Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

22.07.2014
Малин

Журавський: Білизну дитячим садкам, 18-річних на війну не відправляти...


Одразу сім дошкільних навчальних закладів Малина отримали від народного депутата Віталія Журавського нові комплекти постільної білизни.

«Три тижні тому до мене звернулися батьки вихованців місцевих дитячих садочків. Просили лишень про одне – оновити в дитсадках постільну білизну, бо та, що використовуються сьогодні, вже давно зносилася», - розповів політик під час відвідин Малинського району у четвер, 17 липня.

За словами Журавського, усі 1200 комплектів постільної білизни для дитсадків Малина пошиті у Коростишівському центрі соціально-трудової та професійної реабілітації інвалідів.

Цього ж дня, політик завітав у село Ялцівка, де зустрівся із дружиною українського військовослужбовця Олександра Свойтика, який перебуває у госпіталі після контузії в зоні АТО на сході. Нардеп побажав якнайшвидшого повернення Олександра додому, а також передав матеріальну допомогу для його реабілітації.

Днями пізніше...

Народний депутат Віталій Журавський вимагає від Міністра оборони Валерія Гелетея негайно повернути додому військовослужбовців 18–19-річного віку, які перебувають в зоні антитерористичної операції. Про це він сказав під час відвідин Володарсько-Волинського району.

"Необхідно негайно заборонити призов 18–19-річної молоді. Воювати повинні ті, хто має військовий вишкіл, хто пройшов дорогами війни в гарячих точках планети. Бо війни виграють загартовані в боях професіонали, а не вчорашні школярі. А якщо генерали хочуть, щоби на фронт ішли 18-річні, то нехай туди відправляють своїх синів!" – сказав народний депутат.

Віталій Журавський вважає неприпустимим затримувати надовго в зоні бойових дій військовослужбовців, які мають хоча б двоє дітей.

Нагадаймо, минулої п’ятниці Віталій Журавський відвідав Володарсько-Волинський район з благодійною акцією – на прохання громад сіл Топорище, Черновогранітне, Дворище, Давидівка, Грушки, Сколобів, Радичі, Небіж, Суховоля, Кропивня привіз їм бензокоси, музичні центри та електроплити.

Матеріали прес-служби народного депутата Віталія Журавського

Джерело: Житомир.інфо

 

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.08.19 20:15 -
Александр Сергеевич (45)
0 0
Ребята то что происходят действия на территории Украины это лишь вина Вашего правительства и то что там воюют террористы-это полная чушь!!!Военный украинской армии в посадках лежат мертвый сотнями а может и тысячами и нет кому дела до них!!На Юго-Востоке воюют ребята со своего района все военнослужащие украинской армии это знают!А то что СМИ настроивает весь народ против РОССИИ так это ненормально!!!Чтобы узнать всю информацию о дйствиях и кто там воюет на стороне ополченцев или так называемых террористов зайдите в соц сети и напишите любому жителю Донецкой или Луганской областях и они Вам лично скажут какие СМИ врут а какие нет!!!!!!
Відповісти
2014.07.31 08:57 -
івальді (39)
1 0
у кожного своя правдаб це по українські так завжди. Але чомусь тей самий народ про який пише Станіслав і якого тошнить ні разу від подачок не відмовився і на мою думку правильно зробив. Кожен народ заслуговує на таку владу на яку заслуговує. Тому коли прийде час голосувати потрібно вибирати ту владу яку ти хочеш а нетого хто щось дав
Відповісти
2014.08.01 00:35 -
Станіслав Гуменюк (42)
1 0
Від подачок не відмовляються, оскільки, МИ, активні й мудрі постійно вдовблюємо їм в голову, що "дають - бери... але голосуй як вважаєш за потрібне". Щось не спрацьовує, бо інакше не було б такого явища. А всіма цими мудрими розмовами ми лише поширюємо цю інфекцію. Усе ж просто:
- Бери ,але голосуй як вважаєш!
- Так за кого ж голосувати?
- А за того, що тобі дав. Інший же не дав?
Усе давно прораховано: від психологічних впливів до статистичних даних.
Шановна, народ відмовиться, він МАЄ відмовитися, а МИ повинні показати приклад. Знаю, що це звучить романтично. Але прагматизм не здатен схвилювати душу й повести за собою людей шляхом до змін. Прагматизм веде за собою лише більшість шляхом до рабства чи до забою.
Ми почали вириватися з рабства - нас почали забивати. А дехто продовжує тупо купувати. Не Вас конкретно, не Григорія, не мене чи ще когось. А всіх - згідно зі статистичними даними.
Відповісти
2014.08.01 17:34 -
Григорій Шитюк (43)
0 0
Стас, вот ты в принципе правильные вещи сказал... но а как же с окнами и постельным бельём от спонсора поступать...? знаешь, деткам это сегодня нужно - завтра они в щколу пойдут. и самое смешное - всё это уже есть... но "из рук супостата"! :) позволь к твоим словам добавить ещё: за всякое доброе дело нужно сначала сказать хоть маленькое "спасибо", а потом решать - голосовать, не голосовать... утопия тем и хороша, что можно много и красиво поговорить - а коль человек уже взял и сделал - кому нужна такая принципиальность, по идеологическим (идейным) соображениям отказаться от помощи?
вот, просто вспомнилась народная мудрость: "чому ж такі бідні - бо дурні, а чому ж дурні - бо бідні"...
Відповісти
2014.07.30 22:59 -
Станіслав Гуменюк (36)
0 0
Взагалі-то, обговорювати таку нікчемну постать, як Журавський, не хочеться. Я лише звернуся до Григорія Шитюка, як яскравого представника прошарку нашого суспільства через яких до влади приходять журавські.

Григорію, ти не сердися, але твій діалог з Volvas- ом наводить мене лише на подібні висновки.
Гриша, ти пам’ятаєш, як ти два роки тому "в контакті" ніс всяку херню по темі повстання селян проти розробки тит.родовищ. Ми зустрілися й поговорили.
Зараз бажання зустрічатися з тобою немає ще після твоїх випадок на О.Гуру. Та й часу - в обмаль.
Невже ти не усвідомлюєш, що взяти якусь подачку від журавських - це зміцнювати їхні позиції.
Не розумієш? Тоді скажу так: якби журавськоподібні покаялися привселюдно й сказали типу: "Народ, віддаємо все награбоване, дозвольте залишити хатинку (типа твоєї, Гришо), газонокосарку, мотоблок та мотокосу, пікапчик, що городину на базар возити, а до влади ми більше ніколи не підемо, оскільки усвідомили, що ми.... (ну, типу того, що на Путіна говорять)". От тоді, Гришо, можна й взяти на дитсадок чи на розвиток місцевої преси.

Ще не зрозумів? Тоді організуй збір білизна на дитсадки. Гарантую, що ту, яку привіз Журавський, відправимо йому назад Новою поштою. Адресу знаєш? Підкажу.

Гришо, май гідність. А за деяку грубість не ображайся. Даю пораду - зганяй в зону АТО. Чомусь, я сподіваюся, в тебе буде шанс перестати нести всяку юхню...
Да, і зателефонуй, коли почнеш акцію збору білизни. Поможемо. Народ вже тошнить від журавських, і такі як ти дають їм пігулки від рвоти, а потрібно це все виригати, інакше - токсікоз. По собі знаю.
Відповісти
2014.07.31 02:27 -
Григорій Шитюк (37)
0 0
Стас, з гідністю в мене якраз все гаразд... я не стану тут росказувати в кого (з тих від кого тягне на рвоту) тобі довелося шукати правду і з ким із них домовлятися про підтримку...
я Журавському не адвокат, і річ не в самому призвищі (я колись згадував тут і про Сацюка), мова про те що Україна на грані 1917 року... принциповість та революційний запал повинні мати розумну межу - далі кров, калюжі, ріки людської крові! той хто закликає хапатися за вила, повинен усвідомлювати що потім доведеться за це відповідати - не перед людьми та законом, то хоч перед Богом.
доречі, можливо особисто в тебе Журавський теж щось забрав...? надай перелік відчудженого незаконним способом - разом занесемо до Старовойта.
щодо подій дворічної давності - невже на сьогоднішній день ти ще не переконався що то була далеко не херня??? тоді нам просто немає про що сперечатися... а тим паче про Олю Гуру. :)
Відповісти
2014.08.01 00:00 -
Станіслав Гуменюк (41)
0 0
Демагогія! А по-простому: аби по...теревенити. Завтра Журавський буде в Чоповичах. Чого він туди преться? Ах, виконувати свій обов’язок! Чекаємо з хлібом-сіллю! Об 11-00.

А щодо 17-го року, то ми й не хочемо його допустити. Не ту дату ти назвав. А оцій всій бойні на сході - дякуйте пр-астам та їх лизолюбам журавськоподібним, всяким КПУ-шним самійленкам.
Беріть подаруночки. І не треба прикриватьися потребами дітей, хворих тощо. Підніміть зад й гуртом будуймо систему при якій подібні питання й виникати не могли б.

Сьогодні солдати, хлопці з різних мість і сіл нашої України, які розмовляють і укр. і рос. мовами, які засуджують Майдан і підтримують його просять нас, тих хто ще не воює: Хлопці, не купляйтеся, тримайтеся там, гоніть всіх запроданців з влади, бо для чого тоді всі оці жертви...
Єх,Григорію, і для чого я оті всі романтично-пафосні речі викладаю?

Радуйся, що ми маємо й білизну й новенькі вікна.. НА ШАРУ!!! Всього лише за ціну незалежного малороства довжиною в 23 роки та сотень життів наших хлопців. Філософствуй й надалі. Ти ж нічого поганого не робиш? І ніхто тебе не звинувачує.
Відповісти
2014.07.31 23:39 -
ru08ru (40)
0 0
Григорій або далекий, або РЕАЛЬНИЙ ТРОЛЬ!
Відповісти
2014.08.01 17:38 -
Григорій Шитюк (44)
0 0
а тебе не приходило в голову, что кто-то может знать больше, чем хочет сказать...? :) причём практически о всех персонажах и участниках данной дискуссии? :)))
PS: не пытайся примерять на себя шапку троля - смешно выглядит.
Відповісти
2014.07.31 08:50 -
Ольга Гура (38)
0 0
Старовойту доведеться везти заяву прямо в АТО, бо коли хлопці з УНСО почали ворушити тему з незаконними піщаними кар'єрами та упіймали бракон'єрів у законі, які вже 10 років торгують на базарі рибою з водосховища, виловлюючи її під час нересту сітями (вилучили близько 2 км сіток), то у головного міліціонера міста одразу з'явився "патріотизм" і він чкурнув у зону бойових дій. Чи воюватиме, чи ні, а статус учасника бойових дій отримає, як у нас купа начальничків отримала статус ліквідаторів аварії на ЧАЕС (з доплатами, додатковими відпустками, путівками в санаторії і т.д.), а справжні ліквідатори досі шукають правди по кабінетах чиновників. А титанові кар'єри - то якби не Стас, то Іршою уже б 2 роки як пливла титанова жижа, але цього не сталося, дякуючи небайдужим людям. Бо Фірташ і йому подібні тут не житимуть - лише вигрібатимуть звідси ресурси, нехтуючи правами місцевого населення. А жити тут якраз нам з вами, отож і берегти це мусимо ми самі.
Відповісти
2014.07.25 17:44 -
Спостерігач (12)
3 -1
Я особисто не стороннік Журавського, але на мою думку, якщо він чимось допомагає - добре. Як то кажуть "дають-бери". І кому стане гірше, якщо в якійсь школі замінять вікна, або двері тд.
Відповісти
2014.07.27 00:40 -
Юрій Смалюк (17)
1 0
Отакий собі ходить хлопчик-помагай...Депутат повинен працювати над вдосконаленням законодавства. А чи не саме цей народний обранець був автором драконівських законів 16 січня? Часом не він стояв поряд з Ющенком на помаранчевому майдані? Потім переметнувся до ПР. Тепер його агітаційна реклама в кольорах Порошенка...Вам нічого це не нагадує? Іван Франко.Фарбований Лис.
Відповісти
2014.07.28 10:18 -
Спостерігач (20)
2 0
Я кажу про те, що в нашій країні, дивлячись на стан наших дитячих садочків, дитячих будинків, шкіл і т.д. не буде зайвою ніяка допомога! До чого тут хто куди переметнувся?? Я зараз саме про допомогу. І якщо так допомагає, то хай хоч так, все одно допомога. Це ж наші діти!
Відповісти
2014.07.24 09:11 -
івальді (6)
3 -1
я велика противниця Партії регіонів і зокрема Журавського. Але у випадках коли такі як він надають допомогу громаді або окремим людям, я дотримуюся принципу "потрібно брати" адже не останнє віддає тим паче, що це наші ж з вами гроші. А при голосуванні робити правильний вибір нам ніхто не заважає, не стоїть же Журавський за вашою спиною в кабінці для голосування.
Відповісти
2014.07.24 19:21 -
(8)
3 -1
Созвучно.
Тем более, если человек является нардепом от округа какой смысл идти на постоянный конфликт? Нужно требовать, сотрудничать, дают - брать итд, т.е. действовать в конструктивном русле. И никто не заставляет целовать его в зад. Волей неволей, но он наш представитель Опозиция и контры во время выборов, и то в цивилизованном ключе, а далее в одном направлении и на благо. 4 года длинный срок, чтобы постоянно находится в позе.
Тоже обратил внимание на смешную позу потенциального мэра :) , а потом подумал, что возможно это и есть правильная позиция. Потенциальный мэр должен со всеми дружить, но сам себе на уме...
Відповісти
2014.07.24 20:09 -
Василь Федоренко (10)
1 0
Чому у відомій збоченній "інтелігентній" формі не розповсюджує про таку "позу" на широкі маси той що давно стоїть в такій "позі" ?
Відповісти
2014.07.24 15:25 -
Наливайко (7)
1 0
мена вельми критикували, коли я на помередні публікації про журавла присав подібне )))
Відповісти
2014.07.23 23:13 -
робер артуа (5)
3 -2
Проплачені пройдисвіди Журавського - Filon .Zajceva .Iz_Jotom
В мене виникає питання ,на фото випадково не Олексій Григорович???
Якщо так то шансів стати мером дуже мало.
Відповісти
2014.07.26 01:20 -
Григорій Шитюк (13)
3 -3
ну а якщо й Олексій Григорович, то що - анафема...? да молодець Шостак, що зумів залучити спонсорські кошти на потреби громади! шановні, вас ніхто під дулом автомата не заставляє голосувати за журавських - муравських... робить людина добре діло - дякуйте щиро!
люди, схаменіться, вгамуйте свій революційний пил. кажуть у садочках щоб гроші здавали - погано, купила людина і привезла у подарунок - теж погано... наших людей не зрозумієш. ну що в даному випадку Журавський поганого зробив... а Шостак, то тим паче?
Відповісти
2014.07.28 10:21 -
Спостерігач (21)
3 0
От про це і я кажу! Дуже правдиві слова, що коли в дитсадку просять кошти на якісь потреби-хають викладачів, садочок, депутатів, країну... коли подарували щось в цей же садочок-також погано, бо піар, бо депутат, бо був в такій то партії... Що тоді добре?
Відповісти
2014.07.26 23:24 -
робер артуа (14)
3 -1
Припустимо , згвалтували вашу дружину ,а потім приходять до і дають вам гроші , кажучи ну я був тоді не прав , але я сознаю свою помилку і взагалі давайте будемо друзями , ВАШІ ДІЇ??? Компроміс , це гарна справа ,але коли справа касається совісті то ...кожний вирішує сам в залежності від свого виховання.
Мені цікаво одне на які потреби громади виділяються кошти спонсорів??? Де це можна побачити ,куди іде бюджет і хто на нього впливає ???
Ви Григорій краще задайте питання собі - чи потрібно саме зарез прислужоватися людям , які втратили честь вже давно , чи може щось вже пора міняти в нашому місті???
Відповісти
2014.07.30 18:49 -
Юрій Смалюк (34)
0 -1
Підтримую
Відповісти
2014.07.27 12:17 -
Григорій Шитюк (18)
2 -1
так а хто власне заставляє "прислужуватися"...? перечитайте те, що я написав вище!
приклад про згвалтовану дружину дуже яскравий - але до чого він??? тут буде більш красномовною народна мудрість: дають - бери, б"ють - тікай... а що до совісті - це особиста справа кожного. повірте, багатьм одиноким матерям ваші "муки совісті" до одного місця, а от новеньки комплекти постільної білизни для діточок - дуже навіть доречні! ось за це, я Журавському вдячний, Віталій Станіславович, Ви робите добре діло. хоч іноді.
Відповісти
2014.07.28 01:04 -
ru08ru (19)
1 -2
От від таких лакеїв, які беруть і тікають, і ми маємо те що маємо.
Відповісти
2014.07.28 20:41 -
Григорій Шитюк (22)
0 -1
завдяки пихатим дурням ми скоро взагалі нічого мати не будемо!
дайте відповідь на просте питання: що такого поганого зробив Журавський персонально Вам?
наприклад у мене колись (років десь 10 тому) у виборчкомі диктофон його бугаї забрали - але повернули (без касети)... коли зустрічались потім - непорозуміннь більше не виникало.
що поганого зробив Журавський, коли допоміг дитсадкам, надав адресну допомогу тим, хто неї потребує...?
Відповісти
2014.07.29 10:09 -
Volvas (23)
1 0
Не думал мараться в этом болоте, но не выдержал. Журавский и такие как он, нажил свои статки не честно,а значит за мой счёт и миллионов таких, как я. Воистину, забери у этих пихатих дурнів всё, а потом по крупицам возвращай, и они будут довольны и дальше жопу рвать за тебя. Такие как журавский и ему подобные должны всё вернуть если не добровольно, то на основании какого то закона. Какого - не знаю. Но я думаю, что когда ребята вернуться с Востока, то они придумают закон, который сможет вернуть народу всё то, появление чего такие деятели не смогут объяснить. Только люстрация доходов нам поможет. Всё, что не объяснимо, или подарили друзья, или принадлежит тёще, которая живёт в селе, должно быть национализировано. Иначе эта игра не стоит свеч. Звучит немного утопически, но ещё недавно и решения с Яныком никто не знал и Ефремов считался неуязвим. Времена меняются и подходы к решению данных вопросов должны меняться. Но для начала поменяйте у себя в мозгу понятия, кто враг а кто нет и выверните из себя рабское нутро.
Відповісти
2014.07.30 18:46 -
Юрій Смалюк (31)
0 -1
Підтримую
Відповісти
2014.07.29 11:49 -
Григорій Шитюк (24)
0 0
да причём тут "рабское нутро"... если кто-то что-то украл, то не у нас с вами, у государства, у города... вообще-то, существуют определённые труктуры на службе у государства - вот я и считаю, что люди в погонах и мантиях (которым государство между прочим деньги платит) и должны этим заниматься. а то, в стране сотни тысяч ментов, дававших присягу народу Украины (и получающих зарплату), а в зоне АТО воюют добровольцы... давайте уже прекратим в революции играть, и не будем трогать ребят, которые "вернутся с Востока" - мало вам господа "Небесной сотни"?!
давайте переизбирать власть, менять что-то в стране... но демократичным путём - не слишком ли много крови уже пролито???
Відповісти
2014.07.29 16:39 -
Volvas (25)
1 0
Григорий, как менять? Ещё в январе кое кто волал, если помните, зачем же Майдан, зачем насилие. Если у Вас есть вопросы к президенту, то давайте решать демократичным путём. Было? Как то переплетается с Вашими предложениями. Не претендую на истину, но эти пути привели бы к тому, что в лучшем случае, мы бы ещё до сих пор пели гимн на Майдане и молились бы по воскресениям. Но появился ПС и произошло то, что прооизошло. Но збежало только одно ЧМО, верхушка айсберга так сказать.Основная, самая опасная часть осталась среди нас и пытается опять как черви, присосаться к ещё даже не начавшему выздоравливать организму и продолжать своё паразитирующее состояние. А мы будем способствовать этому. И такой способ, как описывается выше, даёт шанс этим гадам на дальнейшее существование. Да земля должна гореть под ногами этих проходимцем. Не у государства украли, у нас с Вами. это же прописная истина. не думал, что Вам нужно было это пояснять. Журавский в Чеповичи не поедет. Не смотря на то, что самый большой н.п. в районе. А почему? Потому что не удастся ему там по ушам своими подачками поездить. У с Вами у него получается. Но только зря всё это. Выжигать эту заразу будем калёным железом. Хоть и больно, но зато быстро и надёжно.
Відповісти
2014.07.30 18:47 -
Юрій Смалюк (32)
0 0
Підтримую
Відповісти
2014.07.30 02:54 -
Григорій Шитюк (26)
0 -1
господа-революционеры, а кто вы собственно такие, чтобы клеймить и выжигать... 1917 года захотелось? Ленин тогда тоже кричал с броневичка "грабь награбленное"! сегодня для этого есть правоохранительные органы, прокуратура, суд... есть конкретные факты нарушений, злоупотреблений - вперёд, проявляйте свою гражданскую позицию, но в рамках закона.
я в который раз задаю простой вопрос: что лично у Вас украл В.С. Журавский? хочу получить такой же простой ответ. и второй вопрос: что плохого совершает этот человек, помогая детсадам? не хотите за него голосовать - не голосуйте, а за помощь учитесь быть благодарными. перемены нужно начинать с себя, а не других под себя подстраивать - было уже, проходили не раз...
Відповісти
2014.07.30 08:41 -
Volvas (28)
1 0
Сразу не заметил, как ты умно написал, для чего сейчас правоохранительные органы, прокуратура и суды...:-):-):-)
Відповісти
2014.07.30 08:40 -
Volvas (27)
1 0
Мудак ты Гриша. Из за таких как ты у нас нет Крыма и война на Донбассе.
Твой удел стоять на коленях, как тот на фото и надеяться, что за тебя кто то что то сделает: милиция, суд и т.п. На твои утопические вопросы отвечу так: он лично у меня украл 1 тыс евро, которую я не дополучаю сейчас в з/п,а получал, если бы Украина была европейским государством, где то евро 500 пенсии у отца по той же причине. Тебе мало этого? Я могу продолжать долго. Но время базарить прошло, нужно действовать, пока такие как ты не нарожали детей себе подобных и не воспитали из них новых холуев. Мы изменим быт, тогда может изменится сознание твоё и твоё потомство выростет патриотами. А пока твой удел стоять раком и тролить Ольгу Гуру, которая одна делает больше, чем многие из нас вместе взятые.
Відповісти
2014.07.30 18:48 -
Юрій Смалюк (33)
0 0
Підтримую
Відповісти
2014.07.30 12:13 -
Григорій Шитюк (29)
0 0
мудак как раз ты... какой нахер Евросоюз и зарплаты с нулями - ты банально не в состоянии культурно вести дискуссию! ты не в состоянии формулировать свои требования и законно отстаивать свои права. ты несёшь какой-то бред про украденную зарплату в 1000 евро которой ты не заработал, и переходишь на личные оскорбления... знаешь, я горжусь своими детьми. и мне противно когда тебе подобные (как комунисты в 1917 нацепившие красные тряпки) бегают по городу и призывают хвататься за вилы... Гура хоть мусор убирает, концерты даёт, а ты лично что сделал для Малина, Чопович... и кто-то меня называет тролем? ты винишь меня в происходящем на Донбасе... а кто пугал их ПС? теперь там война батенька! вот такие холуи возомнили себя патриотами и устраивают здесь клоунаду для Европы и России, а весь мир угорает от этого цирка. не хочу повторяться, но если хочешь что-то изменить - начинай с себя, со своих мозгов. не бери пример с Федоренко (при его стиле дискуссии хоть какие-то аргументы присутствуют), учись выражать СВОИ МЫСЛИ (а не то, чем тебе мозги промыли), и делать это культурно и красиво - не выставляй себя идиотом. ура-псевдопатриотизм уже надоел. а настоящий патриотизм - это прежде всего дела, а не пустая утопическая болтовня.
разговор закончен.
Відповісти
2014.07.30 12:42 -
Volvas (30)
1 0
Обо мне пусть скажут мои земляки. А ты заметил, что Журавский остался в стороне, пока мы решаем, кто больший патриот. На то и расчёт. По этому, я тоже больше не отвлекаюсь от главного, что бы эти деятели вместе со своими прихвостнями не остались без наказания за содеяное и вновь не просочились во власть.
Відповісти
2014.07.26 23:33 -
Василь Федоренко (15)
2 -1
Підтримую "робера" по цьому коменту на 1000% !
Відповісти
2014.07.25 09:20 -
Filon (11)
3 -2
Дуже гарно з вашого боку переходити на особистості та розкидуватися такими звинуваченнями!
Відповісти
2014.07.26 23:39 -
робер артуа (16)
3 0
Дуже негарно пробуди депутатом Верховної Ради і не зробити для України нічого корисного , я вже не говорю про те , що робила партія регіонів поганого і скільки за це заплатить нація .
Відповісти
2014.07.23 22:46 -
Василь Федоренко (4)
0 0
Скоро весь світ буде сміятись з української армії старих пердунів , якщо послухати потворного сепаратиста і піарщика !
Відповісти
2014.07.23 09:10 -
Filon (3)
3 -2
Так, піар, але не просто розмови від депутата, а якісь дії. І на тому дякуємо.
Відповісти
2014.07.22 23:25 -
Zajceva (2)
1 -1
Деякий час вже слідкую за Віталієм Журавським. Не знаю навіщо він такий активний, хотілось би вірити, що це така небайдужа позиція, але якби там не було дякую.
Відповісти
2014.07.30 19:06 -
Юрій Смалюк (35)
0 0
Я цікавлюсь його діяльністю з 1998,коли ХДПУ виграла вибори до ВР в Малині.Висновок на сьогодні : Журавський-хамелеон.Думаю,що мало залишилось людей в Малині,які переконані,що ця особа дійсно меценат,споснор,альтруїст,благодійник...Тільки сліпий не бачить,що своєю доброчинністю він протоптує собі дорогу на нові вибори.Мені дуже прикро,що в 1998 році на виборах до ВР був спостерігачем від його ХДПУ.Люди,отямтесь! Неозброєним оком видно що це за птиця.Згадайте його закон від 16 січня! Згадайте в яких кольорах була його реклама в 2012 і зараз.Та це ж чистісінької води пристосуванець! І всі його благодіяння підпорядковані одній меті-знову зайти до ВР.Ото й бачимо тепер піар з дитячими садочками,майданчиками і т.ін.
Відповісти
2014.07.22 23:10 -
Iz_Jutom (1)
1 -1
було дуже не погано якби Журавського почули і припинили надсилати до зони бойових дій молодих хлопців. Вбивати нікого не хочу. І сам вмирати не хочу.
Відповісти
2014.07.24 20:05 -
Василь Федоренко (9)
3 -1
Всі побратими сепаратиста , бандюковича Журавського закликають до дезертирства та зраді України , а це стаття.
Чому і надалі з летаргічного сну не пробуджується прокурор і прокуратура та малинські СБУшники ?
Відповісти