Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

19.02.2015
Житомирщина

Житомирські свободівці домоглися демонтажу герба СРСР у центрі міста


19 лютого 2015 року за ініціятиви свободівців у Житомирі демонтували герб СРСР, який був розташований на фасаді будівлі "Укоопспілки".

"Нас обурило, що у місті до цього часу знаходився символ совєцької доби. На жаль, увесь цей час ніхто не звертав уваги на існування "серпа та молота" в самому центрі Житомира. Ми вирішили взяти ініціятиву в свої руки та прибрати цей ганебний знак. Звернулись до керівництва та сказали, або це зробите ви, або ми самі. Як бачимо, дирекція нас почула", - зазначив заступник очільника Житомирської міської організації ВО "Свобода" Олег Черняхович.

Як відомо, свободівці 17 лютого 2015 року звернулася до голови правління "Укоопспілки" з вимогою демонтувати "серп та молот" на фасаді їхньої будівлі.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Свобода»

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.02.19 22:58 -
Григорій Шитюк (5)
0 0
від символів тоталітаризму треба було іще в 90-ті роки позбавитися - тоді не було б сьогодні такої вати в голові. тут немає чого обговорювати.
Відповісти
2015.02.21 11:42 -
rudnevv (6)
0 -1
Вата у тебя в голове.Сломайте всё созданное при союзе,только с чем останетесь?
Відповісти
2015.02.21 12:00 -
Григорій Шитюк (7)
0 0
останемся без этого коммунистического бреда!
передавай привет ватникам, разворовавшим за 20 лет практически всё, что осталось от союза...
Відповісти
2015.02.21 15:34 -
rudnevv (8)
0 -1
На одном форуме задали вопрос свидомым: " Чем Украина может гордиться за все свои годы незалежности?

Не ответили они-нечего ответить...
Відповісти
2015.02.19 17:14 -
Инкогнито (3)
1 -1
черемушка як раз то люди і працюють ати путінский троль відпрацьовуєш свою дньовку
Відповісти
2015.02.19 17:21 -
Черемушки (4)
0 0
Ага, одна теж працювала...зараз шось притихла, що дивно.
Монтян послухайте, про Крим та інше. Але, Ви і так зазомбовані, хто має іншу думку, одразу ворог. Дискутувати не можете, тільки пригати та кричати " Хто не скаче, той ...." з піною у рота. А Путін то певно якесь божество українців, щось трапилось він увсьому винен.
https://www.youtube.com/watch?v=3Y4m7HBnhrU
Відповісти
2015.02.19 16:30 -
Черемушки (1)
0 -1
Тобто все радянське обовязково повинно бути знищено?! Краще би сміття прибрали...
І знову моя настільна книга підказує:

« Что такое эта ваша разруха? Старуха с клюкой? Ведьма, которая выбила все стёкла, потушила все лампы? Да её вовсе и не существует. Что вы подразумеваете под этим словом? (…) Это вот что: если я, вместо того, чтобы оперировать каждый вечер, начну у себя в квартире петь хором, у меня настанет разруха. Если я, входя в уборную, начну, извините за выражение, мочиться мимо унитаза и то же самое будут делать Зина и Дарья Петровна, в уборной начнётся разруха. Следовательно, разруха не в клозетах, а в головах. Значит, когда эти баритоны кричат «бей разруху! » – я смеюсь. (…). Клянусь вам, мне смешно! Это означает, что каждый из них должен лупить себя по затылку! И вот, когда он вылупит из себя всякие галлюцинации и займётся чисткой сараев – прямым своим делом, – разруха исчезнет сама собой. Двум богам служить нельзя! Невозможно в одно и то же время подметать трамвайные пути и устраивать судьбы каких-то испанских оборванцев! Это никому не удаётся, доктор, и тем более – людям, которые, вообще отстав в развитии от европейцев лет на 200, до сих пор ещё не совсем уверенно застёгивают свои собственные штаны! »
Михаил Афанасьевич Булгаков. Собачье сердце
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ось коли вони почнуть працювати, а не кричать на кожному кроці "Слава Україні", перестануть боротися з камяними памятниками, то і "разруха" пройде. Хоча дивлюсь у нас і профессійні революціонери - тунеядці зявились.
Відповісти
2015.02.19 16:34 -
Ольга Єсипчук (2)
1 -2
ламать не строїть ...це частина історії, як би там не було... тепер інша доба, інші герої, і можливо памятники нашої доби через років 100 стануть також ганебними... а ополчення визнають героями, що боролись проти влади, за краще майбутнє, хто зна...
Відповісти