Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

1.10.2015
Малин

У Малині 8 претендентів на посаду міського голови


30 вересня  о 12 годині ночі закінчився строк реєстрації кандидатів на посаду Малинського міського голови. За повідомленням міської виборчої комісії, зареєстровано 8 претендентів.

 

 


Шостак Олексій Григорович, 1976р.н., діючий міський голова, ВО «Батькіщина»


Стельмах Сергій Володимирович, 1959р.н., пенсіонер, «Опозиційний блок».


Карпук Анатолій Ілліч, 1958 р.н., пенсіонер, самовисування.


Гордін Тетяна Анатоліївна, 1979р.н., начальник Малинського управління держказначейства, самовисування.


Федоренко Василь Михайлович, 1958 р.н.,пенсіонер, «Українське об’єднання патріотів — Укроп»


Кондрачук Анатолій Юрійович, 1958р.н., пенсіонер, самовисування.


Противень Михайло Борисович, 1964р.н., заступник міського голови, самовисування.


Савченко Микола Іванович, 1962р.н., голова районної ради, самовисування.


Джерело:malyn-rada.gov.ua

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.10.07 23:31 -
Ясамон Предчайший (74)
0 0
Пешак,Два.коня,Шашка,Ладья,Король,и.Два.слона.
Но.нет.Ферзя.
в.каземате,он,томим.

МАЛИН-ГРАД.
Відповісти
2015.10.07 22:59 -
Антіклан Малинський (73)
0 0
Семенів ти завжди був відомий за твій короткий шлях тільки стрибунцем та продажною сукою за преференції обіцяні та бабоси.
Відповісти
2015.10.05 08:37 -
Віктор (61)
0 -1
Один нормальний кандидат це Федоренко більше нема за кого голосувати.
Відповісти
2015.10.06 22:36 -
Кіт Мармиза (69)
0 0
Егеж!!! Ходив куди мене Фе посилав... В ютюб... Та він же вилитий Котовський!
Але оце йог епрр... апррр... прр.... епррррр.... (і слюна на камеру) трохи портить картіну.
Але шо з ікластого взять?
Відповісти
2015.10.05 10:28 -
Anton (62)
1 0
Якщо він такий нормальний , то чому за всі роки не налогодив відносити з керівництвом району та міста? були різні люди у керма, і нормальні і як бачите недуже...
Відповісти
2015.10.02 22:37 -
Кіт Мармиза (44)
0 0
Толік раз Толік два, Толік раз Толік два
Ніхрєна
Відповісти
2015.10.02 22:14 -
Антіклан Малинський (34)
0 0
Єдиний народний кандидат не від владних кабінетів Федоренко Василь Михайлович.
Щоб ви на нього не плели і брехнями не обливали на цьому сайті партії патріотів Вітренко-Ободзинського-Лагнюка.
Люди все бачать!
Відповісти
2015.10.02 22:32 -
Кіт Мармиза (39)
0 0
Вася цяця вони кака
Голосуй за василя іполучиш ля ля ля
Відповісти
2015.10.02 22:38 -
Антіклан Малинський (46)
0 0
Сосі те що сосав !
Відповісти
2015.10.02 22:42 -
Кіт Мармиза (48)
1 0
Божествєнний
Відповісти
2015.10.02 17:27 -
Ясамон Предчайший (32)
0 0
циркачи...прощай Малин.
Відповісти
2015.10.02 16:28 -
робер артуа (31)
0 0
Невже побувши та збагатившись при владі ,людина втратила людську подобу настільки, що очевидного вже небачить.
Відповісти
2015.10.02 16:23 -
Кіт Мармиза (30)
0 0
Окко-окко, окко-окко! Реклама така в тєлєвізорі була.
Оппа-Оппа! Оппа-Оппа! Опппазіція! Сірьожа?!!!! Риги то не твоє, а ти сунешся й сунешся, хоч і хароший дядько...
Відповісти
2015.10.02 16:20 -
Кіт Мармиза (29)
0 0
Нєєєєє!!!! Давайте виберемо Миколку! Да будемо ходить до нашого Сірка очі позичать..
І може, через 2 года, спустииться до нас спасітєль і верне намп зрєніє!!!!! І скажемо ми, спасібо спасітєль!!!!!
нє, ну це тільки якшо Миколка нам сам зрєніє не вправить... і пулю в з... не вставить, нєжно так.
А ще вапрос, у меров города не конфісковують?
Відповісти
2015.10.02 16:06 -
Кіт Мармиза (26)
0 0
Давайте виберемо Василя. Хай вже він наломає тих дров, так сказать розчистить до аснаванья, а потом, через два года, може нашому малинському народу, як тим жидам, воздастся...
І спуститься до нас спасітєль наш і скаже
Народе мій!...
Так шо за Васю!!!! очістітєля авгієвих конюшень, Хай він направить труби водоканала всп'ять, а мьотли Блаустроя в ж... і сам обс...... але виполнить свою місію. Віват
Відповісти
2015.10.02 09:11 -
Малинський (17)
0 0
Мда......Як же надоїло товкти в ступі воду!
Відповісти
2015.10.02 08:53 -
Олег Антонюк (16)
0 0
УКРОП організував Савченку підставу, а справу до кінця не довів!!! Кандидат Савченко зареєстрований самовисуванцем без пред ’явлення паспорта - це грубе порушення ЗУ "Про місцеві вибори" - ст. 3 ч. 40 "Відповідна територіальна виборча комісія реєструє кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови, старости, висунутого шляхом самовисування, за умови особистого пред’явлення ним документа, передбаченого частиною другою статті 3 цього Закону (паспорт громадянина України або тимчасового посвідчення громадянина України (для осіб, недавно прийнятих до громадянства України)… " А Метелик предв ’явив копію паспорта!!!! Такі порушення були в інших регіонах - люди виграли суд і кандидата зняли з перегонів
Відповісти
2015.10.03 13:44 -
Антіклан Малинський (52)
0 -1
Ви з мармизою не одна особа.
Бо вчора пяний кандидат Ш телефонував родичу Федоренка , члену ДВк . Спочатку грубив а потім як ти підкинув дєрьмо про паспорт аби передано було Федоренку для провокації.
То хай Твій Шостак маючи свою голву ТВк , маючи свій штаб ВО "Мотьківщина" і самі підняли це питання.
То з іншої партії приїзджають з "убозівцями" з пропозицією аби Федоренко прийняв участь у операції по затриманні хабарника Шостака.
То з подачі других Федоренку телефонують з ТРК "україна" аби підготувати передачу про лумлянські вбивства. Інші підкидають документи по куплі - продажі де замішані Стельмах і Шостак , які можуть бути липою.
Кадристи все роблять аби Федоренка підставити , обіс... , спровокувати і щоб він не займався реально власними справами.
Він вже не такий бачимо "наівний" як було раніше. Який всім хитродупим допомагав , якого кидали під танки , підставляли і зраджували.
Відповісти
2015.10.06 19:32 -
Павел Петров (63)
0 0
Шостак взагалі цікава персона, як не дунув, то і настрою немає.
Без "настрою" работа не ідьоть, а з "настроєм" вона взагалі не треба.

Весь Малин знає, шо той регулярно дує і випиває в робочий час і хоч би тобі що.
Відповісти
2015.10.06 22:04 -
Дістало (67)
0 0
Я цього не знаю,на відміну від тебе, але думаю якщо він і курить і випиває то непривселюдно,ховається?а ти,так розумію,що не такий і його засуджуєш?Значить звідки це знаєш?Підглядаєш, чи знову "кажуть"?За замовлення тобі двійка.По перше,алко і наркозалежність дві різні хвороби, які несумісні, а якщо додати коханок на два-три місяці то взагалі непід*йомно для організму, а ще можливо гей.А в цей час він ще займається корупцією,піаром,умудрився усунути зі свого злочинного шляху двох розумних, чесних та керівників району,а перед цим був обраний депутатом,секретарем міськради, міським головою.Я тобі скажу,що при таких регаліях складається враження,що він не людина або ти брехун.Невже ви очікуєте,що після твоєї реєстрації перший день на сайті вже завтра всі міські ЗМІ вийдуть із заголовком "супергерой ПеПе виводить на чисту воду мера" і у всіх дописувачів цього сайту "нарешті" відкриються очі?Маючи конкурентів з такими "професійними" підходами та організацією у нього не скоро з*являться реальні конкуренти,а це не сприяє і його стимулам розвиватися і прогресувати.До речі,спробуй покурити,випити,завести хоча б козу в коханки і можливо ти створиш йому конкуренцію ато так і будеш ходити з мозолями на руках і не тільки від клавіатури.
Відповісти
2015.10.06 22:31 -
Кіт Мармиза (68)
1 0
Егеж!!! Так може тільки Прорвало написать.
Відповісти
2015.10.03 21:38 -
Олег Антонюк (58)
1 0
Слабак ти, Федоренко! А я то думав....
Відповісти
2015.10.04 02:30 -
Антіклан Малинський (59)
0 0
Це що за геракл з "ліспилки". Теж "прославитись" ідіот хоче !
Якже Федоренко вам спокійно красти не дає !
Відповісти
2015.10.02 22:19 -
Антіклан Малинський (35)
0 0
Метелик підозрюваний а не вже осуджений , тому причин для відмови у реєстрації немає.
Фактом є інше - якщо така істота подає після всього на реєстрацію документи , то це чорт у людській подобі чи біс .
Відповісти
2015.10.02 15:38 -
Олег Антонюк (22)
0 0
Вася, відгункнись! Сайт без Федоренка нецікавим став
Відповісти
2015.10.02 22:26 -
Антіклан Малинський (36)
0 0
Це до Нечипоренка.
Він не тільки блокує окремі коменти , а і заблокував вже мабуть років півтора користувача і блогера Федоренка і чітко відслідковує щоб ні ним ні його прихильниками тут не пахло. На блозі про його депутатство(майбутнє - Нечипоренка) він повикидав за секунду і мої коменти . Гадаю що Нечипоренко тут дійсно конкретних протилежних кланам і казнокрадам думок не допустить. Скоро і мене заблокує а не тільки коменти . Буде ще скучніше , не актуально. Будуть власні розбірки ! Це людина яка не сприймає іншу думку.
Відповісти
2015.10.02 09:12 -
Григорій Шитюк (18)
1 0
мабуть не передбачили, що у Савченка "у кожному кармані по аусвайсу"... та й взагалі, якщо то був укроп чи петрушка, то чому в фейсбуці Лабунської вже о 18.59 зїявився запис про "затримання у Малині голови РДА, бувшого регіонала і лідера БПП Савченка"...? адже саме затримання було здається близько восьмої вечора??? та й з яких це пір майже всі наші кандидати ввечері шеренгою в Фуршет ходити стали? :)
Відповісти
2015.10.02 22:29 -
Антіклан Малинський (37)
0 -1
Ну ти й дурень ! Про спецоперацію яка відбувалась о 20-00 твоя Лобаста у 18-59 так знала як ти брехуне та йне могла знати , бо операціями керують та організовують ні укропи ні лобасти а специ !.
Відповісти
2015.10.06 19:35 -
Павел Петров (64)
1 0
Антіклан Малинський! Дурень тут саме ти!

Зайди на сторінку Лабунської, у 18:59 інформація про затримання. А затримання на годину з гаком пізніше!

Проплачена акція "сердечними". Їх тільки шкода, що БЮТовському осередку немає на кого спертися в районі окрім Шостака-алкоголіка. Хто його взагалі назначив? Як пяниця може керувати справами міста?
Відповісти
2015.10.02 15:37 -
Олег Антонюк (21)
0 0
То випадковість, Гриша. Це ж Малин. Мобільні телефони у всіх є за 5-10 хвилин з любого кінця Малина можна під ’їхати
Відповісти
2015.10.02 15:45 -
Григорій Шитюк (23)
1 0
і навіть з Житомира... :)
Відповісти
2015.10.01 20:38 -
Ольга Гура (10)
1 0
Ось тут дуже гарно розписано, як не помилитися з кандидатом, і яким він буде після виборів.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=834183233368715&id=100003311381235&fref=nf&pnref=story
Відповісти
2015.10.02 22:31 -
Антіклан Малинський (38)
0 0
Ігор Подгорний мабуть такий не від реалій а від Марса "політолог" як ти .
Відповісти
2015.10.03 09:23 -
Ольга Гура (49)
1 0
В.М.Федоренко - кожним своїм дописом ви знижуєте свої і так не надто високі рейтинги і зменшуєте свої шанси на отримання крісла мера. Якщо ви думаєте, що я не знаю, хто пише від імені Антіклана, - знаю. Просто маю порядність не хамити у відповідь на відверте і примітивне хамство.
Відповісти
2015.10.03 18:26 -
Антіклан Малинський (54)
0 0
Ніхто не може нічого знати тим паче ти брехлива !
Якщо я знаю емейл любої особи чи організації та маяю мізки вгадати чи просто дістати їх пароль то я можу навіть електронкою їх користуватись як своєю.
Дурню плетеш безтолкова.
Не хоче та і не потрібно Федоренку на цьому сайті на Нечипоренка , Противеня , Шостака чи їм подібних працювати .
Розповідали що навіть Єсипчук телефонувала і пропонувала тут чи на "Бомонді" організувати обговорення програм і кандидатів . Це означатиме повне обсирання кандидатів ( в тому числі і Федоренка) , а коменти на користь того ж ФВМ як і в цей час Нечипоренко буде просто видаляти. Всіх його компашка буде ігнорувати . ображати , створювати однобоку картинку і "рейтинги".
Він відмовився бо він за прямі публічні дебати наприклад в РБК.
А програма його я гадаю буде завчасно але ні тут , ні на "Бомонді"!
Так що Гура не вводь людей в оману. Ти ітак вже асоціюєшся у місті як проплачена ......
Я не Федоренко .
Відповісти
2015.10.03 13:29 -
Антіклан Малинський (51)
0 0
Гура не пий галюцогенні препарати. Чому ви так його боїтесь ? Ти що у фінансових оборудках звладою теж замішана ? Про шанси Федоренка не вам маячню нести , бо знову буде пшиком. Всі восени голосували за Василя крім вас і це на дільницях було видно не озброєним оком.
Якщо не враховувати конкурс "Хто більше намалює !" та він був не третій а перший.
Чому ти не пішла ? Чому не любиш опозиції до зла .До гидот і злочинців при владі ?
Я говорив з Михайловичем "Чому він не допомагає мені коментами ?"
Справа навіть не у блокуванні а у тому що він заявив що не буде власною присутністю розкручувати сайт брехунів , маніпуляторів ,провокаторів та холуїв влади .
Там , як я зрозумів є образа на колишнього не активного голова ради батьків клубу "Файтер" В.Нечипоренка.
Тому і впускають його сюди і він сам не бажає.
Всі хто є проти вас федоренківці чи сам Федоренко ! Ну як бандерівці. Респект !
Відповісти
2015.10.03 13:51 -
Ольга Гура (53)
0 0
Тут ще й роздвоєння особистості. ))))
Відповісти
2015.10.03 18:31 -
Антіклан Малинський (55)
0 0
ОГО ! У тебе взагалі не роздоєння а мабуть вже йте серійне виробництво на рівні ДНК таких екополітобрехух з різноманітними "рингтонами"!
Відповісти
2015.10.01 20:28 -
Инкогнито (8)
2 0
50 відсотків пенсіонери я не против старості але молодь то де а інтернеті коменти пише
Відповісти
2015.10.01 20:15 -
Наливайко (6)
0 0
А кандидатура савченка - це плювок в обличчя всім малинчанам.
Відповісти
2015.10.06 19:39 -
Павел Петров (65)
0 0
Наливайко, чи то перепрошую... Шостак! У тебе і нікнейм по твоєму хоббі! )))
Відповісти
2015.10.02 17:35 -
Renegat (33)
0 0
Ні, плювок буде коли воно переможе на виборах ....
Відповісти
2015.10.01 20:31 -
Григорій Шитюк (9)
0 0
а недавнє маскіи-шоу було єлеєм на голови інших претендентів... фактично всіх. ну, ось і він серед них - щоб не розслаблялися! одне важко заперечити: на сьогодні він чистий перед законом - як і решта його опонентів.
Відповісти
2015.10.03 18:34 -
Антіклан Малинський (56)
0 -1
Мудило , ти ж добу назад йогоназивав хабарником і обсирав захисників його.
Гриша , ти не тільки чортяка на фото а і в житті !
Відповісти
2015.10.06 20:07 -
Сталева Свідомість (66)
0 0
Гриша підлий боягуз. Він підтримує лише популярну думку, такий собі мейстримовий патріот, а в заначці тримає піонерський горн і барабан з паличками.
Відповісти
2015.10.07 12:18 -
Григорій Шитюк (70)
0 0
на відміну від деяких "багатоликих" я на сайтах зі своїм лицем та іменем, одним регістраційним записом, та висловлюю лише власну думку (нехай і суб'єктивну). не маю каменя за пазухою і жодного партквитка в кармані (тим паче не колекціоную їх як дехто - не будемо озвучувати, і так всі знають). якщо не правий - визнаю, образив - вибачусь.
PS: а якщо вже так заскучав по барабану з паличками - попроси Діда Мороза, нехай подарує на Новий рік... може попустить - перестанеш на людей кидатися.
Відповісти
2015.10.07 22:44 -
Антіклан Малинський (71)
0 0
Гриша Ю, та не герой ти і ніколи їм нестанеш. Холуй , сраколиз та просто ідіот !
Відповісти
2015.10.07 22:48 -
Григорій Шитюк (72)
0 0
гадаю, Малину одного "героя" - більш ніж достатньо... Михалич, я людина скромна, посвідченнь кандидата в мери не колекціоную... :)))
Відповісти
2015.10.04 22:16 -
Григорій Шитюк (60)
1 0
в когось однозначно роздвоєння особистості... невже думаєш що всі забули як недавно сам вищав на увесь Малин що завдяки тобі та твоїм людям арештували "метелика"...? а коли випустили, та іще й зареєстрували кандидатом у мери, то відразу "я не я і хата не моя"...?
на відміну від декого, я звик відповідати за свої слова (тому спочатку думаю, потім кажу) - наведи мені підтвердження, де я когось конкретно називав хабарником чи тим паче "обсирав", факти в студію.
Відповісти
2015.10.03 18:42 -
Наливайко (57)
1 0
хве, ти ідіот
Відповісти
2015.10.02 22:33 -
Антіклан Малинський (40)
0 0
Точно такий чистий як ти суспільно корисний !
Відповісти