Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

19.10.2014
Малин

У Малині представники двох кандидатів у депутати побилися через дітей та агітацію


66-й округ «відзначився» конфліктом, який був спровокований командою  Петра Рябенка  – висуванця від «Батьківщини».

На суботу, 18 жовтня, в малинському Парку культури була запланована акція "Діти за мир" під патронатом Петра Рябенка.

Саме в Парку культури анонсувалось проведення акції, а не деінде. Але чомусь команда кандидата прибула до площі біля Меморіалу, що поряд із парком, де і стався казус: виявилось, що на площі ведуться ремонтно-відновлювальні роботи, – впорядкуванням меморіалу опікується інший кандидат в депутати – самовисуванець Дмитро Бондарчук.

По периметру площі були розставлені рекламні щити із агітацією цього кандидата, які й стали для людей Рябенка подразником.

Ймовірно прихильники Петра Рябенка, всі немісцеві, вирішили що то і є заплановане місце для акції, а агітацію іншого депутата сприйняли за провокацію, бо для малинчан "біля меморіалу" і " в парку" - різні місця.

І далі понеслось... Ді-джей у червоних штанях та помічниці Рябенка почали зривати агітацію конкурента.  Активісти Бондарчука, звичайно, попросили не псувати агітацію свого кандидата – бо це є грубим порушенням виборчого законодавства. Охоронці Рябенка сприйняли згадування Закону як власну образу і кинулися в бій. В результаті локальної бійки, за якою з цікавістю спостерігали дітлахи, є постраждалі з боку Бондарчука.

Міліція прибула своєчасно, порушення виборчого закону були зафіксовані. Дмитро Бондарчук вже звернувся до суду із позовом про грубе порушення кандидатом в народні депутати Петром Рябенком Закону про вибори, готується також відповідна скарга до ЦВК.

В усій цій історії шкода дітей, які стали заручниками ситуації, та залишається відкритим питання місцевої "Батьківщини".

Як відомо, офіційний дозвіл на впорядкування території біля Меморіалу Дмитро Бондарчук отримав за декілька днів до інциденту.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.10.21 10:34 -
Vadim (11)
1 0
Таке враження, що всі з розуму посходили...
Відповісти
2014.10.20 16:40 -
(10)
0 0
Анонс акции проскакивал дней 10 назад (возможно поменьше). Следовательно организаторы уже имели разрешение на проведение мероприятия и на определенном месте.
Если место было определено как "где-то там", то это другая история. Но в таких ситуация точки над И нужно расставлять следуя за документами и лицами принимающими решения
Відповісти
2014.10.20 15:38 -
(8)
0 0
Чистой воды провокация против Рябенка. И по моему местные власти должны реагировать на такие вещи. Если разрешение есть и у тех и у этих, то знчит их там злонамеренно свели.
Відповісти
2014.10.20 16:23 -
Григорій Шитюк (9)
0 0
чья провокация... организаторов его акции? тогда вопрос к организаторам: если акция при участии детей, почему вы не проводили её подальше от возможных провокаций и пр. угроз? за 50м ниже, возле вечного огня - отличная площадка, для рисунков она подошла бы гораздо лучше, на Соборной площади, где стояла машина с бигбордом (кстати, там и атракционы сейчас находятся) - не лучше место было? кто вообще в сложившейся ситуации отвечал за безопасность детей, когда привезённые "афганцы" (кстати, очень молодо выглядевшие) с местными депутатами-"титушками" мускулами мерялись? так что, больше смахивает на то, что сама команда устроила подвох своему кандидату с этой акцией... со слов очевидцев, ситуация там была весьма не однозначная.
Відповісти
2014.10.20 11:17 -
Егор (6)
1 0
Ось ще знайшов про цей інцидент з Бондарчуком http://operativno.info/component/content/article/70-novosti-dnya/9289-bondarchuk-i-ego-titushki-hoteli-sorvat-detskij-prazdnik
Відповісти
2014.10.20 11:25 -
Григорій Шитюк (7)
0 0
как противно, когда заезжие гастролёры начинают править бал в городе.
Відповісти
2014.10.20 10:57 -
Кіт Мармиза (3)
0 0
Рябенку ці шманці не до вигоди, тоді до вигоди кому?
Тут хлопці з дівчатами треба розобраться под чию ж дуду витанцьовую малинська "фронтоБатьківщина" і чого Рябенко на ті танцульки ведеться.
Ех!!! Прішла, пажила, а потом і мужа увєла!!! )))
Відповісти
2014.10.20 10:56 -
Григорій Шитюк (2)
0 0
як би там не було, нові лавочки - добре діло. і якщо ціна за них - піддони з листівками кандидата (А4 формату), то не тим морду набили! було б правильно, якби малинчани за таке шоу погнали кандидата разом з його охороною кудись подалі від Малина.
Відповісти
2014.10.19 20:39 -
Егор (1)
1 0
Титушки Бондарчука ))) https://www.youtube.com/watch?v=-WVfr7mU4vM&feature=youtu.be
Відповісти
2014.10.20 11:05 -
Григорій Шитюк (5)
0 0
https://www.youtube.com/watch?annotation_id=channel%3A52d969b0-0-28e8-9148-90e6ba5bc69f&feature=iv&src_vid=-WVfr7mU4vM&v=xmjIeov1vns
Відповісти
2014.10.20 11:05 -
Григорій Шитюк (4)
0 0
і детальне "пояснення" для чого проводилася ця акція... "в малинському Парку культури" :)
Відповісти