Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

6.07.2014
Малин

Цинічна відписка пана Шостака чи юридична колізія замішана на політиці?


Анонсовані збори мешканців Малина з ініціативи Громадської ради патріотичних партій і організацій Малинщини відбулися. Про це повідомляє голова вищеназваної ради Василь Федоренко електронним листом до редакції.

На жаль сама суть події та склад учасників висвітлені мало. Ймовірно, що дуже вразливою була відповідь в.о.міського голови О. Шостака, бо про нього тільки й мова.

Далі текст Василя Федоренка в притаманній йому образно-художній формі.

"Цинічна відписка в.о.міського голови О.Шостака зборам м-в Малина.

Збори мешканців Малина відбулись . Був присутній перший заступник голови РДА О.Осадчий , а ось майбутній кандидат на посаду міського голови наплював на малинчан і свої обов`язки хоча ключеве питання малинських суперцинічних тарифів було головним .

Учасникам зборів територіальної громади була зачитана цинічна відмова в.о. міського голови (секретаря міської ради) О.Шостака бути присутнім або направити представника міської влади на збори громади.
Такого повного нехтування своїми обов`язками малинчани ще не бачили !

Якщо такий стане Містером Всея Малинська Можновладність то за лічені дні місто буде прихватизована ділками разом з самими мешканцями.

Місто - це лише корито їхнього збагачення а не живі люди з власними правами достойно жити у власному місті , а не у місцевих загарбників !

Купівля посад призводить до повної неадекватності "власників відповідальних крісел!"

Питання, щож обговорювали на зборах і як розібратись малинчанам в місцевому політикумі допоки залишається відкритим.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.07.12 12:24 -
Ай-яй-яйчик Ай-яй-яй (29)
0 0
СТАТТЯ 71
Робота у вихідні дні забороняється. Залучення окремих працівників до роботи у ці дні допускається тільки з дозволу виборного органу первинної профспілкової організації (профспілкового представника) підприємства, установи, організації і лише у виняткових випадках, що визначаються законодавством і в частині другій цієї статті.

Залучення окремих працівників до роботи у вихідні дні допускається в таких виняткових випадках:

1) для відвернення або ліквідації наслідків стихійного лиха, епідемій, епізоотій, виробничих аварій і негайного усунення їх наслідків;

2) для відвернення нещасних випадків, які ставлять або можуть поставити під загрозу життя чи нормальні життєві умови людей, загибелі або псування майна;

3) для виконання невідкладних, наперед не передбачених робіт, від негайного виконання яких залежить у дальшому нормальна робота підприємства, установи, організації в цілому або їх окремих підрозділів;

4) для виконання невідкладних вантажно-розвантажувальних робіт з метою запобігання або усунення простою рухомого складу чи скупчення вантажів у пунктах відправлення і призначення.

Залучення працівників до роботи у вихідні дні провадиться за письмовим наказом (розпорядженням) власника або уповноваженого ним органу.

{ Стаття 71 із змінами, внесеними згідно з Указами ПВР N від 29.07.81, N від 24.01.83; Законами N від 05.07.95, N 639-IV від 20.03.2003, N 1096-IV від 10.07.2003 }
---
Що говорить про те, що якщо в людини є совість і патріотичний настрій (у влади завжди він має бути патріотичний, навіть вночі), то вона МОЖЕ допустити собі БУТИ пристутньою на ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАННЯХ
Відповісти
2014.07.09 22:52 -
Лариса Ткаченко (26)
0 0
Хочу стати на захист В.Федоренка, хоча з багатьох питань у нас з ним розбіжності).Він хоч якось хоче вплинути на процес самоврядування в Малині. А що ми з вами зробили для цього?))) Критикувати найлегше)))
Відповісти
2014.07.09 09:27 -
івальді (24)
0 0
Я все таки хочу спитати, а хто уповноважував Вас представляти громаду малинщини, яка налічує понад 40 тисяч населення. Представники Вашої організації менше одного відсотка від усієї громади і чому Ви повинні займати кабінет користуючись усіма комунальними послугами безкоштовно, а інші повинні платити. Ви ж позіціонуєте себе зі справедливістю.
Відповісти
2014.07.08 16:52 -
Лариса Ткаченко (23)
0 0
Шостак - людина грамотна) Юрист!!! Дуже добре знає, як у кріслі мера подовше за
триматися)))
Відповісти
2014.07.07 19:27 -
Альф (16)
0 0
Особливо зворушливо звучить "З вдячністю і повагою"... А ще .. "з любов’ю" і "Ваш назавжди... Шостак". Мене прям розчулило....
Відповісти
2014.07.07 18:25 -
Наливайко (15)
0 0
мда, впав шостак в моїх очах
Відповісти
2014.07.07 19:35 -
Кіт Мармиза (18)
0 0
Нєт, подрос! Зразу видно апаратчик знатний буде! Отпише так як треба!
Відповісти
2014.07.07 16:21 -
Кіт Мармиза (12)
0 0
Шостак одписався не цинічно, а віртуозно!!! аж повзрослєл хлопчик в очах!
Відповісти
2014.07.07 09:08 -
івальді (5)
1 -1
дуже цікаво знати, а чи платить за оренду кабінету в РДА так звана Громадська рада.
Відповісти
2014.07.07 16:19 -
Кіт Мармиза (10)
1 0
Согласєн! Тільки у встановленому порядку.
А то всі десь шось арендують, а Вася значить самий-самий громадський!!!?
І це той шо на кожному углу кричить про незареєстрованих!!! НоуКоментс))))
Відповісти
2014.07.07 15:30 -
робер артуа (8)
1 0
Цікаво , а кому повинна платити гроші Громадська рада міста Малин???
Відповісти
2014.07.07 16:15 -
Кіт Мармиза (9)
0 0
А коли їх (рад) збереться 5 а то й більше, то хто з їх буде більш Громадьскою? Я чи миші?
І шо всім по кабінєту? Чи тільки самим крикливим? І шо сказав би ревізор?
Відповісти
2014.07.07 19:32 -
qwin (17)
0 0
миші в кабінетах - обичне дєло, криси - також. але шоб коти... це вже перебор. але що взяти з кота, якщо він рідного батька громади - самого Мера - мальчіком називає... ну таке...
до речі, кіт, у малині бачу флешмоб рулить, ти не хочеш свій рижочорний георгієвський окрас поміняти? я то хоч синій, на 50% у тренді...
Відповісти
2014.07.07 19:40 -
Кіт Мармиза (19)
0 0
А ти, Вухатий, прєдусмотрітєльний!!! Наперед посинів! Ех, тобі б мої вуха... був в повному тренді...
І нічого я не георгієвський!
Відповісти
2014.07.07 09:35 -
Василь Федоренко (6)
1 0
Якщо ти нам за громадську діяльність будеш платити то ми не будемо для угоди власне тобі використовувавти законні права , а будемо тобі назад повертати гроші ( "за оренду").
Чортівкам місце достойне не на землі , бо без чорної справи вони хворіють !
Я не закликаю до тебе припинити свої невигластно, агоніюі гнилість але це твій об`єктивний процес розкладу , який тобі не припинити ! Ти маріонетка тих сил які тебе породили ! Це є наслідок який не змінити при фізичному житті !
Тому гний далі якщо не в силі контролювати "керманичів" або ж до схимника в Лавру !
Відповісти
2014.07.06 11:20 -
Василь Федоренко (1)
0 0
Питання які обговорювались викладені на цьому сайті в попередньому оголошенні.
Всі питання були розглянуті .
Збори проходили протягом трьох з половиною годин . Бажаючих виступити було багато . Більшість малинчан мають малі пенсії і не мають в місті роботи , а тарифи на послуги нам міська влада з ділками з "Енергоінвесту" нав`язують в три разі більші , наприклад ніж у Львові та Житомирі. У місті ще є проблеми навіть по газифікації мікрорайонів , окремих багатоповерхівок ( гуртожиток на Барміна) , по подачі більш потужно електроенергії , по теплопостачанню , по відсутності вивезення сміття і багато інших проблем крім пофарбувати дамбу чужими руками в національні кольори . Були , як завжди не без цього , звісно дві провокаторші які всі збори агресивно викрикували , намагаючись зірвати конструктивну роботу . Одна з цих двох рідних сестер , як розказували , працює секретаршою на Юніграні. Був і молодий чоловік який намагався перевести розгляд питань порядку денного на обговорення "створення" територіальної громади на зборах громади на які б прийшло 51% малинчан ,що є не реальним.
Звісно що ми , громада , хотіли б ознайомитись хоча б з статутом територіальної громади , який згідно ЗУ "Про місцеве самоврядування" повинен бути затверджений сесійно та зареєстрований у державного реєстратора , адже ми маємо місто не безлюдне . Хотіли б ознайомитись і з новим генеральним планом , бо старому вже років 50 і він нині не актуальний.
Була створена на базі Громадської ради громадська комісія по контролю за ефективністю діяльності міської ради , комунального господарства і господарюючих об`єктів на користь мешканців , а не кишень службовців. До комісії увійшли 7 активістів з достатньою освітою і фахом. заплановані ініціативи комісії на "круглі столи" з керівниками господарюючих об`єктів та ключовими спеціалістами в міській раді і комунальному господарстві.
Оглолошені дні прийома громадян Громадською радою (середа і п`ятниця з 11 до 16 години у к.209 РДА) по спільній допомозі у вирішенні їх особистих питань.
Оголошені результати громадського опитування щодо пам`ятника на центральній площі. На першому місті серед більше 12 варіантів посів засновник міста князь Мал . Для тих двох провокаторш раджу взяти хоч раз в житті в руки книги з історії Київської Русі.
Прийняли рішення про звернення до Парламенту ,Кабміну і Міністерства екології про необхідність відокремлення лісового господарювання (догляду і охороною) від лісозаготівель та про введення санкцій і штрафів для обмеження лісових вирубок.
У безвідповідального шкідника-саботажника, голови колгоспу гризуни з`їдали показники по врожаю , а в наш час такі господарники господарюють в лісі де паразити , хвороби і "валуни" винищать через десяток років все Полісся.
Прийнято рішення вимагати від міської ради припинення передачі в оренду , продажі землі і будівель в історичній частині міста (центрі) без погодження з громадою на громадських слуханнях . Але на громадських , а не серед управлінців і не в адмінбудівлі адміністрації . Це повинно буди в РБК , у зручний для малинчан час і з публічним запрошенням.
Майже всі зареєстровані учасники зборів , крім двох вище означених, проголосували за недовіру секретарю міської ради та депутатському корпусу.
Дуже незадоволені малинчани побратимом сім`ї Януковичів - Віталієм Журавським , якого влада знову піарить як знатного "християнина" і добродія. .
Прийнято рішення оголосити збір зеленки для Віталія Журавського !
Відповісти
2014.07.06 21:18 -
Петро Філоненко (2)
0 0
Олексій, молодець! Відписка - 100 балів... із 100. Яка, до біса, рада патріотичних організацій при головуванні В. Федоренка? Я б, особисто, і не відписував.

Стой, народ, а на зборах територіальної громади були 50% + 1 мешканець?

Відповідати не потрібно,- я й так знаю.
Відповісти
2014.07.06 22:21 -
Василь Федоренко (3)
0 0
Філоненко , ти краще ознайомся з Конституцією та ЗУ "Про місцеве самоврядування" і не жени різну маячню , не освідченої (не можеш читати), не компітентної (взагалі далекий від суті справи) та пустої людини , а то навіть не варто на дитячу писанину відповідати.
Твоє відношення до Ради , партій , громадських організацій ,до мене , до активних малинчан не впливає на суспільне життя в місті та в регіоні !
Грайся в неті далі . может ще десь щось пофарбувати .
Коли на Сході війна , а у місті руїна та злидні ці піар-акції це лише незаконний початок виборчої агітації одного з кандидатів у мери . На сайті мерії немає ні статуту територіальної громади , ні генплану , ні звітів по розглядам звернень , ні міських проблем , ні оприлюднення "проекту мерії по рекордним в Україні тарифам і зарплатам комунальних управлінців" ( з деталізованими розрахунками) , а тільки сайт забити фоторекламою однієї особи.
Ніколи не думав , що ця людина буде вважати себе якимсь крутим малинським мафіозі і навіть телефонувати мені з погрозами (як до зборів так і сьогодні).
Я чи по зубам це йому ?
Мабуть у Дідківського М.П. та йому подібним були не такі зубки а різаки і що ?
Бізнеса у мене немає, не крав , не вбивав і т.д.
Не судимий ! Хоче війни - пожалкує !!!
Відповісти
2014.07.06 22:23 -
Василь Федоренко (4)
0 0
Вибір за ним !
Відповісти
2014.07.07 15:12 -
Анатолій Костюченко (7)
0 0
Вмерти і не жить! Самопровозглашонний лідер Малина Василь Федоренко в черговий раз створив "самопровозглашонну" громадську раду, яку "волєн" одноосібно створювать і розпускать, оголосив слухання про які ніхто не оповіщений, на яких "ганить" керманичів всіх часів, щодо недотримання,недопрацювання, корупції, зловживань. Готовий люстрировать всіх і вся, бо вони зажрались біля владного корита. Однак, питаннячко... чому ж Вася так до цього корита прагне не одне десятиріччя.
Відповісти
2014.07.07 16:19 -
Василь Федоренко (11)
0 0
Вася у корита не був і все своє життя присвятив створенню і діяльності дитячої спортивної організації через яку відірвано від вуличного виховання за 34 роки більше 8000 дітей.
Ні разу не припиняла влада боротись проти навіть дітей .
Я не сидів і не паразитував на бюджетних коштах . Нагород і квартири ( на четверо дітей з 1983 року) не отримав. Про свою громадську діяльність не вам мені звітувати .
Почитайте в книзі В.Студінського (професора, колишнього міського голови).
Людина яка бреше , це та яку природа обділила честю , совістю і соромом !
Якщо був протягом трьох скликань депутатом і балатувався з власними проектами на посади міського голови чи ще буду , то це моє право . У вас дозволу не питатиму !
Своїм життям я показав що не крав і не рвав посади ! Все інше брехня пустої , суспільно безплідної людини.
Якщо боремось за справедливі тарифи , проти свавілля , проти казнокрадства , деребанів , нехтування правами малинчан то це не за гроші і всі це знають !
Нікчеми які нічого крім власне забезпечити себе нічого не зробили і не зроблять є просто провокатори і нікчеми . Гниль та болото !
Відповісти
2014.07.07 16:53 -
Valentin (14)
0 0
Василь Федоренко, ви так часто згадуєте 8000 дітей, але ні разу не написали по скільки гривень просили за свої тренування, колись давним давно, я платив 10 гривень, а коли вас не було то й через сина вашого передавав!

Оприлюдніть нам список всіх 8000 вихованців, хотілося б побачити на власні очі ці прізвища.
Відповісти
2014.07.07 16:22 -
Кіт Мармиза (13)
0 0
Василь, це ти кожен раз по новой пишеш, чи ctrl C - ctrl V ?
Відповісти
2014.07.07 19:51 -
qwin (20)
0 0
8000 вихованців... у малині по вікіпедії зараз 26 тисяч населення. тож кожен третій - вихованець василя федоренка, якшо відкинуть похилих людей, то буде не менше 50%. Висновок: кожен другий - ученик василя федоренка. Виходить, що кожен другий у малині - це сікач???
Відповісти
2014.07.08 09:00 -
Василь Федоренко (21)
0 0
Достатньо !
Більше з тролями , тінями ,провокаторами ,кротами , анонімами і брехунами не буду вести діалогу . Вони не бачать факти а свої безпідставні вигадки вважають реальністю.
Їм краще контактувати з відповідними спеціалістами !
Прощавайте тіні віртуальних світів 1
Відповісти
2014.07.08 12:56 -
Valentin (22)
0 0
Це ви так через ті 10 гривень заметушились? Я не троль, не тінь і не провокатор, написав як було. А ви уникаєте привселюдного зізнання.
Відповісти
2014.07.09 21:00 -
Василь Федоренко (25)
0 0
Громадські організації які є юридичними особами самофінансуються за власні членські внески - читай законодавство !
Не зрозуміло в чому звинувачення ? Невже ці віртуальщити гадають що в цьому реальному світі діюча юридична особа з матеріальною базою може утримуватись на випущеному віртуальщиками повітрі ?
Тому і не має бажання і не може бути з такими ід... навіть дискусії .
Ті хто дійсно є нормальним і ходив до клубу хоча б місяць нічого за клуб крамольного не скаже.
Ті перехожі , що заглядали у віконця а потім розповідають про себе як члена клубу , то просто бездарні нікчеми , які ленуючи себе в дитинстві розвивати такими і залишились !
Мені від цього ні холодно ні тепло . Я і наша організація в історії Малина залишились (читай книжки) , а ось цей пил праху здуває вітер постійно !
Наша справа справедлива , а ось оце ваше навіть справою не назвеш !
Відповісти
2014.07.10 08:16 -
Valentin (27)
0 0
Василь Федоренко, саме тому до такого ід.... лише місяць і походив.
Відповісти
2014.07.10 09:11 -
Василь Федоренко (28)
0 0
Якщо я і... то всі мої вихованці і чемпіони теж , а ось хто бреше і обс... всіх нас навіть свої дані не оприлюднить щоб перевірити чи в журналах і заявах з проханням про прийняння чи у членських платіжних відомостях такий "невидимий" боєць був !
Бо були що витримували через хронічну лінь всього одне тренування , або після нетривалого перебування їх виперли ( діти вже з негативними звичками - куріння ,ранній алкоголь, матюкання , порушення дисципліни і правил , навіть ті що обкрадали тих з ким займались і т.д.).
Бойові мистецтва це окремий світогляд, характер , самореалізація , сила волі і духу і аж ніяк не послуги за місячний внесок ! Хто цього не розуміє до нас ніякого відношення немає. Більшість наших активних клубівців ,призери і чемпіони навіть себе не "рекламують".
Багато клубівців вже через клубівське виховання пропустили і власних дітей . записують і внуків . А різні невдахи з вуличним нездоровим вихованням несуть маячню про ніби своє геройство чи причетність до мене чи клубу ! Щоб вони не робили а історія і факти речі які ніколи не перебрешеш , бо і сама брехня має короткий вік !
Ну є такі люди що тільки наносять шкоду людям та "екології" своєю і психічною і фізичною присутністю серед людей що є двигунами позитивному розвитку людства , ну що зробиш ! Такий є світ !
Досить ! Таким тільки підстав вуха чи не дай Бог повір !
Наберіть в інтернеті Федоренко В.М. , клуб "Файтер" та окремо прізвище троля і все буде ясно . Де реальні справи , а де споживання і переконвертування повітря і харчів у ......... !
Відповісти