першість по хамству тримаєш, а тут бач Петро в конкуренти тобі набиваються.
Відповісти
2014.03.21 21:53 -
Василь Федоренко (15)
0 0
У мене з антиХамом різне бачення хамства і більшість адекватних , патріотичних малинчан мають спільне зі мною бачення .
Брехня і маячня проти мене - це вже найперше хамство , провокації ,образи , слюнокидання - теж хамство , принцип "ти винний тільки у тому що я тебе хочу з`їсти!"- теж хамство і т.д.
Тому ми з вами на різних протилежних лініях фронту у війні між правдою, добром і злом та підлістю !
Відповісти
2014.03.21 22:51 -
антиХам (17)
0 0
Що трапилося? Нарешті Ви спромоглися висловитися у невластивій Вам манері. Так чемно й послідовно, що можна було б і подискутувати з Вами щодо теми.
Але поки що немає бажання. Подивимося, як будете далі розмовляти з людьми. Або це будуть предметні діалоги, або... (боюся навіть і висловитися, щоби не зіпсувати ідилії).

Шануйтеся Василю Михайловичу - і патріотичні малинчани Вас обов’язково підтримають.
Відповісти
2014.03.20 23:09 -
Василь Федоренко (1)
0 0
Ваші дії і були провокацією !
Хватає Криму і східних областей .
До чого Ярославе твоє маскі шоу ?
Налякати дітей СПТУ і технікума чи Малина - дійсно треба мати велику "мужність" .
У нас один тут в солдатській касці вже ходив по місту після загибелі Небесної Сотні і кричав про свої висосані з пальця подвиги та власного сина .
Це ж не в Криму ! Я розумію , що ви надієтесь що тут у себе на "батьківщині" ніхто по соплям не дасть !
Чи ви самі самі , бо менти не чіпають бо завжди спали і хабарі брали .
ТВи помиляєтесь ! Бо ми пару чоловік візмемо в руки те що потрібно , або на візьмено і твою махновщину і кримінал припинемо .
Ти мене знаєш !
Або ви займаєтесь перезавантаженням влади і люстрацією , або ваши цирки закончаться криміналом . Зрозумій якщо адекват.
Босота під любим соусом є босота ! Це не політика і не порядок , а навпаки диверсії в українському тилу на користь агресора !
Відповісти
2014.03.21 15:22 -
Олексій Семенів (8)
0 0
Займайтеся краще люстраційними списками. Може якусь вчительку виженете з роботи.
Відповісти
2014.03.21 17:39 -
Василь Федоренко (9)
0 0
Семенів , як ти попав у праву партію , якщо вона дійсно партія а не босота ?
Так як ті що були в НРУ , потім у Рудченка , у Дідківського М.П., у Н. Вітренко , а потім опс !
Ну навіть на смішно з твоїх закидів . займись справами або лікуйся і не відволікай тих хто щось робить , а не бігає з пнєвматами у "маскарадних" масках вже за межами лікувальних закладів.
Відповісти
2014.03.22 22:38 -
Олексій Семенів (19)
1 0
Ви вже показали себе. Коли підісрали НРУ виставивши свою кандидатуру на мера. Ви завжди були провокатором і брехуном. Поки був майдан вас ніде ніхто не бачив. А тепер Ви себе героєм робите.
Відповісти
2014.03.23 12:04 -
Василь Федоренко (22)
0 0
І щодо синок моєї особистої присутності на майдані .
Члену місцевого штабу спротиву потрібно не сторожувати там намети , а організовувати на території дії Штабу, заходи, що ми на відміну від тебе і робили.
Мої свободівці туди постійно їздили хто частіше , хто рідше.
До 19 грудня і я їздив , потім - рвана рана , відірвана литка , лікарня , четвертий місяць як рана повністю не зажила і ще значний кусок з відмерлим мясом не відпав. Але я по місту кульгаючи , не дивлячись на біль , і на відміну від тебе приймаю участь у революційних заходах.
Ви , цинічні , самозакохані , брехливі і зовсім зелені політичні інтригани які навіть нехтують тим що з членів партій в Києві і за межами під час революції загинуло найбільше свободівців.
І будуть гинути бо не маскаради влаштовуємо і б`ємо себе в груди займаючись рейдерством ,грабунками , мародерством і безпрєдєлом , а намагаємось змінити систему , перезавантажити владу і та витягти українців з цієї життєвої небезпеки і корупційного болота.
Відповісти
2014.03.23 20:55 -
Олексій Семенів (25)
0 0
Наслуханий про вашу роботу. Наорганізовували. Аж сльози набігли. Дякую пане Фе за щасливе дитинство і юність.
Відповісти
2014.03.25 09:26 -
Василь Федоренко (37)
0 0
Ти не наслуханий а гнида і не тобі судити про суспільно-корисну мою 34-річну справу , а це 8000 дітей . Звісно що ледарі , "хатні діти" такі як ти ілюзіаністи у мене пробували не більше місяця.
Якби це дітям і їх батькам було не потрібно то більше 8000 дітей у мене б не було і результатів не було б. А від кого ти наслуханий , то того гниду всі клубівці знають і ніколи тому підлоті якому менше років ніж клубу і язик у бородавках брехні руки не подадуть .
Сам ти виний що зацепив те чого ти і мизинця не вартий .
Зроби в житті вагомі не за державні кошти справи а потім у когось тикай своїм пальчиком.
Щодо люстраційного списку:
Вчора в РДА,міській і районній раді я зареєстрував запит -звернення на отримання інформації по ймовірним кандидатам для люстрації та контролю за їх намаганнями бути при виконавчій , державній владі чи туди потрапити (це керівники відділів ,управлінь, правоохоронних ,контролюючих органів , депутати від антидержавних, антиукраїнських політсил). Всіх покищо 123 чоловіки.
Щодо світи :
Як би ти не скиглив про заслужених ленінців , я особисто буду вимагати омоложення освіти , а не коли випускницю з червоним педагогічним дипломом з 6-ти іноземними мовами без хабаря ні в міськВно , ні в райВно шкільним вчителем не взяли . Влаштувалась аж в Черкасах.
Майже три роки боровся з поборами у школах , з порушенням Закону Про благодіництво ,привласнення мільйонів гривень за роки грабунку батьків . Маса звернень ,заяв пр злочин грузом лежать в міськраді , міліції і прокуратури , директори з своїми "підліглими хапунами" на мене брехню ,образи , зуби точили , але вже побори поки що припинились.
Щоб не було поки на мої дії реагують агресивно ,підло і брехливо - я знаю що йду правильним курсом.
Собаки гавкають а новий караван всетаки йде !
Відповісти
2014.03.23 11:46 -
Василь Федоренко (21)
0 0
Це політичний труп - НРУ , яким воно стало після загибелі Вячеслава Чорновола , почало скакати з Блоку в Блоку , з списку у список , а на місцях ні на слуху , ні запаху , ні воні.
Це зараз позлазять з печей і як дехто будуть офіційно себе заявляти єдиними народними революціонерами і найрозумнішими "діячами".
Вони давно зрадили той український фронт проти комуняк , де колись були.
Навіть коли болвана Леніна зкидали я їхніх керівників чи активістів не бачив !
Ви хоч провокуєте,брешете і обсираєте ті діючі опозиційні сили які є постійно у процесі боротьби , а у них у Наівному Русі Убогих і не сміливих навіть на це немає ні смиливості , ні бажання , ні сили !
Відповісти
2014.03.23 11:35 -
Василь Федоренко (20)
0 0
Перед майданом ми ( Я , Литвиненко ,Дмитренко , ветерани,інші ) створили координаційну раду - тебе і твоїх "братчиків" там не було і ні одної акції чи заходи (збір підписів по зняттю ЧЗ чи МРТМО) не було з вами проведено ( ви в норах сиділи) , так само і з листопада коли ми створили місцевий Штаб спротиву і проводили величезну кількість заходів ,не тільки присутністю на Майдані а і збором коштів , речей, дров , тощо - вас теж там не було , В Малинському ВО "Євромайдан" - вас теж не було , Немає і в Громадській раді чи люстраційному комітеті .
Ви працювати і боротись не хочете - тільки клоунади піарюючись влаштовуєте , масках лякаючи котів і собак та брехати вмієте на тих хто реально опозиційно діє.
Щодо НРУ , то де він ?
Якщо на мери хтось ліз з НРУ колись , це не означає що я від УКРП і від КУНу не повинен був бути кандидатом . Мені Степан Хмара і сама Слава Стецько особисто запропонували , Слава безкоштовно надрукувала за моїми зразками 10 тисяч листівок і Малин зрозумів що в Україні є на тільки комуністи і ліберасти (НРУ і подібні) а і праві націоналістичні сили.
У мене навіть було 1800 голосів при трьох тисячах вкрадених і суди барикадувались від мене , свідків ,голів ,заступників і членів ДВК аби покрити злочин.
І казки синку не розказуй бо ще й задницю тоді не підтерав.
Вся твоя активність проявилась один разочок зафіксувавши безпредєл у лісгоспі , то ми ще рік назад зібрали і фото і відео - факти злочину , але прокуратура кришує.
Чекаємо коли передадуть ліси під інше міністерство і проведуть дійсну люстраційну кадрову ротацію.
Ваші дитячі ігри навіть не варті часу щоб про них хоч щось писати.
Відповісти
2014.03.23 20:58 -
Adik (26)
0 0
Ах, ты старый врунишка. Ты ведь дома сидел покусаный собакой и водку хуярил. Да Полиновского дерьмом обливал. Малявы катал на внутрипартийный суд на своих. Крыса галимая ты. Иди дальше голову набивай об доски старый маразматик.
Відповісти
2014.03.26 07:54 -
Василь Федоренко (39)
0 0
Я не породи поліновського ! Це ви його заслуги свідомо мені переписуєте і всі малинські свободівці і не тільки це знають .

За моє життя (малинчани про це знають) на мене було 4 замахи. Спочатку КДБ, потім СБушники разом представниками "землятсва".
Ким я покусаний не ваша справа , підлота! Це моя собака і вас він (бультерьєр Бумер) просто точно насмерть загриз би за запах вашої гнилі !
Спитайте у Литвиненка чи я чим займався чи "водку х...".
Брехня набридла !
Відповісти
2014.03.26 08:53 -
Volvas (41)
0 0
Федоренко, про якие замахи ты верзеш. Захотели бы убрать, убрали бы. Даже такого как Саша Белый, пуля нашла. Царство ему небесное. Слава героям.
Відповісти
2014.03.26 08:40 -
Василь Федоренко (40)
0 0
Я як дехто з "караваями" і маячнею на мене за губернатором не бігав днями , як повідомляли Житомирські свободівці.
Якби я хотів на ту особу щось писати то не голові обласної організації і партійний суд , а прямо детально на "електронку" голові партії попередньо перетелефонувавши йому на мобілку .
Ці "бігуни" як п........ такої честі не заслуговують . Їх дзига всерівно перестане крутитись в Свободі , а скоро розпочне крутитись в іншій розкидаючи г.... !
Але я іншої породи !
Відповісти
2014.03.26 08:55 -
Volvas (42)
0 0
Ты кнур, хотя может и породистый.
Відповісти
2014.03.23 14:18 -
Петро Філоненко (23)
0 0
Ох ти й чешеш, Василю: і того створили і того натворили. А як підписи збирали, тобто піарилися, фукали-пукали. Може воно й доброю справою все то те було, але якщо там бере участь Федоренко, та ще й керує тим усим, розбризкуючи слину на всі 360, мовляв ви тут усі педерасти, а я Д’Артаньян, то... Нехай уже всі ордени Федоренко забирає собі. А ціну отим брязкальцям знає кожен.
Відповісти
2014.03.23 14:59 -
Василь Федоренко (24)
0 0
Петя де твоя Анка ?
Досить г... строчити з бутафорного кулеметика !
Відповісти
2014.03.21 08:34 -
Volvas (2)
0 0
Согласен с первой частью Вашего комментария. Но вот на счёт диверсии, то эта даже рядом не стояла с той, которую устроил Ваш босс Мирошниченко в среду. На одном этом эпизоде была построена вся речь представителя России в ООН. Уверен, что это спланированная акция. Что скажете, пан Федоренко???? И снимет ли с себя этот провокатор депутатскую неприкосновенность, что бы ответить за этот беспредел по закону???
Відповісти
2014.03.21 10:06 -
Василь Федоренко (3)
0 0
Коли наших людей сотнями катують , убивають , викрадають , дівчат ставлять на коліна , обрізають коси , як на полюванні випускають на поля і стріляють по ним , коли знімають скальпи , живцем в будинку профспілок до 20 людей спалили , відрізують голови , а ви ще "підзатильник" ворогові який на державному першому каналі добу рекламує виступ гер Путина який напав на цю державу і дистабілізує інформаційний простір на державній посаді називаєте злочином , то ви або цинічний хам і невіглас або ж реальний ворог України в цій не нами розпочатій війні.
Відповісти
2014.03.21 11:58 -
Кіт Мармиза (4)
0 0
Підзатильник зрозуміти можна. Моглиб ще й по почкам дать, але тихо.
Але коли інший пІонер-свободівець засняв це та виложив в інтернет.... От це зрозуміти важко.
Висновки два: або це геть некеровані люди, або... це треба було подивитись на ту наглу довольну московську рожу в ООН коли саме проце він говорив.
Відповісти
2014.03.21 14:00 -
Василь Федоренко (7)
0 0
Чуркін з комара зробить муху Цеце аби свого гер Путіна-Гитлера подавати як демократичного визволителя Європи від "фашистів!"
Таке відчуття що для дикої демонічної Раши час зупинився , чи і далі дикуни зомбовані живуть в паралельній Тартарарі. Або потрібно замість орла двуголового на герб подати Цербера чи гранчатий стакан і тоді всім все буде ясно !
Відповісти
2014.03.21 21:33 -
антиХам (14)
0 0
Вась, а ти з Чуркіним чимось схожий. Єйбо. Тільки Чурка отак дипломатичненько, а ти прямо як отой москаль п’яний верещиш. Але обоє таке чешете, що аж зашкалює. А от тепер подумай, що би було, якби в міжнародний інфопростір потрапили висловлювання патріота й демократа "свободівця" Сікач-Федоренка? ...
Дойшло? Ні?. То я тобі скажу: оті "демократичні визволителі" уже були б під Малином.
Відповісти
2014.03.21 22:00 -
Василь Федоренко (16)
0 0
Раджу тобі копіювати твої дописи і давати їх аналізувати тим хто до тебе нормально ставиться.
Я гадаю що їх на порядок менше буде.
Саме гірше мати стосунки з тими хто в очі тебе поважає , а за спиною , чи "інкогніто" підставляє , обс... , а потім як зрадник і кидало "кидає"! Ти з таких !
Я поважаю жорстких , прямих , але чесних опонентів , а ти просто ганчірка в чужих руках !
Відповісти
2014.03.21 23:03 -
антиХам (18)
0 0
Це Ви написали в 22-00, а трьома хвилинами раніше (чит. вище) Ви були майже Чуркін. А от щодо опонентів, то у Вас їх бути не може як таких, оскільки Ви завжди праві. Лише Ви носій Світла, Добра, Правди і Свободи, а всі інші - то лише "ганчірки".
Відповісти
2014.03.21 12:45 -
Volvas (5)
0 0
Спасибо, Мармиза. Не думаю, что нас двоих достаточно, что бы убедить Федоренко проанализировать факты и проследить цепочку: Фарион - Крым; Мирошниченко - ООН, оружие - гражданская война и что дальше? Зомбированные не только россияне могут быть, тут и своих хватает. Смотри, Василий, что бы не пришлось, как Ефремову блеять, что обдурили, ввели в оману и т.п.
Відповісти
2014.03.21 13:51 -
Кіт Мармиза (6)
0 0
Ех..... Сумно.
Відповісти