Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

10.10.2015
Житомирщина

В Коростені опалювальний сезон розпочнеться достроково


Таке рішення було прийнято виконавчим комітетом Коростенської міської ради у зв'язку з погіршенням погодних умов та стрімким зниженням температури.

Тож в Коростені опалювальний сезон стартує 10 жовтня 2015 року.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.10.13 18:27 -
lenakot3@i.ua (7)
0 0
так топят аж жо пы пар идет!и зачем такую брухню писать
Відповісти
2015.10.11 13:25 -
Наливайко (2)
0 0
Тому в Коростені одна й та сама людина вже кілька періодів підряд очолює місто. А у нас останній місяць вночі освітлюються вулиці !
Відповісти
2015.10.11 16:23 -
Valentin (3)
3 0
Налівай, там "маленька білорусія" тому він і очолює стільки років.
Ну а зі світлом то плюси і мінуси, і гроші на вітер, але ж і молодь ходить гуляє, не так боязко, це шоб в день, то пальцем біля віска можна покрутити, а так, може хай і світить?
Відповісти
2015.10.11 17:05 -
Наливайко (4)
0 0
Те, що горить світло однозначно +, мінус, те що воно горить лише перед виборами. А якщо Коростень для тебе білорусія то Малин - зімбабве. Проте я так не вважаю. В Коростені господар, в Малині - недомірки. І серед нинішніх кандидатиків одні недомірки.
Відповісти
2015.10.11 19:57 -
Valentin (5)
2 0
Не, я не про те трохи, в Коростені весь бізнес побудований на меру, і навпаки мер на бізнесі, от і крутяться один біля одного, саме тому його ніхто не хоче змінювать, а електорату кидають то кость то деруни, зробили з нього нац.героя, але як не крути в них краще в місті =)
Відповісти
2015.10.12 19:04 -
Наливайко (6)
1 0
Ясно, я теж чув, що москаленко контролює коростенський кримінал. Але чи це достовірно, з упевненістю сказати на можу.
Відповісти
2015.10.10 14:55 -
Черемушки (1)
0 0
А в Малині начебто з 12-го... і тільки школи, дс та лікарня. Хоча, може зігріють виборців, щоб усі не вимерзли?!
http://mn.zt.ua/u-ditsadkax-shkolax-likarni-vklyuchat-opalennya/
Відповісти