Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

26.03.2014
Малин

Василь Федоренко: Про люстрацію


Офіційне звернення заступника голови Громадської ради державницьких політичних і громадських організацій Малинщини , члена Люстраційного комітету цієї Ради Василя Федоренка

Рік назад міська ПО ВО «Свобода» , міська і районна ПО ПП «Удар», міськрайонна ПО УНП , міськрайонна організація Всеукраїнської ветеранської організації , громадська організація «Всеукраїнське об`єднання «Легіон Честі» та інші створили Координаційну раду опозиційних партій і спільно проводили десятки акцій (по титанових проблемах , до Дня Незалежності , по збереженню статусу 4 Чорнобильської зони , проти закриття МРТМО , тощо).

Потім з листопада минулого року на базі цієї ради був створений Штаб національного спротиву і ГО «Євромайдан» які приймали активну участь у революційних процесах і в Євромайдані.

На початку березня на базі цих структур була створена Громадська рада державницьких політичних і громадських організацій Малинщини , затверджено Положення ,створені комітети. До Ради крім легалізованих політичних і громадських організацій які зареєстровані Міністерством Юстиції , органами державного реєстру долучились «Народна Варта» і «Правий сектор».

Чекаємо представників інших державницьких організацій . Представників колишньої більшості Януковича та лівих антиукраїнських , ворожих організацій просимо не звертатись.

В понеділок я зареєстрував запити-звернення до Малинської РДА , міської і районної рад на отримання інформації по ймовірним кандидатам до люстраційного списку . Загалом 123 чоловіки. Більше 70 –ти це голови ,заступники , керівники і завідуючі відділів , управлінь за посадами.

Що не становить державної таємниці згідно законодавства повинно бути публічним.

Текст звернення:

« Влада узурпаторів пішла в історію , революція Гідності перемогла , Євромайдан і далі діє бо люстрація колишньої влади не завершена , маємо факт війни Росії проти України , проти її державності і цілісності , маємо масові сепаратистські , антидержавні прояви , диверсії , провокації , саботаж виконання рішень центральної влади представниками антидержавних партій що входили до колишньої парламентської більшості, представниками лівих і інших антиукраїнський , антидержавних непарламентських партій і громадських формувань та їхніми представниками на всіх рівнях і напрямках державної влади , органів місцевого самоврядування , виконкомів та депутатського корпусу.

Маємо по Україні факти остаточного докрадання місцевими представниками колишньої , ще не люстрованої народом влади державного і комунального майна , не цільових витрат з державного і місцевих бюджетів . Маємо правоохоронні і контролюючі безвідповідальні структури які не тільки не борються з масовою корупцією , а і самі наскрізь корумповані.

Виходячи з ситуації , яка склалась у цей нелегкий військовий час , коли маємо нову центральну владу , а у регіонах прямо їй протилежну владу з представників колишньої окупаційної в Україні влади , згідно Конституції України (Розділ 1, ст..5,ст..36), яка є законом прямої дії , де вказано про те що народ здійснює владу безпосередньо , Постанови Кабінету

Міністрів України від 03.11.2010 р. під №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні і реалізації державної політики» , Закону України «Про доступ до публічної інформації» (Розділ 1,ст. 1, 2, 4) , інших законодавчих актів та Положення про громадську раду державницьких політичних і громадських організацій Малинщини , з метою отримання інформації про посадових осіб , керівників відділів ,структур , управлінь , окремих службовців Малинської районної державної адміністрації , районної і міської рад , членів виконкому Малинської міської ради , депутатів міської і районної рад , керівників правоохоронних та інших державних органів для проведення громадської люстрації та впливу на кадрову політику у формуванні нової дійсно народної влади.

Просимо надати відповідно доданого списку (таблиці) інформацію про ваших службовців (за відповідними посадами), членів виконкому та депутатів відповідної ради. Просимо внести в таблицю за посадами прізвища тих кого там немає. По кожному кандидату на внесення до люстраційного списку подати повну інформацію згідно переліку інформації поданої нижче спискової таблиці.

Список подається і в електронній формі для внесення прізвищ.

Після збору відповідної інформації подати її заступнику голови Громадської ради політичних і громадських організацій Малинщини , члену комітета по питанням люстрації і протидії корупції Федоренко Василю Михайловичу , телефони : 0932994514, 00968202976, 0996483732 , або голові Громадської ради Литвиненку В.М..

ПЕРЕЛІК ІНФОРМАЦІЇ

по кандидатам для проведення люстрації :

1. П.І. по Б.
2. Дата і місце народження.
3. Освіта , спеціальність
4. Посада.
5. Досвід і раніше займані посади.
6. Належність до партій і громадських організацій з моменту досягнення
повноліття , Посади, обов`язки при перебуванні у відповідних організаціях.
7. Офіційна заробітна плата.
8. Декларація про доходи і реальний майновий стан на 15.03.2014 року.
9. Судимість .
10. Наявність банківських рахунків та родичів за кордоном.

Просимо надсилати інформацію про свавілля , зловживання посадами, факти корупції ,поборам у навчальних закладах ,про порушення Закону «Про благодійництво», факти хабарництва , казнокрадства , деребанів , нехтування заявами і зверненнями громадян , байдужості і не компітентностні на мою електронну пошту vfedorenko1@gmail.com для формування розширеної електронної бази та підстав проведення люстрації , відсторонення чи забороні працювати в органах державної влади , органах місцевого самоврядування , силових,контролюючих органах , на відповідальних посадах в комунальних підприємствах.

Василь Федоренко

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.03.28 22:06 -
Робин_Гуд (36)
2 0
Фе, ти знов у запой пішов чи шо? Я вже вдруге прошу всю правду про свого побратима Головенка нам тут викласти! Тільки без маячні , чітко по 10 критеріям. Дякую!
Відповісти
2014.03.29 16:54 -
Василь Федоренко (37)
0 -2
Ге , да злізь з голки ! Головенко не є членом "Свободи".
Ти забув напсати що у мене 6 голів ,12 рук ,12 ніг і левове серце !
Відповісти
2014.03.29 22:07 -
Робин_Гуд (38)
2 0
Ну іншої відповіді я й не чекав! Це треба ж було 2 дні думати. Я і не заявляв , що Головенко входить до складу "Свободи." Виходячи із вступної частини статті зрозуміло що вся ваша братія разом. От тільки як запахло смаженим , тут ти вже нічого і нокого не знаєш, брехло! Місто в нас не велике, все знаємо й самі.
Відповісти
2014.03.29 23:06 -
Василь Федоренко (39)
0 -2
Чим тобі запахло ? Підмийся бо задохнеся!
Відповісти
2014.03.28 11:19 -
івальді (28)
3 0
я не підтримую теперешні дії "Правого сектору", але пане Федоренко Вам ще далеко до Семеніва, повчіться в нього хоча б елементарній поведінці. Дуже шкода, що на місцях такі як Ви дискридитуєте партію "Свобода "
Відповісти
2014.03.28 12:06 -
Василь Федоренко (30)
0 -3
Дискридитує Свободу твій пірщик , сам собі і голова , і намет , і акція ,і збори ,і газета і т.д.
Щодо гарної повідінки тон гівна і океан злитоі на мене аморальної маячні , то це говорить про гниле виховання нового вигаданого троля.
Чи не хватить пару людям плодити цю маячню !
Відповісти
2014.03.27 21:57 -
Олексій Семенів (23)
1 0
Такі як Фе ганьблять усю націоналістичну і патріотичну ідею. Там де Фе там розкол і потоки бруду.
Чекаю з нетерпінням відповіді, але на цей раз певно варто бути оригінальнішим. А то про тітутшок і хапуг якось не актуально.
Відповісти
2014.03.28 09:45 -
Василь Федоренко (25)
0 -3
Олег Лагнюк вчора по телефону просив з тобою співпрацювати .
Напиши коли ? Між кидками у мене кучи гівна ?
Співпраці з таким не може бути , навіть якщо після реєстрацій в МінЮсті , регіональних управліннях , Малинській юстиції , держреєстрі так станеться що ти представлятимеш "Правий сектор" чи сам ганьбитимеш його.
Синок де взагалі проста повага до старших ? Чи у тебе виборочно ?
Відповісти
2014.03.28 10:33 -
Олексій Семенів (26)
3 0
На себе перереєструйте)))) Хай Вам, ще одна партія буде. Я думаю витяните.
Мені про це нічого не відомо. Повага до старших? Я поважаю людей які не ганьблять мене і моїх побратимів. Може ми щось і не правильно в цьому житті робимо, але Бог нам суддя, а не ВИ. Дякую.
Відповісти
2014.03.31 22:42 -
Enej (40)
2 0
Олексію, не зважай на цього придурка. Ми знаємо, хто є хто. А цей п'яниця може нареєструвати ще з тисячу організацій і пишатися собою - гівном і залишиться.
Відповісти
2014.03.28 10:59 -
Василь Федоренко (27)
0 -2
Ти про що ? Чи не я брав на поруки мого клубу голову обласної УНА -УНСО Ярослава Лагнюка для заміни запобіжного засобу після розгрому Клубу ігрових автоматів в Києві ?
Може зателефонувати сину моєї куми , Ярославу Лагнюку і запропонувати заглянути на цей сайт.
Ну ти і ЧМО !
Відповісти
2014.03.28 12:03 -
Олексій Семенів (29)
1 0
Зателефонуйте. Ви ж так часто йому телефонуєте)))
І таке питання як голова люстраційного комітету може прикриватися якимось кумівством. Ай, не гарно виходить.
Відповісти
2014.03.28 12:25 -
Василь Федоренко (33)
0 -1
Хвора дитино хто тебе навчив що Віра ,Хрещення , відповідно кумівство є ознакою злочину!
Я гадав що ти хоч трохи шевелиш мізками і маєш хоч якусь людську свідомість.
ПОМИЛЯВСЯ !!!! Повний самодур і самозакоханий бовдур !
Більш на тебе не реагуватиму - жаль вільного часу ! Чавись своїм сказом !
Відповісти
2014.03.28 13:45 -
Олексій Семенів (35)
1 0
Сказав, як відрубав. Простіть мене батьку василю. Я так мріяв вступити в "Легіон честі", але згадав, що в можна вступити лише в гівно)))))
Відповісти
2014.03.28 12:09 -
Василь Федоренко (31)
0 -1
Я йому півроку не телефонував . брехня тебе і перетворить з чмошника на пусте місце.
Що ти зробив за півроку крім збільшення випорожнення !
Відповісти
2014.03.28 12:17 -
Олексій Семенів (32)
1 0
Ви, Василь Михайлович, цікавитесь копрофілією?
Відповісти
2014.03.27 16:35 -
івальді (21)
3 0
пане Фе Ви, певне так і не почули що Вас запитували, чому ж нічого не кажете про діяння побратимів. Певне своїх не продаєте легше всього взятися за люстрацію беззахисних жінок з "білого дому", які отримують мінімальну зарплатню, одні без чоловіків виховують дітей і ходять пішки а не їздять на джипах як Ваші колеги та й одягаються з циганського ринку, який під Вашою егідою так хочуть закрити малинські підприємці, які самі не сплачують вчасно податки стоять на біржі а в цей час торгують на ринку. Але по Ваших висловах тільки Ви чесні і прозорі, але чому ж Ви збираєтеся захищати інших коли Вас завжди обдурють і обкрадають . Чому ж Ви такий герой ні чого не можете добитися. А зараз прикриваючись "Майданом" беретеся судити інших та ще й претеся до влади напевне щоб вирішити свої проблеми. І повірте закони Ви все таки за Вашими словами тільки "перевертаєте" а не вивчаєте. А ще хочу сказати що Бірківський сидячи в білому дом,і робить більше то їздить по викликах до школи то допомогає міліції, о це я розумію робота самооборони, а Ви тільки там де ласі куски. Бог на світі є і він все бачить. Зараз піст і навіть мусульмани перестають воювати, а Ви ще й гадите всіх і воюєте з відьмами.Краще підіть до церкви і помяніть Героїв Небесної сотні. Почніть із себе. Вас усі прекрасно знають , навіть живучи в Києві приїзджаючи в Малин рідко про Вас можна почути добре слово.
Відповісти
2014.03.27 14:35 -
Емма (19)
2 0
Всім хто спілкується з Федоренком: ...не сердьтеся на дурнів, вони будуть жити ще довго, до них варто відноситися, як до поганої погоди. Будь-яка людина має право на дурість — проти цього не можна заперечувати, але цим правом треба користуватися з деякою помірністю. Ступінь дурості не вимірюється кількістю дипломів.
Та все ж Бог в людині. Він є або немає. Але повна його вiдсутнiсть — це великий крок назад і вниз. В майбутньому люди прийдуть до нього. Не до попа, звичайно, не до приходу. До божественного в собі. До прекрасного. До безсмертного. I тодi не буде гнiтючої сірої нудьги, звірожорстокого, тупого і скучного, безрадісного будня.
Відповісти
2014.03.27 14:32 -
Ігор Бадюков (18)
2 0
Шановні. а давайте для початку проведемо люстрацію самих люстраторів — на Малинському Майдані зберемо громаду Малина і визначимо відкритим щирим голосуванням, чи достойні ті достойники Федоренко і Головенко когось-таки люструвати. А якщо громада і справді уповноважить на те свободівця зі стажем та місцевого Сашка Білого, ну, схилим голови у знак пошани і підкоримось рішенням люстраційного комітета...
Відповісти
2014.03.27 21:59 -
Олексій Семенів (24)
2 0
Не рівняйте Білого і Антона. не тей рівень не та натура зовсім. Білий в авторитеті був і мав поняття честі.
Відповісти
2014.03.27 18:52 -
Петро Філоненко (22)
4 0
Ігоре, не чіпай тільки Сашка Білого. Це зовсім інші рівні й виміри. Всякі Федоренки, Головенки, Литвиненки, люстратори й люстровані, і Я в тому числі, і Ти - є лише плебсом (назвись хоч громадою). Музичко був і залишається Воїном, який був готовий отой плебс чи громаду захистити, щоб він мав можливість прийти на збори громади на малинський, житомирський, київський майдани, щоб всяка мразь "державницька" не заважала тобі жити й працювати, щоб чужоземці не шматували Україну
Відповісти
2014.03.27 15:37 -
Робин_Гуд (20)
2 0
Фе нам майбуть сам не признається за що сидів його побратим Головенко.
Давай Васьок, розпиши нам по всім 10 пунктам
Відповісти
2014.03.27 14:29 -
Ігор Бадюков (17)
1 0
rh
Відповісти
2014.03.27 12:28 -
івальді (13)
3 -1
пане Василю, дуже все таки хотілося б почути Ваш коментар не тільки щодо Фоміна та Дученка, а ще й стосовно Вашого товариша Литвиненка, адже Емма ніяк не звинувачує Вас у хабарях а пише саме про Литвиненка, який підписаний під зверненням. Адже про його діяння знає не тільки малинщина.Ви дійсно єдиний з усієї трійці, який не заплямував себе , бо можливо Ваше щастя, що Ви не працювали на попередню систему. Хоча Ваші висловлювання про деяких людей не завжди коректні. І на мою думку Ви як тренер і вихователь повинні вести себе коректніше, адже людей які пишуть коментарі Ви особисто не завжди знаєте. А щодо законів, то Вашій організації потрібен фаховий юрист, бо Ваші листи порою граничать з абсурдом повірте мені попередній дописувач видно знає про що пише, прочитайте ще раз закон "Про доступ до публічної інформації."я знаю про що говорю маю 10 років юридичного стажу та ще й в політиці. на жаль проживаю зараз уже не в Малині. І дійсно було б доцільно щоб першими люстрацію пройшли саме ті що її починають
Відповісти
2014.03.27 13:55 -
Василь Федоренко (15)
0 -2
То як ти такий фахівець то проведи по мені люстрацію і наведи факти корупції , антидержавні діяння чи ще щось . Ти хоч юрист , якщо вірити , але я Законів перевернув значно більш ніж ти , зробив море установчих документів по створенню організацій і підприємств і у миттєві строки , приймав участь у судових тяганинах в тому числі з малинськими податківцями і всі вигравали у Житомирськомк адмінсуді, та безліч і ншого . Досвід міліцейський , депутатський , громадський , політичний , керівника , організатора плюс дві вищі освіти і ( спеціальності дають мені право не вважати себе за неука.
Щодо толерантності . Не надійтесь що обріхувати , ображати будете вільно.
Я не з тих що підставлять щоку підлоті чи ворогу.
Мої коменти в порівнянні з їхніми тонами брехні і г... це заспокоювальні молитви !
Відповісти
2014.03.27 10:47 -
Василь Федоренко (9)
0 -1
Емма ! В черговий раз - читайте сам допис . Цікавтесь законами . Навіть без окремих Законів про Люстрацію , боротьбу з корупцією чи совсім непотрібного закону про громадську ініціативу є право громадського контролю за напрямками розвитку державної політики , в тому числі і кадрової.
Є Конституція і безліч механізмів у вже діючих законах.
Якщо всі партії і громадські організації Євромайдану для вас є Фоміни , то мені з Вами не має про що спілкуватись.
Фоміна і Дученка в списках Ради немає , так що не брешіть і не провокуйте .
Ви мабуть так само і "давали" (?) хабар Литвиненку ?
Можливо і я щось хапанув ? Службовцем чи бізнесділком не був .
Маючи 4 четверо дітей чекав на житло з 1983 року і так не дочекався , хоча "підлизувачі" що були далеко за мною квартири отримали.
Авто не маю . Маю не дивлячись на 38 років трудового стажу і депутатського стажу 12 років пенсію в 900 гривень . Мабуть опозиційну !
Цього ви не хочете знати і не бачите , а тільки звикли брехнею і брудом та манупуляціями і псевдосвідомістю "валити" тих хто протидіє цій злочинній владі . Яким давно потрібно за гратами , або на такій як у мене пенсії сидіти ! Попередньо тільки потрібно повернути громаді награбоване.
Хай ця мафія відчує життя у нашій шкурі.
Відповісти
2014.03.27 11:34 -
Емма (12)
2 -1
Пане, Василь, закони треба не тільки читати, але і розуміти їх. Про вашу пенсію і про Ваше авто я нічого не писала. У мене вона теж 1247 грн. і стажу рівно 40 років. Хабарі Литвиненку не давала, бо не займалась бізнесом. Якщо Ви дійсно хочете правди то наберіться мужності та зробіть публічний запит щодо нього до Радомишльської прокуратури. І навчіться культури спілкування. Хамство не прикрасить нв Вас ні ВО "Свобода". Я вже не в такому віці щоб брехати, бо в тому немає ніякого сенсу.
Я не стверджувала, що Дученко і Фомін в списках Громадської ради, але один з них очолює районний осередок партії "Удар" та з Литвиненком за одне. Ці люди звикли жити за рахунок хабарів і результати Вашої люстрації будуть або продавати , або шантажувати ними. Невже в малині немає дійсно порядних людей для проведення люстрації?
Відповісти
2014.03.27 14:19 -
Василь Федоренко (16)
0 -1
Литвиненко , повторюю не є у люстраційному комітеті , а якщо і я для вас не чесний чи не освідчений і не досвідчений , то де дакази ,факти крім друкованих слухів ,вигадок , провокацій та брехні ( літературне українське слово). У вас пенсія більше . За що ? Може поділитесь.
Бо навіть з чотирьох дітей ,н а неповнолітню меншу донку не платять 150 грн, украли 10 років безпідставно , не враховують 12 років депутатських , на платять чорнобильську даплату щомісячно по 64 грн, і т.д.
Все це навіть не нараховують , То потрібен контроль,перевірки ,вплив і люстація щодо таких службовців Пенсійного Фонду що обслуговують українців чи ви і далі будете заговорювати проблеми типу "А хто судді ? Чому не я?" Покажіть себе ,працюйте не на себе а на людей ,а тоді будете когось обгаджувати.
В громадській раді двери і "громадські посади" відкриті для всіх крім банди Януковича і Симоненка ії прихильників , братчиків ,членів , агентів ,корупціонерів і вбивць.
Справ море ! Підключайтесь і працюйте в любому напрямку , а то "кожен бачить себе полководцем здалеку".
А діють хай такі як я а всі тролі будуть гадити та забалакувати проблеми.
Відповісти
2014.03.27 09:59 -
Емма (8)
3 0
Особисто я, як і багато наших громадян, переконана, що будувати нову країну, з новими цінностями та принципами, неможливо на старих основах. Потрібно очистити не лише органи влади, а й все наше суспільство. Очистити від брехні, фальші, корупції … Але звісно, почати слід із очищення органів влади від тих чиновників, які ще вчора були опорою режиму, які порушували права громадян, переслідували їх, чинили тиск на них. Тому люстрація має зачепити міліцію, прокуратуру та суди, податкову та митницю, місцеві державні адміністрації та їх різноманітні управління та відділи. Разом з тим це стосується і тих керівників різних ланок які на догоду собі допомагали таким злочинцям або ж мовчки підтримували їх. Тому люстрація має зачепити і державні установи та організації, зокрема засоби масової інформації, заклади охорони здоров’я, навчальні заклади і т.д. Бо ті хто були не згодні із діями диктатора та його посіпак про це відкрито заявили. Всі інші, хто мовчав в цей час – вони теж прислужники режиму, тому не мають морального права на зайняття керівник посад. Якщо вони добрі фахівці, то хай працюють на посаді звичайних спеціалістів, але аж ніяк не керують на державних та громадських політичник посадах.
Але, пане Василь, відсутність законодавства є перешкодою для реалізації громадської ініціативи з очищення органів влади.
Виходячи з цього, пан Федоренко, я хочу поцікавитись , хто і яким чином уповноважував Вас , хабарника Литвитенка та створену Вами «Громадську раду» проводити люстрацію чи підготовку люстрації чиновників. Адже, на Малинщині політично-активного населення не більше 10%. Ви запитували у громади чи достойні ваші друзі Литвиненко, Дученко М. Фомін та інші нероби проводити люстрацію. Ні. То спитайте, хоч у соціальних мережах. Дученко та Фомін все життя протирали штани та брали хабарі в міліції, бувшому ОБХСС, за всю службу жодного гучного розслідування , тільки ловили бабусь які продавали молоко від власних корів за «спекуляцію». Весь час служби їздили на чужому бензині, їли чуже м’ясо, рибу, напивались чужою горілкою, продавали конфіскат і гроші забирали собі в кишеню, вдягалися на базах. Вони до 1999 року працювали на моїх очах. На цивільній ниві Фомін умудрився розвалити комунальне підприємство.
А, Литвиненко! Мріє про посаду голови адміністрації. І в нього рило не в пушку, а в щетині. Ще 2010 року Литвиненко був керівником Радомишльського РЕМ, член СДПУ (о) з якої почалася «партія регіонів», лідер якої причетний до анексії Криму Знущався над підприємцями та підприємцями, беручи в них хабарі за перевищення граничної потужності електроенергії, а це десятки тисяч. Останній раз попався на хабарі в 60 тис.грн, було розпочато слідство за частиною 4 статті 368 ККУ… За такі діяння передбачено покарання від 8 до 12 років позбавлення волі,але він відкупився та й ще залишилися гроші на дорогі автомобілі. Тепен ніде не працює і живе небідно.
Отже, пане Василь, почніть люстрацію зі «своїх» .
ЗУ «Про доступ до публічної інформації» передбачає окремі запити на кожну особи, а Ви дали запит аж на 123 чоловіки. Керівники , до яких Ви зверталися про надання інформації, якщо «дружать з головою» не нададуть Вам такої інформації, тому що це незаконно і тому, що вони не знають відповіді на питання поставлені Вами. Список питань нагадує мені перелік питань, які задавали колись КДБешники. Національності тільки ще немає.
Вдачі Вам, починати якось треба.Мені вже 71 рік і допомогти я Вас не зможу.
Відповісти
2014.03.27 08:07 -
Витас (7)
1 0
Фе разбушевался... люсттрироваться захотел... С себя начни! Кстати, а почему возле памятника Шевченко Вас было так мало, свободовцев?!
Відповісти
2014.03.27 10:54 -
Василь Федоренко (10)
0 -1
Ми не тільки всі , міські свободівці , були навіть паралізовані в калясках , а я і виступав після Шостака і Савченка.
Дивись в інтернеті навіть фото.
Ти сам то видно з цього не був то чого розкидаєш .....
Можливо ще напишеш що ти знаєш список і осбисто кожного нашого міського свободівця ?
Клініка . Списки наша націоналістична партія не оприлюднює і закони цього не вимагають .
Яка буде злідуюча маячня ? Прими заспокоювальну пігулку або Феномин і вперед на Крим !
Відповісти
2014.03.28 13:28 -
Витас (34)
1 0
Ну что Вы, списков пациентов увы нет... А из свободовцев было только человек 10 и один флажок фашистский (черно-красный).
Відповісти
2014.03.26 21:42 -
Кіт Мармиза (6)
1 0
Слухайте, Фе, а чого ж тоді Генеральний Пе, який від Свободи, та мишей не ловить?!
Відповісти
2014.03.26 18:15 -
Петро Філоненко (3)
1 -1
Фе, ти унікальний самозванець і брехло. Уся ота Громадська рада - це фук, а твій комітет - самозванство. І це всі знають як у Малині так і в районі. Десь ти писав, що тебе уже жахаються. Ні, Василю, з тобою просто не хочуть зв’язуватися, бо знають яке ти є ХУ.

Дивно, що "Свобода" ще терпить такого провокатора-самодура.
Відповісти
2014.03.26 20:26 -
Василь Федоренко (4)
0 -2
Петро ти класичний пі.... та гнида !
Відповісти
2014.03.26 21:40 -
Петро Філоненко (5)
2 -1
Іншої відповіді я й не чекав.
А давай по темі. Говорять, що ти катаєш маляви на свого побратима (так же в Свободі прийнято звертатися?) Миколу Поліновського. І не просто на електронку, а й по мобілі самому Лідеру. ну, ти сам про це базарив. Так от кілька питань:
1. Що це за партійна дисципліна?
2. Поліновський також у твоїх люстраційних списках?
3. Під Кізіна теж копаєш та маляви в Центр строчиш?

Відповіді не чекаю, але раптом з похмілля чи після чергового стаканчика захочеш побалакать, то може роз’ясниш. Можеш навіть мене якось там обізвати. Я вже звикаю й не ображаюся. А чого на хворих ображатися? Не по-божому.
Відповісти
2014.03.31 22:47 -
Enej (41)
2 0
Так і є.Цей кагебіст своїми кляузами вже всіх дістав.
Відповісти
2014.03.27 12:36 -
Adik (14)
2 0
Вот вам и пратийная идеолгия и дух побратимства. Катает Вася бумаги на людей.
Відповісти
2014.03.27 10:56 -
Василь Федоренко (11)
0 -2
Це тобі твій П таку хе... підкинув ?
Підлота !
Відповісти
2014.03.26 17:50 -
Василь Федоренко (2)
0 -2
Читай КОНСТИТУЦІЮ.
Зареєстровані в Україні партії ,організації і рухи мають повне право громадської ініціативи, громадського контролю і впливу на розвиток кадрової політики.
Поки всіх відволікав Крим місцеві мафіозні ,корупційні «органи» не тільки осмиліли побачивши що центральна влада тягне кота за хвіст , а і саботує перезавантаження місцевої влади.
Я про це попереджав.
Я навіть не гадав що вони підуть на зустріч громаді ,Євромайдану і без шуму покинуть посади до яких прикували себе кайданками гадаючи що 23-ти річна узурпція міських , районних і сільських коритних посад буде їм по життєвою та їх дітям ,зятям,невісткам , кумам , сватам та підлизувачам.
Але крок я зробив правильний , аби народ зрозумів що злочинні можновладці є поза конституцією та поза законодавством.
ЗУ «Про захист персональних даних» до представників влади (слуг народу) найнятих народом і проплачуваних народом не стосується .
У нас влада згідно законодавства публічна , відкрита ,підзвітна і контрольована народом а не таємний антинародний Орден.
Ми повинні любу владу змусити працювати в рамках українського законодавства , Конституції та змусити перестати брехати , а виконувати те про що заявляють.
Свідомі малинчани, не звертайте уваги на «коментаторів» від тих хто все життя вас шиє в дурні і грабує.
Ми зберемо самі паралельно більш якісну інформацію . Не хочуть піти самі , то підуть з кримінальним мішком їх злочинів .
Буде саботувати прокуратура і міліція то є генпрокурор і є громада готова винести їх з насиджених кабінетів
Правда за нами !
Нагадують мені про трудове законодавство чи продажні суди , то я вам скажу що ні в одному законі немає норми щоб службовці на посадах сиділи вічно і роздавали на вічно іншим «своїм» в довічне узурпування владні посади.
Надавайте на електронку скановані заяви , документи , інформаці про свавілля , побори , грабунки , розкрадання казни і комунального господарства і землі.
Відповісти
2014.03.26 16:09 -
Робин_Гуд (1)
2 0
Прочитав всю публікацію, ну що сказати - справедливий і непохитний,але
Фе, перед тим як оце писати, треба було уважно вивчити ЗУ "про захист персональних даних".
Для чого в нас тоді прокуратура? Всеодно без силових структур всі ці організації, формування, банди, групи, сектори - НІЩО!!!
Відповісти