Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

27.09.2016
Малин

Сарказм тижня: "Не може бути! Все погане тільки в Малині під дупою!"


Міський голова Олексій Шостак поділився в Facebook новиною про негаразди у сусідів:

В мэрии Овруча Житомирской области забыли заключить договоры долевого участия в развитии инженерно-транспортной и социальной инфраструктуры с застройщиками, сэкономив им 700 тыс. гривен. Об этом сообщает пресс-служба ГФИ Украины.

Кроме того, в городском совете излишне уплатили в общей сложности 161 тыс. гривен подрядчикам, которые завысили стоимость и объемы выполненных ремонтно-строительных работ. Данные ревизии переданы в прокуратуру.

При цьому саркастично-емоційно прокоментував огріхи овручан:

Не може бути! Все погане тільки в Малині під дупою! Малинські патріоти х..нові!

Вочевидь, Олексій Григорович проводить паралелі між дещо схожою ситуацією в Малині та надмірною увагою до неї.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2016.09.29 21:37 -
Заливайкo (10)
0 -1
та немного перебрал братуха, опохмелиться бы
Відповісти
2016.09.28 13:32 -
Богдан Лісовський (2)
1 0
Шановна, "Справедлива"! Не дуже коректно й гарно поширювати подібного змісту висловлювання, хоча Ви, звісно, й маєте на це право! Але, такі речі можете робити, приміром, сидячи біля екрану телевізора чи лускаючи насіння. Міський голова обирався громадою, тому він може звінсо комусь подобатися, а комусь і -- ні! Він же не букет троянд, щоб подобатмся усім і в будь-якої пори... Його роботу видно, хтось її оцінює позитивно, а хтось і критикує. Хто не помиляється, той нічого не робить! Але скажу однозначно єдине: молода й прогресивна людина, яка бажає щось зробити і намагається. А критикувтаи у нас можуть всі! Краще допоможіть, а не витрачайте час на написання всякої дрібної нісенітниці...!
Відповісти
2016.09.28 13:44 -
Valentin (3)
0 -1
Ну все, тепер Вас поза конкурсом зараховано до мерської "кліки"
Відповісти
2016.09.28 13:49 -
Кіт Мармиза (5)
0 0
мамки нема до діткам треба держаться разом
Відповісти
2016.09.28 15:49 -
Valentin (6)
0 0
)))) а хто мамка 0_о ?
Відповісти
2016.09.28 16:29 -
Кіт Мармиза (8)
0 0
Партійна мамка шо в мера шо в Боді.. одна а Тут же тільки і пижуть шо про ізнаніє Лабунськой. Ти шо Валюха, не дивився як Микола наш там перцю давав)))
А О_о корпорейтед то бойова подруга а не.. мать
Відповісти
2016.09.28 20:45 -
Valentin (9)
0 0
не завжди є час відслідковувать ці страсті)
Відповісти
2016.09.28 13:09 -
Справедлива (1)
0 -1
Ну селюк - селюком бл%ть! Як ми могли обрати такого оленя до влади! Дуже шкода!
Відповісти
2016.09.28 16:12 -
logic (7)
1 0
"Городская Вы наша", хамство - ознака тупості і відсутності аргументів.
А люди з села почасти бувають розумнійшими за міських.
Відповісти
2016.09.28 13:48 -
Кіт Мармиза (4)
1 0
не селюк а рубаха-парень
Відповісти