Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

10.10.2014
Малин

Політолог вважає, що основні конкуренти у Малині - Іван Литвин та Віталій Журавський


Найзапекліша боротьба відбуватиметься між кандидатами в депутати на 10 округах, вважає політолог 50-річний Володимир Цибулько. Два округи з десятки на Житомирщині.

№66 Житомирська область, місто Малин

Конкуренти: Іван Литвин, син екс-спікера Володимира Литвина, та нардеп, колишній член фракції Партії регіонів Віталій Журавський

— Для 25-річного Івана Литвина це буде перший досвід боротьби. На Житомирщині його батько — людина відома. Але діяння старшого Литвина з братами працюватимуть проти Івана. Журавський теж не має великого потенціалу. Пішов сюди через відсутність інших варіантів. На цьому окрузі виграв позаторік. Зараз може перемогти третя фігура.

№63 Житомирська область, місто Бердичів

Конкуренти: позафракційна Анжеліка Лабунська та колишній народний депутат Павло Жебрівський

— Лабунська 2012 року округ взяла нахрапом. Переграла Жебрівського тим, що була там свіжим кандидатом. Багато наобіцяла. За неї голосували ті, хто мав завищені очікування. Тепер усе може змінитися. Добра згадка про роботу губернатором та участь у військовому конфлікті на Донбасі дають Жебрівському шанс перемогти

№79 Запорізька область, місто Василівка

Конкуренти: екс-міністр транспорту Євген Червоненко та нардеп, колишній "регіонал" Володимир Бандуров

— Обоє — люди з минулого. Питання в тому, хто краще проведе роботу з громадами та зможе вплинути на виборчі комісії. Не менш важливою буде підтримка Коломойського, який є губернатором сусідньої Дніпропетровської області. Звідти родом Червоненко.

№94 Київська область, місто Обухів

Конкуренти: колишній мер Києва Олександр Омельченко та бізнесмен Віктор Романюк

— На минулих виборах Романюк вигравав у цьому окрузі. Та через тиск влади змушений залишити країну. Омельченко тут здобутків не має. Він намагатиметься домовлятися з громадою. Романюк може зіграти на тому, що балотується від "Народного фронту".

№101 Кіровоградська область, смт Голованівськ

Конкуренти: нардепи, колишній член фракції Партії регіонів Михайло Поплавський та екс-"регіонал" Віталій Грушевський

— Поплавського сприймають неоднозначно. Однак він має репутацію людини, яка забезпечила земляків роботою, оживила тамтешнє господарство. А Грушевський є карикатурним типом. Поплавський здатен випередити його в кілька разів.

№168 Місто Харків

Конкуренти: народні депутати член фракції Партії регіонів Валерій Писаренко та позафракційний Віталій Немілостівий

— Писаренко жорстко прив'язаний до "регіонівської" тусовки. Якщо харків'яни не змінять настроїв, то виграти зможе тільки нахабним підкупом.

№202 Чернівецька область, місто Сторожинець

Конкуренти: перший заступник губернатора Іван Рибак та народний депутат із фракції "Батьківщина" Олександр Фищук

— На Буковині можливий будь-який сценарій. Рибак матиме змогу застосувати адмінресурс.

№204 Чернівецька область, місто Хотин

Конкуренти: міністр інфраструктури Максим Бурбак та екс-губернатор Володимир Куліш

— Бурбак — друг прем'єра Яценюка.

№210 Чернігівська область, місто Прилуки

Конкуренти: нардеп, колишній член фракції Партії регіонів Микола Рудьковський і депутат облради Олег Дмитренко

— Рудьковський постійно загравав із "Регіонами". Нинішня виборча кампанія буде розплатою за це.

№219 Місто Київ

Конкуренти: колишні народні депутати Володимир Бондаренко з "Батьківщини" та Олександр Третьяков від "Блоку Петра Порошенка"

— Бондаренко давно пов'язаний із цим районом. Після Майдану кілька місяців працював у мерії. Третьяков був серед найближчого оточення президента Віктора Ющенка. Якщо Бондаренку вдасться довести, що "любі друзі" знову рвуться до влади, зможе перемогти.

Військові, які балотуються по мажоритарці

Ігор Лапін, 45 років - командир другої роти батальйону "Айдар"

округ №22, Волинська область

Олександр Соболь, 42 роки - командир відділення військової частини Нацгвардії

округ №36, Дніпропетровська область

Володимир Шилов, 52 роки - командир 5-ї роти батальйону "Дніпро-1"

округ №45, Донецька область

Ігор Якубик, 44 роки - командир взводу батальйону "Київ-2"

округ №47, Донецька область

Микола Порфимович, 28 років - командир взводу батальйону спецпризначення Нац­гвардії

округ №90, Київська область

Віталій Пікулін, 43 роки - командир 3-го полку спецпризначення 3бройних сил

округ №103, Кіровоградська область

Олег Плохов, 47 років - командир взводу військової частини Збройних сил

округ №103, Кіровоградська область

Тарас Костанчук, 50 років - командир відділення батальйону спецпризначення Нацгвардії

округ №114, Львівська область

Володимир Парасюк, 27 років - командир 4-ї роти батальйону "Дніпро-1"

округ №122, Львівська область

Олександр Павлюк, 44 роки - командир 24-ї механізованої бригади Збройних сил

округ №122, Львівська область

Роман Пицків, 31 рік - командир батальйону "Чернігів"

округ №205, Чернігів

Андрій Білецький, 35 років - командир батальйону "Азов"

округ №217, Київ

Найменше — п'ятеро кандидатів у депутати в окрузі №111 Луганської області. Центр — місто Свердловськ, що під контролем бойовиків. Там балотується Ірина Ванникова, радниця екс-президента Віктора Ющенка. Також двоє безробітних із Києва та Самбора на Львівщині, менеджер з міста Ровеньки на Луганщині й директор страхової компанії в Самборі.

Найбільше — 50 претендентів на депутатство в окрузі №96 на Київщині з центром у Вишгороді. Серед них Сергій Коба з Автомайдану, нардеп, колишній "регіонал" Ярослав Москаленко, мер Вишгорода Віктор Решетняк. Є 12 безробітних.

93 народні депутати, які голосували за диктаторські закони Януковича 16 січня, балотуються до Верховної Ради по мажоритарці. Ще 42 — в списках.

Джерело: gazeta.ua

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.10.15 18:06 -
Андрей Ч (24)
0 0
Основной конкурент Иван Литвин!!! А что он сделал для региона интересно???
Відповісти
2014.10.14 11:18 -
Малинський (23)
0 0
Люди зрозуміли, що таке криваві гречкосії, нама їм більше місця.
Відповісти
2014.10.12 15:11 -
Наливайко (22)
0 0
Не згоден з політологом, у синка-литвинюка навіть другого місця не буде
Відповісти
2014.10.10 22:12 -
робер артуа (21)
2 0
Штатный комментатор «Единого центра». По заслуживающей доверия информации, на досрочных выборах ВР 2007 года консультировал Владимира Литвина. В 2011 году Цыбулько подписал скандальное «письмо интеллигенции» к четвертому президенту Януковичу о поддержании его борьбы с коррупцией. В 2013-2014 гг, во время Евромайдана поддерживал Януковича и критиковал оппозиционных лидеров.
Цитата із сайту polittech.org
А далі коментар-Безпринципная личность, без всякой личной позиции. Этот тип напоминает, такого себе битого шабашника, который без работы не останется. Завтра Симоненко рулить будет он вместе с нафталиновыми птеродаптелями цветы к памятнику Ленина возлагать будет. О нём Чечетов, его единомышленик на сегодняшний день, может больше сказать, Как говорится, они спелись, один поэт, другой почти поэт.
Відповісти
2014.10.10 21:20 -
Григорій Шитюк (14)
0 0
я на цих виборах не буду агітувати за жодного з кандидатів - до всіх відношусь досить скептично, до технічних - з відразою. обіцянкам та програмам давно не вірю - знаю як вони пишуться. не сприймаю всерйоз тих, хто багато та щедро обіцяє... насправді, вибір у нас дуже-дуже не великий, реальних кандидатів можна порахувати на пальцях однієї руки.
сьогодні мав нагоду особисто поспілкуватися з Павлом Дзюбликом. враження позитивне.
думаю у найближчий час випаде така нагода поспілкуватися з тим же Пухтаєвичем, Вариводою, Рябенком та Сергієнком. на основі особистих враженнь буду робити висновки. особисто я (і думаю таких чимало) можу віддати свій голос далеко не за оголошеного фаворита перегонів. бо політтехнологи вже обрали двох "фаворитів" (мабуть за розмірами виборчого бюджету), і тепер старанно промивають мізки електорату - накатані технології...
Відповісти
2014.10.10 21:42 -
Зорянка. (16)
1 0
Щоб не говорили про сучасні технології, які надають можливість спілкуватися більше, переконана, що живого спілкування ніщо не зможе замінити. Надруковані слова не завжди передають весь той зміст, який автор намагається донести до читачів. Навіть не в спорі, а при особистому спілкуванні народжується істина.Так, Григорію?
Відповісти
2014.10.10 21:50 -
Григорій Шитюк (18)
0 0
з Вами також було дуже приємно спілкуватися. Так, значно приємніше ніж у дотепній переписці на цьому сайті... :)
Відповісти
2014.10.10 22:05 -
Зорянка. (20)
0 0
Я рада. Переглянула СВОЇ коменти-ми з вами були ще доволі стримані. З виборів життя не починається і на них не закінчується, тож потрібно залишатися людьми, але з правом на власну думку і позицію.
Відповісти
2014.10.10 21:20 -
Григорій Шитюк (13)
0 0
Відповісти
2014.10.10 21:22 -
Григорій Шитюк (15)
0 0
прошу вибачення... інтернет глючить безбожно - дякуємо Укртелекому, за якісні послуги!
Відповісти
2014.10.10 13:39 -
Юрій Смалюк (8)
0 0
Ставлю собі запитання: за кого проголосувати на виборах 26 жовтня ? За Журавського не буду,навіть якби пропонували за це будь-які гроші.За інших не хочу,бо я їх не знаю і не впевнений в тому,що з часом вони не стануть такими ж,як Журавський. До того ж я проти мажоритарної складової,тому закликаю всіх в кабінках для голосування псувати такі бюлетені.Не голосувати за жодного.Це було б чудовою відповіддю на відмову ВР змінювати виборче законодавство.Розумію,що практично це зробити неможливо,але якби зіпсованих бюлетенів було б 10-15,а може й 20 %-це було б добре.Нород вже давно вимагає пропорційної системи за відкритими списками,тому новообрана ВР вчинила б правильно,якби прийняла новий закон про вибори і саморозпустилась.Нові вибори за новою системою.Це хоч і додаткове навантаження на бюджет,але воно того варте...
Відповісти
2014.10.10 14:29 -
Олена Вишенська (10)
2 0
ПОГАНУ ВЛАДУ ОБИРАЮТЬ ХОРОШІ ГРОМАДЯНИ, ЯКІ НЕ ГОЛОСУЮТЬ!!!!
ДО ЧОГО ВИ ЗАКЛИКАЄТЕ ЛЮДЕЙ!?!?! ЗІПСОВАНИМИ БЮЛЕТНЯМИ ВИ НЕ ЗМІНИТЕ ВИБОРЧЕ ЗАКОНОДАВСТВ, А ДАСТЕ ШАНС ДЛЯ ФАЛЬСИФІКАЦІЙ, ЧОГО ТІЛЬКИ І ОЧІКУЮТЬ ТІ, КОГО З ЦІЄЇ ВЛАДИ ПОТРІБНО ВИКИНУТИ НАЗАВЖДИ!!!!
Відповісти
2014.10.10 21:53 -
Юрій Смалюк (19)
0 0
Олено,громадян,які не голосують, менше, ніж тих,які приходять на виборчі дільниці,тому не потрібно перебільшувати значення голосів "противсіхів".Це значення не критичне.Чи може ви вважаєте,що якби всі ті,що проігнорували вибори прийшли голосувати - кардинально змінили б розклад сил? Зовсім ні.Голоси їх розподілились би практично пропорційно до тих,які проголосували.Не переймайтесь так.Ніхто бюлетені псувати не буде.Це був жарт.Але якби всі вони були зіпсовані- я б тільки радів...
Відповісти
2014.10.10 13:11 -
Олексій Ясинский (6)
1 0
В своё время Станислав Еже Лец написал: "Когда запахли фиалки, навоз сказал, что они работают на дешевом авторитете!" Так может нам достаточно дешевых авторитетов!?!?! Может есть смысл дать дорогу людям не запятнанным старой, насковозь прогнившей властью!?!?
Відповісти
2014.10.10 13:24 -
Юрій Смалюк (7)
0 0
В 1998 році Журавський теж був білий і пухнастий із своєю ХДПУ.І де вона зараз? Злив Черновецькому,як непотріб.Через 16 років після тріумфальної перемоги на виборах 1998 року білого і пухнастого хлопчика-помагая Журавського вкинули до сміттєвого баку.Цю символічну народну люстрацію потрібно підтвердити голосами на виборах 26 жовтня.Це вам приклад незаплямованої людини.Чи впевнені ви в тому,що нові не стануть такими ж пристосуванцями,як Журавський?Де гарантія?
Відповісти
2014.10.10 14:03 -
Олексій Ясинский (9)
0 0
Полностью с Вами согласен, по поводу Журавского и ему подобных.
Мы все разумные люди и понимаем, что даже Господь Бог не даёт нам никаких гарантий, но мы от этого не перестаем в него верить. Давайте прекратим торговаться, а просто дадим шанс человеку проявить себя. Больше всего уверенности и доверия на сегодняшний момент вызывает Михаил Пухтаевич.
Відповісти
2014.10.10 09:31 -
Малинський (2)
0 0
Нехай цей заказаний політолог і думає за кого з цих двох олігархів та пристосуванців, які висмоктують соки з України та її народу і голосує тільки в його окрузі їх же нема!, а ми малинчани за них і не збирались голосувати! Ніколи!
Відповісти
2014.10.10 08:51 -
Юрій Малашевич (1)
0 0
Сергієнко Петро Миколайович, голова Радомишильської РДА переможе по 66 округу з мінімальним відривом від Пухтаєвича.
Відповісти
2014.10.10 15:40 -
Максим Сидоренко (11)
0 0
Юрій Малашевич от цікаво чому Сергієнко Петро Миколайович виграє що він зробив для людей хоча б за рік чи два роки до виборів , бо обіцянкам не вірю жодному з депутатів. Про Пухтаєвича чув багато позитивного і від людей які з ним працюють і від спільних друзів .
Відповісти
2014.10.10 21:49 -
Adik (17)
0 0
Так от наприклад убивство Миколи Смика це одна з ноток позитиву.
Відповісти
2014.10.10 09:33 -
Малинський (3)
0 0
Можливо, але достатньо тут уже рекламувати заїзжим. Після виборів Юрій, тебе всеодно на форумі не побачиш
Відповісти
2014.10.10 10:02 -
Юрій Малашевич (4)
0 0
Я буду вашим коментатором аж до слідуючих парламентських, оскільки буду балатуватись в нардепи по малинському на слідуючих виборах.
Відповісти
2014.10.10 10:48 -
Малинський (5)
0 0
Сподобався Малин? Але малинчанам сподобатися важко.
Відповісти
2014.10.10 20:19 -
Юрій Малашевич (12)
0 0
Та мені взагалі то малинчанкам подобатись хочеться )))
Відповісти