Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

23.09.2014
Малин

Павло Дзюблик: «Довіра людей – для мене найкращий стимул»


Шість місяців роботи на посаді голови районної державної адміністрації – не такий уже й великий період, але, виявляється, протягом нього можна зробити багато хорошого для людей. Це прекрасно розуміють жителі Черняхівського району, адже бачать усе на власні очі.

З інтересом слідкують за роботою свого 35-літнього голови, котрий народився та виріс у Черняхові й усе своє молоде життя пропрацював у ньому – спочатку вчителем гімназії, потім - відповідальним секретарем, а згодом і головним редактором районної газети «Нове життя». Став активним депутатом Житомирської обласної ради від Черняхова. Тепер керує цілим районом - Черняхівським.

На інтерв’ю погодився відразу, хоча й попередив, що занадто багато часу не має.

- Як зустріли Вас як нового керівника району півроку тому державні службовці й очільники різних галузей Черняхівщини? Адже Ви – представник опозиції до колишньої влади.

- Я не ділю людей за політичною чи будь-якою іншою ознакою: ті, котрі хотіли цього (а це майже всі), залишилися на своїх місцях, більше того – об’єдналися навколо мене в одну велику команду й спрямовують всі свої зусилля в роботі на благо земляків та задля кращої долі Черняхівщини. Ціную кожного з них, бо сам працюю чесно – по-справжньому. Вважаю успіхи в роботі спільним надбанням команди.

- Конкретніше про успіхи, будь ласка.

- За приблизно шість місяців моєї роботи на посаді голови Черняхівської райдержадміністрації район піднявся із 22 загальнообласного рейтингового місця на 4. Звісно, не на папері, а по-справжньому.

- А по-справжньому – це як?

За цей час нам, наприклад, вдалося залучити на Черняхівщину значні кошти з обласного бюджету, спільно з керівниками місцевого самоврядування допомогти увійти в район серйозним інвесторам, приміром, власникам нового підприємства на території Високівської сільської ради – «Бі-ем-бі-сі».

- Уже навіть у Житомирі говорять про справжній ремонтнодорожній бум на Черняхівщині. Це правда?

Так, нам справді вдалося зрушити справу з мертвої точки: активізувати діяльність «Райавтодору» й розпочати ремонт доріг, який уже успішно здійснений по багатьох сільських і селищних радах і так само продовжується досі. Тож перевізники тепер не знімають автобуси з маршрутів через критичний стан доріг.

Крім цього, ми залучили до роботи в районі ПП «Автомагістраль», яке побудувало 2, 5 кілометра асфальтованої дороги. Також підприємство здійснило якісний ремонт асфальтного покриття на масиві «Хлібодар» у Черняхові власним благодійним коштом на загальну суму 125 тисяч гривень.

- І як Вам це вдалося?

- Потрібне лише бажання, енергія і вміння переконливо спілкуватися з керівниками будь-якого рівня. Не сидіти склавши руки і не жалітися на скрутні часи.

- Стосовно скрутних часів, Павле Володимировичу. Як справді долатимете труднощі?

- Час невпинно наближається до зими, а в нинішній ситуації, коли Росія перекрила Україні газ, вона обіцяє бути нелегкою. Тому всі зусилля направляємо на енергозбереження, особливо ж у школах, садочках, закладах охорони здоров’я.

Так одна з котелень Черняхівського територіально-медичного об’єднання передбачає газове опалення і має один працюючий котел. Але ми зуміли переконати керівників нагорі - і з обласного бюджету виділено 290 тисяч гривень на придбання ще одного котла на заміну того, який вийшов із ладу. Він встановлюється нині.

Крім цього, у ТМО є ще одна котельня, робота якої налагоджується за кошти інвесторів з Коростеня. Там зроблено ремонт, встановлено один із двох запланованих котлів та привезено близько 30 кубів дров за рахунок інвесторів, які до того ж сплачують кошти за оренду приміщення котельні.

Крім цього, з обласного бюджету виділили 700 тисяч гривень Черняхівській ЗОШ І-ІІІ ступенів для переведення котельні на альтернативні види палива, що буде зроблено зовсім скоро.

- А чи підтримують Вас у Ваших починаннях бізнесмени? Від них зараз теж багато залежить.

- Я знайшов спільну мову зі значною частиною власників малого й середнього бізнесу, зокрема в питаннях допомоги соціальній сфері, як це зроблено, приміром, по Вільській чи Ксаверівській сільраді (ремонт приміщень). До того ж приємно, що переважна більшість цих людей позитивно відгукнулася на врегулювання в районі земельних відносин і їх спрямування в русло чинного законодавства: завершено інвентаризацію всіх земель та їх повторну експертизу, орендатори сплачують до бюджету податок за землю, а селянам – за взяті в оренду паї. Завдяки зазначеним зрушенням місцеві бюджети отримали додатково понад 300 тисяч гривень

- Ми розуміємо, що за такий короткий проміжок часу важко згуртувати навколо себе всіх людей. Як у Вас із цим?

- Переконаний, що в цьому плані зроблені вагомі кроки. Співпрацюємо, наприклад, із волонтерами, громадами й бізнесом для надання допомоги військовим і мирному населенню на Донбасі. При райдержадміністрації працює справжня (а не на папері, як зазвичай) громадська рада, до якої входять керівники громадських організацій та профспілкові лідери.

Напевне, вперше за всі роки існування Черняхівського району з моєї ініціативи була створена Рада Церков, яка об’єднала всі без винятку християнські конфесії, що значно сприяє міжконфесійному миру і дозволяє виховувати високу духовність земляків.

- Спасибі Вам за щирість, Павле Володимировичу. Хочу додати, що події останнього року в Україні змінили самих українців, наше світобачення і спосіб мислення, додали патріотизму. Чого вони додали ще, на Вашу думку?

- Бажання жити по-чесному. Саме тому й настає ера молодих керівників, які працюють по-новому, по-чесному, уміло використовуючи нові віяння й опановуючи інтенсивні методи роботи. Підтримуйте нас.

Розмову вела Катерина Іваницька

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.09.26 16:14 -
Наливайко (34)
0 0
Може запросимо на депутатство очільника Попільнянського району !!! У його перше місце.
Відповісти
2014.09.26 09:29 -
Малинський (24)
0 0
Представникам старого режиму - не місце у новій Верховній Раді! Перезавантаження влади -ключова вимога Революції гідності. Оновлення влади є необхідною передумовою реформ, що перетворять Україну на справді вільну європейську державу.
Відповісти
2014.09.26 08:23 -
івальді (23)
0 0
дуже цікаві коментарі, але з більшості так і не зрозуміло, за кого ж хочете голосувати.По цей день всі говорять про те, що до влади повинні прийти молоді та нові обличчя, а з коментарів видно," що краще той кого знаємо, хто вже нас обікрав не один раз і в черговий раз набрехав".
Я не знайома з Дзюбликом, але, якщо забитий богом і людьми Черняхів вийшов на 4 позицію в рейтингу то може це щось означає.
І ще на мою думку депутатом повинна бути не тільки нова, молода а й досвідчена людина, яка вже хоч щось зробила, а не тільки була на Майдані, бо як ми тепер знаємо не всі себе і там достойно вели, а тільки прикриваються майданом
Відповісти
2014.09.26 15:53 -
Наливайко (29)
0 0
Цікаво було б подивитися цей рейтин. І методику за якою він будувався. Хто дасть ссилочку. Андрій Мошковський може Ви в цьому допоможете.
Відповісти
2014.09.25 19:22 -
Наливайко (21)
0 0
Смішно. дзюблик долучив свою команду відгавкуватися тут на інфомалин ))))
Відповісти
2014.09.26 15:59 -
Григорій Шитюк (30)
0 0
та нормльно, нехай працюють. :)
от тільки хочу, аби це було не банальне бла-бла-бла, а хтось мене впевнено переконав, що я повинен віддати свій голос за цю чудову людину, яку в Малині практично ніхто не знає...
покажіть професійу роботу команди, нехай доведуть чому малинчани повинні голосувати за їхнього кандидата. врешті-решт, повчіться у хлопців Журавського працювати. :)
Відповісти
2014.09.25 15:46 -
Topaz (20)
0 0
Якраз то й навпаки з того часу як Павло Дзюблик став головою громадськість активізувалася, стала ініціативнішою, а особливо молодь.
Відповісти
2014.09.25 13:51 -
Ольга Гура (19)
0 0
"З інтересом слідкують за роботою свого 35-літнього голови..."

Вони що у цирк прийшли? Чи він у них піддослідний кролик? Фраза ,яка дуже яскраво характеризує громаду міста як пасивну та бездіяльну.)))
Відповісти
2014.09.25 11:20 -
Зорянка. (17)
0 0
Нічого собі коментарі! Наливайко, ви певно маєте особисту неприязнь до Павла. Я через вас перечитала статтю ще раз і зрозуміла, що Дзюблик комплексно підходить до залучення і використання коштів, тож уважніше читайте матеріали.
Відповісти
2014.10.03 16:19 -
Егор (37)
0 0
Проплачений коментатор
Відповісти
2014.09.25 19:25 -
Наливайко (22)
0 0
Зоряно, насмішили мене, )))) ще раз перечитали статтю і зрозуміли - яка дзюблик прекрасна людина )))). Від душі насмішили. ))))))))))))))))))))))))))
Відповісти
2014.09.26 14:39 -
Зорянка. (26)
0 0
Я рада, що підняла вам настрій. А статтю перечитувала через вашу критику щодо коштів з обласного бюджету, щоб зрозуміти для себе з яких джерел( з області -це в тому числі) надходять гроші в район і як та на що витрачаються. Живучи в Черняхові, спілкуючись з місцевими починаєш бачити реальні здобутки, а вони дійсно є, хоч ви і так критично до них відноситесь. І все це в часи економічної кризи, а уявіть собі, як би він закрутив роботу в час стабільності?
Даремно ви так...
Відповісти
2014.09.26 14:55 -
Наливайко (27)
0 0
МОЖЛИВО Й ДАРЕМНО Я ТАК. ПРОТЕ ЖИТТЯ ВЧИТЬ ЩО НАВПАКИ.
Відповісти
2014.09.24 16:33 -
qwin (9)
0 0
от чому він не балотувався в мери? шо ж так невезе цим малинцям....
Відповісти
2014.09.24 14:45 -
Зорянка. (6)
0 0
Вишиванка - це частина іміджу. Головне, що в свої молоді роки він вже гарний політик. Я вважаю, що саме таким як Павло місце на оновленій політичній арені України.
Відповісти
2014.09.24 13:06 -
Andriy Moshkovskiy (3)
0 0
Дійсно не просто зараз, і якщо реально оцінити те, що зробив і як планує майбутнє то саме таким як Павло Володимирович керувати районом. Особисто я за таких молодих та ініціативних.
Відповісти
2014.09.24 12:36 -
LifeIs (1)
0 0
В такий нелегкий час очолив Черняхівський район і проте за такий короткий проміжок часу зробив стільки корисного!!! Багатьом ще потрібно повчитися у Дзюблика П.В. Молодець!!!
Відповісти
2014.09.26 16:07 -
Наливайко (31)
0 0
http://zhitomir-region.gov.ua/doc/reiting2014.pdf НЕ БАЧУ ЧИМ ТАМ Э ХВАЛИТИСЬ ДЗЮБЛИКУ. ПРОАНАЛЫЗУЙТЕ САМІ І СКАЖІТЬ ДЕ САМЕ ВИ БАЧИТЕ ВЕЛИКІ ЗВЕРШЕННЯ
Відповісти
2014.09.25 00:43 -
Наливайко (13)
0 0
Ви певне його піарщик. Кожна влада так себе вихваляє. 2,5 км доріг на район, 30 кубічних метрів дров на район, він не лусне від гордині. http://www.zhitomir.info/news_122539.html не ці часом дороги він ремонтував ? Тошнить від таких кандидатиків у депутатикі. Чому він не сказав куди пішли іноземні інвестиції ? Скоріш за все на кар'єри. Самі швидкі гроші в умовах Черніхівського району.
Відповісти
2014.09.24 12:50 -
Кіт Мармиза (2)
0 0
тільки от проблєма, для багатьох він і останеться котом в мішку. От Брусілова до Народич за місяць не набігаєшся. А то шо пише газєта... довіряй носам послухай
Відповісти
2014.09.24 16:01 -
Topaz (8)
0 0
Не знаю, що там пишуть газети, але роботу яку робить Дзюблик важко не помітити. як житель селища особисто вдячний йому за те, що він робить не тільки для черняхівців, а й для жителів району вцілому.
Відповісти
2014.09.24 17:36 -
Наливайко (10)
0 0
То ви й голосуйте, а для мене він всього лише ще один чинуша, який хоче різко підвищити свій добробут за рахунок українського народу. "За цей час нам, наприклад, вдалося залучити на Черняхівщину значні кошти з обласного бюджету" - знайшов чим хвалитись , грошіс потрібно освоїти, щоб вони приносили користь громаді.
Відповісти
2014.09.24 21:21 -
LifeIs (11)
0 0
Ви знаєте легко так сказати: що там їх залучати ? Так чому ж всі такі розумні тільки на словах?
Відповісти
2014.09.25 00:31 -
Наливайко (12)
0 0
Так і залучити кошти теж нелегко. Потрібно сподобатися керівництву, іншими словами підмазати його так, щоб воно дало кошти саме тобі. В нашій країні це робитися тільки за відкати. Тож цей чинуша відкати запропонував найбільші.
Відповісти
2014.09.25 09:08 -
Andriy Moshkovskiy (15)
0 0
Ох як же ви обізнані щодо того як залучають кошти, і такі слова як - відкати... Здається що ви і є тим чинушою який вміє підмазуватись. Дзюблик добросовісна людина. Але кожен судить всіх по собі.
Відповісти
2014.09.26 16:09 -
Наливайко (33)
0 0
http://zhitomir-region.gov.ua/doc/reiting2014.pdf ось вам цифри, за що ви так хвалите Дзюблика ?
Відповісти
2014.09.26 16:09 -
Наливайко (32)
0 0
http://zhitomir-region.gov.ua/doc/reiting2014.pdf ось вам цифри, за що ви так хвалите Дзюблика ?
Відповісти
2014.09.26 16:41 -
Andriy Moshkovskiy (35)
0 0
тут не стільки так його хтось хвалить, як ви критикуєте... таке враження що вас чимось образили ...
Відповісти
2014.09.26 16:47 -
Andriy Moshkovskiy (36)
0 0
чи може ви просто відгавкуєтесь ???))))
Відповісти
2014.09.25 10:24 -
Василь Федоренко (16)
0 0
Такий Дюблик добросовісний , як всі що добросовісно деруть , грабують ,крадуть і брешуть ,брешуть ,брешуть ! Всіх представників нелюстрованої бандидської влади під грейдер і не інакше !
Все інше це ганьба і злочин проти достойного і справедливого без брехні і злодійства майбутнього для наших дітей.
Інакше доля одна - обдерте , пограбуване без роботи місто , що перетворююється в селище для київських працівників , а потім доля сіл від яких тільки назви залишились.
Хай хоч як Поліновський каску для фото одягне , а місце всім їм в сміттєвому контейнері серед результату власної роботи і життя !
Вони не менші Лугандони для простих людей ніж ті з кримінальними мізками та шизою Великої Вітчизняної війни (1941-1945) проти фашизму .
Весь світ в 21 столітті а азіати з Росії , дауни з Донбасу та не менше у нас таких настальгуючих захищають пекельну машину знищення українців ще в окопах 20 століття.
З ким ви краще будете жити і як ? З цими ряженими ?
Як з`являются нові сили і партії , наприклад як ПП "Воля" Єгора Соболєва то Цевеківський Гондурас їх нахабно , незаконно не реєструє !
Як так ! То тільки шини в кожен кабінет ЦВК ,ВРУ ,КМ,адміністрації , силові структури та суди , відновити вищу міру покарання зрадникам і казнокрадам , комуністів і брехливих газетчиків на гілляку , масонів відігнати до Ізраілю від всіх найвищих посад які вони купили і окупували !
Інакше ні українцям ні Україні на мапі Світу не бути !
Всі ці "тіні" ,інкогніто , мавпуни , клоуни що брешуть і розхваляють гнид на цьому сайті є ворогами українського майбутнього !
Відповісти
2014.09.25 11:28 -
Andriy Moshkovskiy (18)
0 0
Це хто це представник нелюстрованої бандитської влади ??? Дзюблик? Смішно навіть. Хто-хто , а він точно з таких самих простих людей, а тому за людей і буде думати.
Відповісти
2014.09.26 09:31 -
Василь Федоренко (25)
0 0
Бачимо що ряжений ну зовсім простий з простими планами і відомими для всіх можливостями народного депутата .
Відповісти
2014.09.26 15:39 -
Andriy Moshkovskiy (28)
0 0
Ну в порівнянні з усіма іншими кандидатами хочу вам сказати що й простий.
Відповісти
2014.09.24 13:56 -
qwin (4)
0 0
кіту мішку це ти. а в мужика супервишиванка. респект.
Відповісти
2014.09.24 14:36 -
Кіт Мармиза (5)
0 0
Ти, Вухатий, як всігда злий )))) Ти скажи, хто не в вишиванці зараз???
Я б і собі в трєнді затрєндівби, замість пива вцепив, та незнаю як)))
Відповісти
2014.09.24 15:00 -
qwin (7)
0 0
лічно для тебе: хай тобі на твоїй рудій шишилячій шкурі кішечка кігтиками хрестики нацарапає хоч чорні хоч червоні або навіть і голубожовті. бо такі да - діскутіровать на сайті після 23-ої з пивом у лапі - це як з красной тряпкой на кориді...
до речі, хто придумав словосполучення політична арена?)
Відповісти
2014.09.25 08:25 -
Кіт Мармиза (14)
0 0
лічно для тебе: проти моєї "кішечки" я блєдная тєнь, а ти кажеш хай повишиває... кігтиками)) хіба шо колбасками? Ой, коли то було?...
Не знаю хто придумав політичну арену, але то було задовго до нас. Скільки є світ, стільки один одного і подсирають.
І такі да, оце передивився то всі мужики в вишиванках!!! а хто ж тоді не мужик??
Відповісти